Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

va vellos

20.03.2024. 16:19

»

Kolaboracionistu kontrolētie masu mēdiji

Nu tad pastāsti ko Latvijai ir nozadzis Rinkēvičs, jo lemberga apgrozītie miljardi un apzeltītā ģimenīte, partiju un advokātus ieskaitot ir vairāk vai mazāk zināmas lietas


Nākotni, jenotsunīt, nākotni. Ja vien tu nezini kādu ģeniālu gājienu kā atsaukt pagājušās piektdienas kara pieteikumu vienai palielai kaimiņvalstij.

Atbildēt

vv

20.03.2024. 16:19

Žēl ka Rīgā neatradās tādi kā viņš, nebūtu tādā pak... pilsēta. Lai kā tur būtu, Ventspils iedzīvotājiem Lamberga laikā bija daudz bonusu, un sakopta pilsēta.

Atbildēt

vice

20.03.2024. 16:18

Acīmredzams Aivara Lemberga REGRESS!

Kad okupantu "fīreram" jebkāds dokuments ir bijis saistošs?

Pēdējos 2 gados ĪPAŠI?

Vērt vaļā muti par līgumiem (no Lemberga puses) - vairāk kā bērnīšķigi!!!

Tāds "skolnieciņš"!!!

Atbildēt

Kolaboracionistu kontrolētie masu mēdiji

20.03.2024. 16:16

»

laba doma

Un vēl: Lembergs ir labs ģimenes cilvēks! Un te kā pilnīgs pretstats ir zema intelekta pašreizējais prezidents pederasts Rinkevičš


Nu tad pastāsti ko Latvijai ir nozadzis Rinkēvičs, jo lemberga apgrozītie miljardi un apzeltītā ģimenīte, partiju un advokātus ieskaitot ir vairāk vai mazāk zināmas lietas.

Atbildēt

laba doma

20.03.2024. 16:09

»

fakts

Lembergs būtu labs LR Prezidents, vai premjers! Starp visiem politiķiem ar augstāko IQ koeficientu


Un vēl: Lembergs ir labs ģimenes cilvēks! Un te kā pilnīgs pretstats ir zema intelekta pašreizējais prezidents pederasts Rinkevičš!!!

Atbildēt

Pirātu partija

20.03.2024. 16:03

Protams lembis ir balts un pūkains, nevienu pobedobesija piemenekli Ventspilī nav ļāvis novākt, jo strikti ievēro par okopekļu saglabāšanu noslēgtos divpusējos līgumus.
Lembis nesaprot, ka ar okupekļiem vatņiki, kā suņi, iezīmē savu teritoriju. Tas ir zonu, kas ir ietilpst raškas interesēs. Ietekmes zonās var stāvēt ne tikai okupekļi, tur var būt ielu nosaukumi, piemenekļi puškinam, pēterim pirmajam vai citiem slaveniem imperiālistiem, ko vatņiki atdzīst par varoņiem.
Tikai raškai šie parakstītie līgumu ir toletes papīra vērti. Tā klusām raška likvidēja piemiņas plāksnes Sibīrija, bet žīdus uzkūdīja nojaukt leģionāru pieminekli Zedelgemas karagūstekņu nometnē, Beļģijā.
Līdz 2022. gadam lembis regulāri apmeklēja raškas vēstniecības, lai saņemtu instrukcijas un kopā ar vatņikiem nosvinētu pobedobesija svētkus.
Tagad tā zīmēties vairs nevar, jāievēro konspirācija.
Visiem, kas vēl nesaprata, raška jūk ārā, tā karu Ukrainai zaudēja. Būs mēģināju uzspiest pamieru jebkuriem līdzekļiem, bet tas nesanāks.
Lai apturētu karu, rašisti spridzinās savu Kurskas AES, bet vainu novels uz Ukrainu. Sekas kā pēc Černobiļas.
Pēc vēlēšanām Irānā, kurās Huseins, savulaik, savāca 90% balsis, līdz mieta iebāšanai viņa anālajā atverē pagāja tieši mēnesis. Līdzīgs liktenis sagaida puķina vietas izpildītāju, vasiļiču.
Programma “puķins”, drīz tiks slēgta. Vatņiki nobalsoja par līķi, bet reāli tas savāca 20% balsis, pārējo uzzīmēja, drīzāk ka cimdars, parrakstīja vēlēšanu galu protokolus. Tos ievadīja sistēmā 5. minūtes pēc vēlēšanu beigām!
28.05.2024 tiks pārtrauktas apšaudes, bet kapitulāciju raška parakstīs pēc deviņiem mēnešiem, bez nekādām iepriekšējām vienošanām. Visu Ukrainas teritoriju, līdz šim datumam, rašisti pametīs.
Raškas vēsturē sāksies jauns posms, tas kas būs puķina vietā, ilgāk par gadu tur nenosēdēs.
Drīz pirmās skaļās likvidācijas. Rāskas impērijas sabrukums sāksies no ārējām robežām un galu rezultāta galīga izjukšana beigsies pēc 9.gadiem.
Drīz Ķīna uzmetīs rašistis, pārtrauks ieroču piegādes. Z-koreja irķīnas satelīts, tāpēc arī tās pārtrauks.
Rašisti paliks vieni pret visu pasauli.
Jābaidās kallasa kucei, vasarā var būt mazs kariņš ar rašistiem. Kā tas būs, kādu taktiku izmantos rašisti, uzrakstīšu vēlāk.

Atbildēt

Patiesība

20.03.2024. 15:59

»

cits fakts

Diemžēl tā ir muļķu ideja, ka Prezidentam jābūt ar augstu IQ. Šķēlem tas nav zemāks kā Lembergam, bet tas to netraucēja strādāt savas kabatas labā. Problēma tur, ka LV maz cilvēku kas gatavi strādāt valsts, ne savas kabatas labā, un tapēc IQ tur nav daudz no svara


Precīzi pateikts un vēl jāsaprot, ka godīgus cilvēkus starp sarkanajiem kolaboracionistiem nav ko meklēt, jo tie visi kā viens bija tendēti uz pašlabuma gūšanu okupētajā Latvijā. Patreiz sarkanie kolaboracionisti cenšas novērst dekolonizāciju, un dekolonizācijas gadījumā šos neliešus atstātu aci pret aci ar apzagto latviešu tautu.

Atbildēt

vice

20.03.2024. 15:56

Komiskais!

Jaunās Krievotības sadarbības partneris - sorosīds, liberasts, stambulētājs, oficiālais Zilo zemnieku PREMJERA kandidāts (joprojām) Aivars Lembergs "birdina asaras", ka sadrbības partneru kontrolētā propagandistu medijšļura "izrāda neizpratni"!!!

Izlietoto prezervatīvu liktenis!

Izlietotos prezervatīvus okupantu "fīrers" šobrīd ļoti aktīvi IZMET!

Vienīgā cerība - VĒLREIZ BŪT NODERĪGAM (tranzīts ir šāda iespēja).

Bet situācija frontē diktē savus "nežēlīgos dzīves noteikumus"!!!

2024.g. valūtas trūks KATASTOFĀLI!!!

Atbildēt

bij.deputāts

20.03.2024. 15:48

»

anti soross

latvija ir pilniga pakala latviesu ierednu skaita un zagliguma del.latvija ir pilniga pakala banderovcu fasistu atbalstisanas del ukraina.latvija ir pilniga pakala asv un nato okupacijas statusa del mulku zeme


tipiska osvoboditela domāšana...Bet LV vara sola tādus te integrēt...tikai nez kapēc klusē-kad jautāju-kā viņa to domā izdarīt?

Atbildēt

cits fakts

20.03.2024. 15:46

»

fakts

Lembergs būtu labs LR Prezidents, vai premjers! Starp visiem politiķiem ar augstāko IQ koeficientu


Diemžēl tā ir muļķu ideja, ka Prezidentam jābūt ar augstu IQ. Šķēlem tas nav zemāks kā Lembergam, bet tas to netraucēja strādāt savas kabatas labā. Problēma tur, ka LV maz cilvēku kas gatavi strādāt valsts, ne savas kabatas labā, un tapēc IQ tur nav daudz no svara.

Atbildēt

Gustavs

20.03.2024. 15:44

»

Taču

Viņš ir normāls čigāns, nav mīzējs, un juku laikos savam zirgam ir ielicis zelta zobus. Un ceļi Ventspilī ir nācijas artērijas


Es neko Jums neiebilstu, tikai papildinu, ka tādi kā Lembergs ir vainīgi pie esošā stāvokļa valstī, jo viņu dzīves pamatideja ir tāda pat kā osvoboditeliem: Grābt, grābt, grābt....un melot...

Atbildēt

Taču

20.03.2024. 15:37

»

Gustavs

Toties Aivars Lembergs ir kukuļojis un prihvatizējis, un sadarbojies ar Krievijas mafiju


Viņš ir normāls čigāns, nav mīzējs, un juku laikos savam zirgam ir ielicis zelta zobus. Un ceļi Ventspilī ir nācijas artērijas.

Atbildēt

fakts

20.03.2024. 15:36

Lembergs būtu labs LR Prezidents, vai premjers! Starp visiem politiķiem ar augstāko IQ koeficientu!

Atbildēt

anti soross

20.03.2024. 15:32

»

Anti colorados

Viens no desmitiem tūkstošu sarkano glumekļu, dēļ kuriem Latvija ir pilnīgā pakaļā un totāli kremļa krievžīdu kontrolēta


latvija ir pilniga pakala latviesu ierednu skaita un zagliguma del.latvija ir pilniga pakala banderovcu fasistu atbalstisanas del ukraina.latvija ir pilniga pakala asv un nato okupacijas statusa del mulku zeme.

Atbildēt

Es teikšu tā

20.03.2024. 15:31

»

Anti colorados

Viens no desmitiem tūkstošu sarkano glumekļu, dēļ kuriem Latvija ir pilnīgā pakaļā un totāli kremļa krievžīdu kontrolēta


lai kā tas ar nebūtu-bez vēlētāju klusas piekrišanas tas nebūtu iespējams...

Atbildēt

Gustavs

20.03.2024. 15:30

Toties Aivars Lembergs ir kukuļojis un prihvatizējis, un sadarbojies ar Krievijas mafiju...

Atbildēt

Anti colorados

20.03.2024. 15:03

Viens no desmitiem tūkstošu sarkano glumekļu, dēļ kuriem Latvija ir pilnīgā pakaļā un totāli kremļa krievžīdu kontrolēta.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: