Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Iekšējās drošības pārvaldes darbinieki aizdomās par korupciju aizturējuši vairākus muitas darbiniekus. Iespējams, aizturēto muitnieku skaits tuvākajā laikā vēl palielināsies.

Tikmēr VID turpina ieturēt nu jau atstādinātās vadītājas Ievas Jaunzemes un viņas padomnieka komunikācijas jautājumos Andreja Vaivara iedibināto tradīciju pēc iespējas ilgāk slēpt ziņas par korupcijā pieķertiem darbiniekiem.

Jāatceras, ka tieši muitā neveikto reformu dēļ finanšu ministrs Jānis Reirs (JV) atstādināja I.Jaunzemi no amata. Viņa arī pēc 27 Terehovas muitnieku aizturēšanas uzskatīja, ka muita tās vadītāja Raimonda Zukula un viņa vietnieces Sandras Kārkliņas-Ādmines vadībā strādā lieliski.

Šobrīd, kad korupcijā pieķerti kārtējie muitas darbinieki, daudz kas atkarīgs no VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītājas Indras Kārkliņas - turpināt uzskatīt, ka korupcija muitā ir kaut kas neizbēgams, vai pieņemt stingrus mērus.

Pagaidām fakts, ka I.Kārkliņa ieklausās vairākkārtīgi iepriekšējai VID vadītājai I.Jaunzemei muļķīgus padomus devušajā A.Vaivarā, liek apšaubīt VID vēlmi kaut ko mainīt.

Novērtē šo rakstu:

126
5