Menu
Pilnā versija
Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Gundars Āboliņš · 06.06.2021. · Komentāri (23)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!

Pārsteidzoši daudz cilvēku NAV PAT IZLASĪJUŠI manis rakstīto! Ir pavirši novērtēta mana klišejiskā bilde ar valgajām acīm, izteiktas līdzjūtības, nievas, ieskābusi ironija un pat personīgi apvainojumi.

Mani nepārsteidz ko tādu saņemt no kāda LU psiholoģijas profesora, platstraumes žurnālistes un vēl dažiem citādi domājošiem. Tagad saprotu, cik pavirši un virspusīgi mēs lasām ierakstus sejas grāmatā.

Taču tas netraucē mums ieraudzīt tikai to, ko paši gribam redzēt un nemēģināt iedziļināties teiktajā vai "šārētā" būtībā. Nemaz nerunājot par spēju pieņemt atšķirīgu viedokli! Absolūta saskarsmes impotence!

Paldies jums visiem, kuri uztvērāt un sapratāt šīs mazās provokācijas zemtekstu ar labu nodomu! Diemžēl manai klusajai cerībai un biklajam aicinājumam NEVIENS nav sekojis! Mana "vakcīna" ir līdz šim VIENĪGĀ. Arī pēc 757 īkšķīšiem, sirsniņām un smaidiņiem, kā arī 276 "šārēm"... Nedaudz žēl...

Pārpublicēts no Facebook.

Novērtē šo rakstu:

84
6