Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Biju liecinieks

28.11.2023. 12:26

»

VIŅŠ

Z.S. MĒSLS. NO MĒSLIEM GANS VELLA KALPIEM


KĀDS NO ATBRĪVOTAJIEM PRIESTERIEM SVĒTI SOLĪJA IZSIST SĒDEKLI UZ KURA viņš sēž.

Atbildēt

Ilze

27.11.2023. 19:12

»

jūs

Ilze esat aita ...PSRS LAIKI IR JĀNOŠĶIR . 8O BIJA ZELTA DESMITGADE


Kas te ko nošķirt ? Piecdesmit gadus pārcietām okupāciju un represijas un nekādas desmitgades te nav bijušas zelta zem okupanta zābaka. Pati šajā režīmā esmu dzīvojusi, tāpēc nevajag melot...

Atbildēt

nu jā

22.11.2023. 16:25

»

Puķe

Zbigņevs raksta: Jaunava Marija, Māras zemes aizbildne...


Māra ir Terra Marianna (Marijas zeme) latviskojuma subjekts, kuram ar pāvesta Inocenta III nolēmumu ir noteikta Māras zemes piederības novēlējums. Bībeles skaidrajam vēstījumam tas netraucē, bet gan paplašina katolisko Dievmātes lomas redzējumu. Tā,lūk sanāk tās latvju lietas Dieva pasaulē.

Atbildēt

Puķe

22.11.2023. 11:07

Zbigņevs raksta: Jaunava Marija, Māras zemes aizbildne.
Jautājums: kur rakstīts, ka Jaunava Marija ir Māras zemes aizbildne? Māra ir latviešu tautas elkdievs, un Bībelē nevienā rakstu galā un domā nav teikts, ka Jaunava Marija jebkam ir aizbilne. Ir tikai trīsvienīgais Dievs, Kurš jāpielūdz un Kuram nekas nav neiespējams, ak, jā, Viņš ir visa radītājs un visa valdītājs. Kā var tik ļoti sajaukt Bībeles skaidro vēstījumu!

Atbildēt

Atis Priedītis

22.11.2023. 09:21

»

Tam Atis Priedītis

Ati, ja raksti tādas vārsmas, ka tirpas pār kauliem iet, varbūt zini, kas notiks ar mums? Kas ar Latvju? Kāpēc pie mums it tik strauja pašiznīcināšanās programma? Varbūt zini, cik vēl laika palcis Līdz tautas apokalipsei Latvijā...


Kad mani 1991.gadā pratināja es pratināšanas beigās (pareizāk sakot nevis es, bet manī atmodinātais Dieva arhetips) pateica 3 ļoti nozīmīgus teikumus. 1. Es esmu latviešu tautas Dievs, kurš ir ieradies uz Zemes lai glābtu latviešu tautu no iznīcināšanas. 2. Es esmu Dievs, kurš ir ieradies uz Zemes lai glābtu Zemi no bojāejas. 3. Ja Latvijā pie varas paliks čekisti un komunisti, Latvija kā valsts ies bojā. (Par šo pareģojumu es šajā grāmatā rakstījis neesmu, tas ir lasāms grāmatā "Kristaps - slepenie protokoli".

Lai Latvija netiktu pilnībā iznīcināta ir tikai viens ceļš - ir jāatrod iespēja no visām varas struktūrām izstumt ar VDK un kompartiju saistītos cilvēkus. Tas ir pirmais solis, kurš ir jāveic.

Atbildēt

Tam Atis Priedītis

22.11.2023. 09:09

Ati, ja raksti tādas vārsmas, ka tirpas pār kauliem iet, varbūt zini, kas notiks ar mums? Kas ar Latvju? Kāpēc pie mums it tik strauja pašiznīcināšanās programma? Varbūt zini, cik vēl laika palcis Līdz tautas apokalipsei Latvijā?
Varbūt ir ieteikumi, kurp izbraukt? Dievs Atļāva Lotam ar divām meitām un sievu aizbēgt no Sodomas, Lots zināja kurp bēgt, bet ko tagad darīt mums ???

Atbildēt

Zoss

22.11.2023. 08:55

Kas vairs Zbiņevam tic ... vens no tiem, kas var savākt prpalas un tīties tālēs zilajās. Apskādēja visus RKB priesterus ar vitamīnu injekcijām, izpildīja auna - provokatora lomu kristiešiem ievedot nāves vārtos, sadarbojas ar sodomītiem ... Vecajā Derībā pa tādu iesaistīšanos ar sodomītiem ir sadedzināšana Debesu ugunīs, bet Jaunajā Derībā par nodevību un jūdas grašiem cilpa ap kaklu. Zbigņevs piestrādājis tā, ka atpakaļceļa vairs nav.

Atbildēt

Atis Priedītis

22.11.2023. 01:54

Vēl viens fantastikas žanra grāmatas "Piecas minūtes pirms apokalipses" fragments. Grāmata jau šonedēļ tiks nosūtīta iespiešanai uz tipogrāfiju.

Bet tagad, lūdzu, turpiniet mani iepazīstināt ar savām atmiņām par to, kāpēc tieši jūs kļuvāt par kontaktpersonu.
– Labi. Pavisam nesen es atklāju vēl kādu pārsteidzošu informāciju. Tā ir pierādāma, tikai ļoti neparasta. Jēzus mātes vārds bija Marija. Manas mammas vārda pirmie trīs burti bija M, A un R. Jēzus tēvu sauca Jāzeps. Mana tēva vārda pirmie divi burti bija J un Ā. Un vēl – Jēzus piedzima Bētlemē. Izrādās, ka manas dzimtās vietas pašreizējā nosaukumā arī ir četri burti no šī vārda: B, L, M un E.
– Vai šīs sakritības tiešām varēja jūs ietekmēt?
– Es domāju, ka jā! Kad pirmo reizi izlasīju Bībeli, es vēl neko nezināju ne par Freida vārdu analīzes teoriju, ne par Junga arhetipu teoriju. Bet acīmredzot mana zemapziņa šīs nejaušās sakritības uztvēra, un, lasot Jauno Derību, es iekšēji jutu, ka tajā aprakstītais kaut kādā veidā ir saistīts arī ar mani.
– Vai bija vēl kāda informācija, kura varēja kļūt par pamatu Jēzus un Dieva arhetipu atmodināšanai?
– Laikā, kad mani ļoti nežēlīgi vajāja VDK, es vairākas reizes redzēju ļoti neparastus sapņus. Tie bija Golgātas notikumi. Dažos sapņos es biju kā cilvēks no pūļa, kurš visu tikai novēro no malas. Bet bija arī sapnis, kurā es kā Jēzus tiku piesists krustā.

***

– Varbūt ir vēl kaut kas, ko jūs neesat pastāstījis?
– Jā. Jaunības gados es audzēju diezgan garu bārdu, un ir saglabājušās dažas manas fotogrāfijas, kurās es esmu līdzīgs Jēzum tādā izskatā, kā viņš tiek tradicionāli attēlots gleznās.
– Tātad bija vesela virkne sakritību, kuras varēja kļūt par pamatu tam, lai jūsos atdzīvotos Jēzus arhetips un būtu iespējami citi pavisam fantastiska rakstura notikumi. Atklāti sakot, varu izteikt apbrīnu par to, ka jums visus šos notikumus izdevās izskaidrot racionālās domāšanas ietvaros un pēc tam turpināt vienkārša cilvēka dzīvi. Pastāstiet, lūdzu, vēl kaut ko vairāk par saviem sapņiem, kuros it kā bija redzama informācija par jūsu iepriekšējām dzīvēm.
– Vienā no sapņiem es sevi redzēju pirmatnējā cilvēka veidolā un kopā ar pirmatnējo cilvēku baru piedalījos mamuta medībās.
– Vai bija vēl kādi aizvēsturiski sapņi?
– Bija. Vienā no sapņiem es it kā no Zemes skatījos debesīs un redzēju, ka Zeme un Mēness pa vienu orbītu viens aiz otra riņķo ap Sauli. Mēness šajā sapnī vēl nebija kļuvis par Zemes pavadoni.
– Vai bija vēl kādi sapņi?
– Jā, tajos es ceļoju pa kosmosu un it kā nonācu uz citām planētām. Tās bija līdzīgas Zemei, un uz tām arī dzīvoja cilvēki.
– Vai arī tagad jums rādās šādi sapņi?
– Nē, šobrīd visu manu sapņu tēli un notikumi ir saistīti ar manu dzīvi, un tajos aizvēsturiskie un arhetipiskie sižeti vairs neparādās.

Grāmatas melnraksta faila adrese:
https://failiem.lv/f/adpuxxmzpy

Atbildēt

Ilze

21.11.2023. 19:06

»

Atis Priedītis

Baznīcai ir jābūt šķirtai no valsts, bet tas nenotiek. Putins ir tik daudz citējis Bībeles tekstus, ka ir pilnīgi skaidrs - ne tikai sapņi par Krievijas impērijas atjaunošanu viņu virza. Putinu virza arī Krievijā populārās Apokaliptiskās idejas par krievu tautas izredzētību un par to, ka pār Krieviju...


Loģiski, tā jau cilvēkam ir nopietna diagnoze - šīs vājprātīgās idejas un tautas izredzētības teorijas. To jau var manīt visā viņa rīcībā. Par to, ka DIEVA vārdu nelietīgi valkā, gan jau diženais krievijas valdnieks atbildēs...

Atbildēt

Atis Priedītis

21.11.2023. 13:31

»

Ilze

Cilvēku grēkus var piedot tikai DIEVS. Manuprāt, dieva sludinātāji uz zemes ( vai kas tie būtu-mācītāji vai arhibīskapi) ir tikai cilvēki, tāpat ar cilvēciskām vājībām un nekonsekvenci. Domāju, ka viņiem nevajadzētu analizēt valstiskus procesus un iestāties vai noliegt dažādas sistēmas un politikas, ...


Baznīcai ir jābūt šķirtai no valsts, bet tas nenotiek. Putins ir tik daudz citējis Bībeles tekstus, ka ir pilnīgi skaidrs - ne tikai sapņi par Krievijas impērijas atjaunošanu viņu virza. Putinu virza arī Krievijā populārās Apokaliptiskās idejas par krievu tautas izredzētību un par to, ka pār Krieviju valda Dievs, kurš kā ir saprotams pilnībā atbalsta Krievijas iebrukumu Ukrainā.

Atbildēt

Ilze

21.11.2023. 12:45

»

Un

Kas dievkalpojumā Zbigņeva runu klausījās un dziedāja dziesmas? Kariņš. Citi valdības un Saeimas kungi arī tur sēdēja. Vai tad šie grēku piedošanu tur gribēja saņemt


Cilvēku grēkus var piedot tikai DIEVS. Manuprāt, dieva sludinātāji uz zemes ( vai kas tie būtu-mācītāji vai arhibīskapi) ir tikai cilvēki, tāpat ar cilvēciskām vājībām un nekonsekvenci. Domāju, ka viņiem nevajadzētu analizēt valstiskus procesus un iestāties vai noliegt dažādas sistēmas un politikas, jo baznīca ir šķirta no valsts un nodarbojas ar pavisam ar citām lietām.

Atbildēt

Un

21.11.2023. 12:26

Kas dievkalpojumā Zbigņeva runu klausījās un dziedāja dziesmas? Kariņš. Citi valdības un Saeimas kungi arī tur sēdēja. Vai tad šie grēku piedošanu tur gribēja saņemt?

Atbildēt

Ilze

21.11.2023. 12:14

»

fakts

Pat suņu turēšanas noteikumus nosaka Brisele,kur nu vēl ASV kuratori un sveši zābaki uz Latvijas zemes


Ja tu PSRS laikos neesi dzīvojis, tad nevari spriest par to šausminošo, cilvēku prātus un gara( ar čekas palīdzību) iznīcinošo sistēmu. Nekad nevēlētos kaut ko tādu vēlreiz piedzīvot. Tādēļ ir jāapgūst valsts vēsture un šausminošie notikumi ar latviešiem(izsūtīšanas), pēc Latvijas okupācijas. Un trakākais, ka nekas nav mainījies arī šodien līdzīgas metodes (Ukraina) ES valstīs tādas zvērības tomēr nenotiek, tiek ievērotas valstu un cilvēku tiesības. Pilnīgi nesalīdzināmas sistēmas, nevajag melot...

Atbildēt

Atis Priedītis

21.11.2023. 09:51

Pievienoju vēl vienu grāmatas "Piecas minūtes pirms apokalipses" fragmentu". Grāmata šobrīd tiek ļoti rūpīgi rediģēta un šīs nedēļas izskaņā tiks nosūtīta uz tipogrāfiju iespiešanai.

Sarunas turpinājumā jautājumus atkal uzdeva VDD pārstāvis.
– Tātad jums ir bijusi viena tikšanās ar NLO pilotiem, kuras rezultātā ir gūta atziņa, ka citplanētiešiem tiešām ir prasības Zemes cilvēkiem. Vai jūs būtu gatavs mani iepazīstināt arī ar citām domām, kuras jūsu prātā ir iedvesuši citplanētieši? – jautāja VDD pārstāvis.
Kristaps brīdi padomāja un tad atbildēja: – Es to varētu darīt, bet apgalvot, ka šīs domas ir radījuši citplanētieši, nevaru. Tikpat labi tās var būt tikai manas personiskās domas un fantāzijas.
– Varbūt tomēr ļoti uzmanīgi mēģiniet ar šīs savas domas man izstāstīt.
– Labi. Tas attiecas uz cilvēces nākotni. Manuprāt, pasaules gala un apokalipses nebūs vēl ļoti, ļoti ilgi. Zemeslode un dzīvība uz Zemes var pastāvēt vēl miljoniem gadu.
– Bet kā tad ar Jāņa Atklāsmes grāmatas pravietojumu, ka apokalipse var notikt jau pavisam drīz?
– Diemžēl šī doma jau arī ir viens no pašreizējā nežēlīgā kara iemesliem.
– Un kāda ir jūsu versija?
– Zemes cilvēkiem ir jāiemācās dzīvot pasaulē, kurā valda mīlestība, nevis naids. Acīmredzot neviena no pastāvošajām reliģijām šādu ideju pietiekoši pārliecinoši piedāvāt nespēj. Tāpēc, manuprāt, uz Zemes pamazām radīsies pilnīgi jauna reliģija, kuras Svētajos rakstos nebūs ļaunuma un naida jūtu atbalstošu tekstu.
– Kā tas varētu notikt?
– Es to nezinu, bet varu izteikt savas domas. Manuprāt, tie tiks radīti, izmantojot laicīgās valodas rakstības stilu, un tajos ne reizi netiks pieminēts vārds “Dievs”. Jaunajai reliģijai būtu jāapvieno visa cilvēce, bet reliģiska rakstura teksti to nespēj, jo daudzos cilvēkos tie izraisa nepatiku.
– Tātad vārds “Dievs” pieminēts netiks. Bet kā tad būs iespējams saprast, ka tie tomēr ir reliģiski teksti?
– Šie teksti paudīs ideju par mīlestību. Cilvēki, tos lasot, sapratīs, ka tās ir no Dieva saņemtās atklāsmes. Tieši laicīgā stila valoda un Dieva vārda nenosaukšana darīs šos tekstus pieņemamus visiem cilvēkiem.
– Cik ilgā laikā šī jaunā reliģija varētu rasties?
– Mana prognoze – apmēram 300 gadu laikā.

Atbildēt

nu jā

21.11.2023. 09:40

»

Bet Savickis gudrāks, t.sk. 30 gadus oficieris

Izglītība...


Un pieredze darbā ar cilvēkiem inteliģences nozarē ...

Atbildēt

Bet Savickis gudrāks, t.sk. 30 gadus oficieris

21.11.2023. 08:30

»

nu jā

un vēl gudrs tehbniskā universitātē mācīts inženieris, teoloģijas doktors un Latvijas Zinātņu akadēmijas goda loceklis


Izglītība
Augstākā, inženieris - mehāniķis

1989
Kvalifikācijas celšanas augstākie nozaru kursi

1983 - 1984
Vadošo darbinieku kvalifikācijas celšanas universitāte, starptautisko attiecību fakultāte

1970 - 1972
Rīgas Politehniskā institūta aspirantūra

1965 - 1970
Rīgas Politehniskais institūts

1953 - 1964
Rīgas 41. vidusskola

Atbildēt

Atis Priedītis

21.11.2023. 01:25

Grāmata "Piecas minūtes pirms apokalipses" ir rakstīta kā fantastikas žanra grāmata. Tajā vienkāršā un cilvēkiem saprotamā valodā tiek pausta arī doma, ka karš Ukrainā ir radījis Kristietības krahu, jo Putins kara iemeslus pamato ar manuprāt, absurdu Kristietības izpratni. Publicēju vēl kādu jaunās grāmatas fragmentu.

"VDD pārstāvis nolēma, ka ir jāatgriežas pie sarunas par jaunās reliģijas rašanos.
– Kāpēc, jūsuprāt, ir pienācis laiks rasties pilnīgi jaunai reliģijai?
– Tāpēc, ka visas iepriekšējās reliģijas ir radušās laikā, kad cilvēkiem nebija ne jausmas par patieso cilvēku psihes uzbūvi. Šobrīd ir ļoti daudz jaunas informācijas, kura ļauj saprast, kas patiesībā notiek ar cilvēkiem, kas īsti ir paslēpts katra cilvēka zemapziņā.
– Varbūt paskaidrojiet izsmeļošāk!
– Reliģijas un arī filozofiskās mācības galvenokārt iedarbojas uz cilvēku psihes apzinātās pasaules uztveres daļu. Tās ir kā gudras pamācības vai ieteikumi, ko darīt un kā rīkoties. Savukārt cilvēka zemapziņā paslēptais tā arī paliek pilnībā nesaprasts.
– Un kas, jūsuprāt, ir paslēpts cilvēka zemapziņā?
– Ņemot vērā manu personīgo pieredzi, varu apgalvot, ka katrā cilvēkā visdziļāk paslēptais arhetips ir Dieva arhetips. Tas ir mīlestības arhetips. Ļaunums un naids sākas ar antīko dievu un sātana arhetipu līmeņiem.
– Jūs tiešām ļāvāt sagraut savu psihi līdz Dieva arhetipa līmenim. Vai varat pārliecinoši apgalvot, ka šajā līmenī cilvēkā nav paslēptas naida un ļaunuma jūtas?
– Es to varu apgalvot ar 100% pārliecību, un tieši tāpēc ir pienācis laiks rasties jaunai reliģijai.
– Bet kas varētu notikt ar esošajām reliģijām?
– Esošās reliģijas varētu turpināt pastāvēt, tikai tām ar laiku pilnībā būtu jāatsakās no idejām, kuras pieļauj karus un apzināti veiktas cilvēku nogalināšanas.
– Vai tiešām visi cilvēki būtu gatavi pieņemt šo citplanētiešu prasību?
– Protams, ka nē. Jau šobrīd ir ļoti daudz publikāciju par to, ka citplanētieši ir sātana radītas būtnes, kuras patiesībā grib iekarot Zemi un iznīcināt cilvēci.
– Un kāds būtu jūsu pretarguments?
– Viņu tehniskais un militārais pārākums ir tik milzīgs, ka Zemi viņi spētu iekarot dažu mirkļu laikā, bet viņi to tomēr nav izdarījuši.

Atbildēt

Atis Priedītis

20.11.2023. 21:34

Drīzumā iznāks grāmata "Piecas minūtes pirms apokalipses". Grāmatā ir aprakstīti arī patiesi VDK veikto vajāšanu gadījumi. Publicēju grāmatas fragmentu, kurā aprakstīta VDK darbinieku veiktā pratināšana, kura notika 1991.gada rudenī Mālpilī. Šobrīd dzīvi ir divi no trīs pratinātājiem, kuri var apstiprināt šī notikuma patiesumu. Savukārt neviens psihiatrs vai garīdznieks tā arī nav spējis man paskaidrot kā tas bija iespējams un ko tas viss nozīmē. Paradoksālākais ir fakts, ka Putins visai pasaulei šobrīd tiešām draud ar kodolkaru, kas patiesībā varētu beigties ar cilvēces iznīcināšanu.

– Es atceros pilnīgi visu, bet, manuprāt, jūs interesē pati pratināšanas beigu daļa.
– Jā, pastāstiet tieši par šo daļu.
– Bet tad man tomēr šis tas mazliet ir jāpaskaidro ir. Vairāku mēnešu ilgās vajāšanas rezultātā VDK darbiniekiem izdevās manī atmodināt arhetipus: Mozus, Jēzus, antīko dievu, latviešu tautas Dieva un paša Dieva arhetipus.
– Vai tolaik jūs zinājāt kaut ko par arhetipiem?
– Nezināju, es par tiem uzzināju daudz vēlāk pēc psihologa Junga grāmatu izlasīšanas.
– Kādas bija jūsu sajūtas arhetipu atmošanās laikā?
– Es tiešām brīžiem jutos gan kā Mozus, gan kā Jēzus, gan kā pats Dievs.
– Un ko jūs sapratāt pēc tam, kad uzzinājāt, ka tie ir tikai arhetipi?
– Es sapratu, ka arī tā ir bijusi psihes aizsargreakcija. Ja manī nebūtu atmodināti arhetipi un ja es nebūtu nonācis kontaktā ar citplanētiešiem, pavisam noteikti es šo vajāšanu nebūtu izturējis.
– Varbūt pastāstiet par pratināšanas beigu daļu!
– Pratināšana noslēdzās ar visu manu arhetipu atmošanos. Vispirms es pateicu, ka esmu latviešu tautas Dievs, kurš ir ieradies uz Zemes, lai glābtu latviešu tautu no iznīcināšanas, un pēc tam, ka es esmu pats Dievs, kurš ir ieradies uz Zemes, lai glābtu cilvēci no bojāejas.

Grāmatas melnraksta faila adrese:
https://failiem.lv/f/adpuxxmzpy

Atbildēt

nu jā

20.11.2023. 20:52

»

ērce

Stankevičs ir izcils garīdznieks un cienījams cilvēks


un vēl gudrs tehbniskā universitātē mācīts inženieris, teoloģijas doktors un Latvijas Zinātņu akadēmijas goda loceklis

Atbildēt

JKL

20.11.2023. 16:42

»

Jēkabs

Varbūt piedosim arhibiskapam, ka viņs šīs lietas tik labi nesaprot


Piekrītu: Te tas katoļu arhibiskaps-tāda divdomīga persona: Naudu no bijušajiem čekistiem pieņem (Savickis un Co), bet lamā Maskavu......

Atbildēt

Jēkabs

20.11.2023. 14:41

»

sētnieks

Ja LV vara (politiki, ieredni, uznemeji..) ir tik lieli kolaboranti, ka par naudu gatavi uz visu..tad tur pie vainas nebūs Brisele


Varbūt piedosim arhibiskapam, ka viņs šīs lietas tik labi nesaprot...

Atbildēt

Kā maizi ēdi, tā dziesmu dziedi

20.11.2023. 11:06

Ja sātans Tevi baro, tad no Tevis nāk sātana kodētie teksti.

Atbildēt

sētnieks

20.11.2023. 10:39

»

sētnieks

autors raksta


Ja LV vara (politiki, ieredni, uznemeji..) ir tik lieli kolaboranti, ka par naudu gatavi uz visu..tad tur pie vainas nebūs Brisele...

Atbildēt

sētnieks

20.11.2023. 10:38

»

sētnieks

autors raksta


Šim arhibiskapa rakstitam grūti piekrist. Maskava noteica toni ar pissstoooli roka, Brisele ar pisstooli nevienam nedraud.

Atbildēt

sētnieks

20.11.2023. 10:34

autors raksta:

Agrāk kamertoni mums uzdeva no Maskavas, bet tagad no dažām Rietumu galvaspilsētām

Atbildēt

Ēriks

19.11.2023. 19:42

»

Ilze

Nekorekts salīdzinājums, ES esam kā brīva demokrātiska valsts ar savu valsts valodu. Ne jau toni mums uzdeva no maskavas, bet mēs bijām okupēti un šeit visu noteica maskava. Tomēr jau vecāks cilvēks, tos PSRS laikus jau arī pats piedzīvojis, jārunā taisnība


Latvijā joprojām uzturas gandrīz miljons krievu okupantu, bet komunisti un čekisti atrodas pie varas. Tādēļ nesaprotu, kāpēc jūs par okupāciju runājat pagātnes formā un muldat par kaut kādu brīvību, ja okupācija nav izbeigta.

Atbildēt

tā viš i

19.11.2023. 17:30

Mūsu iztapīgā, pārcentīgā, alkatīgā vara ne tikai uztver toņus no Briseles, ASV un Maskavas (jā - tieši tā - no tām visām), bet veido savus vietējos aranžējumus vēl jaudīgākus, apaudzējot ar savu graujošo papildus jaunradi...

Atbildēt

tauta, sargamies!

19.11.2023. 17:14

Mūsu valsts prezidents savā pirmajā uzrunā Saeimai uzsvēra: es jūs (tautu) nointegrēšu! Tautieši, rargiet pēcpuses!

Atbildēt

šizofašisms

19.11.2023. 16:43

cilvēki ierobežoto prāta spēju dēļ ,pat neapjēdz , ko dara, pie kā noved viņu darbība. Lieliska definīcija!!!! Mihails Epšteins." Война обнажила дно русской kультуры" you tube

Atbildēt

19.11.2023. 14:45

»

derdz

Fantastika - kāpēc Zbigņevs Stankevičs, Rīgas arhibīskaps metropolīts* nemin arī vācu krustnešus no 10 gadsimta kas mēģināja un iekaroja tautas kuras dzīvoja esošajā Latvijas valsts teritorijā, un tautas, laikam bija kurši, sēli, zemgali, utt., kur viņi palika, un kā radās latviešu tauta, tad kas ir...


vienpusējs vēstures skatījums (laikam vēloties izcelt katoļus). Kur paliek varonīgie cīnītāji zemgaļi, kur kuģotāji kurši, kur gudrie sēļi, mednieki lībieši. Bez letgaļiem neiztikt, bet katra zvaigzne latvju tautai piedod krāsas. Un kur tad Stenders - latvis un Gliks kas ne tikai pārzin veco derību senebreju valodā, bet arī latvju rakstību.

Atbildēt

Atis Priedītis

19.11.2023. 13:57

»

derdz

Fantastika - kāpēc Zbigņevs Stankevičs, Rīgas arhibīskaps metropolīts* nemin arī vācu krustnešus no 10 gadsimta kas mēģināja un iekaroja tautas kuras dzīvoja esošajā Latvijas valsts teritorijā, un tautas, laikam bija kurši, sēli, zemgali, utt., kur viņi palika, un kā radās latviešu tauta, tad kas ir...


Šobrīd tuvojas mirklis, kad tiks novilktas robežas starp pagātni un nākotni. Pagātnes notikumus izmainīt nav iespējams, bet ir iespējams sākt veidot jaunu pasauli, kurā valdīs labestība un mīlestība. Tieši par šādu pasauli es arī rakstu grāmatā, kura drīzumā iznāks- "Piecas minūtes pirms apokalipses". Grāmatas lasītāju skaits pamazām aug un iespējams, ka grāmata pat tiks izdota daudz lielākā tirāžā.

Grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/f/adpuxxmzpy

Atbildēt

Haralds Kalns

19.11.2023. 13:38

Teksts "Kad mani skolā par...." nav manis rakstīts!!!

Atbildēt

derdz

19.11.2023. 13:20

Fantastika - kāpēc Zbigņevs Stankevičs, Rīgas arhibīskaps metropolīts* nemin arī vācu krustnešus no 10 gadsimta kas mēģināja un iekaroja tautas kuras dzīvoja esošajā Latvijas valsts teritorijā, un tautas, laikam bija kurši, sēli, zemgali, utt., kur viņi palika, un kā radās latviešu tauta, tad kas ir mūsu senči, vai kurši, tad kāpēc uz šodienu nesauc Latviju par Kuršu valsti .. kā vispār rodas tautas, ja lasot vēsturi, tad ar tautām ir tāpat kā ar cilvēku, ka katram savs dzīves cikls ... kā vispār sauc šos evolūcijas procesus, ka reiz bija cita tauta, tagad cita, utt ..

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis)

19.11.2023. 13:14

»

Originalversion

Neticiet spīdumam mazpisana acīs — tā ir


Два дебила - это сила‼ ;))

Turpiniet izēst ateju, muļķuzemes eurlatvānijas deģenerāti - Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis).

P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, bezsmadzeņu analfabēt! Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai tipiska eurolatvānijas "titulnācijas" deģenerāta citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

Atbildēt

muļķis

19.11.2023. 12:58

nespēj paklusēt

Atbildēt

Liana

19.11.2023. 11:59

Kas noteica toni pasākumam Aglonā pandēmijas laikā? Brisele vai Rīga? Vēl tagad acu priekšā krēslā izgāzies Levits un blakus armijnieks formas naģenē speciāli aprīkotajā skatītāju zonā, kāja pārmesta otrai kājai, nu tad izklaidējiet mani, bet māmiņa ar ratiņiem, kā arī seniore, kas nometusies ceļos, abas aiz žoga tālumā pie milzu tukšā laukuma.

Atbildēt

Atis Priedītis

19.11.2023. 11:00

»

Haralds Kalns

Kad mani skolā par reliģisko baptistu ticību sujnīja, mani vajāja, es tagad katram to stāstu


Vajag šos stāstus pārvērst literāros tekstos un publiskot.

Atbildēt

Haralds Kalns

19.11.2023. 10:25

Ja ar tiem pretojošiem domāta vara un valsts pārvalde, tad neizskatās, pa iepriekšējiem 32 gadiem, ka viņi gatavotos nomest pleznas, toties tautā, ceļu uz svētlaimīgo galamērķi, daudzi var arī neizturēt!

Atbildēt

Atis Priedītis

19.11.2023. 10:25

»

JZ

Arhibīskapa personībai nepiešķiru nozīmi, viņš te ielikts, lai nodotu vēstījumu 'no augšas.' Bet tas vēstījums šoreiz ir draudīgs, es pat teiktu - sātanisks! Izredzētā tauta četrdesmit gadus klejojusi pa tuksnesi, līdz apmiruši tie, kas pretojās rīkojumiem no augšas... Baisa līdzība šodienas Latvijai...


Cilvēkiem, kuri tika vajāti ir jāmeklē jebkura iespēja savas atmiņas publiskot. Tagad jau ir pilnīgi skaidrs, ka vajātāji un tie, kuri kaut ko zina par vajāšanām, aizies prom klusēdami. Un tikai pēc 10 vai 20 gadiem tauta beidzot sāks uzzināt patiesību par okupācijas laika notikumiem.
Esmu uzrakstījis 3 grāmatas par to kas okupācijas beigu periodā notika patiesībā: "Gan jau rīts mūs atradīs", "Kristaps - slepenie protokoli" un "Piecas minūtes pirms apokalipses". Pirmās divas ir izdotas jau pirms vairākiem gadiem, trešā iznāks viss tuvākajā laikā.

Atbildēt

Mums neder rīkojumi no augšas

19.11.2023. 10:23

»

JZ

Arhibīskapa personībai nepiešķiru nozīmi, viņš te ielikts, lai nodotu vēstījumu 'no augšas.' Bet tas vēstījums šoreiz ir draudīgs, es pat teiktu - sātanisks! Izredzētā tauta četrdesmit gadus klejojusi pa tuksnesi, līdz apmiruši tie, kas pretojās rīkojumiem no augšas... Baisa līdzība šodienas Latvijai...


Rīgas sargos labi atspoguļots, kā neklausot rīkojumus no augšas bermonti un golci tika izmesti no Latvijas. Ja nebūtu klausījuši ulmaņa rīkojumiem no augšas, čekisti neieņemtu un nekontrolētu Latviju.

Atbildēt

IM

19.11.2023. 10:04

Tagad nu interesanti, Saeima paklausīs arhibīskapam vai nē? Pieņems šaubīgos likumus (partnerattiecības un Stambulas konvencija) un tādejēdi saasinās situāciju sabiedrībā vai nē?

Atbildēt

sētnieks

19.11.2023. 10:04

Izlasīju rakstu-ir tur arī lielas muļķības uzrakstītas.

Atbildēt

vv

19.11.2023. 09:40

nevajag mūs baidīt, vairs jau nebaidāmies un šis kungs gan nav uzklausāms

Atbildēt

Originalversion

19.11.2023. 09:01

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Neticiet spīdumam mazpisana acīs — tā ir
tikai saules gaisma, kas spīd caur viņa tukšo galvu!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: