Menu
Pilnā versija
Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Nacionālās savienības “Taisnīgums” valde · 21.11.2023. · Komentāri (136)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Миндовг

26.11.2023. 20:49

https://www.taisnigums.lv/cilveki
Uz kādas ēkas fona nacionālists nofotogrāfejies ?Обьедение,или Обеденная .

Atbildēt

Mindauga dzimta

26.11.2023. 20:34

Varbūt Saimu uzreiz nevajag atlaist,bet izsijājot graudus no pelavām, devuši tak ZVER,estu.

Var pasijāt Rosļikovu ,vai gadijuma pēc nav pectecis taM V.RosļJakovam ,kurš PSRS armijas sastāvā karoja Sīrijā 1983 g.zenītraķešu pulkā,apbalvots .
Saimas priekšeetaja noteikti nesstrādās latviešu labā ,mierińsierson.

Neemu par tādu pliku nacionálismu uz káda grábekļa kápa Turcija ,tiem ilgstoši esot pie varas,no kuru meliem izauga naids ,kurš lika darīt noziegumus pret grieķiem,armeñiem,ebrejiem ,assīriešiem,faktiski pret saviem radiem,jo tagad ğenētiskie dati paráda ka turki ir ar šo tautu geniem.

Islāmisti man patīk daudz labāk ká alkohoisma tradīciju piemkopėji ebreju krustnešu okupanti.

Jums es neticu,variet savu nacionālo gribu pierādīt N1c1dna project ,Rurikid dna project, vai patiesi esat baltieši -N-M231 haplogroup ,wikipedia,tà sacīt savu paternitāti Tēvzemei.

Atbildēt

nu

23.11.2023. 20:03

»

Хм

у одного латентные фантазии про елку, у второго спор со своими же влажными мечтами...


tur vispār jūsējo ir stipri, stipri mazāk,ļoti stipri.Tāpēc viņi ir priekšā.Ja nebūtu 20 gadu starpkaru (1919-1940) perioda, kad LV bija priekšgalā, tad varētu vēl šaubīties.Bet pēc milzu padomju izsalkušā pūļa iepludināšanas mūsu zemītē un "kopdzīves" rezultāta, ir kā ir. "Vilku barā jākauc kā vilkam".

Atbildēt

UN KO VIETĀ???

23.11.2023. 17:46

kur te tioe taisnīgie???vispar Latvijā viņi ir, bet ne Saeimā bēda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bēda prokuratūrā, tiesās, juristos, medijos, augstskolās...jūs ko, tos visu nomainīšiet???jeb gribas pašiem pazagt

Atbildēt

Atis Priedītis

23.11.2023. 17:38

»

Хм

Нет, ему как зампреда совбеза, нужно было заявить "мы как Россия обязательно проиграем, а выиграет Латвия...


Ir vārdi ar kuriem nevajag rotaļāties, jo pirmais atomsprādziens var būt ar lavīnas efektu. Un tiešām pliks dzīvi tikai daži cilvēki "kalnos pie Baikāla ezera".

Atbildēt

Хм

23.11.2023. 16:24

»

Atis Priedītis

Medvedevs publiski jau ir paziņojis, ka atomkara gadījumā uzvarēs Krievija, jo paliks dzīvi vismaz daži cilvēki "kalnos pie Baikāla ezera


Нет, ему как зампреда совбеза, нужно было заявить "мы как Россия обязательно проиграем, а выиграет Латвия"))
Вы еще на слова Симонян сошлитесь, которая над Россией предлагала бомбу взорвать, чтобы на Западе связь "упала".

Atbildēt

Хм

23.11.2023. 15:06

»

Atis Priedītis

"Ну а предложить людям отказаться от многовековой религии, в ответ предложив..что? Ну это надо обладать оптимизмом уже на грани адекватности, уж извините...


Что будет через тысячи лет, мы можем только гадать. С такой же уверенностью можно сказать, что через лет 100 появится такое оружие массового поражения, и при этом у всех, что никто просто не рискнет начинать войну.
Хотя и сейчас по сути уже это понимают, просто риторика, рассчитанная на свой электорат. И не только электорат Путина. Точно так и часть западного общества думает "Да надо ударить ядерной бомбой по Кремлю и дело с концом".

Skaidrs, ka radīsies pilnīgi jauna reliģija, kura cilvēkus no šīm bailēm atbrīvos.
так уже есть такая религия. В исламе за правое дело погибнуть - это счастье. Да и сильно верующие христиане тоже скорее всего примут-ну раз так Бог решил, тому и быть. Все же в руках божьих

Про 300 лет прочитал. Напоминает "или ишак сдохнет или падишах", то есть проверить все равно некому будет.
И да, когда у всех что-то одно общее и как бы правильное-это называется антиутопия. И как правило, ни к чему хорошему это не приводит.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.11.2023. 14:38

Atbildes cilvēkam XM!

Sarunas turpinājumā jautājumus atkal uzdeva VDD pārstāvis.
– Tātad jums ir bijusi viena tikšanās ar NLO pilotiem, kuras rezultātā ir gūta atziņa, ka citplanētiešiem tiešām ir prasības Zemes cilvēkiem. Vai jūs būtu gatavs mani iepazīstināt arī ar citām domām, kuras jūsu prātā ir iedvesuši citplanētieši? – jautāja VDD pārstāvis.
Kristaps brīdi padomāja un tad atbildēja: – Es to varētu darīt, bet apgalvot, ka šīs domas ir radījuši citplanētieši, nevaru. Tikpat labi tās var būt tikai manas personiskās domas un fantāzijas.
– Varbūt tomēr ļoti uzmanīgi mēģiniet ar šīs savas domas man izstāstīt.
– Labi. Tas attiecas uz cilvēces nākotni. Manuprāt, pasaules gala un apokalipses nebūs vēl ļoti, ļoti ilgi. Zemeslode un dzīvība uz Zemes var pastāvēt vēl miljoniem gadu.
– Bet kā tad ar Jāņa Atklāsmes grāmatas pravietojumu, ka apokalipse var notikt jau pavisam drīz?
– Diemžēl šī doma jau arī ir viens no pašreizējā nežēlīgā kara iemesliem.
– Un kāda ir jūsu versija?
– Zemes cilvēkiem ir jāiemācās dzīvot pasaulē, kurā valda mīlestība, nevis naids. Acīmredzot neviena no pastāvošajām reliģijām šādu ideju pietiekoši pārliecinoši piedāvāt nespēj. Tāpēc, manuprāt, uz Zemes pamazām radīsies pilnīgi jauna reliģija, kuras Svētajos rakstos nebūs ļaunuma un naida jūtu atbalstošu tekstu.
– Kā tas varētu notikt?
– Es to nezinu, bet varu izteikt savas domas. Manuprāt, tie tiks radīti, izmantojot laicīgās valodas rakstības stilu, un tajos ne reizi netiks pieminēts vārds “Dievs”. Jaunajai reliģijai būtu jāapvieno visa cilvēce, bet reliģiska rakstura teksti to nespēj, jo daudzos cilvēkos tie izraisa nepatiku.
– Tātad vārds “Dievs” pieminēts netiks. Bet kā tad būs iespējams saprast, ka tie tomēr ir reliģiski teksti?
– Šie teksti paudīs ideju par mīlestību. Cilvēki, tos lasot, sapratīs, ka tās ir no Dieva saņemtās atklāsmes. Tieši laicīgā stila valoda un Dieva vārda nenosaukšana darīs šos tekstus pieņemamus visiem cilvēkiem.
– Cik ilgā laikā šī jaunā reliģija varētu rasties?
– Mana prognoze – apmēram 300 gadu laikā.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.11.2023. 14:17

»

Хм

Es varu par visu rakstīt tikai savās grāmatās...


"Ну а предложить людям отказаться от многовековой религии, в ответ предложив..что? Ну это надо обладать оптимизмом уже на грани адекватности, уж извините."

Un jūs tiešām domājat, ka vēl tūkstošiem gadu cilvēce būs gatava dzīvot bailēs, ka kāds piedodiet, idiots, pēkšņi nolems uzsākt atomkaru. Skaidrs, ka radīsies pilnīgi jauna reliģija, kura cilvēkus no šīm bailēm atbrīvos.

Atbildēt

Хм

23.11.2023. 14:14

»

Atis Priedītis

Es politikā ļoti aktīvi darbojos LTF laikā, bet tiklīdz sākās pirmās prihvatizācijas un kukuļņemšanas, redzot, ka šiem cilvēkiem neko izdarīt nav iespējams, es no LTF izstājos. Šo cilvēku lozungs pat tika atklāti pateikts mūsu Mālpils nodaļas LTF grupas valdes sanāksmē - "Agrāk kukuļus ņēma viņi, tagad...


Es varu par visu rakstīt tikai savās grāmatās.

Хм, вы думаете, люди этого не знают?
Но у каждого есть свои причины, почему в итоге есть так, как есть.
И да, у каждого есть свои родственники. Это один из самых болезненных моментов. Ну а если вы не готовы своего родственника сдать, кто сдаст своего?

Ну а предложить людям отказаться от многовековой религии, в ответ предложив..что? Ну это надо обладать оптимизмом уже на грани адекватности, уж извините.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.11.2023. 14:07

»

Anatolij

Tas labi: Piekritu ka katram jadara savs darbs-tad sanak vislabak, bet tas jau netrauce Jus darboties politika, jo ja neviens tur nedarbosises, tad jau nekas nevar mainities


Es politikā ļoti aktīvi darbojos LTF laikā, bet tiklīdz sākās pirmās prihvatizācijas un kukuļņemšanas, redzot, ka šiem cilvēkiem neko izdarīt nav iespējams, es no LTF izstājos. Šo cilvēku lozungs pat tika atklāti pateikts mūsu Mālpils nodaļas LTF grupas valdes sanāksmē - "Agrāk kukuļus ņēma viņi, tagad to darīsim mēs!". Manuprāt šobrīd tas masveidīgi notiek itin visur Latvijā un skaidrs, ka es tur izmainīt neko nevaru. Es varu par visu rakstīt tikai savās grāmatās.

Atbildēt

Anatolij

23.11.2023. 13:58

»

Atis Priedītis

Es šobrīd esmu kļuvis par rakstnieku un dzejnieku. Un tieši to es arī daru - rakstu par to par ko citiem rakstīt ir bailes un iespējams, ka tieši tā cilvēkiem sāks pamazām atvērties acis un cilvēki sāks saprast, kas patiesībā notiek. Pašlaik ļoti liela daļa cilvēku dzīvo zem reliģisko dogmu un arī laicīgo...


Pašlaik ļoti liela daļa cilvēku dzīvo zem reliģisko dogmu un arī laicīgo dogmu hipnozes un nespēj ieraudzīt pat acīm redzamo.

---------------------------------------

Ta jau tas bijis vienmer un visos laikos. Par to jau nav jasatrauces.

Atbildēt

Хм

23.11.2023. 11:17

»

Atis Priedītis

Es šobrīd esmu kļuvis par rakstnieku un dzejnieku. Un tieši to es arī daru - rakstu par to par ko citiem rakstīt ir bailes un iespējams, ka tieši tā cilvēkiem sāks pamazām atvērties acis un cilvēki sāks saprast, kas patiesībā notiek. Pašlaik ļoti liela daļa cilvēku dzīvo zem reliģisko dogmu un arī laicīgo...


В библии уже написано, что воровать плохо. Уж сколько лет прошло, а сколько человек эту книгу прочитало, не помогает. Становитесь в очередь. А уж в жанре фантастики - это точно самое эффективное будет!

Atbildēt

Хм

23.11.2023. 11:15

»

Atis Priedītis

Speciāli cilvēkam ar niku XM...


Это вы так решили съехать с темы про Сингапур?))

Atbildēt

Atis Priedītis

23.11.2023. 10:12

»

Anatolijs>Atim

Atis, Jūs te regulāri cenšaties kaut ko kaut kam paskaidrot...Redziet-tadu skaidrotaju te pilns nets, bet nav kas dara. Trūkst daritaju, ne skaidrotaju Varbut ka jums sakt ko darit, ne skaidrot


Es šobrīd esmu kļuvis par rakstnieku un dzejnieku. Un tieši to es arī daru - rakstu par to par ko citiem rakstīt ir bailes un iespējams, ka tieši tā cilvēkiem sāks pamazām atvērties acis un cilvēki sāks saprast, kas patiesībā notiek. Pašlaik ļoti liela daļa cilvēku dzīvo zem reliģisko dogmu un arī laicīgo dogmu hipnozes un nespēj ieraudzīt pat acīm redzamo.

Atbildēt

bet

23.11.2023. 10:03

»

?

kas interese latviesu ieredniem zagliem


pats zagi, un viņus zagt balstiji....

Atbildēt

Anatolijs>Atim

23.11.2023. 10:02

»

Atis Priedītis

Ļaunuma un naida cēloņi...


Atis, Jūs te regulāri cenšaties kaut ko kaut kam paskaidrot...Redziet-tadu skaidrotaju te pilns nets, bet nav kas dara. Trūkst daritaju, ne skaidrotaju Varbut ka jums sakt ko darit, ne skaidrot?

Atbildēt

Atis Priedītis

23.11.2023. 09:06

Ļaunuma un naida cēloņi

Ik pa brīdim turpināšu publicēt jaunās grāmatas "Piecas minūtes pirms apokalipses" fragmentus.

– Paskaidrojiet, kas, jūsuprāt, ir naida un ļaunuma cēlonis?
– Es mēģināšu atbildēt ļoti īsi un pēc iespējas vienkāršāk. Vispirms jau tie ir cilvēka psihes zemapziņas slāņi, kuros glabājas atmiņas par tiem laikiem, kad cilvēks vēl nebija cilvēks, bet gan mežonīgs dzīvnieks. Pirmais ar cilvēku saistāmais zemapziņas slānis ir slānis, kurā izvietots Dieva arhetips. Šajā slānī cilvēka psihē valda mīlestības jūtas. Nākamais arhetipiskais slānis ir antīko dievu un sātana slānis. Šajā slānī jau spilgti parādās ļaunuma un naida jūtas. Ļoti spilgts piemērs ir Sengrieķu mitoloģijā aprakstītie dievi un viņu uzvedība.
– Vai ir vēl kāds slānis, kurš slēpj naida jūtas?
– Jā, tas ir to atmiņu slānis, kurā ir paslēpti dzīves laikā iegūtie pāridarījumi un pazemojumi. Tie nekad nepazūd, tikai paslēpjas cilvēka zemapziņā pat tad, ja šķiet, ka viss ir pilnībā aizmirsies.
– Bet cilvēkam mūsdienu pasaulē ik pa brīdim ir sevi un savus tuvākos cilvēkus jāaizsargā. Ja nebūs naida jūtu, cilvēks vienkārši tiks iznīcināts?
– Šādos brīžos visas skaistās idejas par labestību un mīlestību parasti aizmirstas un virspusē atkal izlaužas naida jūtas. Tieksme saglabāt savu un sev tuvāko cilvēku dzīvību ir pilnīgi normāla un attaisnojama. Ir brīži, kad vienīgā iespēja atvairīt uzbrukumu sev un sev tuvajiem cilvēkiem ir psiholoģiski pārvērsties par mežonīgu zvēru. Idejas par mīlestību starp cilvēkiem ir domātas pasaulei, kurā vairs nenotiek kari un cilvēku apzināti veiktās nogalināšanas.
– Jūs lietojat terminu “apzināti veiktās nogalināšanas”.
– Jā, jo notiek taču autoavārijas un dažādi citi nelaimes gadījumi, kuru cēlonis ir nejaušība, nevis apzināta rīcība.

Grāmatas melnraksta faila adrese:
https://failiem.lv/f/adpuxxmzpy

Atbildēt

Vēl viens seskulis uzradās!:)))))

22.11.2023. 22:34

»

:)))))))

Vēl viens seskulis uzradās!:)))))Kur ir,tur rodās


tu atkal ar spoguli sarunājies, truli defektīvais analfabēt ar stukača palamu "noplukušais paviāns (ekskrementu golferis)"?

Interesanti, ko par šādu tavu hroniskās šizofrēnijas simptomu saka tavs iecirkņa psihoterapeits-vetrerinārfeldšeris? Visticamāk, precizēja tavu diagnozi no "totāli stulbs pastaldanis analfabēts" uz "neārstējami stulbs ģenētiski patoloģisks deģenerāts"... ;)

P.S. Ja tu esi mazs un dumjš, tad tev vēl ir iespēja augt lielam un kļūt gudrākam, BET - ja tu esi jau liels un vēl tik stulbs, tad tā ir viselementārākā ģenētika, loģiski un likumsakarīgi.

P.P.S. Un iemācies savu dzimto(?) valodu BEIDZOT, nepazemo sevi vismaz publiski un neapkauno savu valsti. Ārstē savu skaidugalvu un mācies valodu, bezjēgas murgotāj! ;)

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis)

22.11.2023. 21:29

»

Indulis Pavianss

Prakse pierāda ,ka ausis ir tikai tiem ,kuriem ir smadzenes.Tiem,kuriem tās nav,ir tikai mute ...kā mazpisanjam


Два дебила - это сила‼ ;))

tava paškritika ir 100% objektīva un visnotaļ pamatota. Kā parasti.:)

Ja tev būtu smadzenes, tu iespējams varētu saprast (vai, vismaz, iezubrīt kā Tēvareizi), ka VISI tavi truli analfabētiskie ķēzījieni, ko tu atļaujies izkārnīt pret normālu cilvēku publiskotajiem viedokļiem, pievērš publikas uzmanību TIKAI un VIENĪGI 2 (divām) aktualitātēm:

1. tevis izmisīgi ap(ķēzīto) cilvēku proponētajiem viedokļiem, pēc būtības;

2. tevi (personīgi, tikai un vienīgi) totāli un neatgriezeniski pazemojošam, vidējam statistiskam muļķuzemes eurolatvājias titulnācijas biomasas izstrādājumam tipiski raksturīgajam bezcerīga deģenerāta analfabētismam, ko tu permanenti ortodoksāli glupi demonstrē savos ikdienišķi regulārajos publiskajos(!) izkārnījumos.

Patiesībā - abas aktualitātes ir publikas uzmanības vērtas: Nr.1. dēļ objektīvas lietderības, bet Nr.2 izklaidei / analfabēta deģenerāta apsmaidīšanai. tu obligāti pacenties turpināt šādi izpildīties, defektīvais, bez tevis būtu garlaicīgi. ;)

P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, bezsmadzeņu analfabēt! Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai tipiska eurolatvānijas "titulnācijas" deģenerāta citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

Atbildēt

Atis Priedītis

22.11.2023. 20:33

Turpinu publicēt nelielus fragmentus no grāmatas "Piecas minūtes pirms apokalipses", kura drīzumā tiks izdota.

– Jūs jau esat atklājis savus uzskatus par to, no kurienes cilvēkos rodas naids. Vai ir kaut kas tāds, ko vēl neesat pateicis?
– Naida avots var būt arī bailes par to, ka pastāv atšķirīgas uzskatu sistēmas, kuras pauž pilnīgi citas atziņas. Un vēl – izrādās, ka ir ļoti daudz cilvēku, kuri itin veiksmīgi dzīvo ar šiem it kā pavisam nepareizajiem uzskatiem.
– Paskaidrojiet, lūdzu, precīzāk!
– Sāksim ar reliģiskajiem uzskatiem. Pasaulē pastāv vairākas valdošās reliģijas, un nav ne mazāko pazīmju, ka kāda no tām varētu kļūt par vienīgo valdošo visā pasaulē. Ir milzīgs daudzums reliģisko sektu, no kurām dažas pēc ilgāka laika arī kļūst par oficiāli atzītām reliģijām.
– Un kāds ir jūsu secinājums?
– Iespējams, ka tieši tāda arī ir Dieva griba. Ir taču Bībeles leģenda par Bābeles torni. Ar ko beidzās tas, ka visi pasaules cilvēki sāka runāt vienā valodā?
– Tātad, jūsuprāt, pasaulē ir jābūt daudzām reliģijām, daudzām tautām ar savu valodu un daudzām valstīm?
– Protams, tikai godīga sacensība un sadarbība var nodrošināt cilvēces tālāko pastāvēšanu un uzplaukumu.
– Vai līdzīgas ir arī jūsu domas par dažādām politisko uzskatu sistēmām?
– Šeit tomēr ir dažas nianses. Nākotne ir tikai tādām politisko uzskatu sistēmām, kuras nodrošina iespējas brīvi paust savas domas un nebaidīties to darīt. Totalitārisms agri vai vēlu aizies nebūtībā.
– Un kas ir kopīgs tieksmei uzspiest citiem savus reliģiskos pārliecību ar tieksmi uzspiest savus politiskos uzskatus?
– Kopīgas ir bailes. Bailes, kuras patiesībā ir neticība saviem reliģiskajiem un arī saviem politiskajiem uzskatiem. Un šīs bailes regulāri rada šaubas par to, vai cilvēks, izlemjot kaut kam no visas sirds ticēt, tiešām ir izdarījis pareizo izvēli.

Grāmatas melnraksta faila adrese:
https://failiem.lv/f/adpuxxmzpy

Atbildēt

Statistika

22.11.2023. 20:25

»

Bargā kundze

Nav mana specialitāte, varbūt pats labāk ziniet


LA.LV - 2021. gada 9. Jūnijs ·
Pasaulē ik gadu bez vēsts pazūd miljoniem personu. Viņi izgaist bez pēdām, aiz sevis atstājot tikai neskaidrus pavedienus un neatbildētus jautājumus.

Atbildēt

Bargā kundze

22.11.2023. 20:03

»

Kāpēc pastāv

lopkautuves un košerēšana


Nav mana specialitāte, varbūt pats labāk ziniet.
Ir arī ekstrēmas sātanisma izpausmes, tā teikt, "sēra smaka". Šķiet, ka gadījums ar Annas Jansones pazušanu ož pēc tā.

Atbildēt

Bargā kundze

22.11.2023. 19:33

»

Jauki!

Un tagad,lūdzu,kādu svarīgu problēmu paudiet,kuru neviens vēl nezin


Gribiet ko jaunu? Lūdzu - tie, kas cīnās par Stambulas konvencijas pieņemšanu, tieši sakarā ar vardarbības nosodīšanu - kāpēc neņem vērā "mazākos brāļus un māsas" - sado-mazo pārstāvjus? Vai viņi nav tiesīgi uz savām brīvām izpausmēm ģimenēs un citur?
:)))

Atbildēt

Jauki!

22.11.2023. 19:20

»

Bargā kundze

Jūs abi, dzejniek un rakstniek, ar saviem nebeidzamiem strīdiem aizņemiet laiktelpu šeit, kur varētu risināt svarīgākas problēmas! Varētu taču kā spalvas brāļi vienoties un atvērt savu īpašu blogu, kur viens otru apgānīt


Un tagad,lūdzu,kādu svarīgu problēmu paudiet,kuru neviens vēl nezin!
Jums neliekas,ka laiktelpā rotē viens un tas pats,bez rinājumiem kolektīvajā domformā?

Atbildēt

Bargā kundze

22.11.2023. 19:08

Jūs abi, dzejniek un rakstniek, ar saviem nebeidzamiem strīdiem aizņemiet laiktelpu šeit, kur varētu risināt svarīgākas problēmas! Varētu taču kā spalvas brāļi vienoties un atvērt savu īpašu blogu, kur viens otru apgānīt!

Atbildēt

Indulis Pavianss

22.11.2023. 18:47

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Prakse pierāda ,ka ausis ir tikai tiem ,kuriem ir smadzenes.Tiem,kuriem tās nav,ir tikai mute ...kā mazpisanjam.

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis)

22.11.2023. 18:22

»

Zdohļu vecis

ar Debesu Klāru iedeva untunam kļičku “mikropisāns”, tā tautā aizgāja reklāmas rullītis ar Mazpisāniem. Tas no vēstures


tev skauž, kā parasti? ;)

Cita starpā - ja tev būtu smadzenes, tu vismaz varētu pacensties saprast, ka - NAV iespējams vinnēt cilvēkus, par kuriem tu, max. objektīvi vērtējot, nebūt neesi pārāks (jebkādā izpratnē / izpausmē), lai neteiktu tieši pretējo. Jo tādā gadījumā - tev būtu jāspēj vinnēt pašam sevi (vismaz). Kas, kā zināms, šajā Dieva pasaulē ir izrādījies pa spēkam (un arī tad - tikai daļēji / nosacīti) vien dažiem atsevišķiem Ģēnijiem. Kāds tu, savukārt, tomēr nekad neesi bijis un nekad arī (vairs) nebūsi (lai arī cik auKstu tu sevi atļaujies vērtēt, pat publiski). T.i. - tieši tāpat, kā tavi iedomātie (līdzšinējie / pašreizējie) pretinieki vai pat šķietamie "ienaidnieki". ;)

Līdz ar to - kāda jēga tam VISAM, ar ko tu (nu jau faktiski nepārtrauktā 'onlainā 24/7') PATS SEVI acīmredzami nežēlīgi nomoki (un, protams, ar savu bezjēdzīgo mazohismu centies +/- apgrūtināt līdzcilvēkus) nu jau dažus gadus "ilgtspējīgi" un totāli bezrezultatīvi? Varētu padomāt, ka tev nemaz nav žēl sava (vēl atlikušā) laika, savas veselības un taml. resursu, ko tu joprojām turpini izšķērdēt faktiski BEZ jebkāda iemesla un BEZ jebkāda profīta, tikai savu (aroganto un taml. neveselo) iedomu dēļ? Tu ko, "P.K." - nopietni?? Tādā gadījumā - padziļināta līdzjūtība, protams, un pamēģini sameklēt atbilstoši kvalificētus profesionāļus, kas riskētu uzņemties palīdzēt šādā (tavā) kognitīvajā (paš)krīzē. Un lai Radītājs dod, ka nebūtu jau neatgriezeniski nokavēts...

Veseļojieties, jēgas vājinieki Пётр Алексеевич Карлов (дебил из дурки) + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis)! ;)

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.11.2023. 18:19

»

Tiešām?

ka Dikļos viņš mārrutku audzētājs un dzīvo pie sausas tualetes, ko sapņo izrīt ar kādu, kas viņu pieņemtu par savējo...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Un, arī: "Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais "pretinieks"), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais "draugs", kurš vēlas tās noslēpt."

Savukārt, kā zināms: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamo "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto." ;)

-----------

Mediju ziņa: "Cilvēku, kurš mēģina parādīt ačgārno lietu kārtību Latvijā, šajā "valstī" ir ērti un parocīgi, savus mazvērtības kompleksus veldzējoši apvainot visos nāves grēkos. Inkriminēt viņam patriotisma trūkumu vai korupciju, piedēvēt atkarību no oligarhu, no krievu, no žīdu naudas. Apvainot klajā cinismā un vulgārumā, apzinātos mēģinājumos iedzīt tautu depresijā un bezcerībā. Uzstādīt garīgo kaišu vai delīrija diagnozi. Vai vienkārši publiski prasti nogānīt, publicistiski ignorēt, klaji PRETLIKUMĪGI C.E.N.Z.Ē.T, falsificēti "tiesiski sankcionēt" un tamlīdzīgos veidos "audzināt". Vai, visvēlamāk - vispār "apklusināt" šos "bezatbildīgos bezkauņas": lai netraucē "plaukt un zelt" šai pašreizējai M.uļķu Zemes SILES "valstij", varas SISTĒMAI un tās zom.bij.fanu vājprātam... Jābrīnās vienīgi, kādēļ joprojām labticīgie, valstiski lojālie tautieši - "pat.REJ.otiski orientētie bāleliņi" - gan "tekošajā momentā" aktuālajās kārtējās "dižķibeles" likstās un pēckonsekvencēs, gan arī šīs "valsts" nu jau "ilgtspējīgās" agonijas krampjainajās konvulsijās nevaino šos "ciniskos klaigātājus" - kā "disidentiski tendētus tipus", kuru "pārdrošā spītībā" NEpakļāvīgi NEnoklusētais Patiesības vārds tomēr, kā izrādās, pat vēl līdz šim nav spējis nomaitāt visu šo mūsvalsts "labiešu", "gudro" galvu, "cūkģīmju" etc. gaišos un paliekošos tēlus "vaukšķu un reņģēdāju pūļa" ilgstoši un mērķtiecīgi ZOMBĒTAJĀ "masu apziņā"?..." (aptuveni citēta viedokļa autors: žurnālists un publicists Aivars Tarvids, publikācija "Veltā Patiesība.", 31.07.2009.)
-------

Es es’u (MZ vidū).
( Iz "O.M.© aŗChīva", ANNO ~ 2005. )

Es es'u M.U.Ļ.Ķ.U zemes vidū ~
Kur "prominences" ‘uzmet’ Tautu,
Kur "skotiem" vajag "bauru" 'fidu',
Bet "seGsam" - divus pārus 'pau#u'.

Kur 'iet pa lēto' "politika",
Bet PATIESĪBA - aumež "dārga",
Kur vairākumam -- 'di#sa' plika,
Jo - mazākumam 'fiška' vārga.

Kur sola to, ko 'HUĻI' darīt,
Jo - (sa)solīts jau "nekrīt makā",
Kur Leiputrijā trekni 'parīt',
Var tie, kas SILĒ "stāvus kakā".

Kur putraimus dod (kilogramu),
No 'Jevropas' (ja paliek pāri) ~
Lai dzīvsvaram klāt dažu gramu,
Var pieēst "reņģēdāji", kāri.

Kur "miljonāri" aug kā sēnes,
Un 'briest' kā gurķi siltumnīcās,
Kur zirnekļi auž ...("ķēķī") plēnes,
Tiem, kuri Godprātībā 'mīcās'.

Kur Brīvībai liek apkārt sētu ~
Lai nelien tuvu "prastais pūlis",
Kad "etiķetes" FARSU, lētu,
Pie "Mildas" 'atlaiž SILES mūlis'.

Kur Likteņupei "noslēdz" krastu ~
Lai "kontrolēt" var "bauru masas",
Kad "parādēs" 'laiž muļķi', prastu,
Bars "elites", kam 'bietē prasās'.

Kur ordeņus un "grantus" dala,
Par to, ka Tautu 'drāž' un "valsti",
Kur "goda rautiem" nebūs gala,
Līdz 'nodropēsies' varas balsti.

Kur "tautas kalpos" ākstās klauni,
Jo - viņiem par to maksā labi,
Kur "valstij" limuzīni - jauni,
Bet tanki - "šrota" lūžņi (abi).

Kur ZOMBĒ "hibrīdpropagandu",
Caur "masmē.dekļiem" SILES balsti,
Kas (p)ielūdz "sabiedroto" bandu,
Lai OKUPANTI piesmej "valsti".

Kur troļļi gārdz, ka "krievi nākot!!!",
Jau desmitgadēm "ilgtspējīgi",
Un cer, ka "buferzōnā" sākšot,
Drīz BRĀĻU KARU, "sadraudzīgi".

Kur SVEŠA nauda, ‘nepareiza’,
Pērk "ķēķa godības" BEZ Goda.
Kur "taisnā tiesa", šķībi greiza,
Triec "aklo" Temīdu ‘uz poda’.

Kur SILES "tiesībsargu" ‘mentiem’,
Tiek "eurogranti" ‘iedalīti’,
Kur "baurus" notiesāt (par ‘centiem’),
Var angažēti 'soģi', "glīti".

Kur ZOMBĒTIE nīst "disidentus",
Kas "kūda" DOMĀT "glupo Tautu",
Kur uzrīda tiem "ķēdes mentus",
Lai "NElojālos" plosot kautu.

Kur gļēvi 'STUKAČI' "plūc laurus",
Kad (mīžot) "lien no skapja laukā",
Kur "gods un cieņa" – 'stučīt' "b(ļ)aurus",
Un "morālētiskums" – kā 'ma(č)kām'.

Kur NOLINČOT var trulā barā,
Bez "bremzēm", iemesla un jēgas,
Kur "etnoss" MURGO bezsakarā,
Dēļ masu BEZsmadzeņu sērgas.

Kur melns ir balts (vai - 'zili rozā'),
Kur 'nožmiegt' var par 'spaisa' smēķi,
Kur "LUMPE.ŅUS" likt "vēža pozā",
Drīkst tie, kas 'tolerē caur ķēķi'.

Kur "pandēmijas (masku) shēmā",
Tiek "viedi" dresēts "glupais pūlis",
Kur "kroņa glābēj-šprices tēmā",
Briest (dažiem) "farmaceitiem" mūlis.

Kur "bauriem" pieriebusies vara,
Kur "valsts" ir lamuvārds, joprojām,
Dēļ tam, ka - 'dajebko' šī dara,
Lai Tauta no tās muktu projām...
...
Es es’u. Un - par spīti būšu,
(Pr)iekš M.U.Ļ.Ķ.U zemes, nolādētas,
Lai, kaut vai, 'apsit šķērmu dūšu',
Šai "valstij" O.M.© "rīmes lētas".

Es Pliekšāns ‘nau’ (i - ne uz pusi!),
Vai Bokša (pat - ne tuvu blakām!)
BET - muti turēt, smilkstot klusi,
‘Nau’ (arī) prātā man, ‘ne trakam’! ;)

-----------

oriģinālversijas -- "O.M.© blogā":
[ C.E.N.Z.Ē.T.S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis)

22.11.2023. 18:18

»

Ko saka Copilot par Mazpisāņu

Ontūns no Mazpisāniem saukts Ontūns Mazpusāns...


Два дебила - это сила‼ ;))

Iepriekš šķita, ka tik debils kretīns ir tikai viens pats – pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds klimaksa pļutka caurejas pavēlnieks bidla Peška Karļiks (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)💩💩, bet - izrādās, ka ar to pašu galvas kaiti ir savārdzis vēl viens būra primāts – bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns ekskrementu golferis imperila slapinātājs negatīvi NLProgrammētais deŗmoliberastu propagandonu totāli nozombētais vatņiks no zdohļiem (u.t.t., u.t.j.pr.un taml.).

Visticamāk, muļķuzemē ir ievazāta debīlisma infekcija, labi vismaz ka pagaidām vēl bez epidēmijas pazīmēm. Vai arī, vienkārši - stulbumā ir iemests raugs, divas porcijas.

Два дебила - это сила‼ ;))

P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, bezsmadzeņu analfabēt! Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai tipiska eurolatvānijas "titulnācijas" deģenerāta citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

Atbildēt

Atis Priedītis

22.11.2023. 17:28

Speciāli cilvēkam ar niku XM!

Par cilvēkiem, kuriem es izstāstīšu kaut ko vairāk

Tuvojoties grāmatas "Piecas minūtes pirms apokalipses" iznākšanas brīdim man ir jāsāk ļoti nopietni domāt, kuriem cilvēkiem ir vērts izstāstīt kaut ko vairāk un ar kuriem labāk diskusijas neuzsākt.
Šobrīd esmu pieņēmis lēmumu kaut ko vairāk izstāstīt tikai tiem cilvēkiem, kuri ļoti labi mani pazīst, ar kuriem es pēdējos 30 gadus regulāri esmu ticies un kuri labi zina, ka "ar mani viss ir kārtībā".
Daudz sarežģītāk ir ar tiem, kuri par mani spriež pēc manām izdotajām grāmatā, maniem dzejoļiem un manām publikācijām interneta vidē. Šo cilvēku reakcija reizēm ir pat pilnīgi absurda, tik absurda, ka es nolēmu viņu izteiktās domas par mani publiskot.
Nr.1 - Ja es būtu normāls cilvēks tad man būtu jāļauj čekistiem mani pilnībā sagraut vai "jāielec Daugavā".
Nr.2 - Es visu laiku atrodos psihiatriskajā slimnīcā un ik pa brīdim dakteri mani pielaiž pie datora.
N.3 - Kaut ko tādu izturēt nebija iespējams un viss ko es publiskoju ir tikai manas fantāzijas un murgi.
Tālāk neturpināšu. Tieši tāpēc esmu pieņēmis lēmumu kaut ko vairāk izstāstīt tikai tiem cilvēkiem, kuri zina, "ka ar mani viss ir kārtībā". Tiem, kuri domā savādāk, es pat necentīšos pierādīt pretējo un par kaut ko pārliecināt. Nekādas diskusijas ar šiem cilvēkiem es neuzsākšu.

Atbildēt

bet

22.11.2023. 17:00

»

Nu

biedrs mīl karot: Kā lai bez kara citiem ko atņem? Karošana biedriem tik pat kā medus maize...bez tas nu nekadi


domāju ka osvoboditelus vairāk interesē desa un kotlete kā tiesiskums un taisnīgums.

Atbildēt

JKL

22.11.2023. 16:59

»

vice

Esošā valdība utilizējama PILNĀ SASTĀVĀ


vašu liniju podderživajem i odobrajem, tovarišč: I na ix mesto postavitj vas!

Atbildēt

vice

22.11.2023. 16:53

Esošā valdība utilizējama PILNĀ SASTĀVĀ!!!

NEKAVĒJOTIES!!!

STRIKTI!!!

Atbildēt

Tests nav pilnīgs

22.11.2023. 16:14

»

“CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)”

Test


pamēģini to pašu, neliekot pēdiņās. Tikko pamēģināju bez pēdiņām un nekā!

Atbildēt

Cenzūras bloķēts un (poltiski represēts)

22.11.2023. 16:13

»

“CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)”

Test


Hmm

Atbildēt

“CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)”

22.11.2023. 16:09

Test

Atbildēt

Zdohļu vecis

22.11.2023. 16:04

»

Ko saka Copilot par Mazpisāņu

Ontūns no Mazpisāniem saukts Ontūns Mazpusāns...


ar Debesu Klāru iedeva untunam kļičku “mikropisāns”, tā tautā aizgāja reklāmas rullītis ar Mazpisāniem. Tas no vēstures.

Atbildēt

kungs-pavēlnieks Maskavā

22.11.2023. 16:03

»

Letiņš

Vai ta visiem šiem mūsu esošiem un vēl tik topošajiem partijniekiem nav viens kungs-pavēlnieks Maskavā


šī ir labākā Saeima Latvijas vēsturē!

Atbildēt

Tiešām?

22.11.2023. 16:00

»

Ko saka Copilot par Mazpisāņu

Ontūns no Mazpisāniem saukts Ontūns Mazpusāns...


ka Dikļos viņš mārrutku audzētājs un dzīvo pie sausas tualetes, ko sapņo izrīt ar kādu, kas viņu pieņemtu par savējo.

Ja jau paud patiesu informāciju, tad izskaidro faktu ka šai personai zem nika “CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)” izdodas nopublicēties Pietiek, ja citi ar šo niku nobanoti digitāli? Pamēģini, ja netici.

Un izskaidro vēl - ja parasts komentētājs nopulicē trīs komentus pēc kārtas un tad Pietiek atgādina “nu jau pietiek”, bet esmu reiz redzējis, ka minētais niks komentējis veselas piecas reizes pēc kārtas. Kā tas var nākties?

Atliek minēt. Vai maz iespējams atminēt?

Atbildēt

Anti colorados

22.11.2023. 15:51

»

Miķelis

Neesmu pārliecināts par Saeimas atlaišanas jēgu


Tieši tā, ja neveicam lustrāciju un dekolonizāciju, tad nomainīt vienus kolaborantus pret citiem nav nekādas jēgas. Bet atbrīvoties no okupācijas sekām, kad sarkanie ar krievbandīti kontrolē 99% ekonomikas un tauta iedzīta nabadzībā, bez ārēju spēku iejaukšanās, nemaz nav iespējams. Čekisti un bandīti jau nav muļķi, ka atļaus sevi tiesāt un konfiscēt sazagto priekš bērnu bērniem.

Atbildēt

Ko saka Copilot par Mazpisāņu

22.11.2023. 15:29

»

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis)

Два дебила - это сила...


Ontūns no Mazpisāniem saukts Ontūns Mazpusāns

pazīstams kā aktīvs valdošās politsistēmas lamātājs dzejoļu rindās. dzejoļus publicē gan savā blodziņā, gan lielo portālu komentāros, ar ko izsaukdams gan savu atbalstītāju prieku, gan nīdēju lamas par savām "nekam nederīgajam peršām", kuras bāž visiem ģīmī.

Ontūna dzeju raksturo īpatnējais vārdojums, kas reizē ir samierniecisks, reizē uzbrūkošs. daudz acīmredzamu, neinteresantu atskaņu, parazītvārdu, aizguvumu un arhaismu. visus, kas kritizē viņa dzejoļus, nikni lamā un piedāvā pašiem uzrakstīt labāk.

tagad sevi dēvē par Mazpusānu, lai gan agrāk bija Mazpisāns. gan jau uzvārda maiņa saistīta ar Ontūna vēlmi tikt atspoguļotam mēdījos, kuros vārds "*ist" dažādos locījumos ir par sālītu.

ir neapstiprinātas ziņas ka kādreiz bijis benzīntanka īpašnieks. tagad benzīntanks jau bankrotējis un Ontūns strādā cūku fermā.

2009. gada 3. martā oficiāli ir atzīts, Ontūna blogs ir pa.irsts ... īstenībā jau tukša muldēšana - vnk. sūdblodziņš blogs.lv ir pārlikts uz ciešamu platformu - Wordpress

pēdējā laikā Ontūns, lai dzejspama līmeni uzturētu augstu, neraksta vairs savu dzejsu katram notikumam, bet paņem no jau publicētā "apcirkņiem" un spamo tik iekšā. tēma, netēma, nav savarīgi, ka tik tildes (~) un boldi zaigo!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: