Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Acīgi ļaudis sociālajā tīklā Instagram pamanījuši fotogrāfiju (tās fragments - attēlā), kurā vienā no Monako dārgākajām kafejnīcām redzams Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs. Tiesa, kā noskaidroja Pietiek, pasēdēšana ar sievu un bērniem Rīgas mēram izmaksājusi šīs kafejnīcas līmenim salīdzinoši pieticīgu summu - mazāk par 200 eiro.

Par Rīgas mēra viesošanos Monako kafejnīcā ziņoja vērīgie Pietiek lasītāji, kuri Ušakova seju bija pamanījuši kādas Instagram ievietotas fotogrāfijas fonā. Tika pat izteiktas versijas, ka Rīgas galva viesojoties uz Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretāra Dmitrija Peskova savam medusmēnesim nomātās pasaules dārgākās buru jahtas Maltese Falcon.

Patiesībā gan fotogrāfija uzņemta nevis uz jahtas, bet vienā no Monako dārgākajām kafejnīcām Sass Cafe. Ceļotāju atsauksmēs šī kafejnīca minēta kā ļoti dārga, taču ēdiens esot ļoti garšīgs un izsmalcināts, kā arī tiekot piedāvāti labi dzērieni un augstas klases šampanietis.

„Esmu ar sievu un abiem bērniem ceļojumā. Četratā atzīmējām vienu ģimenes pasākumu un izvēlējāmies svinīgām vakariņām šo restorānu,” Pietiek apstiprināja Ušakovs.  

Kā rāda Ušakova amatpersonas deklarācija, pērn par darbu Rīgas domē viņš saņēmis 27 099 eiro, bet Rīgas brīvostas pārvaldē - 46 077 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Plašāka informācija par Monako kafejnīcu atrodama šeit un šeit. Savukārt ieskatu tajā, cik maksā pasēdēšana šajā kafejnīcā, sniedz portāla Tripadvisor komentētāji.

Novērtē šo rakstu:

0
0