Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

FLIKS

26.11.2023. 17:32

»

VINDHORST

https://youtu.be/6gWuSmw04ow?t 3896


Kaimanu kompānija izvairās no atbildības par Axiom menedžera sabrukumu Kaimanu salu apelācijas tiesa ir noraidījusi prasību pret vietējo ieguldījumu pakalpojumu sniedzēju saistībā ar atsevišķas vietējās struktūras sabrukumu, uzskatot, ka to nevar saukt pie atbildības par direktora rīcību, kurš ieņēma amatus abās.

Atbildēt

Jaanis

09.11.2023. 08:23

Jūs laikam palaidāt garām, ka nākamgad AirBaltic taisa IPO, ar ko arī segs parādus valstij.

Atbildēt

McB

03.11.2023. 18:02

Bet NE1 partija pirms vēlēšanām vispār NEKO neteica ka taisās sakārtot to AirBaltic naudas bedri. NE-VIE-NA!
LPV uztaisija lieku "komisiju", un tagad sparīgi secina, kā tad izputēja Latvijas bankas. Nu izsecinās, nu un? Tas kaukādā veidā atdzīvinās AB/Citadeli/Parex/hvz? NĒ! Bezjēdzīgs cirks.
Medmāsu un sanitāru algas kāds ir pacēlis? Nē.
Liekās ministrijas ir likvidētas? Nē.
Tikko viņus ievēl valdībā, viņiem nav nekāda interese likvidēt otkatu avotus.

Atbildēt

kaps

03.11.2023. 13:59

slēgtas sēdes vērts, - nākošā gada jūlijā „airBaltic” ir jādzēš obligācijas 200 miljonu eiro apmērā. Ir skaidri zināms, ka „airBaltic” šādas naudas nebūs. Bus bankrots un būs kas pajems visus ar nodokļu sviedriem slacītos planierus par ........

Atbildēt

he, he

02.11.2023. 18:00

»

Haralds Kalns

Ko nozīmē nevienlīdzība un un valsts iedzīvotāju šķirošana, ja valdošās kliķes izredzētie, drosmes jogurtu sadzērušies, uzdrošinās sev piešķirt privilēģijas, priekšrocības ārkārtas gadījumos, bet publikai uzbļauj - muti ciet, pamēģiniet tik pīkstēt, tas ir militāras nozīmes valsts noslēpums!!! Varas...


Neesi naivs! Kara gadījumā tevi, draudot ar cietumu, aizdzīs rakt ierakumus un pavēlēs ar lāpstām apstādināt krievu tankus, bet pornoaktrise kopā ar pidaru rinku iekāps lidmašīnā un aizlidos uz Hajami.No turienes tev sūtīs uzmundrinājumus, lai tu drosmīgi aizstāvi Satmbulas konvencijas vērtības.

Atbildēt

Super!

02.11.2023. 15:45

»

vv

latvijā zelenski neaug, te ir cita aura


Tā ir taisnība par 100%.

Atbildēt

he, he

02.11.2023. 15:20

Kāpēc Latvijas valstij ir vajadzīga tikai un vienīgi zaudējumus nesoša aviokompānija? Lai vajadzīgajā brīdī politiķi ar tās lidmašīnām varētu izbēgt no valsts!

Atbildēt

vv

02.11.2023. 09:20

latvijā zelenski neaug, te ir cita aura

Atbildēt

Haralds Kalns

02.11.2023. 08:53

Ko nozīmē nevienlīdzība un un valsts iedzīvotāju šķirošana, ja valdošās kliķes izredzētie, drosmes jogurtu sadzērušies, uzdrošinās sev piešķirt privilēģijas, priekšrocības ārkārtas gadījumos, bet publikai uzbļauj - muti ciet, pamēģiniet tik pīkstēt, tas ir militāras nozīmes valsts noslēpums!!! Varas attālināšanās no tautas notiek ar lielu paātrinājumu un Mahačkala ir piemērs iespējami paredzamam iznākumam! Par Eviku Siliņu biju iedomājies, ka nāk amatā ar priekšlikumiem, pārkārtojumiem, uzlabojumiem valsts pārvaldē, bet izrādās viss, ko viņa līdz šim samācījusies mainot pamperus Kariņam, ir tāda pat amorfā "čuguna " liešana! Un tieši VIŅA šobrīd pa varītēm stumj Stambulas konvenciju, it kā ar sociālo un finansiālo labklājību viss jau kārtībā!!!

Atbildēt

jo tālāk no ļaunuma, jo vairāk labuma

02.11.2023. 08:26

»

formula

Iebrukuma gadījumā, it sevišķi ,ja tas kā vienmēr gaidīti gaidīts, bet pēķšņi , mūsu valsts vadītāji kā Latvijas simbols var tikt fiziski apdraudēti, pakļauti ienaidnieka ļaunām un publiskām izdarībām. Mums tas ir, Aivar , vajadzīgs? Zelenskis atsacījās pamest Ukrainu- " lidmašīnu man nevajag, dodiet...


Komadierim ne tikai jāpaliek dzīvam, bet arī jāvairojas. Vislabāk to darīt ārzemēs, lai pēc gadiem būtu kam tautas sauso atlikumu bīdīt pareizajā virzienā - akurāt kā klaida pravieši izdarījās ar barikāžu aitu baru ...

Atbildēt

ļoti laba zagtuve

02.11.2023. 08:16

kā puķina naftas vads

Atbildēt

Pirātu partija

01.11.2023. 22:35

Domāju airBaltic un afēristam gausam šis ir pēdējais gads. Valsts nedrīkst nodarboties ar biznesu, tai jākontrolē ceļu būvniecība, energoresursi jāsadala mājsaimnīcībām par iespējami zemāko cenu un tikai tad atlikoš biržā.
Jānorošina kārtība un aizsardzība. Nekāda valsts, pašvaldību biznesa nedrīkst būt! Nekādu valst mežu zāģēšanu nedrīkst būt!
Visdrīzāk šo Saeimu atlaidīs, NewVemjotības laiks, tā pat kā analoģiskās raškas partijas, Jedinstvo – “Партия жуликов и воров” , atrašanās pie varas beidzās. Nebūs NewVemjotības nebūs arī nauda gausam.
P.S. Drīz sarkanbaltsarkanai gausa lidmašīnai nolūzīs aste ( vai palīdzēs?). Tas būs beigu sākums.

Atbildēt

formula

01.11.2023. 19:38

Iebrukuma gadījumā, it sevišķi ,ja tas kā vienmēr gaidīti gaidīts, bet pēķšņi , mūsu valsts vadītāji kā Latvijas simbols var tikt fiziski apdraudēti, pakļauti ienaidnieka ļaunām un publiskām izdarībām. Mums tas ir, Aivar , vajadzīgs? Zelenskis atsacījās pamest Ukrainu- " lidmašīnu man nevajag, dodiet patronas ".Tā bija viņa izvēle.Taču komandierim ir jāpaliek dzīvam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: