Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Īsi pirms vēlēšanām, 17. un 18. septembrī Ādažu novada iedzīvotāji savās pastkastītēs saņēma novada informatīvo izdevumu "Ādažu vēstis" Nr. 255. Izņemot pierasto sūtījumu no pastkastītes, tika konstatēts fakts, ka šoreiz iekšpusē atrodas papildu aģitācijas pielikums.

Iedzīvotājiem par savdabīgu pārsteigumu pievienotais pielikums izrādījās partijas "Apvienotais saraksts" Vidzemes reģionālā aģitācijas avīze uz veselām 30 lappusēm.

Partijas ruporā bija intervijas ar saraksta līderiem - U. Pīlēnu, E. Smiltēnu, M. Sprindžuku, R. Bergmani, kā arī pozitīvi apraksti par pārējiem Vidzemes deputātu kandidātiem jeb klaja pašslavināšanās.

Ādažu novada priekšsēdētājs Māris Sprindžuks, kurš kandidē no "Apvienotā Saraksta" ar augsto kārtas nr. 3, acīmredzami izmanto savu dienesta stāvokli un atklāti demonstrē, par ko 1. oktobra vēlēšanās jābalso.

Kā novērojām, daudzdzīvokļu māju pagalmos iegriezās sveša automašīna, un partijas aģitācijas avīzes izplatīšana kopā ar novada izdevumu tika nofilmēta novērošanas kamerā - acīmredzot tāpēc, lai kādam atskaitītos par padarīto.

Ādažu novada avīzi ar privāto pašslavināšanās pielikumu novada iedzīvotājiem izvadāja un pastkastītēs čakli ievietoja novada Pensionāru biedrības aktīvisti. Par šo piepelnīšanās projektu viņi paši atklāti stāstīja citiem novada iedzīvotājiem un lepojās, ka papildus iegūs finansiālo atlīdzību no M. Sprindžuka.

Interesanti, kā M. Sprindžuka koalīcijas biedrene, bijusī Carnikavas novada domes priekšsēdētāja Daiga Mieriņa raudzīsies uz šo Sprindžuka privilēģiju - izmantot viņa rīcībā esošās administratīvās sviras negodīgā priekšvēlēšanu konkurences cīņā?

Jācer, ka par šo tiks uzrakstīts atbilstošs iesniegums KNABam.

Novērtē šo rakstu:

22
3