Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Troļļu gana gans

04.01.2018. 20:43

Pietiek lasītājs (ne vienmēr) un Troļļu gans (vienmēr) ir pats Pēteris Apinis....

Atbildēt

Dainis (aiz blakus raksta noslēpās)

01.01.2018. 04:43

Grieķija,Gruzija,Andora,Monako,Sanmarino,Indija,Šrilanka,Nepāla,Jemena,Dienvidkoreja,Japāna,Austrālija,Fidži,Kiribati,Gambija,Tanzānija,Malavi,Libērija,Namībija,Svāzilenda,Maurīcija,Seišelas,Lesoto,Maldivas,Zimbabve,Senegāla,Ekvatoriālā Gvineja...

Atbildēt

Dainis

01.01.2018. 04:31

Nevajadzīgs administratīvais slogs ir pati ministrija ar simtiem ierēdņu,bez kura Latvija iztika gan pirms kara,gan padomju laikā un iztiek joprojām:Igaunija,Somija,Krievija,Zviedrija,Norvēģija,Islande,Īrija,Nīderlande,Polija,Ungārija,Horvātija,Grieķija,Gruzija,Andora,Monako,Sanmarino,Indija,Šrilanka,Nepāla,Jemena,Dienvidkoreja,Japāna,Austrālija,Fidži,Kiribati,Gambija,Tanzānija,Malavi,Libērija,Namībija,Svāzilenda,Maurīcija,Seišelas,Zimbabve,Lesoto,Maldīvija,Senegāla,Ekvatoriālā Gvineja,Svētās Helēnas sala,Gajāna,Sentlūsija,Dominikāna,Dominika,Kaimanu salas,Antigva un Barbuda,Bahāmas,Bermuda,Britu Virdžīnu salas u.c.
Un kas tad uzraudzīs un pārbaudīs šī milzīgā finansējuma sadali un izlietojumu Latvijas veselības aprūpē,ja Latvijā joprojām nav atjaunotas neatkarīgas slimokases,kā visās ES valstīs,Igauniju un Lietuvu ieskaitot,kuru rokās ir visa ārstniecības nauda! Pati ministre ar ministrijas ierēdņiem vai Veselības ministrijas tiešās pakļautības institūcija-Nacionālais veselības dienests????!

Atbildēt

Aksakals

29.12.2017. 01:05

Gandrīz visi to redz, zin un saprot, beidziet taču vienreiz skaldīd matus un vaimanāt par dažādām nebūšanām. Viss notiekošais ir tikai sekas milzu afērai, kura iesākās pirms otrā pasaules kara un beigsies tad, kad mēs paši būsim gatavi to izbeigt. Tomēr izbeigt šo var tikai godīgi, pieredzējušj un zinoši cilvēki, bet masu mēdiji un izglītības sistēma strādā uz pilnu jaudu, lai prātīgu cilvēku šeit nebūtu.

Atbildēt

Pacients

28.12.2017. 18:22

Čakša ir visvājākā un zaglīgākā ministre, tikai pateicoties tam, ka "apbūrusi" Kučinski, šī maita var turpināt izzagt veselības nozares budžetu un atbrīvoties no zinošiem cilvēkiem nozarē.

Atbildēt

med

28.12.2017. 12:57

»

piska

Galma ārstam vajag puskilo marihuānas, lai rokas tā nedreb. Tāpēc jau ieteica, lai Vējoni ved uz ārzemēm, un vislabāk izmet pa ceļam no lidmašīnas


Nevaru nojaust kuram vajag to pus kilo marihuānu .
Nepateikšu vai operētājs bija slikti operējis , bet tādos gados labāk neoperēt . It kā citās valstīs ir noteikts vecums , nu tā zem 70 un vairs pie nažiem nelaiž . Un tikpat pieēri kur cilvēktiesību tiesā apstrīd . kā vecu cilvēku ( šoreiz vecu ķirurgu ) cilvēku diskrimināciju

Un visai zīmīgi , pirmās nedēļas par Vējoņa stāvokli ārstējošie ārsti nerunāja . Runas vīrs bija Veinbergs mvai vēl kāds .

Atbildēt

mice

28.12.2017. 12:12

»

Sise

Un tagad tai bardakā milijards eiro, izdalot uz palicējiem vairāk kā 1000€ uz galviņu, kur 1/4 noteikti to neizmanto lielas bagātības vai nabadzības dēļ. Kur paliek nauda


naudiņa nonāk tur, kur tai jānonāk- privātklīniku maciņos! Tāds taču bija vm plāns! Tāpēc dakterīši un māsiņas, kas palikuši valsts slimnīcās- neraudiet, viss notiek, kā jānotiek, tikai muļķi nesaprot! Un, kad privātie nav tikuši galā un kādam vajag jau nopietnākas lietas, tad tauta saziedos un aizsūtīs uz ārvalstīm. Tāda mums sistēma- barosim veselības centrus ar miljoniem, lai muļķīši ārstē vēnas un matu izkrišanu. Tā izniekot naudu protam tikai mēs, bet labi, ka nav tālu Tartu klīnika un Vācijas slimnīcas!

Atbildēt

PatrioC

28.12.2017. 11:28

Čakša un citi personāži kladzina par algu pieaugumu medicīnas personālam par 30-40 procentiem, bet izskatās, ka solīts makā nekrīt. Strados māsas dumpojās dažās nodaļās, vasarā. Rezultāts, ka smagās nodaļās, kur trūkst hroniski personāls viss bez izmaiņām, bet ir priviliģētie, kas sajuta drusku pielikumu. No 1.janvāra jābūt pielikumam, bet vēl šobrīd par likmēm ne mazākās skaidrības. Skaidrs tikai tas, ka smagajās nodaļās atkal būs čiks un algas māsām pieaugs tikai uz minimālās algas pieauguma rēķina. Kur paliks nauda kurai vajadzētu nonāk algu pieaugumam par 30-40% var tikai minēt. Uzpusto štatu algošanai vai činavnieku prēmēšanai? Bet vispār ar medicīnu viss kārtībā. Tā veselības ministre saka. Kā māsas saņēma, saņem un saņems kapeikas par dzīvības glābšanu tā arī saņems. Tā nu māsas rauj pa 24stundām vienā vietā, tad skrien uz nākošo vietu, kur atkal 24 stundas raujas. Kāda varbūt starp diennakti iekārtojas vēl kaut kur. Nav ko gribēt, lai māsa smaidītu.

Atbildēt

skatiens

28.12.2017. 11:12

Neviena reforma nav notikusi, neviens plāns nav izpildīts, bet grūtnieces aizvietotājs to nemaz neprasa, kaut stājoties amatā teicās prasīt uzdoto uzdevumu izpildi. Bet vieglāk ir iegrūst miljonus nesakārtotā mājā (e-veselības nav, slimnīcu reformas nav, pārvaldības iestāžu optimizācijas nav), drīz varēs bļaut atkal, ka nav kvotu un pietrūkst līdzekļu, lai ieviestu e-veselību ( līdz galam, ne tikai e-receptes!!!!)! Vai kāds vispār ir dzirdējis plānu, izņemot to, cik kuram būs jāmaksā nodopkļi, kā notiek strukturālas reformas un pakalpojumu sadalījums ( valsts un privātam sektoram)? Kāpēc netiek nodalīts valsts finasējums no privātām metastāzēm?

Atbildēt

Sise

28.12.2017. 10:43

Un tagad tai bardakā milijards eiro, izdalot uz palicējiem vairāk kā 1000€ uz galviņu, kur 1/4 noteikti to neizmanto lielas bagātības vai nabadzības dēļ. Kur paliek nauda?

Atbildēt

ir nepatīkami to atzīt

28.12.2017. 09:26

bet Latvijas veselības aprūpes pacientam ir jābūt naudīgam. Visi tie miljoni ir administrācijas izmaksas, līdz pacientiem nenonāk. Jo, lūk, pacientam var būt slimība, kuras diagnoze, kaut bieža, nav iekļauta valsts apmaksāto operāciju sarakstā. Un maksā nodokļus vai nemaksā, viss atkarīgs no tā, cik tev ir kontā. Baisi.

Atbildēt

Troļļu gans

28.12.2017. 09:05

»

zoss

Ārstiem spīdekļiem ir ietekme uz poručiku Kukinski tāpēc, ka Kukinskis piekopj īpaši neveselīgu dzīves veidu, stents jāliek katru otro dienu


Ja partiju ietekmē viens mazs, kompleksu mocīts vīrelis, vada cīnītājs pret Kalpaka pieminekli, Saeimā sēž viegli sajūsmināmi vai visai bezkaunīgi deputāti, tad ministros mēs varam redzēt plātīgu kolhoznieku ar viduvēja kolhoza priekšsēdētāja manierēm un domāšanu, viegli uzbudināmu šahisti ar neizkoptām manierēm, universālu vējagrābsli un vājonīgu spēkavīru. Protams visai tai kompānijai ir nepieciešams atbilstošs līderis. Pēdējie divi ZZS veselības ministri (jau 3 1/2 gadi) lieliski izceļ vairākas problēmas - zemo politisko kultūru, jo kāpēc partijai ir jāuztraucas, ja vēlētāji nodrošināja uzvaru pašvaldību vēlēšanās rajonā, kur uzdarbojas bijusī veselības ministres favorīte. Zemo nozares kapacitāti, kad ārsti tikai spēja noskatīties kā Stradiņos uzdarbojas favorīts un pacietīgi sagremo jēlus likumus, tikpat jēlas informācijas sistēmas un izcilu personāla politiku ar auto un lauku speciālistiem par vadītājiem. Zemo koalīcijas partneru atbildību, kad, piemēram, V bezkaunīgais domātājs spēj uzbrukt ārstiem par neizdarībām, aizmirstot, ka ir arī VM un ministra atbildība vai, ka VL-TB/LNNK bļembuku līderis ar grūtībām spēj aizrādīt, ka eirocentus nemaz tik grūti nav skaitīt, ja būtu vēlēšanās un minimāla spēja strādāt. Un visam pa virsu ļoti mazspējīgus deputātus, kuri tikai spēj sajūsmināties, uzdot komfortablus jautājumus, ieteikt stulbus priekšlikumus jēlu likumprojektu stutēšanai un nejust atbildību par kaut ko, kas ir ārpus siltā krēsla saglabāšanai nākamos 4 gadus. Rezultātā ZZS veselības ministra amatā redzam arvien košākas personības un līderus.

Atbildēt

piska

28.12.2017. 00:05

»

Hi hi

Pirmais ārstu "upuris" bija Vejonis, pat gandrīz tika galma ārsta


Galma ārstam vajag puskilo marihuānas, lai rokas tā nedreb. Tāpēc jau ieteica, lai Vējoni ved uz ārzemēm, un vislabāk izmet pa ceļam no lidmašīnas.

Ja Romāns nebūtu operējis, varoņu aleja būtu pagarinājusies.

Atbildēt

Trolļu gans

27.12.2017. 21:16

Pat baidos rakstīt komentārus. Ja pirmais ZZS veselības ministrs bija visai īpatnējs, bet samērā patstāvīgs puika, tad otrais ZZS veselības ministrs tāda aiz aukliņām raustāma lellīte vien ir, lai cik augstās domās ar par sevi nebūtu. Bet kāds varētu būt trešais ZZS veselības ministrs? Vēl košāks, ietekmējamāks un manipulējamāks? Laika jā. Ņemot vērā ārstu spīdekļu ietekmi uz ZZS un īpaši MK patreizējo līderi situācija viņus apmierina. Nomet kādu gardāku kumosu no galda uz grīdas un saskaņa ir rasta. Ko domā koalīcijas partneri. Laikam nedomā, traucē galvas apstarotājs uz Saeimas ēkas jumta. V pēc zaudējuma Saeimas vēlēšanās atvērsies acis kā te nesen atvērās acis vienai bijušai V deputātei.?Bij.cien.ārsts, rokas sildītājs vienai izcilai deputātei no NSL, cer turpināt tik skaisto deputāta karjeru? VL-TB/LNNK atkal čipendeilu stilā plāno ielīst Saeimā?

Atbildēt

zoss

27.12.2017. 20:15

Slimnieki jau no rotē pilnīgi bezjēdzīgi sistēmā, no vienas tukšas konsultācijas uz otru. Pārsteidzoši, ka šīs bezjēdzīgās konsultācijas apmaksā arī privātie apdrošinātāji. Vācijā, ja slimnieks rotētu no viena ārsta pie otra nezin cik reizes, uzreiz būtu kontrole vai pat tiesā prasība.

Atbildēt

Doks

27.12.2017. 19:23

CSDD darbonis slimnīcā, lauksaimnieks par valsts sekretāru, kur vēl...

Atbildēt

lapa

27.12.2017. 19:04

čakšai vissvarīgākais ir personīgais statuss! uz citu pat nav ko cerēt.

Atbildēt

Trakāk kā TP

27.12.2017. 18:55

ZZS ir Latvijas nelaime.

Atbildēt

...

27.12.2017. 17:17

Čakša ir stulba, ko izmanto firmači un medicīnas elite. Pacienti pie kājas.

Atbildēt

!

27.12.2017. 17:14

Ieteikums, likvidēt NVD un VM ,kā parazītiskas organizācijas!Vienīgais labais darbs, ka vēža slimniekiem zāles iepirks centralizēti, tās farmācijas un aptieku biznesa blaktis vajadzētu nospiest, pretīgi skatīties kā iedzīvojas uz slimnieku rēķina!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: