Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

He-He

12.12.2021. 00:11

»

Jana

Latvijā nav kam sūdzēties. Visi amati savā starpā ir sasieti un cītīgi piesedz viens otru.Sākot ar prokuratūru, policiju,ID,KNAB utt. Pilnīgi visi ir līdzdalībnieki. Prese ir nopirkta un klusē,izņemot vien pāris. Un tad jau var darīt kas vien ienāk prātā!!! Šo grāmatu vajadzētu nosūtīt uz ASV vēstniecību...


Šos failus vajadzētu uztvert ar zināmu skepticismu vismaz dažu iemeslu pēc.
1. To autori ir šobrīd par smagiem noziegumiem (spiegošanu) apsūdzēti personāži, kuru kurjers ar flešku tika noķerts pie rokas. Ir neapstrīdami piefiksēta šo failu nodošana kaimiņvalsts dienestiem. Pat pieņemot, ka tajos ir reāla (par to mazliet vēlāk) kompra par dažiem LR darboņiem, tad šādu materiālu nodošana KF ir uztverama kā augsnes sagatavošana tam, lai KF specdienesti varētu savervēt failos minētos ietekmīgos personāžus "darbam" savās interesēs.
2. Šo failu vākšanā iesaistītie: bijušais DP darbinieks A.Šmaukstelis, bijušais VDK un DP darbinieks augstos amatos A.Strautmanis un J.Ādamsons ir "apbižotie, kurus nepamatoti nav novērtējuši", kā arī, kurus, viņuprāt, nepamatoti, ir nodevuši viņu bijušie kolēģi, kuriem it kā bija jābūt šitiem pateicību parādā... Piemēram, A.Strautmanis bija tas, kurš "atvilka" uz DP Jutu Strīķi un faktiski nodrošināja viņas tālāko karjeru, taču, sasniedzot savas karjeras virsotnes, viņa to aizmirsa... Tāpat Strautmanis ir apbižojies uz Latvijas valsti un DP, ka viņu pēc amīšu norādījumiem kā bijušo čekistu izmeta no DP. Šmauksteli arī izmeta no DP, jo viņš (faktiski kā J.Strīķe, J.Jurašs, un diezgan daudzi citi operi) bija no tiem darbiniekiem, kas iegūto informāciju nevērtēja pēc objektīviem kritērijiem, bet gan pēc savas "revolucionārās pārliecības", aizvietojot neesošo faktūru un konkrētus datus ar savu subjektīvo pozīciju.
3. Aktīvākais failu veidotājs ir bijis Šmaukstelis, kurš bija "putekļsūcēja" tipa opers - skraida apkārt un savāc visas viņam kaut cik pieejamajās vidēs esošās klačas un baumas. Vietām, kur failos parādās nepieciešamība kaut ko precizēt, var sajust Strautmaņa pirkstu ("putkļsūcējs" nav spējīgs savas sarunas laikā novertēt, kas viņam nepieciešams, lai nopamatotu saņemto info). Iespējams, ka atsevišķu failu pamatā ir paša Strautmaņa avotu paustais. Daļa no failiem ir vienkārši pārpublicēta informācija, papildinot to ar saviem apgalvojumiem. Praktiski nevienā failā nav pārbaudāmu faktu, piemēram, pasakot, ka organizētās noziedzības grupējums maksā policijai 80 tk par "jumtu", nav itin nekādas informācijas par to, kas un kā savāc naudu, kādā veidā tā tiek nogādāta saņēmējam, kas ir saņēmējs, ar ko viņš padalās/kam nodod, kur, kad un cik bieži tas notiek, kādā veidā tiek uzturēta komunikācija starp iesaistītajām personām, vai ir indikācijas, kas netieši apstiprina šo informāciju (piemēram, iesaistītās policijas amatpersonas grezns dzīvesveids). Respektīvi, failu autoriem nav avotu ar tiešu piekļuvi aprakstītajiem notikumiem vai minētajai informācijai, tātad labākajā gadījumā šie faili ir fona informācija, sliktākajā - speciāli "izmesta" dezinformācija, lai novirzītu tiesībsargājošo iestāžu uzmanību un resursus citā virzienā.
4. Un kā var rakstīt par kontrabandu valstī, nepieminot E.Laizānu un A.Davojanu? Kazbeku?
5. Kā var rakstīt par organizēto noziedzību valstī, nepieminot "nacionālo uzņēmēju" Beslanu? Starp citu, Strautmaņa un Ādamsona senu draugu no laikiem, kas viņi abi vēl bija amatos.

Atbildēt

ārprāts

06.12.2021. 19:46

Ko es lasu..Rubiks esot sēdējis cietumā par savu pārliecību un Ādamsons tagad sēžot par savu pārliecību.vēl tik trūkst Lemberga pārliecības.

Atbildēt

Àdamsons droši vien pastāstija briesmīgu noslēpumu

06.12.2021. 18:25

Ādamsons ir izskatās pastāstijis to briesmīgo noslēpumu cik te viss ir korumpantu sapūdēts, ko korupcijas astoņkājis ir apņēmis visus augšējos slāņus, ka korumpanti pagonēs un ar neaizskarības mandātiem te visu ir izlaupījuši un izzaguši

Atbildēt

skaista vieta

06.12.2021. 09:39

»

Starp citu

ja nekļūdos tad Ādamsona izcelsme ir no skaistas vietas Vidzemē - Suntažiem


Pats skaists,darbi skaisti ,kalpojot dižajai krievzemei.Kā teica Ansis Kaupēns pirms pakāršanas.Es biju skaists un mani darbi bija skaisti.Palieciet sveikas,meitenes!

Atbildēt

ak,nabadziņi

06.12.2021. 09:33

baltie zvirbulīši,kas par savu pārliecību sēž...Ja stučītu amerikāņiem,tad gan būtu nelieši,nodevēji un briesmoņi.Bet stučīt Lielajam Brālim un Kaimiņam-tā tak goda,slavas un varonības lieta.Tie tak cienījami cilvēki nevis kaut kādi "bāleliņi",latvietīši.Sojuz ņerušimij sovetskih respubļik naveki sploķika Veļikaja Rusj..Ādamsons tak cīnījās pret latvietīšu kliķi un huntu,saucot palīgā lielo kaimiņu,lai ievieš kārtību "fašistiskajā"Latvijā.Vai ne,brāli Teodor?

Atbildēt

brālis Teodors

06.12.2021. 07:02

Ādamsons ir kā baltais zvirbulis, vienīgais patiesais cīnītājs pret korupciju viengabalains raksturs bez mazākām latviešiem raksturīgās dirsā līšanas pazīmēm, gluži kā cienijamam cilvēkam Rubikam, kas par savu pārliecību arī dabūja sēdēt cietumā! Vai jūs varat iedomāties kādu no koalīcijas deputātiem viņa vietā, tiek tak visi ir bez mugurkaula ,kā puņķi uz drāts ,līdēji un meļi!

Atbildēt

$

05.12.2021. 23:28

»

Vatņikfronte

A tev gribējās lai moskvā sēž


Sarkanā hatā krāsainiem musariem jāsēž. Nav kas iesēdina. Soziks Mūrnieku meklējis kamēr atradis. Grīdas lupatu.

Atbildēt

Starp citu

05.12.2021. 21:18

ja nekļūdos tad Ādamsona izcelsme ir no skaistas vietas Vidzemē - Suntažiem.

Atbildēt

Atveriet GProk .mājas lapu

05.12.2021. 21:16

un tur jūs varat izlasīt, ka Gen prokuratūras apstiprinati 4 prokurori atrodas tepat Latvijā, bet piektais GPr. apstiprināts Latvijas prokurors ka EPPO pr-rs no mūsu G.pr atrodas Luxemburgā.

Tātad ja pilsonis raksta uz EPPO - LR pilsonim atbild mūsu paši no Latvijas ieceltie (Gen pr.) EPPO latviešu prokurori.. viela pardomām..


Latvijas ieceltie EPPO pr-ri nekad neies pret savu darba devēju... vai tad te nav interešu konflikts ?

Atbildēt

Jautājums Kalpaka bulvārim

05.12.2021. 21:02

»

par EPPO

interesantakais , ka EPPO 4 pilnvarotie prokuror atrodas / strada Rīgā Kalpaka bulvarī , bet piektais skata pēc Luxemburgā (latvietis), nu vissi viens otru oazīst.. domajams, ka tas viss kopā ir viens liels tejāteris


Ja eppo prokurori ir latvju bāleliņi, tad caur tiem jautājumi tiek risināti ierastā kārtībā, savādāk nevar būt.
Jautājums, kurš tad veic izmeklēšanu eppo prokuroru uzraudzībā? Latvju menti vai citi? Ja mūsu mentiņi, tad viss ir skaidrs. Cirks ar čigāniem un lāčiem turpinās.
P.S.: kā neatkarīgs prokurors var strādāt vienā ēkā ar Opincāni, Kalniņu un Stukānu? Kaut kas tāds ir iespējams tikai muļķu zemē, bet Eiropas salddupšiem nav saprašanas, kas notiek Latvijā.

Atbildēt

par EPPO

05.12.2021. 20:41

interesantakais , ka EPPO 4 pilnvarotie prokuror atrodas / strada Rīgā Kalpaka bulvarī , bet piektais skata pēc Luxemburgā (latvietis), nu vissi viens otru oazīst.. domajams, ka tas viss kopā ir viens liels tejāteris...

Atbildēt

to hi hi

05.12.2021. 19:33

»

hi hi

ielec atejā


Tu Baibiņu vakar vārda dienā apsveici? Diskrēti.

Atbildēt

kāpec gan

05.12.2021. 19:04

»

brīvību

politieslodzītajiem Ādamsonam un Lembergam! Viņu vienīgā "vaina", ka viņi nerēja uz Krieviju, bet gribēja labas, Latviejai izdevīgas kaimiņattiecības ar Krieviju


Ādamsonam būtu jārej uz Krieviju,ja viņš saņem no tās pensiju par kalpošanu psrs un sadarbojas ar Krievijas specdienestiem,piegādādams tiem informāciju?Tas jau būtu pavisam nesmuki,ja viņš rietu.kremlim tas nepatiktu un kgb arī.

Atbildēt

Temīda

05.12.2021. 18:42

»

Gribētu

strādat par privātdetektīvu, lai palīdzētu cilvēkiem noskaidrot, vai sūdzēšanās ko dos, jo visur valda "astoņkājis


Visa vara ir viens milzīgs astoņkājis... visi sasmerejušies un turpina piesegt viens otru. Cik ilgi viņiem izdosies noturēties?!

Atbildēt

o ja

05.12.2021. 18:11

»

jaajaa

...šitas ir labs...nebūtu slikti uzvārdus...un rakstīt vajag EPPO...varbūt labāk ne Latvijas (esot pie mums arī tagad jau pilnvarotie prokurori)...pilns audits būs "prasītājam" toč


Un vel vienu nodalu vajadzeja piedrukat gramatai: Loho Lopsa ir izvirtulis, patik puikas, nemaksa nodoklus un vispar ir leta maukele... pardodas visiem, nu gandriz visiem. Par letu naudu uzraksta vestulites, lai nopelnitu orgijam raksta letus romanus, kur 95% ir izdomajums, radot iespaidu, ka ta ir taisniba. Visu laiku zults, ar sadu stilu agri vai velu nokaus pats savu veselibu. Godigi sakot
nesimpatisks virietis. ar izbolitam acim. Gejs
99,9% labakaja gadijuma.

Atbildēt

jaajaa

05.12.2021. 18:01

»

Arī ir pieredze ar Znotiņu

Rakstīju Znotiņai motivētu iesniegumu par noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizētājiem - sīko Pārdaugavas grupējumu...


...šitas ir labs...nebūtu slikti uzvārdus...un rakstīt vajag EPPO...varbūt labāk ne Latvijas (esot pie mums arī tagad jau pilnvarotie prokurori)...pilns audits būs "prasītājam" toč...:)

Atbildēt

brīvību

05.12.2021. 16:12

politieslodzītajiem Ādamsonam un Lembergam! Viņu vienīgā "vaina", ka viņi nerēja uz Krieviju, bet gribēja labas, Latviejai izdevīgas kaimiņattiecības ar Krieviju!

Atbildēt

juris

05.12.2021. 15:52

Bijušā padomju okupantu pakalpiņa atklāsmes par mafiozo reņģēdaju aktivitātēm ir laba lieta, bet pats padomju fašistu un okupantu pēcpuses laizītājs varēja pastāstīt tās detaļas, kuras tik ļoti slēpa no Latvijas "neatkarību" atguvušās sabiedrības. Piemēram, kā divus gadus vadīja PSRS VDK Robežapsardzības Tālo Austrumu pārvaldes "osobij otģel"? Tātad, būdams padomju čekas kadru virsnieks, sēdēja Saeimā un noliedza piederību padomju fašistiskā režīma represīvam orgānam. Pie tam, ieņēma iekšlietu ministra amatu, kas pats par sevi saprotams, paredz piekļuvi klasificētai informācijai.

Sūda cīnītājs ar reņģēdāju korumpēto mafiju uzradies... Lai vispirms sāk ar sevi!

Atbildēt

Gribētu

05.12.2021. 15:08

strādat par privātdetektīvu, lai palīdzētu cilvēkiem noskaidrot, vai sūdzēšanās ko dos, jo visur valda "astoņkājis" !!!

Atbildēt

Janim- cietusī persona

05.12.2021. 15:05

LIELS paldies par info, tagad es zinu kāpēc manā lietā ir korupcija, jo pretējās puses advokāti caur policiju neitralizējuši vienu prokuratūras man labvēlīgu atzinumu .

Atbildēt

Janis

05.12.2021. 14:56

Znotiņa ir sieva Reinim Znotiņam, savukārt Znotiņš strādā policijā par priekšnieku tajā "slepenajā" nodaļā, kur viņa pakļautībā agrāk strādāja Ruks pirms kļuva par Valsts policijas priekšnieku. Nevajag lolot ilūzijas, ka tur viss ir tīrs, visas netīrās lietas tur slēpj aiz vārda SLEPENS, gan pasūtījuma izsekošanu, gan konkurentu politiķu novērošanu.

Atbildēt

pilnīgi

05.12.2021. 14:08

pofig

Atbildēt

$

05.12.2021. 13:33

»

to - arī ir pieredze ar Znotiņu

bet poličiem nav likumīgu tiesību subjektiem, par kuriem sniegtas sūdzības, atdot lietas materialus


Menti neatdeva materiālus, bet laipni piedāvāja nokopēt. Par naudu. Ir tāds oficiāls maksas kancelejas pakalpojums.

Atbildēt

Prokuror māksliniece evija freidenfelde sedeniece

05.12.2021. 13:16

»

tas nu gan vairs nav jaunums, ka

ASV ir pasaules ļaunuma impērija


Ar rinkevicu karinu Levitu kuzis Maizitis kas asv par Pastnieku skraidija Karma

Atbildēt

Znotiņa bija tikai advokate

05.12.2021. 12:02

Znotiņa bija tikai advokate un ka jau advokatei arī viņai ir korporatīvas saiknes ar citiem advokatiem un juridisko profesiju parstavjiem

Atbildēt

to - arī ir pieredze ar Znotiņu

05.12.2021. 12:00

bet poličiem nav likumīgu tiesību subjektiem, par kuriem sniegtas sūdzības, atdot lietas materialus....

Atbildēt

$

05.12.2021. 11:54

»

??

Varbūt tas iesniegums tik motivēts nemaz nebija? Drīzāk tāds fufelis


Fufelis vai ne fufelis var noskaidrot kriminālprocesā, kas nav uzsākts.

Bet zīmīgs fakts ir šāds. Vienam moikas dalībniekam ir tēvs. Tēvs ir bijis līdzīpašnieks bankai. To banku ASV uzdeva latvju bāleliņiem taisīt ciet. Bez bazara. Ciet un viss. Kā rezultātā banka labā tempā tika pārdota citai bankai. Bet bijušie bankas īpašnieki un darbinieki izveidojuši vairākus ar naudas atmazgāšanu saistītus grupējumus, kas gadiem ilgi veiksmīgi strādā Rīgā un Latvijā.
Sižetos, kurus veidoja Nekā personīga, tās moikas figurēja. Arī mēdiji par viņiem ir rakstījuši.
Ievadi guglā SIA Tendem Neman un palasi.

Tā kā spriest fufels tas ir vai nav, šobrīd ir pagrūti. Tāpēc info tika nodota Znotiņai izvērtēšanai.

Atbildēt

tas nu gan vairs nav jaunums, ka

05.12.2021. 11:50

ASV ir pasaules ļaunuma impērija!

Atbildēt

skaidrs kā diena

05.12.2021. 11:46

Ādamsons ļoti nepatīkami uzkāpis Levit/Kariņa kliķei uz varžacīm!

Atbildēt

Arī ir pieredze ar Znotiņu

05.12.2021. 11:22

»

Kā raksta mediji

tad fid priekšniece ir Kariņa sievas bērnības draudzene, tādēļ arī no parastas advokātes iecelta fid amatā, kuru veic neprofesionāli (ir pieredze


Rakstīju Znotiņai motivētu iesniegumu par noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizētājiem - sīko Pārdaugavas grupējumu.
Tā duračka Znotiņa bez izxkatīšanas pārsūtīja iesniegumu vp Rīgas Zemgales iecirknim. Menti nodevuši manu iesniegumu pa taisno naudas legalizētājiem un tie cēluši civilprasību pret iesniedzēju par goda un cieņas aizskārumu un vajāšanu. Savu godu un cieņu naudas mazgātāji novērtējuši ar naudas summu 10 000 euro.
Lūk kādas sekas ir, rakstot motivētu iesniegumu iestādei, kuru vada duračka-knariņa sievas bērnības draudzene.
Mazgātāji tiesai apgalvo, ka Znotiņa neuzsāka kriminālprocesu, tātad noziedzīga nodarījuma pazīmes netika monstatētas. Jautājums, kas atturēs tiesu no noziedznieku celtās prasības apmierināšanas?
Laist ārā no pirtīm tādas kā Znotiņas, bija ļoti nopietna kļūda.

Atbildēt

svētā govs

05.12.2021. 11:08

Veidemani tāpat kā Veinbergu nedrīkst komentēt.
Mūslaiku žurnālistiem ir tāds niķis - nemaz neparunāt ar izstrādājamo personu, nenoskaidrot viņas viedokli, bet piedalīties vajāšanas procesā. Pietiek tikai ar savāktajām baumām.

Atbildēt

Kā raksta mediji

05.12.2021. 10:42

tad fid priekšniece ir Kariņa sievas bērnības draudzene, tādēļ arī no parastas advokātes iecelta fid amatā, kuru veic neprofesionāli (ir pieredze) .

Atbildēt

$

05.12.2021. 10:36

»

fakts

Tas mēsls Ādamsons šo informāciju un to apliecinošos faktus nevis publicēja, bet nodeva saviem kuratoriem krievijas specdienestos, lai tie varētu tos izmantot pret Latviju. Par to viņš ir pelnījis sapūt cietumā


Vai tu uztraucies, ka pateicoties Ādamsona sagādātajai informācijai FSB ieliks pirkstu Knatiņam tieši anusā kā rezultātā Knariņš būs spiests dancot un dziedāt gaiļa dziesmu kā saimnieks vēlēsies?
Bet tāda ir dzīves realitāte.
Ja ASV izsniegs Knariņa aizturēšanas orderi, nav izslēgts, ka tieši Maskavā Knariņa kungs mēģinās slēpties no ASV tiesībsargājošām iestādēm...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: