Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

orlando.............

29.03.2015. 15:37

poligrāfs poligrafovičš

Atbildēt

medrgis

28.03.2015. 19:20

dāmas godīgi naudas tieši nesmird vai seska jenota aromāts īstas franču smaržas darbos latvāņu politiķiem grīdu ... ..

Atbildēt

Bitāns

28.03.2015. 13:09

»

lauva

kāds senāks Viestura Koziola izdotajā žurnālā "Republika" raksta citāts priekš diplomdarba par negodīgumu tiesu sistēmā...


Kad Lato Lapsa izdeva grāmatu "Tiesāšanās kā ķēķis", tad Andra Baumaņa bijusī kolēģe un advokātes Māras Rāzenes tuva draudzene Ausma Feifere teica: vai tad Lato Lapsa grāmatā pateica kaut ko jaunu. Mēs ar Ināru Osi to katru dienu redzējām.

p.s. vislabāk negodīgus juristus atmasko pašu juristi, kas kopā strādājuši, studējuši un daudz zina.

Atbildēt

Iveta

28.03.2015. 13:04

»

ose

Kā beidzās DP un KNAB izmeklēšana par iespējamo krāpšanos, izsniedzot mednieku apliecības


Visā valstī valda netiesiskums. Rēzeknes domē valda totalitārais režīms, pilsēta dzīvo bailēs no sava mēra. Tā intervijā teica Rēzeknes domes opozīcijas deputāts Dubovskis. Tas arī raksturo Latvijas tiesu sistēmu, kurai jāgādā par tiesiskumu.

Atbildēt

ose

28.03.2015. 13:02

Kā beidzās DP un KNAB izmeklēšana par iespējamo krāpšanos, izsniedzot mednieku apliecības?

Atbildēt

kaparšmits

28.03.2015. 12:59

Latvijā nav taisna tiesa, nav taisna prokuratūra.

Atbildēt

atgādinājums

28.03.2015. 12:56

Par pilsētas naudu bruģē ceļu pie amatpersonas mājas
Diena
Svētdiena, 2. novembris(2008) 20:30
Ceļu pie Kurzemes izpilddirekcijas amatpersonas mājas par pilsētas naudu bruģējis uzņēmums, kas uzvar izpilddirekcijas konkursos un cenu aptaujās, vēsta TV3 raidījums "Nekā personīga". Jauns bruģis ieklāts uz ceļa, kas ved uz Rīgas pilsētas Kurzemes rajona izpilddirektora vietnieces Jeļenas Baumanes māju, atklājuši raidījuma veidotāji. Viņai kaimiņos dzīvo arī jurists Aldis Čevers, kura dēls ir J.Baumanes padotais - jurists Kurzemes rajona izpilddirekcijā.
Celiņš nobruģēts pirms divām nedēļām un pirms iebrauktuves pie amatperonas mājām uzlikta ceļa zīme "ķieģelis". Kā liecina "Nekā personīga" rīcībā esošā informācija, ceļu ieklājusi firma "LB Inter", ar kuru Kurzemes rajona izpilddirekcijai ir līgums par ceļu seguma labiekārtošanu.
"Kur liek, tur bruģējam," atzinuši uzņēmuma pārstāvji, kuriem dots speciāls uzdevums bruģēt piebraucamo ceļu abu domes amatpersonu ēkām. Bruģis pie J.Baumanes mājas no pašvaldības budžeta izmaksājis vairāk nekā 10 000 latus.
J.Baumane stāsta, ka ķieģeli dome uzlikusi pēc viņas kā iedzīvotājas vēstulēm uz Vides departamentu, kas konstatējis lielu ekoloģisku katastrofu, krasts brūkot kopā, kad tur braukājušas automašīnas..

Atbildēt

atgādinājums

28.03.2015. 12:55

Drošības policija aizturējusi advokātu Andri Baumani (papildināts)
www.DELFI.lv
31. maijs 2007 16:34

Drošības policija (DP) trešdien aizturējusi zvērinātu advokātu Andri Baumani, portālu "Delfi" informēja Drošības policijas priekšnieka palīdze Kristīne Apse-Krūmiņa.

DP pagaidām neatklāj par kādu noziedzīgu nodarījumu advokāts tiek turēts aizdomās.
Reklāma

Sīkāku informāciju izmeklēšanas interesēs policija pagaidām nesniedz.
Zvērinātu advokātu padome (ZAP) saņēmusi informāciju no DP par advokāta aizturēšanu, portālu "Delfi" informēja ZAP loceklis Aivars Niedre. ZAP pārstāvis norādīja, ka DP sniegtā informācija liecina, ka advokāts aizturēts saistībā ar kukuļošanu.
ZAP tuvākajā laikā grasās lūgt policiju sniegt precīzākas ziņas, par kādiem noziegumiem Baumanis tiek turēts aizdomās, kāds statuss kriminālprocesā viņam ir piemērots..

Atbildēt

Baumaņi- slaveni uzvārdi

28.03.2015. 12:53

Valsts amatpersonas pretlikumīgi izsniedzot apliecības pieļāvušas, ka šobrīd ar ieročiem rīkojas arī tādi, kuriem nav vajadzīgo zināšanu un iemaņu. Valsts meža dienestā pašlaik ierosinātas 4 disciplinārlietas. Gan pret lietvedēm, kuras izsniedza apliecības, gan vadību, kas nenodrošināja pietiekamu kontroli - Medību daļas vadītāju Jāni Baumani un Rīgas reģionālās virsmežniecības virsmežzini Maigu Pikšenu.
-------------------------

Baumaņi ir slaveni uzvārdi.

Atbildēt

atgādinājums

28.03.2015. 12:51


Tā bija 2008.gadā. Vai tagad Andra Baumaņa, Alfa Baumaņa un Jeļenas Baumanes morāle ir mainījusies?

Alfs Baumanis - Rīgas Latgales priekšpilsētas tiesā
Andris Baumanis - advokatūrā
Jeļena Baumane - pašvaldībā


Uzdots izvērtēt celiņu bruģēšanu uz pašvaldības amatpersonas mājām

Kurzemes rajona izpilddirektors Orvils Heniņš (LSDSP) vērsies prokuratūrā, lai izvērtētu savu padoto darbību saistībā ar celiņu bruģēšanu uz pašvaldības amatpersonas mājām, pastāstīja Rīgas pilsētas izpilddirektora Andra Grīnberga preses sekretārs Uģis Vidauskis. Jau ziņots, ka Grīnbergs bija Heniņam pieprasījis līdz šodienai sniegt paskaidrojumus šajā jautājumā..


Grīnbergs gan atzinis, ka klaji pārkāpumi šajā bruģēšanas lietā neesot saskatīti, tomēr uzdevis veikt pārbaudi, vai bruģēšana šajā vietā atbilst teritorijas labiekārtošanas koncepcijai, sacīja Vidauskis. .

Pēc atzinumu saņemšanas pilsētas izpilddirektors spriedīs, cik notiekošais bijis likumīgs un kas darāms tālāk. .

Celiņu, kas ved uz Rīgas pilsētas Kurzemes rajona izpilddirektora vietnieces Jeļenas Baumanes māju, par pilsētas naudu nobruģējis uzņēmums, kas uzvarējis izpilddirekcijas konkursos un cenu aptaujās, 2.novembrī vēstīja TV3 raidījums "Nekā personīga". .

Kā liecina "Nekā personīga" rīcībā esošā informācija, ceļu ieklājusi firma "LB Inter", ar kuru Kurzemes rajona izpilddirekcijai ir līgums par ceļu seguma labiekārtošanu. .
Bruģis pie Baumanes mājas no pašvaldības budžeta izmaksājis vairāk nekā 10 000 latu. .

Baumanei kaimiņos dzīvo arī jurists Aldis Čevers, kura dēls ir Baumanes padotais - jurists Kurzemes rajona izpilddirekcijā, atzīmēja raidījums. .

"Kur liek, tur bruģējam," raidījumam atzina uzņēmuma pārstāvji, kuriem dots speciāls uzdevums bruģēt piebraucamo ceļu abu domes amatpersonu ēkām. .

Celiņš nobruģēts pirms divām nedēļām, un pirms iebrauktuves pie amatpersonas mājām uzlikta ceļa zīme "iebraukt aizliegts". .

Baumane informēja, ka zīmi "iebraukt aizliegts" dome uzlikusi pēc viņas kā iedzīvotājas vēstulēm pašvaldības Vides departamentam, kas konstatējis lielu ekoloģisku katastrofu - krasts brūkot kopā, kad tur braukājušas automašīnas..
.

Atbildēt

lauva

28.03.2015. 12:46

kāds senāks Viestura Koziola izdotajā žurnālā "Republika" raksta citāts priekš diplomdarba par negodīgumu tiesu sistēmā:

Līdz šā gada 15. augustam visām šķīrējtiesām jāpārreģistrējas Uzņēmumu reģistrā, un pašlaik Latvijā oficiāli ir reģistrētas 127 šķīrējtiesas, kas ir savdabīgs rekords ne tikai Baltijas valstīs, bet arī visā Eiropā. Nedēļa jau agrāk ir rakstījusi par kādu šķīrējtiesu ABBA, kas pašlaik ir pārreģistrējusies ar nosaukumu Amerikas Baltijas biznesa attīstības Sabiedrības šķīrējtiesa, un savulaik tās izveidotāji bija divas fiziskas personas: Andris Baumanis un viņa dēls Andrejs Baumanis. Lieta par izpildraksta izsniegšanu šīs šķīrējtiesas sprieduma izpildei tika izskatīta Rīgas Latgales priekšpilsētas tiesā, kuras priekšsēdētājs toreiz bija un ir vēl tagad Andra Baumaņa brālis Alfs Baumanis. Protams, ka Latgales priekšpilsētas tiesa apmierināja lūgumu izsniegt izpildrakstu. Tikai pēc Ģenerālprokuratūras protesta un Augstākās tiesas Senāta Civillietu departamenta lēmuma lieta tika skatīta vēlreiz, un šoreiz, jau ievērojot gan to, ka pati šķīrējtiesa izveidota nelikumīgi, gan — ka tā ņēmusi vērā viltotus dokumentus, izpildraksta izsniegšana tika apturēta. Tomēr šīs tiesas rīcības dēļ nodarītie zaudējumi nav atlīdzināti vēl šodien, neviens nekādu sodu nav saņēmis, bet pati šķīrējtiesa mierīgi ir pārreģistrējusies ar tiem pašiem dalībniekiem. Pavisam "svaiga" ir kāda cita lieta par Rīgas Šķīrējtiesas darbību, par kuru saņemto iesniegumu Ģenerālprokuratūra ir pāradresējusi Ekonomikas policijai. Izrādās, Rīgas Šķīrējtiesas priekšsēdētājs, tiesnesis un viens no tās dibinātājiem Viktors Kasjanovs ir bijis uzņēmuma Adviser īpašnieks un direktors no 1993. līdz 2003. gadam un uzņēmuma juridiskā adrese un Kasjanova dzīvesvietas adrese visus šos desmit gadus sakrita. Pašlaik Kasjanovs un kāda persona, vārdā Aleksandrs Bogdanovs, ir šā uzņēmuma amatpersonas, tāpat kā abi ir Adviser Latvija amatpersonas un dalībnieki. "Joks" slēpjas tajā, ka minētais Bogdanovs ir iesniedzis prasību Kasjanova dibinātajā šķīrējtiesā, kurā viņš ir arī tiesnesis, pret SIA Vlasta SIA Reglaments vārdā. Atlīdzību par šķīrējtiesas izdevumiem un juridisko palīdzību saņēmusi Adviser Latvija — tātad nepārprotami redzams, ka Rīgas Šķīrējtiesas priekšsēdētājs Viktors Kasjanovs apzināti iecēlis sevi par tiesnesi strīda izskatīšanā, kurā prasītāja pārstāvis bija ar viņu cieši saistīta uzņēmuma pārstāvis un viņa kompanjons biznesā — Aleksandrs Bogdanovs. Turklāt šajā šķīrējtiesā tika pieļauti apzināti procesuālo un materiālo tiesību normu pārkāpumi..

Atbildēt

gusts augusts

28.03.2015. 11:28

apbrīnojama vemjotības alkātība,tikai raust visu zem sevis,sorosiešu augstākā" pilotāža",nu nožēlojami,kaut kripatiņu arī bastardiem?!

Atbildēt

viedais

28.03.2015. 09:09

Tas ir normāli. Pārāk ilga atrašanās pie varas ir degradējoša. Vienotība šobrīd ir savā norietā. Aptuveni tajā stadijā, kur Tautas partija 2007.gada rudenī.

Atbildēt

Riebule

28.03.2015. 00:29

Non olet !

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

27.03.2015. 12:27

»

lūdzu, pastāstiet, kādas atklāsmes ir nākušas no šī puiša. domāju, ka pietiek.com būtu ļoti interesanti to uzzināt, protams, arī visiem lasītājiem


Gadus 10 atpakaļ sanāca ar raksta varoni kādu brīdi pastrādāt vienā iestādē. Tā kā keksis strādāja uz iepirkumiem, konkursu pretendenti gāja pie viņa konsultēties, reizēm atnesot kādu grādīgā pudeli. Pēc dziras iztukšošanas pīpētavā šamējais reizēm dalījās, cik no kura uzņēmēja paprasījis par iepirkuma dokumentu sakārtošanu (summas nebija lielas, ap 100 Ls, bet iepirkumu bija daudz). Diktofona man kabatā nebija un ķēķa sarunas pie lietas nepiešūsi. Un vispār, stingri likumiski spriežot, vai man ir tiesības godīgi nopelnītu honorāru par juridisko konsultāciju nosaukt par kukuli :) :) :)

Atbildēt

27.03.2015. 11:29

»

Čiekurs Egles dēls

Kas tad tur slikts, ja ziedo cēla mērķa labad: tiesiskuma un demokrātijas stiprināšanai valstī (jebšu par ko tur Vienotība iestājās...


lūdzu, pastāstiet, kādas atklāsmes ir nākušas no šī puiša. domāju, ka pietiek.com būtu ļoti interesanti to uzzināt, protams, arī visiem lasītājiem :)

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

27.03.2015. 00:23

Kas tad tur slikts, ja ziedo cēla mērķa labad: tiesiskuma un demokrātijas stiprināšanai valstī (jebšu par ko tur Vienotība iestājās)?

Manu neviltotu sajūsmu izraisa gan cits apstāklis: kā gan alkāns un plātīzeris (patika puikam zem grādiem atklāsmēs dalīties, no kura un par kādiem pakalpojumiem kukuli paņēmis) spējis tādus vadošus amatus ieņemt???

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: