Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".

Saskaņā ar LETA rakstīto Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis priekšlikumu valsts amatpersonu atalgojumu katru mēnesi publicēt iestādes mājaslapā internetā, norādot saņēmēja vārdu un uzvārdu.

Priekšlikumu piedāvāts attiecināt uz Ministru kabinetam padotajām valsts pārvaldes iestādēm - tiešās pārvaldes iestādēm, piemēram, ministrijām un to padotībā esošajām iestādēm un aģentūrām, kā arī visām atvasinātu publisku personu pastarpinātās pārvaldes iestādēm, piemēram, pašvaldību un valsts dibināto augstskolu iestādēm. Šāda kārtība jau pastāvēja pirms gadiem desmit, taču to 2017. gadā atcēla, saglabājot amatpersonu pienākumu deklarēt ienākumus reizi gadā.

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija šonedēļ neatbalstīja attiecīgo priekšlikumu, taču vienalga galavārds par to būs jāsaka Saeimas plenārsēdei.

Izmantojot šo situāciju, Kristovskis tiek publiski aicināts rādīt visiem priekšzīmi un deklarēt, kādas naudas katru mēnesi un tieši par ko ir saņēmis kopš 2017. gada jūnija, kad stājās Ventspils domes deputāta amatā, vēlāk kļūdams arī par valdes locekli Ventspils brīvostas pārvaldē, tad par valdes priekšsēdētājas vietnieku un par Saeimas deputātu.

Detalizēta informācija par gūtajiem ienākumiem katrā mēnesī nosūtāma vai nu portālam pietiek.com vai pēc paša izvēles kādam citam medijam publicēšanai – sabiedrības interese būs garantēta!

Novērtē šo rakstu:

136
14