Menu
Pilnā versija
Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Ilze Džonsone, nodibinājums Dzīvnieku policija · 04.06.2020. · Komentāri (24)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Iveta

09.06.2020. 17:21

»

Vai

Ornitoloģijas biedrība nerīkojas nekonsekventi ???? Kāpēc šai teritorijai vēl nav ierosināts noteikt mikroliegumu


Šī teritorija kopš 2003.g. ir iekārota kā vieta, kur var apgrozīt lielu naudu vienojoties ar domes amatpersonām. Rakstīt iesniegumus vai kā citādi censties ko panākt bija līdzvērtīgi kā plēst asfaltu ar plikām rokām.
Paldies visiem, kas šodien iesaistījušies- kaut pēc 15 gadiem ir cerība.
Attīstība nozīmē pakāpenisku pilnveidošanos, kas būtu arī daudz ekonomiskāk- iekļaut parkā jau esošo un derīgo. Arī labi koptus dārzus. Te gan, šķiet, tāpat kā tramvajam, apakšā milzu steiga, lai paspētu sadalīt Eiropas naudu. Būtu skaisti, ja redzētu, cik kas izmaksā, citādi bail, ka realizētais būs visai zemas kvalitātes. Fakts- liela daļa no šobrīd parkam paredzētās teritorijas savulaik tika uzbērta ar atkritumiem. 2007.g.- foto man ir pieejami, ja ir interese.

Atbildēt

Iveta

09.06.2020. 17:03

»

motorhead 1916

Vai shii persona var nosaukt vismaz vienu aizsargaajamu putnu sugu? Ne no taam, kas tur it kaa ligzdo, bet vispaar? Nu, eerglis, gulbis, pingviins un kakjis neskaitaas


Grieze, lielā stērste, lauku piekūns, stepes čipste, svītrainais ķauķis, lielā čakste, brūnā čakste, somzīlīte

Atbildēt

Kaža

07.06.2020. 00:27

Manā pagastā ir pazudušas bites,vardes u.c.dzīvība.Nevienu šajā miljardu dalīšanās laikā tas nespēj uztraukt.Iespējams,kā dzīvība ir prasti ar zaļzemnieku indēm nobeigta,tas pats var notikt arī ar cilvēkiem,varbūt jau notiek.Skatoties uz varnešu un inteliģences eiro un dolāru medību azartā izķēmotājās sejas zūd arī cerība uz cilvēcību.

Atbildēt

Būvniecība svarīgāka par dabu

06.06.2020. 19:20

Interesanti. Kad būvēja eko ciematu amatā tad kalnus ar putnu ligzdām nostūma nesaudzējot neko. Lejā atradās gateris un veikals pie Edgara tie tur vēl tagad. Bet kalns ar putniem kas taisija alas smilšu kalnā sen nopostīts un kādam krievam grezna māja tur atrodas. Viss eko ciems tik naudas atmazgāšana.

Atbildēt

nokrāsas

06.06.2020. 12:27

Atkal purkšķītis pašpruka zaļuma apdullušajiem - patiešām ir taču jābeidz tie mazd;arziņi un rosīšanās tajos, jāpārtrauc darbi te " ...pārtraukt Skanstes ielas dārziņos" un visos scitioss arī. Bet privātmāju īpašniekiem , kur kāds dāzriņš - jāprtrasa īpašais putnu nodokis žļo kasē. Labi, ka zaļie kukaiņmīļotājio nebrēc tik skaļi- tad nesētu samaksāt par kukaiņu dzīves traucešanu, un , pasarg Dies` vēl tām slepkavībām sitot tos ōdus un knišļūs... kur tad vēļ ļaunā ķīmija un pūšami Zaļā plānprātība pāri visam desmitos nokrāsu

Atbildēt

Jancis

06.06.2020. 09:35

Pēc bildēm gan izskatās, ka tur ligzdo tikai kaķi.. Bet ja nopietni, tad revitalizācija nozīmē atgriešanu dzīvē un projekts domāts, lai sakoptu to bomžatņiku. Bet mums tagad ir moderni, ka visādas labi koptas, pārrijušās sabiedrības dāmas, FB un Instagram influenceres un vienkārši tirliņi kā Ķerus, aizstāv visu ko nav slinkums- vārdā nenosauktas putnu sugas, bērnu tiesības bērnudārzā 3 gadu vecumā ēst vegānisku ēdienu, nēģerus tālajā Amerikā un citu. Šādu pseidoproblēmu risināšanā, uzdzerot pa virsu Memory water un paklausoties Uģi Kuģi, metās visi, kuriem nav jacīnās par savu ikdienu, ēdienu un eksistenci. Sorry, taču vēlme dzīvot galvaspilsētā nav īsti savienojama ar zaļu vidi un putnu čivināsanu- ir tikai zilie un automašīnu izplūdes gāzes. Tāpat neatbalstu dzīvību uz Marsa- ja cilvēks nopērk dzīvokli Brīvības ielā 12-stāvenā, tad viņam nav nekādu juridisku vai morālu tiesību pieprasīt, lai cits privātīpašnieks savā netālu esošajā īpašumā ierīko viņam parku. Ar savu dzīvokļa uz galvaspilsētas galvenās ielas pirkuma līgumu šie eko šmeko aizstāvji paši ir anulējuši sev tiesības uz "zaļu" dzīvi pat ja blakus tu būvētu nevis VDD ēku, bet atomelektrosstaciju.

Atbildēt

Nazis

06.06.2020. 00:03

Un tad jāņogas jānolasa, kartupeļi jānorok.. ;)

Atbildēt

fakts

05.06.2020. 18:50

»

motorhead 1916

Vai shii persona var nosaukt vismaz vienu aizsargaajamu putnu sugu? Ne no taam, kas tur it kaa ligzdo, bet vispaar? Nu, eerglis, gulbis, pingviins un kakjis neskaitaas


Nav jāiet pie zīlnieces lai saprastu ka tur vieni zirnekļi rauj kājas citiem,tomēr pa vidu putniem varbūt izdosies sekmīgi ligzdot.

Atbildēt

Gaišais

05.06.2020. 16:27

Džonsone nav nēģeriete ?

Atbildēt

motorhead 1916

05.06.2020. 15:53

Vai shii persona var nosaukt vismaz vienu aizsargaajamu putnu sugu? Ne no taam, kas tur it kaa ligzdo, bet vispaar? Nu, eerglis, gulbis, pingviins un kakjis neskaitaas...

Atbildēt

nu gnu

05.06.2020. 07:38

muļķe

Atbildēt

viedoklis

05.06.2020. 06:52

Kāmēr valsts insitūcijās "ligzdos" alkatības pārņemtie, viņiem būs nospļauties ne tikai par putniņiem, bet arī par cilvēkiem.Viņiem galvenais veidot OIK-us,aplikt ciparus ar nodokļiem, atbalstīt zemes jaunos baronus, izsūkt savai tautai dzīvības sulu.

Atbildēt

Vai

04.06.2020. 23:56

Ornitoloģijas biedrība nerīkojas nekonsekventi ???? Kāpēc šai teritorijai vēl nav ierosināts noteikt mikroliegumu ??!??!?

Atbildēt

Špice-kuce

04.06.2020. 20:20

Tur bija šķebīgi antisanitāra nehumāna suņu audzētava. Kur aizstāvji? Ko var ņemties par tām bomžu mājelēm.

Atbildēt

Šķebīga politika, kur galvenā aizstāve ir Lembergistu VDK džeka Borovkova dzīvesbiedre. Karen, yeah right, putniņi.

04.06.2020. 20:18

Džonsone ir VDK aģenta Aivara Borovkova sieva-neticu šādiem aizstāvjiem.

Atbildēt

Ješka

04.06.2020. 19:52

Un ne tikai putniem ir ligzdošanās laiks, bet arī kaķīšiem.

Atbildēt

paardomas

04.06.2020. 18:37

Man radās atmiņas par to ka līdz ,,neatkarības,, atjaunošanai visa Rīgas apkārtne bija viens liels dārzs.Arī maniem vecākiem tur bija mazdārziņš,tolaik to vietu sauca par Lapeņu koloniju.Cilvēki rušinājās pa saviem mazdārziņiem,audzēja veselīgu pārtiku,vienkārši atpūtās.Daļēji tas bija saistīts ar to ka sovdepijā neko īsti nopirkt nevarēja,bet bija arī kaut kas cits,kaut kāda tieksme pēc dabas,tā bija sava veida neatkarība.
Kur tas viss pazudis tagad?Cilvēki iedzīti vāveres ritenī-konkurence,karjera,izaugsme,finišā degradācija,cilvēkiem nav laika kaut kādam tur mazdārziņam.

Atbildēt

voila

04.06.2020. 18:07

nu, nav, Ilzīt, tas vīruss neko iemācījis cilvēkiem,viņu iedomātais augstprātīgais pārākums pār dabu un visu dzīvo ātri reanimējas.....

Atbildēt

VDD

04.06.2020. 18:04

Valsts drošībai par laimi Brīvības gatvē 207 ligzdo tikai “Attīstībai / Par!” Rīgas domes progresīvie kanditāti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: