Menu
Pilnā versija
Foto

„AirBaltic” kolhoznieciskā nolaidība

Pietiek lasītājs · 23.12.2021. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vārdnīca

28.12.2021. 12:04

»

Goga

Autoram - "Ja AB nestrādātu kolhoznieki...


Tieši tā. Un, ja nebūtu kolhoza veču - mehanizatoru , kas ar smago tehniku ieradās Rīgā 91.gadā, tad tāds "lasītājs" te nemaz nečiepstētu. Lords atradies!!

Atbildēt

Petersons

24.12.2021. 11:48

Pirmkārt AB ir AirBerlin, kurš jau sen kā bankrotējis. AirBaltic kods ir BT. Sīkums, bet precizitāte jāievēro!

Atbildēt

kļimoviča aita

23.12.2021. 22:28

Tas viss ir drausmīgi, DRAUSMĪGI!

Vieni teletūbiji neinformēja citus teletūbijus par notikumiem pederastu huntas pārvaldītajā valstiņā...

Domāju, ka situāciju varētu uzlabot, palielinot algu Galvenajam AirBaltic Vadonim līdz 1'400'000 eirošekļiem gadā, kā arī trīskāršojot algas zemāko līmeņu AirBaltic darboņiem.

Atbildēt

Vēl latāks

23.12.2021. 20:44

»

Ļoti lats

Katrā īstena letiņa pienākums ir uzlikt kluci AirBaltic, kā sliktākajai, dārgākajām, ar vistizlākajām stjuartēm , u.t.t. aviokompānijai! Un pateikt, ka vairs nelidos, jo citur viss ir labāks


"Es mīļu pārmaksāt par sūdīgām precēm un pakalpojumiem, it īpaši, ja tie ir dārgi. Kad man restorānā atnes aukstu, slikti pagatavotu karbonādi par 35 eiro, es saku šefpavāram paldies un atstāju lielu dzeramnaudu." - liekulīgs dirsējs no interneta.

Atbildēt

Ļoti lats

23.12.2021. 20:12

Katrā īstena letiņa pienākums ir uzlikt kluci AirBaltic, kā sliktākajai, dārgākajām, ar vistizlākajām stjuartēm , u.t.t. aviokompānijai! Un pateikt, ka vairs nelidos, jo citur viss ir labāks!

Atbildēt

GwenStudebaker

23.12.2021. 18:12

Pelniet naudu tiešsaistē no mājām papildu skaidrā naudā vairāk nekā $18000 līdz $21000. Sāciet katru mēnesi saņemt naudu tūkstošiem dolāru tiešsaistē. Šajā mēnesī esmu saņēmis 26 000 $, tikai nepilnu darba laiku strādājot tiešsaistē no mājām. katrs cilvēks viegli paveic šo darbu.
vienkārši atveriet šo vietni......>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Derdz

23.12.2021. 17:33

AB, kā avārijas brigāde, skan

Atbildēt

Derdz

23.12.2021. 17:32

Hm, varbūt tā ir vakcīnas iedarbe uz psihi, utml., ka tā

Atbildēt

bla bla bla

23.12.2021. 14:59

»

Juris

un par kolhozniekiem saukāt ir ļoti cieņpilni


Ja uzņēmums dara kļūda pirmo reizi - nav cieņpilni.

Ja uzņēmums savas kļūdas labo - nav cieņpilni.

Ja uzņēmums no vienas no nabadzīgākajām ES valstīm nepiespiež saviem pasažieriem maksāt trīsarpus eiro par mafinu - nav cieņpilni.

Ja uzņēmumam nav uzmetēju un krāpnieku reputācijas - nav cieņpilni.

Ja uzņēmums nenodarbojas ar valsts naudas izšķērdēšanu - nav cieņpilni.

Ja uzņēmums nav korupcijas skandālu subjekts - nav cieņpilni.

Ja viens no uzņēmuma vadītājiem saņem 700 000 eiro par darbu, nevis par tirgošanos ar politisko ietekmi - nav cieņpilni.

Ņemot vērā, ka airBaltic tāds uzņēmums nav, frāze par kolhozniekiem šajā gadījumā nav apvainojums, bet gan ļoti precīza definīcija.

Atbildēt

bla bla bla

23.12.2021. 14:32

»

Juris

Nav ko sevi mocīt ar biļešu pirkšanu un piedzīvojumu aprakstīšanu, labāk palikt laimes zemē savā siltumnīcā vai cehā. Mēs paši tiksim galā bez tavām žēlabām un gānīšanos


Oj, nu cik skaisti vai ne :) Šī te komentāra skrinu es gan saglabāšu. Jo man Twitterī diezgan biežī patrioti stasta par to cik daudz viņiem ir cieņas pret latviešu imigrantiem ārzemēs.

Atbildēt

Rihards

23.12.2021. 14:28

»

fakts

Jūs tur vienreiz vienojieties par ko bļaut un tad bļaujiet vienādi, citādi, ja katrs bļauj par pretējām lietām nav nekādas jēgas...


Labi. Saprotu. Talāk bļaušu tikai par savējo - otro epastu man aizsūtīja garīgi atpalikuša govs jo uz manu lidojumu otrā epasta nosacījumi neattiecas un mani tikai mulsina.

Par ko bļauj autors nezinu, bet ja viņa lidojums ir arī pēc 24.decembra tad e-pastu no garīgi atpalikušas govs saņema arī viņš.

Vienoties ar autoru par ko mēs bļaujam uz doto brīdi iespējams diemžēl nav.

Atbildēt

fakts

23.12.2021. 13:53

»

Rihards

Man lidojums ir 27.decembrī un saņemu abus e-pastus. Ar pirmo viss skaidrs - jauni ierobežojumi, svarīga informācija. Bet priekš kam man tas otrais e-pasts kut rakstīs ka testu nevajag? Es taču lidošu divdesmit septītajā datuma kad tests jau būs obligāts. Kaut ko Tu samelojis cien.Fakts...


Jūs tur vienreiz vienojieties par ko bļaut un tad bļaujiet vienādi, citādi, ja katrs bļauj par pretējām lietām nav nekādas jēgas.

Autors konkrēti raksta - "otrais e-pasts nav nepareizs, jo tas tika nosūtīts pirms jauno ierobežojumu stāšanās spēkā un adresēts tikai tiem pasažieriem, kuri lido uz Rīgu līdz 24.decembrim"

Atbildēt

Juris

23.12.2021. 13:34

Nav ko sevi mocīt ar biļešu pirkšanu un piedzīvojumu aprakstīšanu, labāk palikt laimes zemē savā siltumnīcā vai cehā. Mēs paši tiksim galā bez tavām žēlabām un gānīšanos

Atbildēt

Osis

23.12.2021. 12:49

»

Bonis

Nuu vispār jau pasažieriem pašiem šajos laikos vajadzētu pasekot līdzi arī visādām izmaiņām, jo ceļošanas noteikumi šobrīd mainās bezmazvai katru dienu (un katrai valstij atšķirās), bet Pietiekam kā jau parasti, kādu #VissIrSlikti rakstiņu uzcept


Kāds Pietiek sakars ar raksta autoru?! Cik novērots, Pietiek paša veidotos rakstus tā arī paraksta - “Pietiek”. Savukārt viedokļrakstu satura pozitīvisms vai negatīvisms (katra lasītāja izpratnē) nav portāla kompetencē.

Atbildēt

Alvis

23.12.2021. 12:25

Tas ir pasažiera pienākms uzzināt kādi dokumenti nepieciešami, lai šķērsotu robežu.

Atbildēt

Хм

23.12.2021. 10:55

У меня только один вопрос-откуда у автора такое отношение, что используется слово "колхозник"? Автор дворянин в 5 поколении или его в подростковом возрасте в деревне побили?

Atbildēt

Rihards

23.12.2021. 10:51

»

fakts

Autors pats ir kolhoznieks, ja nav spējīgs saprast, ka AirBaltic sūta e-pastus konkrētam pasažierim! Lidojot no Londonas uz Latviju ir visai sarežģīti nebūt ieceļotājam no Lielbritānijas. Tāpat tikai kolhozniekam šķiet neloģiska norāde par testa 72 stundu derīgumu, kas nosūtīta 2 dienas pirms lidojuma...


Man lidojums ir 27.decembrī un saņemu abus e-pastus. Ar pirmo viss skaidrs - jauni ierobežojumi, svarīga informācija. Bet priekš kam man tas otrais e-pasts kut rakstīs ka testu nevajag? Es taču lidošu divdesmit septītajā datuma kad tests jau būs obligāts. Kaut ko Tu samelojis cien.Fakts.

Atbildēt

Goga

23.12.2021. 10:21

Autoram - "Ja AB nestrādātu kolhoznieki..."
.
Lūdzu neapkaunojiet kolhoznieka vārdu - kolhozos sadzina normālus, gudrus cilvēkus, kurus vadīja stulbi priekšnieki un intrukcijas no Maskavas (nu, akurāt kā tos vakcīnu dūrējus mūsdienās). Airbaltikā vienkārši strādā teletūbiju paaudze (kā visur citur privātās un maizīgās vietoņās, un šaubos, vai viņi vispār lasa, ko pārsūta no SPKC.

Atbildēt

fakts

23.12.2021. 10:12

Autors pats ir kolhoznieks, ja nav spējīgs saprast, ka AirBaltic sūta e-pastus konkrētam pasažierim! Lidojot no Londonas uz Latviju ir visai sarežģīti nebūt ieceļotājam no Lielbritānijas. Tāpat tikai kolhozniekam šķiet neloģiska norāde par testa 72 stundu derīgumu, kas nosūtīta 2 dienas pirms lidojuma, gan jau kāds cits kolhoznieks atrastu pagājušajā gadā taisīta testa rezultātu un vicinot to kā savulaik sarkano karogu mēģinātu tikt lidmašīnā. Raksta beigās autors savu statusu apliecina pieprasot sūtīt pasažieriem uz viņiem neattiecošos un viņiem pilnīgi bezjēdzīgu informāciju par ierobežojumiem, kas būs vai bija spēkā laikā, kad viņi nekur netaisās lidot.

Atbildēt

jojo

23.12.2021. 09:26

AirBaltic dzīvo pēc principa- mūsu nolaidība un nekompetence ir jūsu problēmas. Bet kāpēc gan nē, ja viņu nolaidību un nekompetenci sedz ar mūsu nodokļu naudiņu?

Atbildēt

Jhg

23.12.2021. 09:24

Tas tāpēc kaļ Latvijā izņemot privāto sektoru ir palikusi mulki

Atbildēt

Bonis

23.12.2021. 08:00

Nuu vispār jau pasažieriem pašiem šajos laikos vajadzētu pasekot līdzi arī visādām izmaiņām, jo ceļošanas noteikumi šobrīd mainās bezmazvai katru dienu (un katrai valstij atšķirās), bet Pietiekam kā jau parasti, kādu #VissIrSlikti rakstiņu uzcept!

Atbildēt

Art

23.12.2021. 07:37

Airbaltic - šmucīga kompānija, liekuļu bars. Reiz Airbaltic neielaida lidmašīnā mūsu 5 cilvēku grupu, kā vēlāk izrādījās, paši nezināja ielidošanas noteikumus Kirgīzijā. Pēc tam arī lidojuma biļetēm iztērēto naudu neatmaksāja un mēnešiem ilgi atrunājās kamēr nospļāvos uz viņiem. Tur viņiem toreiz bija tāds pielīdēja tipa glumais un cietsirdīgais darbonis Jānis Vanags, kurš par smalku kungu uzdodās, bet reāli kopā ar Airbaltic mani apzaga par ap € 4000, kad 5 cilvēki, tai skaitā arī bērni, netikām ielaisti lidojumam. Tas ir viens riktīgs demagogs un šmucīgs cilvēks, tas J.Vanags un negribās ticēt, ka viņa vietā atnākušie būs citādi, jo Tas ir Airbaltic stils – turēties pie savas „taisnīgās” naudas un izžņaugt pasažieri pa max.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: