Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

antons mikoss

18.09.2015. 10:59

Neviens netika uzņemts partijā, ja nebija izgājis stukaču skolu un pierādījis nelieša dotumus. Partijā esot , stukaču kartītes tika izņemtas no kartotēkas(itkā iznīcinātas). Bet bija citas kartotēkas, piem., stukaču uzskaites ārzemju braucienos. Tur ir arī komunisti. Nebija īstas kārtības krievu okupantu laikā.

Atbildēt

hulio

16.09.2015. 02:35

»

TK

Labi, bija tādi laiki, bija normāli džeki arī komjaunatnē, kompartijā. Nenoliedzami, ka bija. Bet stukačs tas jau ir kaut kas cits. Brīvprātīgie stukači tie gan bija sūdu vaboles, lai piedod man vaboles


Daudzi parmet Lembergam komunistisko pagatni. Bet bez tas utopijas slavinashanas karjera nebija iespejama. Tadi bija laiki un tada bija situacija.
Nav svarigi,kas kur bijis,svarigi,ko shis cilveks ir spejigs izdarit!! Tagad tadus Lembergus vajag daudz bet vinju nav!

Atbildēt

hulio

16.09.2015. 02:32

Ko jus te cepaties,utu bungas. Nebutu Lembergs,butu cits,tuksha vieta nepaliktu. Bina istaja laika un istaja vieta. Jaa,Lembergs ir parak prokrievisks,bet savu sferu parzina un butu labakais ministra amatam kadu Latvija butu pieredzejusi.
Tad ko te riet? Runat ir iemacijies,nav ka govslauceja Straujuma.
Lembergu par Ministru Prezidentu.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

15.09.2015. 13:46

»

1

Problēma ar psihopātiem ir tāda pati kā ar miroņiem, visiem apkārt ir grūti, tikai psihopāti un miroņi par to neko nezina...


Vērtīga informācija. Iepriekšējo "devu" pieliku klāt rakstam LRTT-http://tautastribunals.eu/?p=28097 (Kā es tikos ar R. Vējoni) Arī šo informāciju ielikšu LRTT i- vietnē, lai tā nonāk GOOGLEs informatīvajā apritē.Tādas lietas jāzina katram. Būtu interesanti, ja visiem lielajiem psihopātiem būtu norādīta nacionālā piederība... .

Atbildēt

d

15.09.2015. 12:44

Mjā...

Aivars - tipisks IZ GRJAZI V KNJAZI piemērs..

Un vēl kārs uz meitenēm

PUNDURIEM JAU VIENMĒR IR PASTIPRINATAS DZIŅAS

Kā tur bija ar pirmo nozagto naudu , par kuru Godmanis stāstīja ?

Atbildēt

!

15.09.2015. 10:53

»

tiesiskums

Latvija ir demokratiska Valsts, kur Valsts Iekarta, vara , pieder vairakumam iedzivotaju. Tiesnesi Latvija ir salikti no CIP amerikanu agentiem. Tramvaja braucot vien dzirdu tos pretigos okupantus arzemniekus baurojam-job tvaju mat! Neliesi tie okupanti amerikanu. Aivar, ka mus macija, ar pareizo sapratni...


tev no 1991 gada iebaroja makdonalda burgerus ,lai tu nesaprastu kapec ,,latvijas banka ir neatkariga,, ko ta dara.kam pieder un kapec nedrikst finanset Latvijas tautsaimniecibu.asv retinga agenturas pec dombrovska parakstitajiem slepenajiem ligumiem ar svf aizliedz Latvija finanset razosanu,zinatni un maksat pensijas Latvijas pensionariem !PAR TO APVAICAJIES TRAMVAJA BRAUCOSAJIEM JEBKURA VALODA !ja kas tad ir pilnigi vienalga kada valoda vergi runa ,braucot tramvaja,Indija,kur anglija kolonizacijas rezultata valdija 2 gadsimtus visi iedzivotaji bija piespiesti runat angliski un tika aplaupiti ar anglu izgudrojumu,,neatkarigu centralo banku,,instituciju ,ko musdienas no britiem ir parnemusi asv kolonizatori.

Atbildēt

TK

15.09.2015. 10:42

Labi, bija tādi laiki, bija normāli džeki arī komjaunatnē, kompartijā. Nenoliedzami, ka bija. Bet stukačs tas jau ir kaut kas cits. Brīvprātīgie stukači tie gan bija sūdu vaboles, lai piedod man vaboles.

Atbildēt

tiesiskums

15.09.2015. 09:23

Latvija ir demokratiska Valsts, kur Valsts Iekarta, vara , pieder vairakumam iedzivotaju. Tiesnesi Latvija ir salikti no CIP amerikanu agentiem. Tramvaja braucot vien dzirdu tos pretigos okupantus arzemniekus baurojam-job tvaju mat! Neliesi tie okupanti amerikanu. Aivar, ka mus macija, ar pareizo sapratni...

Atbildēt

Sonijs turbo

15.09.2015. 09:20

Izcilā ģērbšanās maniere varētu būt ģenētiski mantota no tēva Roberta.

Atbildēt

Apolinarijs

15.09.2015. 07:08

»

:-(

Kolobracionists un likumīgais valsts apzadzējs


Kāpēc sorosoīdiem vajadzīga šī propagandas laža,MĀTE LATVIJA ir TIESISKUMA VALSTS,atbildību lemj tiesa.Kā džordžs un tā putni varēja nozombēt daļu pamatiedzīvotāju,kuriem sava zeme mīļa no papēžiem līdz matu galiņiem!

Atbildēt

:-(

15.09.2015. 06:37

Kolobracionists un likumīgais valsts apzadzējs.

Atbildēt

Sondris

15.09.2015. 06:24

sorosoīdi ļoti uzbudināti un saviļnoti vienoti lažā,PATIESĪBA aces dedzina.

Atbildēt

to tu rusnod.ru

15.09.2015. 00:51

»

tu rusnod.ru

Kur tu redzi ASV okupāciju?Gan Rīgā,gan Jūrmalā utt.dzird TIKAI !! slāvu mēli.Tie ir zaļie čeloveki iz Putina,mērgli


Kāds sakars ar "mēli" okupācijai? Tad jau Lielbritāniju latvieši ir okupējuši. Pamēģini kaut ko izlemt savā valstī, nesaskaņojot ar asv.

Atbildēt

ūpis

14.09.2015. 22:58

Viss jau būtu labi un skaisti,tikai viens sīkumiņš-Latvija bija okupēta 50 gadus un okupācijas organizātore un uzturētaja bija kompartija.Un vēl pēc neatkarībā pavadītiem gadiem Latvijā nemazinas šīs partijas biedru slavinātaju,apbrīnotaju un balsu atdēvēju skaits-tautas vispretīgākās daļas apjūsmotaju skaits.Kaucam ka esam nabadzīgi,tagad jau atkal it kā okupēti,paši ar savu darbību patriekuši savus tautiešus!Vai jums nožēlojamie!!!

Atbildēt

1

14.09.2015. 22:29

Problēma ar psihopātiem ir tāda pati kā ar miroņiem, visiem apkārt ir grūti, tikai psihopāti un miroņi par to neko nezina.

KARJERA, PSIHOLOĢIJA18/02/2015 | www.bigstockphoto.com

KĀ ATPAZĪT PSIHOPĀTU

Monday jau rakstīja par to, kurās profesijās ir sastopams visvairāk psihopātu. Pēc atsauksmēm par rakstu sapratām trīs lietas. Viena – cilvēkiem ir laba humora izjūta, otra – psihopāta īpašības ir pietiekami pievilcīgas, jo tās ir īsti draiveri ceļā uz panākumiem, trešā – mēs neatpazīstam psihopātus un neapzināmies viņu bīstamību. Lai viestu skaidrību par pēdējo, tapa šis raksts. Mēģinām atpazīt – kurš mūsu vidū ir psihopāts?

Psihopāti nereti ieņem vadošus amatus
Katrā no mums ir mazlietiņ no psihopāta, un dažkārt pat nebūtu slikti, ja mums piemistu vairāk no viņa īpašībām. Jo psihopātiem ir gaišā puse – viņi ir ļoti motivēti, prot lasīt cilvēkus un tāpēc spēj viņus ietekmēt (vai pat manipulēt ar viņiem), spēj ātri pielāgoties situācijām, ir mērķtiecīgi un neatlaidīgi, viņiem piemīt izcilas oratora un komunikācijas spējas.
Diemžēl tālāk nāk sliktās ziņas. Tikai, lūdzu, neuztraucieties tie visi, kas strādā biznesa augstākajā līgā! Elpojiet dziļi un turpiniet lasīt! Lai arī vadošie darbinieki ieņem pirmo vietu to profesiju topā, kurās var sastapt visvairāk psihopātu, tomēr zinātne mierina, ka kopumā starp cilvēkiem ir tikai 1% psihopātu. Tiesa gan – jau pieminētajos vadošajos biznesa amatos psihopātu koncentrācija jau lielāka – 3% . Savukārt citi pētījumi liecina, ka starp pasaules varenākajiem un bagātākajiem cilvēkiem ir pat no 4 līdz 10 % psihopātu (salīdzinājumam – cietumos sēž 15 % psihopātu).
Klīniskā psiholoģe, biomedicīnas pētniece Karolīna Beita (Karolina Bate) atzīmē, ka mēs patiesībā nevaram iedomāties, cik daudz neredzamas līdzības ir inteliģentajos un šarmantajos biznesa vaļos un prastos, nežēlīgos noziedzniekos. 2014. gadā tika veikts pētījums, lai saprastu, kāpēc mēs inteliģentos psihopātus neatpazīstam. Šajā pētījumā piedalījās cilvēki ar psihopāta iezīmēm gan ar augstu, gan zemu inteliģences pakāpi. Kā vieniem, tā otriem tik rādīti attēli, lai fiksētu empātijas līmeni un emocionālo reakciju. Izrādījās, ka psihopāti ar augstu inteliģences līmeni spēj kontrolēt savas reakcijas un veikli nomaskēt savu dabu.
Makiavellisms, narcisms un psihopātisms* veido tā saukto “tumšo triādi” (dark triad). Kāds 2013. gada pētījums atklāj, ka cilvēki, kuri iemieso “tumšās triādes” raksturīgās īpašības, mīl strauju dzīves tempu un ir izteikti nakstputni, tāpēc tiek pat salīdzināti ar nakts plēsējiem – lauvām un skorpioniem. Tiesa, viņiem arī izcilas sociālās pielāgošanas spējas, kas ļauj lieliski izvairīties no atklāšanas.

Kā viņus atpazīt?
Psihopātus palīdz atpazīt standartizētie klīniskās psihopātijas testi, taču precīziem rezultātiem vajadzīgi psihiatrijas profesionāļi, kādi, protams, nav personāla vadītāji.
Tiesa, te var izlasīt Paula Babiaka (Paul Babiak) un Roberta Hara (Robert Hare) grāmatu Snakes in Suits: When Psychopaths Go to Work.
Fastcompany piedāvā vienkāršotu testu, kas ļauj noskaidrot, vai mums nav darīšana ar cilvēku, kuram ir tendence uz psihopātiju. (Brīdinām, ka tas nekādā mērā neļauj uzstādīt diagnozi un ir tikai vispārējam ieskatam! )
Izpildot testu, piešķir 2 punktus, ja apraksts atbilst lielā mērā, 1 – ja daļēji vai varbūt un 0 – ja pilnībā neatbilst.
Starp citu, uzmanīgi lasot, pie katras īpašības varam atpazīt vienu spilgtu Latvijas psihopātu!
(Atvainojamies, ka te un turpmāk lietosim vārdu “psihopāts” vīriešu dzimtē. Zinātnieki apgalvo, ka arī sievietēm, protams, piemīt tendence uz psihopātiju, tikai salīdzinoši mazākam skaitam.)

Atbildēt

2

14.09.2015. 22:29

Viņš (viņa) ir izmanīgs un virspusēji šarmējošs.
Viņš ir patīkams, komunkabls, pārliecinošs un izklaidējošs.
Viegli iejūtas eksperta lomā, kaut, iespējams, neko nezina par tēmu. TV vai radio intervijās mēdz eleganti izvairīties no atbildēm, nepasakot neko būtisku. Nereti pats sāk vadīt interviju. Viņš prot glaimot un apburt, stāstīt anekdotes un piedzīvojumus it kā no savas dzīves. Veikli prot iziet no divdomīgām situācijām, ar vienlīdz spožu argumentāciju spēj iestāties par pilnīgi pretējām pozīcijām.

Viņam piemīt ārkārtēja pašvērtības izjūta
Augstprātīgs, dominējošs, autoritatīvs, izteikts rankists – viņš uzskata, ka uz viņu neattiecas parasto cilvēku likumi un noteikumi. Viņš rīkojas tā, it kā tieši ap viņu riņķotu pasaule. Ja gadās problēmas, viņš mēdz teikt, ka tās ir īslaicīgas, labprāt atrod kādu vainīgo.

Viņš ir patoloģisks melis
Viņs ir uzbūvējis savu pagātni daudz izdevīgākā gaismā, nekā tā ir patiesībā, piemēram, cenšas izpelnīties līdzjūtību, stāstot par savu smago bērnību. Melošana viņam padodas viegli, jo viņu ne mazākajā mērā neuztrauc bailes tikt pieķertam. Viņam sagādā baudu melot, viņš pat tic tam, ko tajā brīdī saka. Ja tiek pieķerts, pat nejūtas apdraudēts, tikai mazliet pārsteigts un izvairās turpināt sarunu.

Viņš ir manipulāciju meistars
Viņš lieliski izmanto cilvēkus – melojot, krāpjoties, manipulējot – lai tiktu pie sava mērķa: finansiāla, statusa, varas, seksa. Viņš prot sashēmot neatrisināmas mīklas. Spēlējot ar viņu šahu, nav izredžu uzvarēt, jo viņš nespēlē pēc noteikumiem.

Viņš nejūt ne vainu, ne nožēlu
Viņš nedomā, kāds labums vai ļaunums no viņa aktivitātēm varētu būt sabiedrībai. Viņa nožēla ir liekulīga. Pat ja viņš būtu vadījis Lehman Brothers banku (kura iegrieza lielo krīzes virpuli), krāpies ar vērtspapīriem, un viņa vaina tiktu pierādīta, viņš tik un tā uzskatītu, ka kļūdas pieļāva citi, nevis viņš.

Emocijas viņam ir absolūta vājuma pazīme
Viņš ir vēss, distancēts, lai gan īslaicīgi prot uzlikt teatrāli sērojošu, līdzjūtīgu masku. Viņš var apgalvot, ka ir tavs draugs, bet nekad īsti neiedziļinās; runājot par citu nelaimēm, viņa skatiens nodod, ka viņš ir tālu no līdzjūtības. Viņš no tiem cietajiem puišim, kas mēdz norādīt, ka ir vinnētāju un zaudētāju emocijas.

Viņš ir bezjūtīgs un bezbailīgs
Viņš mēdz izsmiet, ir emocionāli un mutvārdos neželīgs pret darbiniekiem, arī draugiem, ģimenes locekļiem. Viņam ne mazākajā mērā nerūp, kas notiks ar dusmu karstumā atlaistu darbinieku. Krāpjas ar akcijām un finansu rādītājiem bez bažām, ka tadējādi viņš nodara pāri akcionāriem un darbiniekiem.

Viņš neuzņemas atbildību par savām neveiksmēm, pārinodarījumiem
Viņam vienmēr ir eleganti izskaidrojumi un attaisnojumi. Pat ja izmeklēšanā tiek atrasti faktiski pierādījumi, piemēram, par krāpšanos, viņš atsakās atzīt vainu vai sadarboties

Atbildēt

3

14.09.2015. 22:28

Un tagad – patiesības mirklis ir klāt! Saskaiti punktus. Ja sanāk vairāk nekā 13 – ir ļoti, ļoti slikti; ja no 8 līdz 12 – jāsāk nopietni baidīties; ja no 5 – 7 – esi uzmanīga, ja no 1- 4 – ir viela pārdomām.

Kuri lielākie pasaules psihopāti
Kāds no vēstures pētniekiem ir teicis – pasaules vēsture ir psihopātu vēsture. Grāmatas The Wisdom Of Psychopaths – Lessons In Life From Saints, Spies And Serial Killers autors profesors Kevins Dutons ir mēģinājis apzināt šo sarakstu. Senāko laiku vēsturē tiek minēti Čingizhans, Ivans Bargais, Normandijas Viljams, Henrijs VIII (tas, kurš sievām cirta galvas), arī Elizabete I. Jaunlaiku vēsturē psihopātu vidū tiek minēta vesela puišu plejāde no Volstrītas, kas ir atzīti par 2008. gada krīzes vaininiekiem – vadošie darbinieki no tādām kompānijām kā Enron, Goldman Sachs, Lehman Brothers, AIG, JP Morgan, Freddie and Fannie, MF Global, HSBC Bank.
Otrs saraksts ir ietekmīgie 20. gadsimta politiķi – Hitlers, Staļins, Rūzvelts, Vinstons Čerčils, arī Silvio Berluskoni.
Patiesībā tas ir ļoti bīstami, ka mēs nezinām, vai lēmumus par mūsu dzīvēm nepieņem psihopāts, kaut arī inteliģents. Un vēl bīstamāk, ja mēs iekļūstam spēlē, ko spēlē divi lielvaru vadītāji-psihopāti.
Diemžēl nereti, cilvēku harismas, varas un panākumu apburti, mēs nepamanām šo lietu tumšo oderi – patieso psihopāta dabu. Mēdz teikt – jo spožāka persona, jo lielāka tās ēna. Kaut mums vienmēr pietiktu profesionālās un dzīves gudrības aiz vadītāja vai darbinieka spožuma saskatīt iespējamo bīstamo psihopātijas ēnu…
*Psihopātus raksturojošas negatīvās īpašības: ierobežota empātija, antisociāla uzvedība, savaldības trūkums, impulsivitāte, agresivitāte, zems riska novērtējums, hiperseksualitāte, izcilas manipulācijas spējas.
Savukārt narcisi ir egomaniakāli, bet makiavellisti izceļas ar spēju manipulēt un izmantot citus, neievērojot nekādas morāles normas.

http://www.monday.lv/ka-atpazit-psihopatu/

Atbildēt

Jā Edge

14.09.2015. 21:56

»

Edge

Tātad A. Lemberga ierašanās Ventspilī tā bija nomenklatūras gatavošanās kapitālismam


Jums taisnība.Pilna Saeima ar tādiem kā tas draņķis no Ventspils.Urbanovičs,Brigmanis,Bērziņš,KlaužsKrēsliņš,Ribakovs utt.Nerunājot par pašvaldībām,ministrijām,DP utt.Valstī nav tikuši vaļā no PSKP ideoloģijas un Kremļa "CU".Naudu tik raUJAM NO KAPITĀLISTIEM,BET REDZ KO DARAM ,JA viņiem jāpalīdz ,par bēgļiem.NA,ZZS un SC atkal vienā laivā.

Atbildēt

tu rusnod.ru

14.09.2015. 21:48

»

www.rusnod.ru

ja cita kandidata Latvija nav ,tad Lembergs varetu klut par nacionalas atbrivosanas kustibas lideri no asv okupacijas rezima un arejas parvaldes Latvija


Kur tu redzi ASV okupāciju?Gan Rīgā,gan Jūrmalā utt.dzird TIKAI !! slāvu mēli.Tie ir zaļie čeloveki iz Putina,mērgli !!

Atbildēt

ty

14.09.2015. 21:47

Šājā sakarā gribas tomēr noskaidrot, vai ĀM pārstāv mūsu intereses ārzemēs vai ārzemju intereses Latvijā, vai arī tas ir vienkāršs geju pulciņš, ko uztur par mūsu nodokļu naudu?

Atbildēt

viss ir loti vienkarsi !

14.09.2015. 21:06

kapec asv sponsore un novirza sodien miljoniem afrikas beglu uz vaciju ? TAPEC ,LAI EKANOMISKI UN POLITISKI TRAUCETU VACIJAI UZSAKT OTRA GAZES VADA IZBUVI NO KRIEVIJAS CAUR BALTIJAS JURU !tapec asv noorganize miljoniem afrikas beglu iepludinasanu Italija,Griekija,Spanija un novirza tos uz Vaciju !bet Polija tur savas robezas ciet un Ukrainas beglus uz Vaciju netaisas laist ,ne ari atcelt vizu rezimu. taka Vacija ir kluvusi par Vacija izvietota asv okupacijas karaspeka kilnieci,kur pat Vacijas kanclers nevar tikt ievelets ,pirms lojalitates zverasta asv militaraja baze.

Atbildēt

loģiskais

14.09.2015. 20:05

»

patiesais

tipiski lapsiski


vispār jau pietiek iesaistīšanās par bēgļu uzņemšanu kampaņā un visu šīs pozīcijas pretinieku nomelnošanā ar garlaicīgiem un nebaudāmiem rakstiem nav nekas tipisks. Drīzāk tas liek domāt, ka medijs ir nopirkts ar dāsnām prēmijām. Bet, paldies, ka vismaz pilnu Lemberga interviju nopublicēja. It kā nievājoši domāts bija, bet tāpat nopublicēja.

Atbildēt

1991

14.09.2015. 19:09

»

ar pareizo sapranatni

Katad, atbrivoties no pretigo amerikanu juga nabaga latviesiem vajag. Riebj iekapt pat tramvaja, apkart tik dzirdu to amerikanu lamas, cukas tadi, okupanti nolapitie


pec 1991 gada tev latvija, keieviem krievija un ukrainiem ukraina atvera makdonaldus un nodbinaja ,,neatkarigas centralas bankas,,lai jus nesaprastu kas ir asv kolonizacija un no anglu pieredzes kolonija Indija aizguta nodevu ievaksana.kad to sapratisi,tad ironijai vairs pamata nebus par so temu.

Atbildēt

Okšķeris

14.09.2015. 19:03

»

ironiskais

Es tomēr piedāvātu apspriest bēgļu tēmu. Un tā, vai kāds sorosīts ir spējīgs,kaut cik sakarīgi atbildēt uz sekojošiem Lemberga uzdotajiem jautājumiem...


Novecojuši jautājumi! Austrija, Ungārija ir jau izvietojusi savu armiju pie robežas! Tā, lūk, latviešu strēlnieki slavenie! Ņuņņas ne strēlnieki! Distrofijas saēsta tauta!

Atbildēt

ironiskais

14.09.2015. 18:52

Es tomēr piedāvātu apspriest bēgļu tēmu. Un tā, vai kāds sorosīts ir spējīgs,kaut cik sakarīgi atbildēt uz sekojošiem Lemberga uzdotajiem jautājumiem:
1.Kas ir bēgļu problēmas pamatā? Kas radīja esošo situāciju Lībijā, Sīrijā, Irākā?
2.Vai kāds par šo situāciju ir atbildīgs?
3.Kāda ir situācija Sīrijā? Vai nav tā, kā Lembergs saka?
4.Vai nav taisnība, ka 160 000 bēgļu cipars ir tikai sākums? Vai nav tā, ka rindā stāv miljoni citu bēgļu un Junkers būs spiests izsludināt nākamo plānu ik pa pa laikam?
5.Lembergs pareizi jautā: "Cik miljonus jūs esat gatavi sadalīt?" Kāpēc sorosīti uz to neatbild?
6.Vai nav tā, ka ES nedara pilnīgi neko, lai novērstu cēloņus, kuri rada bēgļus!
7.Vai tad Francija nebombardēja Lībiju? Kāds grib to apstrīdēt?
8. Vai tad pašvaldības var izmitināt bēgļus skolās, bērnudārzos un citās sociālajās ēkās?
9.Vai tad pašvaldības var uzcelt nometnes un piespiest municipāļus apsargāt bēgļus? Nokādas naudas?
10.Vai tad draudēšana ar naudas atņemšanu nav šantāža?


Atbildēt

experc

14.09.2015. 18:45

visam šim savāktajam materiālam būtu jēga tikai tad, ja būtu pieminēti tādi cilvēki kā Grigorijs Lučanskis un Boriss Tratjakovs. Tieši šie cilvēki nolika Lembergu Ventspilī. Kā un kāpēc, lai Lapsa painteresējas..

Atbildēt

Bija

14.09.2015. 18:40

Patiesa komunista cienīga biogrāfija..:)))

Atbildēt

Koļa

14.09.2015. 18:27

»


Latviešu naids pret Lembergu, Rubiku ir kurmju naids pret gaismu vai tamlīdzīgi vēl skaistāk var izteikties pie bikts.

Atbildēt

loģiskais

14.09.2015. 18:15

zombēšanas klasika. Ja nevar atspēkot patiesību, tad ķeras klāt tās paudēja nomelnošanai. Nožēlojami.

Atbildēt

ar pareizo sapranatni

14.09.2015. 18:10

Katad, atbrivoties no pretigo amerikanu juga nabaga latviesiem vajag. Riebj iekapt pat tramvaja, apkart tik dzirdu to amerikanu lamas, cukas tadi, okupanti nolapitie.

Atbildēt

kāda jēga

14.09.2015. 17:39

šai garlaicīgajai publikācijai?Varētu padomāt,ka atklāts kāds milzīgs noslēpums par Lembergu.Tāpat skaidrs,ka "bēgļu" jautājumā viņam ir taisnība,lai kā arī viņu nepūlētos "atmaskot"

Atbildēt

?

14.09.2015. 17:31

kapec Lembergs nenosauc ,,latvijas bankas,, patiesos ipasniekus un neaicina veikt ,,latvijas bankas,, nacionalizaciju,lai piespiestu to stradat Latvijas intereses ?

Atbildēt

Edge

14.09.2015. 17:29

Tātad A. Lemberga ierašanās Ventspilī tā bija nomenklatūras gatavošanās kapitālismam.
====================================================
Tātad 1990.g.4.maija deklarācijas pieņemšana bija nomenklatūras gatavošanās kapitālismam. Nu un? L.L.
"atklājis Ameriku"?

Atbildēt

reptilis

14.09.2015. 17:25

..,jā mafijas krusstēvi arī ir ļoti labi organizātori::))))...un ļoti bieži "izsitās" no pašas apakšas....

Atbildēt

latvāņi smird

14.09.2015. 17:20

»

www.rusnod.ru

ja cita kandidata Latvija nav ,tad Lembergs varetu klut par nacionalas atbrivosanas kustibas lideri no asv okupacijas rezima un arejas parvaldes Latvija


Civilizētā pasaule atviegloti uzelpotu ja lempergs ar saviem faniem pievienotos urlandei. Visi sūdi būtu vienā čupā!

Atbildēt

www.rusnod.ru

14.09.2015. 17:13

ja cita kandidata Latvija nav ,tad Lembergs varetu klut par nacionalas atbrivosanas kustibas lideri no asv okupacijas rezima un arejas parvaldes Latvija !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: