Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Trollim

03.06.2020. 20:59

»

Viltus trollis

Par uzvārdu neprati uzrakstīt, slimais cilvēks, nacionālā naida paudējs, lai ar kādu humou raksti...


Robežas jau velk rēzeknieši, ne varakļānieši. Kultūrvēsturiskās robežas neviens šajā reformā neskata un neskatīs nekad.
kad daleks galvās čīkstētājiem, ka šeit ir runa par to, kādas ir administratīvās robežas. Idioti tie čīkstētāji, kas sēž rīgā, bet tā pārdzīvo kaut kādām robežām latgales.

Atbildēt

Kurmis kurmim

02.06.2020. 23:43

»

Kurmis

jautājumu vēstules autoram...


Aaa, baigi interesanti, kas tad mainīsies ikdienā no tā, ka Varakļāni paliek turm, kur viņi ir? Domājat, ka tagad visi skries uz Rēzekni? Kuri brauca, tie brauks, bet visus pārējos pakalpojumus saņems tur, kur saņēma līdz pat šim brīdi. Bet autors, cik zinu, dzīvo gan novadā atšķirībā no tiem, kas skricelē šos pārgudros komentārus Rīgā šēžot.

Atbildēt

ārprāts!

02.06.2020. 16:19

»

Kurmis

jautājumu vēstules autoram...


Kā gan tie madonieši spēj izdzīvot?! Ar steigu jāpievieno visvarenajai Rēzeknei!

Atbildēt

Kurmis

02.06.2020. 14:55

jautājumu vēstules autoram!
1. Vai Madonā ir Lauku atbalsta dienests? -NAV
2. Vai Madonā ir kaut viena darbojošās bankas filiāle? -NAV
3. Vai Madonā ir kaut viena augstākās izglītības iestāde (nevis filiāle)? -NAV
4. Cik uz doto brīdi Madonā ir lauksaimniecības tehnikas pārstāvniecību? -Madonā 1., Rēzeknē vairāk kā 5.
5. Vai par nepatiesu un viltus ziņu izplatīšanu esiet vērsies Valsts Policijā, jo par to ir paredzēta kriminālatbildība? -domāju, ka nē, jo pamata tam NAV
6. Vai ir veikti precīzi aprēķini par Jūsu minētajām vairāku miljonu izmaksām, lai pārkārtotu visas Varakļānu novada dzīves formas? Kas tieši ar to ir domāts? Un no kurienes nāk šie skaitļi? -NAV
7. Kāda ir autoceļa kvalitāte braucot uz Madonu un braucot uz Rēzekni? Cik ilgs laiks aiziet ceļā? - uz Rēzekni 30 minūtes pa jaunu valsts nozīmes autoceļu, uz Madonu vismaz stunda pa izdangātu vietējās nozīmes ceļu.
8. Vai Madonā ir uzņēmumu reģistrs? -NAV
9. Vai Madonā var veikt valsts tehnisko apskati smagajiem auto? -NEVAR
10. Kāpēc neatliekamās medicīniskās palīdzības pakalpojumus Varakļānu novada teritorijā nodrošina Latgales reģiona- Rēzeknes brigādes nevis Vidzeme? -slimnieki tiek vesti uz Rēzeknes slimnīcu, kas ir tuvākā
11. Cik daudz un kādi iepirkšanās centri ir Madonā? -1 vai 2, Rēzeknē nesalīdzināmi reižu vairāk!
Domāju būs pietiekami argumentu, lai "varakļānietis" un "uzņēmējs" V.Vilkaušs , kura zināšanas par reālo situāciju Varakļānu novadā tuvojas nullei (iespējams tāpēc, ka V.Vilkauša kungs nemaz nedzīvo Varakļānu novadā), darbojas iespējams savtīgu mērķu vadīts.

Atbildēt

nazinu

31.05.2020. 17:50

»

Tu nazini

Vairāk čangaļu ir Ogrē- Varakļānus jāpievieno Ogres novadam. Tur ir arī daudz NA kandaru, kā te raksta Ogres žurnāliste


Kur Satversmē noteiktas administratīvās robežas? palasi Satversmes tiesas spriedumus un tad mēģini kaut ko komentēt.

Atbildēt

izbeidz muldēt

31.05.2020. 07:05

»

Viltus trollis

Par uzvārdu neprati uzrakstīt, slimais cilvēks, nacionālā naida paudējs, lai ar kādu humou raksti...


Varakļānos 67% runā latgališu valodā, bet gandrīz neviens negrib rēzeknē.

Atbildēt

Tu nazini

30.05.2020. 23:41

Vairāk čangaļu ir Ogrē- Varakļānus jāpievieno Ogres novadam. Tur ir arī daudz NA kandaru, kā te raksta Ogres žurnāliste.
Bet ja Varakļānus pievieno Madonai - jānovelk Latgales apgabala robežu aiz Madonas, jāieraksta Satversmē un viss OK.

Atbildēt

Viltus trollis

30.05.2020. 23:28

»

Majrtāns

Mums ir plāns sasķelt Varakļāniešus, pievienot Rēzeknes novadam, uzvarēt novada vēlēšanās un iegūt visu latvisko elektorātatu, tādējādi ieliekot kloķi Saskaņai. Saskaņa būs lūzeris no šī darījuma. Švarcs atkal būs korupcijas shēmas galvgalī. Un mani mediji varēs atkal kāst piķi no Kultūras ministrijas...


Par uzvārdu neprati uzrakstīt, slimais cilvēks, nacionālā naida paudējs, lai ar kādu humou raksti.
Varakļāni nav jāsķeļ - un neprasās pēc savienojuma. Nemuldi. Te ir novadu veidošanas teorīja, beidz jaukt klāt politiku un etnisko šķelšanu.

Pasaki, kur tu vari novilkt Latgales vai Vidzemes robežās. Aptauja 84 % - fikcija. Iztaisi aptauju pēc valodas izrunas - 1) latgaliešu; 2) vidzemnieku zloksnē un manīsi. kur sākas un beidzas Latgale, kur Vidzeme. Ja tu varēsi novilkt robežas, par to tev būs dāvanā "sprāguša ēzeļa ausis".

Atbildēt

Ziniet, inu Varakļānos!

30.05.2020. 19:11

»

Majrtāns

Mums ir plāns sasķelt Varakļāniešus, pievienot Rēzeknes novadam, uzvarēt novada vēlēšanās un iegūt visu latvisko elektorātatu, tādējādi ieliekot kloķi Saskaņai. Saskaņa būs lūzeris no šī darījuma. Švarcs atkal būs korupcijas shēmas galvgalī. Un mani mediji varēs atkal kāst piķi no Kultūras ministrijas...


Tikos ar deputātu. Ne tikai! Latvole. Skaisti! Eiropasprojektus redz bez savtīguma. Panaivi. Bet arī mūsu Latvija. Kad iebraucu Varākļānos, atcerējos Varokļāni pīci pīci! Man patīk latvalieši kā cilvēki. Sirsnīgi, patiesi līdz asarām. Ja es kā politiķis pabrauktu pa Latgali un uzstātos, nesasolot nikādus breinumus, viņi visi savas bsis atdotu par mani. Bet tagad ir citi laiki un latvoliešiem neūs teikšanas!

Atbildēt

Majrtāns

30.05.2020. 15:49

Mums ir plāns sasķelt Varakļāniešus, pievienot Rēzeknes novadam, uzvarēt novada vēlēšanās un iegūt visu latvisko elektorātatu, tādējādi ieliekot kloķi Saskaņai. Saskaņa būs lūzeris no šī darījuma. Švarcs atkal būs korupcijas shēmas galvgalī. Un mani mediji varēs atkal kāst piķi no Kultūras ministrijas. Man bišķi besij ārā Varakļānieši.

Atbildēt

Staigulis

30.05.2020. 13:53

Tā šaurā grupa, vajag taču saukt vārdos - Dainis Mjartāns, Marika Zeimule, Viesturs Kairišs, Ieva Zepa, Arnis Slabožaniņs, Agris Bitāns, Juris Viļums, Āris Sparāns, Modvīns Švarcs!

Atbildēt

bļadzja tu ne blēdis

30.05.2020. 09:57

»

Es kā lielākais blēdis

Es kā lielākais Varakļanu "blēdis", arī balsoju par mūsu sūnu ciema pievienošanau Madonai, jo mēs gribam būt latviskāki, turēties pie Vidzemes nosaukuma, nevis pie čangaļiem - kaut paši līdz kaulam čangaļi...


Beidz cirst! Pilna Madona ar čangaļiem un viņu pēctečiem. Paskaties uz madoniešu uzvārdiem: Broki, Strodi, Zepi, Ceļapīteri, Krūgaļauži un visādi -āni.

Atbildēt

Es kā lielākais blēdis

30.05.2020. 09:45

Es kā lielākais Varakļanu "blēdis", arī balsoju par mūsu sūnu ciema pievienošanau Madonai, jo mēs gribam būt latviskāki, turēties pie Vidzemes nosaukuma, nevis pie čangaļiem - kaut paši līdz kaulam čangaļi.

Tas nekas, ka mēs dalamaies un šķeļam Latviju, tā mums pieņemts, jo savulaik Interfronte to rosināja un mums arī iepatīkās naida kurināšana, kaut kliedzam, ka mums vajadzīga sava - latgaliešu valsts valoda (Interfrontes ideja, lai dabūtu sev ko līdzīgu.

Tā mēs varētu iet tālāk pa Latviju un meklēt, kur beidzas Latgale, kur Vidzeme - izsludināsim latgaliešu valodas referendumu pa vsu Latviju,. lai noskaidrotu, cik pavisam un kur vairāk runā latgaliski, tur arī novilksim Latgales robežu.

Ja jau robežu, tad līdz galam pārbaudfam un izrādīsies, ka Madona paliks viena, bez pagastiem.

Atbildēt

Nirberga

30.05.2020. 08:41

Joprojām okupētajā un korumpētā Latvijā lielīties ar lielākā uzņēmēja titulu ir tas pats kā atzīties masu slepkavībā.

Atbildēt

Linda

29.05.2020. 19:38

»

Piekrītu

Tagad visi zinās, ka Viktors ir Ģešas brālis


Lai vai kas ir "Ģeša", bet Tev tāds rīdzinieciski-latgalisks akcepts.

Atbildēt

Piekrītu

29.05.2020. 19:07

»

Linda

Nu re, tagad būs dzirdējuši


Tagad visi zinās, ka Viktors ir Ģešas brālis.

Atbildēt

nu takš

29.05.2020. 17:29

č gribas pie tiem, kas der darbam, vairāk ko pārdalīt

Atbildēt

Viļanskais

29.05.2020. 17:25

»

Linda

var jau redzēt, ka esi tālu jo tālu no dzīves novadā, par kuru autors runā


Linda, ja jau esi tik zinoša - pastāsti ar kādu uzņēmējdarbību nodarbojas Vilkaušs un cik miljonus apgroza gadā.
Tikko piezvanīju radiniekiem uz Varakļāniem, šie saka, ka tādu Viktoru Vilkaušu nekad nav dzirdējuši. Viņi pazīstot tikai Māri Vilkaušu.

Atbildēt

Viļanskais

29.05.2020. 10:56

»

S

Ieteikums autoram: Ja esi uzņēmējs, tad jāraksta anonīmi, jo visiem, kas iestājas pret varas mafiju, tiek uzsūtīts VID. Bet tur, kā jau pasūtījumu galdā, pantu piemeklēs, pat ja nebūsi vainīgs


Internetā nav informācijas, ka autors būtu pašlaik uzņēmējs. Pagatnē kaut kas neliels šim bija, bet esot nobankrotējis. Un izskatās, ka šamējais tagad Jēkabpilī dzīvojošais ir dzimis tikai Varakļānos, bet, kā vairums krievu mīl Krieviju no attāluma, tāpat vairums tā saucamo varakļāniešu mīl Varakļānus no attāluma un varbūt 1 reizi gadā atbrauc uz Varakļāniem uz kapusvētkiem. Tieši tāpat kā mana sieva, hihihi.
Es kā Viļānu iedzīvotājs varu pateikt vienu - daudzi daudzstāvenēs dzīvojošie varakļānieši ir augstprātīgi un diezgan pretīgi cilvēki. Laukos dzīvojošie ir ar senām Varakļānu saknēm un nav PMK-3 un kolhoza imigrantu pēcteči, kas Varakļānos salīduši no visas Latgales. Tāpēc novēlu, lai Varakļānus savāc Madona. Latgale bez šiem pārāk lepnajiem PMK-3 un augstprātīgajiem kolhoznieku pēctečiem iztiks.

Atbildēt

Varakļānieties

29.05.2020. 10:43

»

Varakļānieši ir separātisti

ja daugavpilieši grib pievienoties Krievijai, tad kur ir problēma? Krievija ir "pret...


Varakļānieši ir latgalieši, bet administratīvi un politiski viņi nevēlas būtt kopā ar korumpēto Rēzeknes novadu, kurā knapi daži runā latviešu valodā. Piemēram Viļānos pārvaldītājs vispār nerunā ne latgaliski, ne latviski.

Atbildēt

Varakļānieši ir separātisti

29.05.2020. 10:40

»

jaajaa

...bet autoram ir taisnība...uz "lielās "kartes" nemainās nekas...ja varakļānieši grib pievienoties Madonai, tad kur ir problēma...Madona ir "pret


ja daugavpilieši grib pievienoties Krievijai, tad kur ir problēma? Krievija ir "pret"?
1917.gadā latgaliešu kongresā, kurā bija vismaz 1 delegāts no Varakļāniem, varakļānieši gribēja būt Latgales sastāvdaļa un latviešu valsts Latvijas sastāvdaļa. Tagad pagājuši 103 gadi un daži varakļānieši paziņo, ka viņi grib būt vidzemnieki.

Atbildēt

jaajaa

29.05.2020. 09:58

...bet autoram ir taisnība...uz "lielās "kartes" nemainās nekas...ja varakļānieši grib pievienoties Madonai, tad kur ir problēma...Madona ir "pret" ?...")

Atbildēt

S

29.05.2020. 09:21

Ieteikums autoram: Ja esi uzņēmējs, tad jāraksta anonīmi, jo visiem, kas iestājas pret varas mafiju, tiek uzsūtīts VID. Bet tur, kā jau pasūtījumu galdā, pantu piemeklēs, pat ja nebūsi vainīgs.

Atbildēt

??

29.05.2020. 08:32

»

kā parasti

lapsa tikmēr ar cenzūru čakarēja komentārus kamēr atkal nogrāva pats savu mājaslapu. atkal dabūs no kuratoriem ar pē pa kājstarpi virkni reižu un kā parasti lapsai prēmiju nogriezīs


Komentāru pazušana varbūt saistīta ar kādu akciju, kuru nosacīti var nosaukt "Lapsa vienreiz Pietiek". Skaties ka drīzumā nepazūd visa vietne.

Atbildēt

kā parasti

29.05.2020. 01:41

»

Čau!

Komentāri bija daudzi, bet "pazuda


lapsa tikmēr ar cenzūru čakarēja komentārus kamēr atkal nogrāva pats savu mājaslapu. atkal dabūs no kuratoriem ar pē pa kājstarpi virkni reižu un kā parasti lapsai prēmiju nogriezīs.......

Atbildēt

Dainis

29.05.2020. 00:03

Bet es kā lielākais korumpants visā Rēzeknes - Madonas apvidū, uzskatu, ka ja Varakļānus iekļausiet Madonas novadā, man visas korupcijas saites, ietekmes sfēra un shēmas pazudīs kā rīta migla. Ko tad lai daru, kā lai dzīvoju? Atkārtoju savu iepriekšejo komentāru - novadu reforma prfieš manīm ir kā zibens spērien saulainā laikā, zemestrīce. Eiropas nauda, subsīdijas, blati,. radniecība un viss, viss, kas saistīt ar koruciju - izčabēs. Protams, es dibināšau jaunas saite. Var gadīties, ka man palīdzēs Janka Urbāns no Rēzeknes Saskaņas u.c. Es protu tā "delas"taisīt, uz mani var paļauteis, bet 100 reiz labāk, ja Varakļāni paliks pie Madonas. Veči, uz priekšu, balsojiet par mani, par Madona - + Varakļāni un jums tiks dots.

Atbildēt

Čau!

28.05.2020. 23:52

Komentāri bija daudzi, bet "pazuda".

Atbildēt

ČVau!

28.05.2020. 23:51

Komentāri bja saņemtgi, visi dzēsti.

Atbildēt

P.

28.05.2020. 18:37

Domājat, ka tam, kurā robežas pusē paliks Varakļāni, būs liela nozīme? Iespējams, ka pareizi domājat.

Atbildēt

Fēlis

28.05.2020. 12:48

Nu re! Ņemot vērā par ko zarnu miestā ir balsojuši, jūs būtu jāpievieno Tvaika ielai, ja jau jūsu topā ir jaunie komunisti, suņabūda un sadomītu draugi.

Atbildēt

Laine

28.05.2020. 12:21

84% nobalsoja no tiem kas piedalijas aptauja bet aptauja piedalijas apm.40% no novad a iedzivotajiem Vilkausa kungam nevajag sagrozit faktus.

Atbildēt

kājuslauķim

28.05.2020. 11:42

»

Kājs - lauķis

Tev nu galvā viena alerģija. Ir interešu konflikts Mārupe, Saulkrasti un kas tur vēl, lai it kā ar to nodrošinātu pareizāku biznesu, lai iedzīvotāji neprotestētu, bet tomēr tas tautas gribu maz ietekmē - mūsu tauta nevēlas neko būvēt, attīstīt, celt, reformēt, neko protyestē vienmēr un visur...


....mūsu tauta nevēlas neko būvēt, attīstīt, celt, reformēt.... Jo tauta jau 30 gadus redz vienu un to pašu- kā jebkāda līmeņa administratīvās struktūrās notiek viens un tas pats ,,ķeizarvalstiņas, kur saimnieko viss blatu zieds ar ērtām algām un korupciju - tu man, es tev , mīļais radiņ ,,( citāts no Pareizi (?!)) +partijniek ...
Tauta var tikai noskatīties un truli maksāt nodokļus . Kādēļ tautai atbalstīt, to ,kas izputina ?
Kur jaunajā reformā ir mehānisms , kas principā nepieļauj blatu-radu būšanu ? Nav . Jo nav paredzēts

Atbildēt

Skaisti, bet es kā ...

28.05.2020. 11:41

»

Reformisc

Vajag Varakļānus apvienot ar suitiem no Alsungas vienā novadā. Kā nekā katoļi abi. A kur centrs ? Nu Rīgā protams, lai pa vidu sanāk. Un būtu supereforma - visa LV viens novads ,- Rīga ar lauku teritoriju


Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums ... - skaisti vārdi, piekrītu, tev vajag?!

Bet es "kā vislielākais korumpants, blatnieks un naudas atmazgātājs", vēršos pie "Jums", Varakļānus pievienot pie Rēzeknes novada, lai atņemtu man visas korupcijas iespējamās saites, pamainītu situāciju, citādi esmu iezīdies savos blatos līdz kaklm, ka pašam man paliek bail, ka man neatnāk pakaļ KNABs ar rokudzelžiem.

Ja Varakļānus pievienos Rēzeknei, es būšu spiests spietot pie Jankas Urbānovieša un veidot jaunus sakarus.

Mārupes novadu jāpievieno pie Ogres un bijušo Vidzemes ģeogrāfisko apgabalu pārsaukt par Latgales autonomo apgabalu, kur Rēzeknes un Daugavpils novadi arī ietilps un ar to atrisināsies, pie kā pievienot vilkaušu un solzemnieču prātus.

Atbildēt

Yes

28.05.2020. 11:25

Varakļāniem ir jādod tiesības dzīvot pašiem savā novadā! Bet paši ir šai ATR bordelī līdzvainīgi - nobalsoja par populistiem - JKP un KPL, - citreiz tā nedarīs, tāpēc pagaidām būs jāpiecieš valdošās koalīcijas lēmums, lai kāds tas būtu.

Atbildēt

Reformisc

28.05.2020. 11:11

Vajag Varakļānus apvienot ar suitiem no Alsungas vienā novadā. Kā nekā katoļi abi. A kur centrs ? Nu Rīgā protams, lai pa vidu sanāk. Un būtu supereforma - visa LV viens novads ,- Rīga ar lauku teritoriju.

Atbildēt

šā vai tā, bet

28.05.2020. 10:45

tie personāži no tās bildes ir noslīcināmi atejā!

Atbildēt

Pareizi (?!)

28.05.2020. 10:45

Varakļānu pilsētu jāiekļauj Rēzeknēs novadā, bet pārējo teritoriju pie "laimīgā" Madonas novada.

Bet tā ir "degradācija" gan, zemestrīce, ja likvidēs ap 80 ķeizarvalstiņas, kur saimnieko viss blatu zieds ar ērtām algām un korupciju - tu man, es tev , mīļais radiņ.

Atbildēt

Kājs - lauķis

28.05.2020. 10:39

»

lauķis

Nu nav te nekādas reformas,ir politmafijas ietekmes sfēru dalīšana un turpinās Latvijas degradācija


Tev nu galvā viena alerģija. Ir interešu konflikts Mārupe, Saulkrasti un kas tur vēl, lai it kā ar to nodrošinātu pareizāku biznesu, lai iedzīvotāji neprotestētu, bet tomēr tas tautas gribu maz ietekmē - mūsu tauta nevēlas neko būvēt, attīstīt, celt, reformēt, neko protyestē vienmēr un visur.

Atbildēt

Ivars

28.05.2020. 10:33

"... iekļaujoties topošajā Madonas novadā, tiks apdraudēta latgaliešu valodas izmantošana ..."- lai kurā novadā iekļauj Varakļānus, llai kas to saka, šāds viedoklis ir tikai šantāžas elements, naida kurināšana. Etnisko pazīmju iekļaušana novadu politikā ir krimināla, noziedzīga, tāpat Latvijas reģionu - Latgales, Vidzemes, Kurzemes un Zemgales administratīvi teritoriāļā Latvijas dalīšana, kas ir arī Sēļijas novada veidošanas mēģinājuma stulbums. Valodai, dialektiem, etniskajām novadu, reģionu atšķirībām nav robežu.

Kur iekļaut Varakļānus - svarīgi, kur iedzīvotājiem ērtāk komunicēt, ērtāk nokļūt un tas ir vienīgais.Blsojums 84 % ir bezjēdzīgs, ja tam nav priekša ērtības.

Atbildēt

lauķis

28.05.2020. 10:26

Nu nav te nekādas reformas,ir politmafijas ietekmes sfēru dalīšana un turpinās Latvijas degradācija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: