Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fakts

19.11.2023. 06:55

»

Ilze

Nekorekts salīdzinājums, ES esam kā brīva demokrātiska valsts ar savu valsts valodu. Ne jau toni mums uzdeva no maskavas, bet mēs bijām okupēti un šeit visu noteica maskava. Tomēr jau vecāks cilvēks, tos PSRS laikus jau arī pats piedzīvojis, jārunā taisnība


Pat suņu turēšanas noteikumus nosaka Brisele,kur nu vēl ASV kuratori un sveši zābaki uz Latvijas zemes.
PSRS un ES būtība ne ar ko neatšķiras,verdzība.Atšķiras tikai saukļi un metodes.

Atbildēt

Kur tu redzi demokrātiju?

19.11.2023. 02:56

»

Ilze

Nekorekts salīdzinājums, ES esam kā brīva demokrātiska valsts ar savu valsts valodu. Ne jau toni mums uzdeva no maskavas, bet mēs bijām okupēti un šeit visu noteica maskava. Tomēr jau vecāks cilvēks, tos PSRS laikus jau arī pats piedzīvojis, jārunā taisnība


Un, ja būtu, krievu himēras Saeimā panāktu savu. Opozīcija, koalīcija ir mākslīgi uzturētas puses ar pielaidi huntas noslēpumiem un amatiem.

Demokrātija tiek mazināta visur pasaulē. Pat tramps izskata versiju mazināt demokrātiju asv.

Atbildēt

JZ

19.11.2023. 02:55

Arhibīskapa personībai nepiešķiru nozīmi, viņš te ielikts, lai nodotu vēstījumu 'no augšas.' Bet tas vēstījums šoreiz ir draudīgs, es pat teiktu - sātanisks! Izredzētā tauta četrdesmit gadus klejojusi pa tuksnesi, līdz apmiruši tie, kas pretojās rīkojumiem no augšas... Baisa līdzība šodienas Latvijai. Kamēr būs apmiruši tie, kas zin, kā čekas ziņotāju un organizētās noziedzības dinastijas ieviesa savu varu Latvijā zem it kā 'brīvības' un 'demokrātijas' it kā 'rietumnieciskās' izkārtnes...

Atbildēt

Ilze

19.11.2023. 02:34

Nekorekts salīdzinājums, ES esam kā brīva demokrātiska valsts ar savu valsts valodu. Ne jau toni mums uzdeva no maskavas, bet mēs bijām okupēti un šeit visu noteica maskava. Tomēr jau vecāks cilvēks, tos PSRS laikus jau arī pats piedzīvojis, jārunā taisnība.

Atbildēt

TT

19.11.2023. 02:19

Stankēvičs nav un nekad nebūs Vanags, kura sprediķos vienmēr bija vairāku līmeņu vēstījums. Vanags ir arī labāks orators. Bet tas nekas.

Taču šoreiz ir uzdrīkstēšanās varas reibonī peldošiem varnešiem kaut ko pateikt kaut ko pelnīti taisni acīs.

Atbildēt

Atis Priedītis

19.11.2023. 01:31

Drīzumā iznāks mana fantastikas žanra grāmata "Piecas minūtes pirms Apokalipses", kurā es esmu aprakstījis patiesi notikušus VDK vajāšanu gadījumus, kuri risinājās 1991.gada rudenī. Esmu ar savām atmiņām iepazīstinājis gan žurnālistus, gan vēsturniekus, gan VDD darbiniekus, gan psihiatrus, gan arī garīdzniekus. Tā arī ne reizi neesmu saņēmis atbildi, kā tas bija iespējams un ko tas nozīmē. Tāpēc arī esmu uzrakstījis nu jau trešo grāmatu, kurā pats mēģinu visu izskaidrot arī no racionālā skata viedokļa. Pirmā grāmata bija "Gan jau rīts mūs atradīs", otrā "Kristaps - slepenie protokoli". Tās ir izdotas jau pirms vairākiem gadiem un šī gada izskaņā tiks izdota arī trešā grāmata. Pievienoju nelielu jaunās grāmatas fragmentu.

- Labi, tikai pavisam nesen es atklāju vēl kādu pārsteidzošu informācija. Tā ir pierādāma, tikai ļoti neparasta. Jēzus mātes vārds bija Marija - manas mammas vārda pirmie trīs burti ir Mar**. Jēzus tēvu sauca Jāzeps - mana tēva vārda pirmie divi burti ir Jā***. Un vēl - Jēzus piedzima Bētlemē, un izrādās, ka manas dzimtās vietas patreizējā nosaukumā ir četri burti no vārda Bētleme - Bl**me.
- Vai šīs sakritības tiešām varēja jūs ietekmēt?
- Es domāju, ka jā! Kad pirmo reizi izlasīju Bībeli es vēl neko nezināju ne par Freida vārdu analīzes teoriju un arī neko par Junga arhetipu teoriju. Bet acīmredzot, mana zemapziņa šīs nejaušās sakritības uztvēra un lasot Jauno derību, es iekšēji jutu, ka tajā aprakstītais kaut kādā veidā ir saistīts arī ar mani.
- Vai bija vēl kāda informācija, kura varēja kļūt par pamatu Jēzus un Dieva arhetipu atmodināšanai?
- Laikā kad mani ļoti nežēlīgi vajāja VDK es vairākas reizes redzēju ļoti neparastus sapņus. Tie bija Golgātas notikumi. Dažos sapņos es biju kā cilvēks no pūļa, kurš visu tikai novēro no malas. Bet bija arī viens sapnis, kurā es kā Jēzus tiku piesists krustā.

Grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/f/adpuxxmzpy

Atbildēt

Arhibīskapa norēķins ar Gazprom KGB Savicki

19.11.2023. 00:06

Savickis par velti nedala naudu baznīcas jumtam, viņam jāatskaitās par naudas tēriņiem Gazprom KGB. Vai KGB tiks nodotas draudžu grēksūdzes kā PSRS laikos vai citas saistības.

Atbildēt

Šis katoļu temulis

18.11.2023. 23:34

savā runā mēģina dievus atdarināt.

Atbildēt

ērce

18.11.2023. 21:23

Stankevičs ir izcils garīdznieks un cienījams cilvēks.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

18.11.2023. 20:55


"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti tŗuli noskatoties, nicināmi gļeevi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju “titulnācijas” izstrādājumi) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni strebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

-----------

Mediju ziņa (2007. gads): ”Klāt valsts galvenie svētki – Latvijas Republikas proklamēšanas gadskārta. Tiesa, socioloģiskā aptauja liecina, ka 2007. gadā 18. novembri svētīšot vien 30% pilsoņu. Latvijas dibinātājiem 1918. gadā bija sapnis, kuru nokaut nespēja nebrīves gadi. Jautājums – vai šodien to nav aizstājušas dižmanīgas ilūzijas, labticīgi maldi vai izkalkulēti biznesa projekti. Valsts nav vienīgi robežas, himna un karogs. Pirmām kārtām valsts tie ir Latvijas pilsoņi – gan dzīvie, gan mirušie, gan vēl nedzimušie.” (cit. aut.: žurnālists un publicists A. Tarvids)
-------
Mediju ziņa (2008. gads): “Sabiedrība ir vienaldzīga attiecībā pret šo valsti – var jau runāt par iedzīvotāju informēšanu un izglītošanu, par patriotisko audzināšanu utt., taču rezultāti ir nožēlojami, īpaši jau – tieši attiecībā uz valsts varas un politekonomiskās “elites” subjektiem”, atzīst speciālisti un eksperti, komentējot socioloģisko pētījumu rezultātā konstatēto faktu, ka sabiedrības lielākajai daļai ir vienaldzīga gan valsts, gan tās svētku dienas...
-------

Svētku diena – “valstij” un “vaukšķiem”.
(kāda nu kuram iegadījusies…)
( Iz “O.M.© aŗChīva”, ANNO ~ 05. / 11. 20XX…? )

Skan standartfrāžu pauzēs standartdziesmas,
Iekš raidfrekvencēm un pa TV-kasti.
&
Sīc kafej’s trumulis uz gāzes liesmas,
Un sjunīt’s jestri savicina asti.

Ir šodien ( “valstij” ) "lojāl-svētku" diena ~
Kāds notikums ( iz vēstures ) tiek slavēts.
&
Uz kūti aizstiepj saimnieks paunu siena ~
Lai lopi ēd un netiek slaukums kavēts.

Pirms gadu simta izcīnītu Valsti,
Pie varas SILES ‘priXvatizē biedri’.
&
Priekš kūtspakšķa tiek salūkoti balsti ~
Drīz saimniekam līs dienas darbos sviedri.

Tiek kvēlas runas ‘bīdītas’ un teksti,
Pa reizei (fonā) – himna uzspēlēta.
&
Uz sētas rāpjas gailis, izbož seksti,
Un iesāk bļaut, ka – olas aizperētas.

Vēl – “augstā namā” ‘biedriem’ sēdēšana,
Ar runām glumām, smaidu maskām stīvām.
&
Nāk saimniece – tai kūtī darīšana,
Ar gotiņām un citām būtnēm dzīvām.

Pa dienas vidu – “pieņemšanas” dažas,
Un telegrammas, SILES varas “stutēm”.
&
Māc saimniekpāri ikdienišķas bažas,
Par iztikšanu savas saimes mutēm.

Uz pēcpusdienu – ‘jāšņorējas’ rautam,
Kur “prominences” (rīties) ieradīsies.
&
Ņem cirvi saimnieks, aizstaigā līdz strautam:
Tur laipa šķība – kāds vēl iegāzīsies…

Skan Pilī mūzika – tur polonēzē,
Pa pāriem viesi mīcās, rindā vienā.
&
Būs vakariņās reņģes ( majonēzē! ),
Uz saimniekgalda, kā jau “svētku” dienā.

Pēc polonēzes – ‘burbuļdrinks’ pie bāra,
Un “viedas” sarunas, gandrīz līdz rītam.
&
Šķir lapas saimnieks, lēš iekš kalendāra,
Cik dienu atlicis līdz bankas “krītam”.

Skan cauru nakti SILES “svētku” kņada,
Līdz – rīta pusē “viedie” mājup kāto…
&
“Dievs, sargi mūs no MUĻĶĪBAS un bada!”
Pirms ļauties miegam, saimnieks rāmi prāto…

-----------

oriģinālversijas -- “O.M.© blogā”:
[ C.E.N.Z.Ē.T.S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Ilga

18.11.2023. 20:34

... pirms tam gan visas komandas nāca no Romas...gadsimtiem ilgi. Nostaļģija. Brīdinājumi te visai iztapoņu slakai šķobīties un grozīties līdzi

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: