Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ome

18.09.2018. 18:58

»

aina

Vērojot,visus šos 28 gadus,jūtu,ka katrs deputāts,pie sevis zvēr...gods kalpot asv interesēm...


nedirs ainit,skrien 6.oktobri un nobalso par zzs vai saskanju,jo pati biji notekti chekaa...okei?Bez ES un ASV tu jau atkal staigatu ar krievijas karodzinu pie kruutim!

Atbildēt

aina

16.09.2018. 19:45

Vērojot,visus šos 28 gadus,jūtu,ka katrs deputāts,pie sevis zvēr...gods kalpot asv interesēm!
Pēc vēlēšanām,jaunievēlētie,dosies uz asv,slēgt jaunus līgumus,saņems jaunus uzdevumus,mājas darbu izpildei.Tad uzaicinās,pie mums kādu Amerikas onkuli,vai tanti.Daudz balsu salasīs Saskaņa,bet vai tas līdzēs,bet balsot vajag iet,lai pirms vēlēš. beigām,nesamet Jūsu vietā,jo tad visvairāk pieaug vēleš. %%.

Atbildēt

nu

13.09.2018. 17:01

»

Tautietis

Viss ir pilnīgi greizi - starp tiem 5 miljardu zagļiem ir visa tauta - slavenā zagļu tauta, kura atbalsta Latviju kā zagļu valsti. Latvieši tagad ir apmierināti, jo var zagt. Ir tikai jādalās, bet tas nekas. Vācieši, krievi neļāva latviešiem zagt, tāpēc bija slikti laiki. Tagad ir labi laiki, jo latvietis...


tiešām neļāva zagt,-?Kā tur ar to benzīnu, lopbarību kolhozos,iznešanu no fabrikām, gaļas un sviesta zagšanu bērnu dārzos un skolās padomju laikā...tas jau tikai sīkumi -mašīnas ar cementu, būvmateriāliem gāja privātām vasarnīcām un garāžām,---neļāva zagt, -jāsmejas, no turienes jau aug kājas degradētai uztverei pret valsts un tautas īpašumu,no tiem laikiem jau zagt no valsts ir lielākais gods, normālā kapitālismā pamēģini zagt no privātpersonas...

Atbildēt

cik var atkārtot

12.09.2018. 10:54

Nu nepielec un nepielec vēl dažiem "īpaši apdāvinātiem" tautiešiem, ka pie spēkā esošās vēlēšanu sistēmas nekāda "pareiza izvēle" PRINCIPĀ nav iespējama!!!

Atbildēt

Pilsonis

12.09.2018. 10:24

»

Atklāta vēstule

Dainis Vītols: Vēstule Romas pāvestam un aicinājums publiski aizlūgt par Latvijas iedzīvotājiem...


Līdz šim tieši pāvests ir bijis garants visam tam kas aprakstīts vēstulē. Viņi pat bībelē to ir ierakstījuši, vara ir no dieva.
Visa viņu bībele ir balstīta uz koncepciju - atrodi nevainīgo, noslepkavo viņu, tad tavi grēki tiks piedoti.
Vai tad ne tā?

Atbildēt

Atklāta vēstule

12.09.2018. 09:56

Dainis Vītols: Vēstule Romas pāvestam un aicinājums publiski aizlūgt par Latvijas iedzīvotājiem

Atsevišķs cilvēks vienatnē nevar uzvarēt ilgstoši veidotu amorālu un alkatīgu varas pārvaldes aparātu, kaut gan vienmēr atradīsies nedaudzi, kas nebaidīsies publiski nosaukt problēmas īstajos vārdos," savā vēstulē Romas pāvestam Franciskam raksta Dainis Vītols. Turpinājumā publicējam pilnu vēstules tekstu.

Alla Sua Santità Papa Francesco
Casa Santa Marta
00120 Città del Vaticano
ITALIA*

Jūsu Svētība!

Latvijas Katoļu baznīca un valsts augstākās amatpersonas ir aicinājušas Jūsu Svētību apmeklēt Latviju tās neatkarīgās republikas 100. gadadienā. Mēs ļoti gaidām Jūsu ierašanos. Visus pozitīvi domājošos cilvēkus pasaulē un arī Latvijā apvieno skaidra taisnīguma apziņa un vēlēšanās mainīt klaji netaisnīgo, uz mantas un varas kāri balstīto varas paradigmu.

Atsevišķs cilvēks vienatnē nevar uzvarēt ilgstoši veidotu amorālu un alkatīgu varas pārvaldes aparātu, kaut gan vienmēr atradīsies nedaudzi, kas nebaidīsies publiski nosaukt problēmas īstajos vārdos. Tam apstiprinājums ir arī Jūsu Svētības rīcība, aktīvi nosodot korupciju (ar nepacietību gaidām Jūsu grāmatas tulkojumu latviski) un citus noziegumus, sniedzot spilgtu pilsoniskās drosmes piemēru.

Uzskatām, ka Latvijas iedzīvotājiem kā ļoti senai Eiropas tautai, kuras vairums Kristus baznīcu pieņēmis jau XII–XIII gadsimtā un kas līdz šodienai ir izdzīvojusi neskaitāmos karos, ir paredzēts cilvēka cienīgs liktenis. Tomēr faktiskā situācija mūsu valstī līdzinās Džanni Rodari grāmatā "Dželsomino melu zemē" (1959) aprakstītajam, kā jūras laupītāji sameklēja veselu valsti ar visiem iedzīvotājiem, bankām, avīzēm un teātriem, kur apmesties un pārvaldīt.

Būtībā Latvijā nepastāv demokrātijai raksturīgais likumdošanas, izpildvaras un tiesu varas nodalījums, jo visu varu neleģitīmi savās rokās sakoncentrējušas šauras personu grupas, kas efektīvi apkaro viedokļu dažādību, tostarp izmantojot sev piederošos sabiedriskos medijus.

Latvijas biznesā tiek kropļota Rietumu civilizācijai raksturīgā tirgus ekonomika, ir iznīcinātas pat veselas tradicionālās ražošanas un zinātnes nozares.


Pateicoties galvenokārt žurnālistu aktivitātēm, atklātībā nākušas daudzos simtos miljonu eiro mērāmas budžeta naudas izkrāpšanas shēmas, kas saistītas tieši ar valsts kapitālsabiedrībām.
Šo vēstuli rakstām to Latvijas pilsoņu un iedzīvotāju vārdā, kas asi izjūt netaisnību un grib dzīvot godīgā valstī. Uzskatām, ka Jūsu Svētībai jāuzzina lietu patiesais stāvoklis Latvijas valstī un jāierauga, cik ļoti tas ir atšķirīgs no oficiālās varas propagandas, cik dramatisks ir lielākās iedzīvotāju daļas demogrāfiskais, morālais un materiālais stāvoklis. XX gadsimtā bija virkne piemēru, kad valstis ilgstoši slēpa no starptautiskās sabiedrības varas pārstāvju nepieļaujamu rīcību pret iedzīvotājiem. Mēs visi kopā nedrīkstam pieļaut līdzīgas situācijas atkārtošanos XXI gadsimtā! Pēdējo 15 gadu laikā Latviju pametusi trešdaļa iedzīvotāju, bet katoļu apdzīvotajā Latgales reģionā, kurā atrodas Aglonas Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas Romas katoļu bazilika, iedzīvotāju skaita samazinājums pārsniedz pat pusi, no 425 000 iedzīvotāju 1990. gadā šodien atlikuši tikai 193 000.


Latvijā šobrīd kopumā ir aptuveni 1,8 miljoni iedzīvotāju (1990. gadā bija 2,663 miljoni): uzskaitītie bezdarbnieki ap 70 000, vecuma pensionāri ap 457 000, bērni, skolēni, studenti ap 417 000, ap 6000 ieslodzīto, bet kopējais darba ņēmēju skaits ir apmēram 800 000, no tiem aptuveni 300 000 strādā sabiedriskajā sektorā un saņem algu no kopējā valsts un pašvaldību budžeta. Tikai 30% no kopējā iedzīvotāju skaita ar savu darbu uztur visu valsti.

Valsts vidējai darba algai piemēro četras reizes lielāku nodokļu slogu nekā, piemēram, Lielbritānijā vai Īrijā. Kopējais nodokļu slogs algai pārsniedz 70%. Lielākā daļa strādājošo saņem necienīgi mazu algu, vairums veco cilvēku saņem nesamērīgi mazu pensiju, kas bieži nesedz pat pamata izdevumus izdzīvošanai un medicīnas pakalpojumiem.

Vienlaikus ar valsti iznīcinošu ekonomisko politiku Latvijā amorālā veidā tiek izplatīts azartspēļu kults – spēļu zāles izvietotas gandrīz pie katras baznīcas vai skolas, un nepārtrauktās uzmācīgās reklāmās iedzīvotāji tiek vedināti aizņemties ātros kredītus ar likmi pat 100% gadā. Daudzos gadījumos ātrajos kredītos iegūtie līdzekļi tūlīt tiek nospēlēti. Sabiedrībai plašsaziņas līdzekļos tiek uzspiesti netradicionāli priekštati par ģimeni un tikumību. Valsts vara pavirši rūpējas par bērnu, invalīdu un pensionāru tiesībām, bieži pat tīši maldinot un ierobežojot likumīgās atbalsta iespējas. Liels ir bezcerības izraisīto pašnāvību skaits.


Simtiem tūkstošu cilvēku neredz iespēju izdzīvot savā dzimtenē un spiesti meklēt iespējas citās valstīs. Savukārt no valsts budžeta labi apmaksātā milzīgā ierēdņu armija – balsotāji – palīdz regulēt vēlēšanu rezultātu varu sagrābušo interesēs.

Daudzi Latvijas iedzīvotāji apliecinās, ka tiem zināmi fakti vai tie paši ir tieši saskārušies ar korupciju valstī.

Ar negaidītām normatīvās bāzes un nodokļu politikas izmaiņām par labu kādai šaurai interešu grupai un banku savtīgajām interesēm tiek grauta privātā uzņēmējdarbība un iedzīvotāju labklājība. Latvijā notiekošais tā apmēra un seku dēļ nav izskaidrojams tikai ar varas pārstāvju nezināšanu vai negribēšanu, bet liecina par mērķtiecīgi izveidotas merkantilas mazākuma varas sistēmas darbības rezultātiem.

Latvijā lielākās iedzīvotāju daļas brīvība slēpti ir ierobežota, izmantojot tiešu ekonomisku vardarbību un netaisnu autoritāru pārvaldi, sagraujot ģimenes ar bērniem un radot smagas demogrāfiskas, ekonomiskas un morālas sekas. Tikai valsts amatpersonām un tām pietuvinātajiem strauji tiek uzlabots dzīves līmenis uz kopējā valsts budžeta un starptautisko aizņēmumu izmantošanas rēķina.


Lieki atgādināt, ka Latvijā valdošās politiskās partijas, kas faktiski pieder jau minētajām slēptajām varas grupām, lai noturētu varu, centīsies negodprātīgi izmantot savā labā Jūsu Svētības ierašanos vēlēšanu kampaņas ietvaros un, visticamāk, centīsies nozagt lielāko daļu Jūsu Svētības uzņemšanai paredzēto valsts līdzekļu (Latvijas parlamenta – Saeimas – vēlēšanas notiks 2018. gada 6. oktobrī).**

Jūsu Svētība, tieši Jūsu vārdiem reizēm ir milzīga, pat izšķiroša nozīme visas pasaules cilvēku prātos. Tie nepieciešami ticības Dievam uzturēšanai vai daudziem cilvēkiem pat Dieva atrašanai pilnīgi no jauna. Jūsu tiešs atbalsts var kalpot par katalizatoru gudrai cilvēku rīcībai, kas izbeigs valstiskā mērogā izplatītos melus, krāpšanu un korupciju! Lūdzam Jūs sniegt garīgo un morālo palīdzību gan tiem, kuri spiesti smagi ciest pastāvošās netaisnīgās sistēmas kroplo izpausmju dēļ, gan tiem, kuri, iespējams, ir tikai apmaldījušies vai iemānīti korumpētās varas gaiteņos, bet kurus tomēr var iedrošināt mainīties Jūsu Dieva patiesības pilnie vārdi!


Lūdzam Jūs rūpīgi iepazīties ar situāciju Latvijā, pievērst kompetentu organizāciju uzmanību notiekošajam un iniciēt starptautisku izmeklēšanu saistībā ar katastrofiskos apmēros radīto nabadzību, kas likusi cilvēkiem pamest savu dzimteni – Latviju. Mums, atgūstot neatkarīgu valsti, bija milzīga vēlēšanās un iespēja to izveidot par labklājības zemi visiem iedzīvotājiem, bet šī iespēja, šaurām interešu grupām uzurpējot varu, tika nozagta, un šobrīd smagu sirdi jālūdz palīdzība pārbaudīt, vai Latvijā nav ticis izdarīts noziegums pret cilvēci, kur vainīgo saukšanai pie atbildības nevar būt noilguma.

Lūdzam Jūsu Svētību publiski aizlūgt par Latviju un tās iedzīvotājiem!

Latvija, Rīga, 2018. gada 9. februārī

Vēlot svētību Jūsu misijai un tālajam ceļojumam uz Baltijas valstīm,
patiesā cieņā: [seko 7 cilvēku paraksti].


*Romas pāvestam Latvijas patriotu kolektīvā vēstule latviešu un angļu valodā pirmo reizi tika nosūtīta 2018. gada 15. februārī. Vēstule atkārtoti tika nosūtīta Romas pāvestam 2018. gada 3. jūlijā. Vēstules kopija ir nosūtīta arī Romas pāvesta pārstāvim Baltijas valstīs arhibīskatam Pedro Lopesam Kintanam (Pedro Lopez Quintana), kura rezidence atrodas Viļņā.

** 2018. gada 2. jūlijā medijos tika publicēta ziņa, ka LR valdība Romas pāvesta vizītes organizēšanai ir piešķīrusi 806 202 eiro – kolosāli neadekvātu summu.

Avots: DELFI Aculiecinieks

Atbildēt

Protams,

11.09.2018. 11:45

»

Latvijas pilsonis

Daudziem kā redzam nepatīk šāds raksts, saprotama lieta, nevarēs vairs nesodīti zagt un parazitēt uz latviešu un Latvijas iznīcināšanas rēķina. Tomēr diezvai "šakāļu" satraukumam ir iesmesls, jo pieļauju, ka mākslīgā ekonomiskā genocīda rezultātā un okupantiem izdalītās pilsonības dēļ, kas vienlaikus...


Aprecīzāk sakot, proporcionāli krievvalodīgie vēlētāji ar Latvijas pilsonību ir vairāk attiecībā pret latviešu vēlētāju. Iepriekš bija pretēji un divus Cimdara priekšgājējus nošāva, lai klusētu, ka CVK balsis skaita saskaņā ar valsts noslēpumu.

Atbildēt

Latvijas pilsonis

11.09.2018. 10:31

Daudziem kā redzam nepatīk šāds raksts, saprotama lieta, nevarēs vairs nesodīti zagt un parazitēt uz latviešu un Latvijas iznīcināšanas rēķina. Tomēr diezvai "šakāļu" satraukumam ir iesmesls, jo pieļauju, ka mākslīgā ekonomiskā genocīda rezultātā un okupantiem izdalītās pilsonības dēļ, kas vienlaikus arī sakrīt ar globālo tautu sajaukšanas plānu, latviešu vēlētāju skaits jau ir mazākumā.

Atbildēt

Indulis Durka no pašim Dikļiem

11.09.2018. 07:38

»

Joske

Balsosim par KPVLV kura ir patriotiska,un tīra no zagliem,Saskana,ir nodevēju partija,tur to atbalsta Godmana un Savicka banda.Siem kungiem ir paklautas visas tiesībsargājošās iestāde,ši partija ir ar dubultmasku apģerbta


Jāiebalso Zatleris ar tankim da Saskaņa bez Užakova- listes čūskas. Tie zariņi utt. Ti visi sovaki - ribakovu, es ari esu maksķernieks no makšķernīkiem. Kaimiņš pārdevies Maieroni židiņam. KPVLV lindiņa man patīk - visus tirst sūta, jūt kā juta, annočka kis ies a Saskaņu saskanīgi vienotībā jaunā ar cekistiem. Mumsīm visus rados uz Siberiju nosūtīja. Daži pusdzīvi atvilkāmies atpakaļ. Bet mēs esam priecīgi, piedodam visiem maitām un slepkavām čekistiem un komunistiem, lai tik slepkavo un sit, mums labi. Nau laika jo steidzos uz Aonu lūgt par slepkavām. Bet mēs piedodam. Mēs esam diženi!

Atbildēt

Joske

11.09.2018. 07:09

Balsosim par KPVLV kura ir patriotiska,un tīra no zagliem,Saskana,ir nodevēju partija,tur to atbalsta Godmana un Savicka banda.Siem kungiem ir paklautas visas tiesībsargājošās iestāde,ši partija ir ar dubultmasku apģerbta.

Atbildēt

Indulis Durka no pašim Dikļiem

11.09.2018. 03:38

»

muahaha

Atklājies, ka kaķu tantes ir garīgi slimi cilvēki...


Bļe, visiem niatbidešu. Esu ceļā uz Aklonu!

Atbildēt

Aborigenius

10.09.2018. 22:56

Vai piedaloties sistēmas pasākumos (tai skaitā vēlēšanās) var būtiski mainīt sistēmu? Nē nevar. Vai sistēma ir jāmainā? ..... Tālāk tāpat pēc faktiem un loģikas secinām...

Atbildēt

Signe

10.09.2018. 22:26

»

Žulis

Dīvains raksts. Autors slavē tautvaldības principus un tajā pašā laikā aicina cilvēkus piedalīties pārkrāsoto komunistu un viņa pēcnācēju kabatas partiju rīkotajā vēlēšanu farsā, kas pilnībā izslēdz jebkuru tautvaldības iespēju. Vēl vairāk, autors pauž domu, ka šo, par partijām nodēvēto ekonomisko grupējumu...


Ļoti dziļš un izsvērts komentārs, Žuļa kungs. Jūtu, ka Jums ir liels prāts šovakar. Gribu Jūsu domas iemācīties no galvas. Tāpēc, lūdzu, Žuļa kungs, atkārtojiet vēlreiz un no otra gala, ko gribējāt teikt? Paldies par sapratni!

Atbildēt

Pautvaldis

10.09.2018. 22:08

Izlasīju. Visas programmas ir baigais bleķis. Ko nu?

Atbildēt

Žulis

10.09.2018. 21:36

Dīvains raksts. Autors slavē tautvaldības principus un tajā pašā laikā aicina cilvēkus piedalīties pārkrāsoto komunistu un viņa pēcnācēju kabatas partiju rīkotajā vēlēšanu farsā, kas pilnībā izslēdz jebkuru tautvaldības iespēju. Vēl vairāk, autors pauž domu, ka šo, par partijām nodēvēto ekonomisko grupējumu sastādīto savējo čomu sarakstiņu iemešana urnā esot pienākums pret savu tautu un valsti, kā arī visvērtīgākā dāvana Latvijai simtgadē.
„Veidosim mūsu Tēvzemes un tautas nākotni Kopā.” Ar ko kopā? Ar Latvijas izsaimniekotājiem un izzadzējiem?
Šis raksts ir kā tikumības slavinājums, kas papildināts ar aicinājumu visiem doties uz bordeli.

Atbildēt

stalins

10.09.2018. 20:03

Dzejolis patika.

Atbildēt

Indulis Durka no pašim Dikļiem

10.09.2018. 18:55

»

Bez šaubām

Latvijas cerība: Saskaņas vairākums Saeimā


Te nau nikāda muļķu zeme! Jābalso par Saskaņu un saskaņu. Vienotību un vienotību. Saskanīgu vienotību. Esu ceļā uz Aklonu.

Atbildēt

Onka ar lozungiem

10.09.2018. 17:52

tikai piemirsa pateikt, kur dala kalašņikovus.

Atbildēt

Bez šaubām

10.09.2018. 15:49

Latvijas cerība: Saskaņas vairākums Saeimā!!!

Atbildēt

Tautietis

10.09.2018. 14:55

Viss ir pilnīgi greizi - starp tiem 5 miljardu zagļiem ir visa tauta - slavenā zagļu tauta, kura atbalsta Latviju kā zagļu valsti. Latvieši tagad ir apmierināti, jo var zagt. Ir tikai jādalās, bet tas nekas. Vācieši, krievi neļāva latviešiem zagt, tāpēc bija slikti laiki. Tagad ir labi laiki, jo latvietis var zagt no rīta gaiļiem līdz rīta gaiļiem. Vai tad pats kungs neko nav nozadzis?

Atbildēt

A

10.09.2018. 14:55

Kāda vēl tautvaldība? Tikai aprobežots cilvēks nesaprot, ka Latvijā valda nevis demokrātija, bet kleptokrātija un plutokrātija!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: