Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

мухосранск

30.05.2021. 06:38

jābrauc visām mašīnām masveidā pa velojoslām, un uzspļaut tiem veloderastiem. ja brauks viena, divas, dabiski, menti šos sodīs, bet ja brauks tūkstošu tūkstošiem, tad menti nodos informāciju ka čakenē kaut kas nav riktīgi un olafs domē aizdomāsies, ka varbūt tomēr tās veloderastu joslas vajadzētu aizvākt.

Atbildēt

VB

28.05.2021. 07:37

»

vienmēr gatavs

Ejot pa gājējiem paredzēto trotuāru ir izstrādājušās jaunas izdzīvošanas iemaņas, prakses - regulāri paskatīties aiz muguras un būt vienmēr gatavībā lēkt sānis. Un labi, ka tā, ka neļaujos Čakielas velojoslu maldinājumam. jo izrādās pusgadu pēc joslu sazīmēšanas trotuārs vēl arvien ir tā vieta pa kuru...


"Varbūt, ka uz tām ielām, kur ir izveidotas velojoslas, gājēju zonā būtu jāizliek zīmes, kā tā ir velobrīva teritorija."
Tam taču tāpat būtu jābūt skaidram, kā to redzēju strādājot Vācijā vēl 20 gadus atpakaļ.

Atbildēt

Jobators

28.05.2021. 07:13

Lielākie dirsēji vienmēr ir piepilsētas žurkas, kam ļoti patīk vizināties pa ielām, kuras viņu nodokļu nauda nav redzējusi.

Atbildēt

aa

26.05.2021. 09:23

»

Ernis

Teksta autors - viss slikti, nulle piedāvājājumu, kā ir labi...


nebraukt ar velo pa ielām un trotuāriem, braukt meža un stadionā

Atbildēt

Tas nozīmē...

25.05.2021. 08:26

Tas nozīmē, ka velojoslām ir jābūt drošām, tās ir jāveido tā , lai pa tām var droši pārvietoties visu vecumu un braucamrīku velodalībnieki, tās ir jāprojektē profesionāļiem. Bet, ja to nevar atrisināt, tad nav lietderīgi tērēt deficīto brauktuvi, zīmējot velojoslas. Vēl jau ir variants, ka šķiro velojoslas pēc braucamrīku kategorijas un braucēju vecuma. Brauktuve pa kuru pārvietojas sabiedriskais transports nav vieta bērnu velosipēdiem.

Atbildēt

vienmēr gatavs

25.05.2021. 07:55

Ejot pa gājējiem paredzēto trotuāru ir izstrādājušās jaunas izdzīvošanas iemaņas, prakses - regulāri paskatīties aiz muguras un būt vienmēr gatavībā lēkt sānis. Un labi, ka tā, ka neļaujos Čakielas velojoslu maldinājumam. jo izrādās pusgadu pēc joslu sazīmēšanas trotuārs vēl arvien ir tā vieta pa kuru pilnā ātrumā pārvietojas kurjeri ar Bolt kastēm, elektroskūteri un pat motorolleri. Varbūt, ka uz tām ielām, kur ir izveidotas velojoslas, gājēju zonā būtu jāizliek zīmes, kā tā ir velobrīva teritorija.

Atbildēt

Fakts

24.05.2021. 14:30

»

ievēlējām "īstos"!

piekrītu autoram kā Rīgas centra iedzimtais. Ielas īsā laikā burtiski tiek saķēzītas ar velojoslām, kuras neizmanto, bet dragā pa ietvēm. Pie gaismas signāla vispār nav skaidrs vai velosipēds ir braucamais vai gājējs. Kā viņam ir izdevīgāk un tu nemaisies. Un vēl ar vasaras "gājēju ielu" eksperimentiem...


Piekrītu par 250%. Ja Rīgas vara domā par riteņbraucējiem, tad lai sāk ar to, ka ved šo publiku pie pieklājības, saprāta un empātijas pret citiem, jo es personīgi jūtos apdraudēts uz ietves, pa kuru traucas austiņas uzlikuši, viedierīcēs iegrimuši riteņbraucēji, kuri savas velojoslas nemaz neizmanto, bet rupji apdraud gājēju drošību uz ietves.

Atbildēt

Piekrītu

24.05.2021. 09:09

»

Es

Neviens pat netaisās risināt tās ieilgušās problēmas, kuru nerisināšanu ērti pārmeta Nilam


Vismaz satiksmi centās uzlabot nevis likt 30 km/h un zīmēt velojoslas kur iegribās

Atbildēt

Es

24.05.2021. 09:05

Neviens pat netaisās risināt tās ieilgušās problēmas, kuru nerisināšanu ērti pārmeta Nilam.

Atbildēt

kaktuss

24.05.2021. 08:09

Paši sabalsojāt par stabi;nun sv;itru MāRTI;N tagad baudat augļus.Kaut šādam stulbumam arī ir robežas.Vi;ni nesaprot ka auto plūsma šobrīd minimāla.bet kas būs septembrī???

Atbildēt

Sokrats

24.05.2021. 06:32

»

Piekrītu

Paziņa pēc tam, kad velobraucējs uzdrāzās viņai no muguras, pāris gadus pārvietojas ar nūjiņu. Domājiet riteņbraucējs apstājās jeb to var atrast...


Pazīstams bērns palika bez zobiem dēļ elektroskūterista, kurš aizbēga. Par ko pārvēršas pilsēta? Ir velorastiem barona iela? lai vizinas.

Atbildēt

sokrāts

24.05.2021. 06:28

Mazākuma diktatūra ir šodienas "demokrātija"
Vegānu sniegpārsliņas un kusli digitālās pasaules apdzīvotāji, kas atbalsta marksistu hunveibinus un minoritātes, pārvietojas uz velosipēdiem, jo nespēj uzņemties atbildību par ko lielāku par zivtiņu savā akvārijā. nemaz nerunājot par auto vai bērnu.
Un tieši viņi ir atbildīgi par Dieva sodīto paristu nonākšanu Domē!

Atbildēt

Kolchoznieks

24.05.2021. 01:13

»

.

Pareizi kolhoznieki! Sitiet tos velosipēdistus, valdība ir stulba! Nevajag mums veloceļus! Tauta mostās, cik var ciest?!! Valdība mūs drīz piebeigs ar saviem veloceļiem! Brīvību autovadītājiem trenkāt velosipēdistus! Valdībai ir jāsubsidizē dīzeļus "tikko no Vācijas", kas ir kopā divas salodētas auto...


Tipiskas pilsētas lumpeņu problēmas. Mums laukos pat vienu reizi gadā vairs greideris neparādās. Par tādu luksusu kā sniega šķūrēšana ir sen aizmirsts, bet nodoklīšus maksājiet maitas laucinieki, citādi īpašumu apķīlāsim.

Atbildēt

Garlaicīgi nav

24.05.2021. 01:05

»

Sergejs Buivids

Tātad jūs piekristu laist jūsu 13 gadīgu bērnu ar velosipēdu braukt kopā ar automašīnām


Nu tak brauciet, pa parkiem, pa mežiem. Kāds vēl izdomās ar jahtu braukt pa Rīgu, ko tad, raksiet kanālus gar ielas malām, jo jahtinieku tiesības ir apdraudētas.

Atbildēt

Minoritāro velorastu Rīgas diktatūra

23.05.2021. 22:31

Vajadzētu tomēr tiem dažiem velorastiem likt nokārtot noteikumu un braukšanas eksāmenus, iziet medicīnīsko komisiju un tad viņiem ļaut stāvēt uz čakenes...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

23.05.2021. 22:02

»

Nu tu dod!

Velobraucēji mirst tādēļ, ka uzskata, ka viņiem visur ir priekšroka un ka viņi ir nemirstīgi. Man tā viņu nabaga cietēju loma ir noriebusies. Daļa brauc kā neaptēsti auni. Brauciet pēc noteikumiem, un problēmu nebūs. Ja tā skatās, tad kopumā visi viens otru respektē. Jāatceras, ka duraki ir visur - ...


Pievienojos. Nez' kāpēc LV ir Ceļu satiksmes noteikumos tāds termins "satiksmes dalībnieki" (auto, moto un velobraucēji, traktori, zirgu pajūgi ...), tomēr dzīvē vieniem dalībniekiem man nesaprotamu iemeslu pēc ir dota privilēģija minētos noteikumus neņemt vērā. Vismaz viņi paši, spriežot pēc uzvedības uz ceļa, tā uzskata. Un šeit runa vispirmām kārtām ir par velosipēdistiem, mazāk - par gājējiem. Autobraucējiem laikam nav pietiekoši zilas asinis, tāpēc viņiem tādas priekšrocības nepienākas.

Atbildēt

piedāvājums

23.05.2021. 21:55

»

Ernis

Teksta autors - viss slikti, nulle piedāvājājumu, kā ir labi...


Ernim.Ne.irs,piedāvā briljanti aizraujošu risinājumu kritikai.Nedari,kā es-tev saku .isies .irst,..ulbeni.

Atbildēt

Sergejs Buivids

23.05.2021. 21:37

»

Nu tu dod!

Nevajag nodarboties ar demagoģiju. Jūs autovadītājus nosaucāt par slepkavām, respektīvi pazemojāt visus autovadītājus. Kas attiecas uz mums, tad mums nav problēmu braukt ar velosipēdu kopā ar automašīnām, mēs neesam slinki un varam apbraukt lieku kvartālu, kur satiksme ir mierīgāka. Nekad nav bijuši...


Bet kāds cits uz ceļa slepkavo cilvēkus, ne gājēji un ne vēlovadītāji taču. Jūs, un kāda situācijā Es, arī bruktu kopā ar automašīnām, bet vairākumam kuri vēlētos braukt ar velosipēdu ir nepieciešams atsevišķs vēlo ceļš.

Atbildēt

Nu tu dod!

23.05.2021. 21:16

»

Sergejs Buivids

Tātad jūs piekristu laist jūsu 13 gadīgu bērnu ar velosipēdu braukt kopā ar automašīnām


Nevajag nodarboties ar demagoģiju. Jūs autovadītājus nosaucāt par slepkavām, respektīvi pazemojāt visus autovadītājus. Kas attiecas uz mums, tad mums nav problēmu braukt ar velosipēdu kopā ar automašīnām, mēs neesam slinki un varam apbraukt lieku kvartālu, kur satiksme ir mierīgāka. Nekad nav bijuši nekādi konflikti, jo mēs respektējam pārējos. Un mēs braucam daudz.

Atbildēt

Nu tu dod!

23.05.2021. 20:42

»

Sergejs Buivids

Mans uzskats ir šāds. Ja autovadītāji neslepkavotu vēlovadītājus tad nebūtu vajadzīgi atsevišķi vēlo ceļi, bet diemžēl slepkavošanas turpinās. Līdz ar to vēlo ceļi un vēloinfrastruktūra ir vajadzīga. Protams tas nav vienigais iemesls, kāpēc vēloinfrastruktūra ir vajadzīga...


Velobraucēji mirst tādēļ, ka uzskata, ka viņiem visur ir priekšroka un ka viņi ir nemirstīgi. Man tā viņu nabaga cietēju loma ir noriebusies. Daļa brauc kā neaptēsti auni. Brauciet pēc noteikumiem, un problēmu nebūs. Ja tā skatās, tad kopumā visi viens otru respektē. Jāatceras, ka duraki ir visur - starp autobraucējiem, velosipēdistiem, gājējiem.

Atbildēt

juris

23.05.2021. 20:26

Gods un slava Caka ielai!!! Vissakārtotākā iela Rīgā. Tikai to nesaprot mūsu slimie autovadītāji.Domei tā sakārtot arī citas ielas.Paldies par to!!!

Atbildēt

juris

23.05.2021. 20:19

»

Nevajag muldeet

Purgailis kuģi sagrieza pamatoti! Toties par to vēl ilgi tika čakarēts


Kuģi sagrieza pareizi, bet juridiski pareizi nesakārtoja kuģa norakstīšanas lietas....Tātad???

Atbildēt

Nevajag muldeet

23.05.2021. 20:10

»

Rīgas mēru lielākās cūcības:

1. Dienvidu tilts


Purgailis kuģi sagrieza pamatoti! Toties par to vēl ilgi tika čakarēts!

Savukārt ka Bojārs jun. nacionāli noskaņoto TTP pievienoja interfrontes autobusu parkam un izveidoja Rīgas Satiksmi, par to gan neviens negrib runāt!

Atbildēt

ARGALVU DRAUDZETIES

23.05.2021. 19:17

CAKA IELAS SATIKSMI UN BRUNINIEKU IELAS NO BARONA LIDZ VALDEMARA AR TAM KRETINISKAJAM VELOJOSLAM RIKTIGS OPSSSAAASSSA IEVIESIS UN IZVEIDOJIS

Atbildēt

Dailonis

23.05.2021. 18:27

Ar šī gada lēmumu Čaka ielā Rīgas Dome ir parādījusi, ka tā uzspļauj pasaules praksei satiksmes organizācijā ielās, kuru galos ir tilti. Mēs te Rīgā esam visgudrākie. Jāsmejas gan! Bet ko gan var gribēt no tādiem lēmējiem, kuriem pat cilvēciska saprāta vairs nav atlicis, taču sliktākais ir tas, ka paši viņi, izskatās, ka nesaprot cik gan glupi tie ir. Un, ja tādi personāži tiek pie varas, tad jebkurai elementārai loģikai viņu darbos vietas vairs nav. To ar izcilību redzam Rīgas ielās. Jautājums tikai - kad beidzot tiks izbeigta šī cūkošanās?

Atbildēt

kāds brīnums?

23.05.2021. 18:26

Abas Pederastu partijas: JV un A/Par, uzcītīgi pilda kremļa rīkojumu, padarīt Latviju par nevalsti.

Atbildēt

Zinošais

23.05.2021. 18:22

Šo ajadžetu atcerēties tuvojošajās pašvaldību vēlēšanās ! Tulīt būs gads apkārt, bet no solītā vieni vienīgi eksperimenti ! Un būs vēl sliktāk kad būs aplauziens par atlaistajiem pamatojoties uz revolucionāro pārliecību un citām pseido aktivitātēm !

Atbildēt

jaajaa

23.05.2021. 18:16

...Rīga paliek arvien tukšāka...sastrēgumus nākas radīt mākslīgi...citādi nāksies samazināt izdevumus infrastruktūras uzturēšanai...:)

Atbildēt

demagoģiju

23.05.2021. 16:58

»

Ernis

Teksta autors - viss slikti, nulle piedāvājājumu, kā ir labi...


gan nevajag!! Autoram nekas nav jāpiedāvā. Priekš tam ir pilna Rīgas dome ar spečukiem viens otram klēpī par fantastiskiem atalgojumiem. Tā ir viņu zona un pienākums!

Atbildēt

.

23.05.2021. 16:25

»

Piekrītu

Paziņa pēc tam, kad velobraucējs uzdrāzās viņai no muguras, pāris gadus pārvietojas ar nūjiņu. Domājiet riteņbraucējs apstājās jeb to var atrast...


Tāpēc arī vajag normālus noteikumus, atbilstošu infrastruktūru, lai tas viss beigtos,vai vismaz mazinātos. Piekrītu, ka Rīgā velosipēdisti ir neadekvāti, ar ~ 40km/h pa ietvi....Slimi. Lai arī nepiekrītu raksta autoram. Braukšana ir kultūras, attieksmes jautājums.

Atbildēt

tā viš ir ne tikai tur

23.05.2021. 16:19

»

tā gan

Pirms nedēļas pabiju Barselonā.Patīkami skatīties kā ļoti daudzi cilvēki brauc ar divriteni.Piedāvāju veloceliņu plānotājiem aizbraukt un apskatīties- varbūt atvērsies acis u domāšana


bet te... ar labiem nodomiem bruģēts ceļš - uz elli. Pusgadu nebiju braucis pa Rīgu... vakar nesapratu kas ar Rīgas ielām noticis... jo tālāk, jo trakāk.

Atbildēt

Piekrītu

23.05.2021. 16:17

Paziņa pēc tam, kad velobraucējs uzdrāzās viņai no muguras, pāris gadus pārvietojas ar nūjiņu. Domājiet riteņbraucējs apstājās jeb to var atrast?
Man prieksā riteņbraucējs no vidējās joslas!! pie zaļās gaismas griezās pa labi, kamēr es malējā braucu taisni. Ja būtu Nr. zīme, ziņotu policijai, bet nav, jo neviens tak neprasa. Viņi nav atpazīstami, līdz ar ko apdraud cilvēku dzīvības vairāk kā autovadītāji, jo viņiem nav bail. Autobraucēji tiek ķerti un sodīti, riteņbraucēji uzvedas kā Tīna pēc Eirovīzijas.

Atbildēt

.

23.05.2021. 16:03

Pareizi kolhoznieki! Sitiet tos velosipēdistus, valdība ir stulba! Nevajag mums veloceļus! Tauta mostās, cik var ciest?!! Valdība mūs drīz piebeigs ar saviem veloceļiem! Brīvību autovadītājiem trenkāt velosipēdistus! Valdībai ir jāsubsidizē dīzeļus "tikko no Vācijas", kas ir kopā divas salodētas auto pusītes, no grāvjiem izvilktas un garāžās restaurēti Lietuvā!

Ceļaties kājās, cīnaties, nedodiet velosipēdistiem nekādas iespējas! Tauta mosties un izbeidziet šo fašismu!!! Brīvas ielas no velosipēdiem! Kriminālsodus par velosipēda pirkšanu!

Urrā, biedri, saņemas tikko no Vācijas sisto un metināto dīzeļnieku kolhozs!

Reformu partija (Zatlera Reformu Partija) Nauda LVL 7.87 Verners Gabrānovs; 080368‑*****

P.S. Komentārs ir sarkasms. Esmu kaismīgs velo atbalstītājs.

Atbildēt

tā gan

23.05.2021. 15:08

»

Ernis

Teksta autors - viss slikti, nulle piedāvājājumu, kā ir labi...


Pirms nedēļas pabiju Barselonā.Patīkami skatīties kā ļoti daudzi cilvēki brauc ar divriteni.Piedāvāju veloceliņu plānotājiem aizbraukt un apskatīties- varbūt atvērsies acis u domāšana

Atbildēt

Ernis

23.05.2021. 14:54

Teksta autors - viss slikti, nulle piedāvājājumu, kā ir labi?
Pēdējos piecus gadus riteņrbaucēju skaits Rīgā ir palielinājies daudzkārtīgi. Infrastukrūtas praktiski nav. Pa ietvi braukt - traucē gājējiem. Pa ceļu - mašīnām, pie tam risks tikt notriektam.
Ko tad autors piedāvā?

Atbildēt

Sergejs Buivids

23.05.2021. 12:45

Kā bērni Amsterdamā 1972.g. cinnijas un izcīnīja sev vietu uz ielas. (De Pijp, Amsterdam 1972) https://youtu.be/YY6PQAI4TZE

Children living in the Amsterdam neighbourhood De Pijp fight for a play street without cars in 1972.
https://bicycledutch.wordpress.com/2013/12/12/amsterdam-children-fighting-cars-in-1972/

Atbildēt

Esi cics

23.05.2021. 12:43

Gribētos redzēt cik liela daļa tā jūsu nosauktā vairākuma ir rīdzinieki. Domāju, puse vai pat vairāk ir ārpus Rīgas dzīvojoši ar minimālu vai nekāda labuma pienesuma Rīgai. Šķērso ar savu auto Rīgu tranzītā vai līdz darba vietai.

Lai arī braucu ar auto, cenšos bieži izmantot velo un uzskatu, ka Čaka iela ir lieliska. Būtiski mierīgāka braucot ar auto un mani tas pilnībā apmierina.
Ļoti žēl tikai, ka progresīvie un čuru krāsas partija ir tie, kas par šo viss karstāk iestājas.

Atbildēt

Sergejs Buivids

23.05.2021. 12:35

Mans uzskats ir šāds. Ja autovadītāji neslepkavotu vēlovadītājus tad nebūtu vajadzīgi atsevišķi vēlo ceļi, bet diemžēl slepkavošanas turpinās. Līdz ar to vēlo ceļi un vēloinfrastruktūra ir vajadzīga. Protams tas nav vienigais iemesls, kāpēc vēloinfrastruktūra ir vajadzīga.

Atbildēt

Rīgas mēru lielākās cūcības:

23.05.2021. 12:01

1. Dienvidu tilts.
2. Ušakova un VDD organizētā liepu nobeigšana Brīvības gatvē.
3. Purgaiļa un Medinas metāllūžņos sagrieztais kuģis.
4. Staķa radītais haoss Čaka ielā.

Secinājums:

Staķis ir labākais!

Atbildēt

lauķis

23.05.2021. 11:46

»

дурак латыш

demokrātija ir kolektīva bezatbildība un "ūdens duļķosana" ,nevis vairākuma diktatūra


Tā īsti nav,bija vēdiskā kultūra,bet par to klusē,jo,nav nekā senāka par jūdu dievu.

Atbildēt

ievēlējām "īstos"!

23.05.2021. 11:35

piekrītu autoram kā Rīgas centra iedzimtais. Ielas īsā laikā burtiski tiek saķēzītas ar velojoslām, kuras neizmanto, bet dragā pa ietvēm. Pie gaismas signāla vispār nav skaidrs vai velosipēds ir braucamais vai gājējs. Kā viņam ir izdevīgāk un tu nemaisies. Un vēl ar vasaras "gājēju ielu" eksperimentiem un trolejbusu līniju slēgšanu, jo brīvdienās jau pusgadu nekursē 1. un 13. maršruta trolejbuss!? Jājautā, kam šī pašvaldība ir domāta? Tikai ne jau pilsētas iedzīvotājiem

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: