Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Līna

14.06.2024. 21:37

Sprūds varētu retāk salaist ar studentēm, labāk celtos
reitings.

Atbildēt

vice

12.06.2024. 16:23

Kas Regresīvajam cits atliek?

Izdarīt nav vāvuļot!

Atbildēt

Ja kas

12.06.2024. 12:18

»

mjā

tas gan tiesa


Viss 4.maija projekts ir Kremļa projekts,kur Latvija ir Trojas zirga lomā,no kurienes uz Eiropu tiek pludinātas organizētas kolaborantu vienības.Tagad Latvijā jau varā ir kolaborantu paaudzes.Kolaborācija tiek popularizēta caur kolaborantu kultūras darboņiem,kuriem tiek celti muzeji un slavas istabas.Tiek aktīvi iznīcināti un neitralizēti caur veselības un sociālo sistēmu pretkolaboracionistiski noskaņotie latvieši.kuriem atsaka ārstēšanu,sociālo atbalstu,atņem pat invaliditātes atbalstu.Īsti latviskots Putina režīms.

Atbildēt

Harļds Kalns

11.06.2024. 15:40

»

Koalīcija

Drons dronam dronā dronu dronīs


Grozi dirsu - kunde nāk!

Atbildēt

Koalīķija

11.06.2024. 15:27

»

Koalīcija

AIZSTĀSIM LATVIJAS IEDZĪVOTĀJUS AR DRONIEM


AIZSTĀSIM DRONUS AR LATVIJAS IEDZĪVOTĀJIEM !!! LĪDZ PĒDĒJAM LATVĀNIM !!!!

Atbildēt

Haralds Kalns

11.06.2024. 13:19

Noklausījos kanāla "Fabrika novin" intervētajam Gļebam Pjanih Krievu žurnālista Sergeja Aslanjana pārstāstu par sadzīviskām kultūras un politiskām norisēm Lietuvā. Viņš atzīmē momentu, kad leitis nopērk mašīnu, viņam nav jāmaksā par to nodoklis. Ja nopērk dzīvokli, viņš valstij nemaksā par savu īpašumu. Katra ugunsdzēsībai paredzēta ūdenstilpe (tātad tāda sistēma) pildīta ar minerālūdenim līdzīgu dzidru, caurskatāmu līdz dibenam, ūdeni, nevis ar noslīkušu traktoru kā Krievijā! Īpašumos saslietām kotedžām nav žogu (priekš kam, ja uzticami līdzcilvēki kaimiņi)! Šauļos NATO tehnikas festivālā ieradās visa pilsēta un puse valsts - pēc svinēšanas izpriecām, visas dienas garumā, nebija atstātu korķu, faņķiku, pudeļu un papīru, kas norāda uz nācijas tikumības kultūras apziņas veidošanu un apzināšanos!!! Nolemts, ka būvēs augstu ekoloģisku prasībam atbilstošu, populārākā kalibra 155mm munīcijas rūpnīcu, kur saskaņošanas un ekspertīzes var ievilkties gadiem (Vācijā līdz 5 gadiem). Ir karš un Lietuva var būt nākošā aiz Ukrainas, tāpēc droši būvējam tūlīt un tagad, bez iebildēm par kādām neatbilstībām - ar valstisku apziņu un atbildību- tikai un vienīgi pareizi!!! Visā valstī tiek veidotas komandatūras, kurās ne tikai apmāca civiliedzīvotājus, bet koordinē uz konkrētu rīcību, darbību, kā rīkoties X stundā! To visu nodrošina jaunieceltais ministrs jau otrajā dienā pēc stāšanās amatā (nevajag iešvunkāšanos kā pašu diletantiem)! Lietuviešiem (pēc Aslanjana teiktā) nav ierobežojumu cik stobru vai munīcijas drīkst piederēt personai (uzticēšanās nācijas pašapziņai)! Leiši ražo Izraēlā patentētus dronus ar savu marķējumu "Made in Lithuania" un piegādā tos Ukrainai - atkrīt žīdu tieša līdzdalība!!! P.S. Saistībā ar Rein Metal rūpnīcas izbūvi, sevišķi uzsvērts Lietuvas milzu ieguvums pelnot no saražotās munīcijas un liels skaits darbavietu!

Atbildēt

Aizsardzības ministrs iesprūdis sprūds

11.06.2024. 11:41

Sūds ar divām galvām

viena uz rietumiem

Otra uz austrumiem

Nav miera ministra

Nav kara ministea

Atbildēt

Tikai mieru!

11.06.2024. 11:35

»

ASV protektorāts Latvija

Tāds diemžēl ir koloniju liktenis. Bet tu turpini vien balsot par vietējiem vagariem


Labie laiki nāk uz krievijas drupu un uz krievijas rēķina, uz krievijas sagrāves rēķina. Ura, ura, ura!

Atbildēt

va vellos

11.06.2024. 08:39

Kāds latviešu dakteris varētu nopelnīt Nobeli medicīnā, izpētot sekojošo.
Letiņu budzis parastais, kā zināms, savas tautas lietai neziedos pat blakti no pagultes. Bet tikko viņam pasaka ''Ukraina'' - šamais uzreiz atver slepeno pazemes garāžu un sāk ripināt laukā autiņus un ir gatavs nodot tos nezināmai mafijai, kas nezin kur tos izlieto Ukrainā (vai arī kur citur).
Pabarot kādu tūkstoti izbadējušos dzērāju ģimenes latviešu bērnu nekad nav gribējies? Ar to summu pietiktu.

Atbildēt

Vieplis.

10.06.2024. 22:32

Tā dronu koalicija ir vietējo bāleliņu shēmass bīdīšana savās interesēs.Ukraiņi tos dronus taisa 5x lētāk.

Atbildēt

Ome

10.06.2024. 22:27

Latvijas parāds ir ap 20 mlrd., un katru gadu procentos būšot jāmaksā miljards. Tagad cels PVN, jo jāpalielina izdevumi aizsardzībai. Respektīvi, iepirksim ārzemēs ieročus un bez maksas atdosim Ukrainai. Šo visu redzot, darba spējīgie iedzīvotāji aizvien lielākā skaitā turpina emigrēt. tādējādi samazinot nodokļu bāzi. Beigās šeit paliks tikai pensionāri un uzpūstais ierēdņu aparāts. Lai būtu, kas ierēdņiem labo tualetes podus un cep picas, aizvien lielākā skaitā nāksies ievest afgāņus un somāliešus. Kāda būs viņu darba kvalitāte, varam iedomāties.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.06.2024. 20:44

No publiski zināmas informācijas Latvija atdeva Ukrainai gandrīz visu savu pašgājēju artilēriju, bet tā visa Ukrainā jau ir iznīcināta. Nekā vairāk ko atdot Latvijai jau nemaz nav. Latvijas armiju ar Francijas nevar vispār salīdzināt. Francijai viena no lielākajām sauszemes armijām Eiropā, Latvijai nav pat vienas nokomplektētas brigādes. Dronu koolīcija ir poltiķu izdomājums bez reāla seguma, jo Latvijā dronus labākajā gadījumā var nokomplektēt no Ķīnā iepriktām detaļām. Latvija nekādas detaļas pati jau neražo. Neražo ne dronu motorus, ne baterejas, ne elektroniku, ne videonovērošanas iekārtas, ne sakaru iekārtas. Dronu koolīcija ir politiķu izdomājums lumpeņu muļķošanai.

Atbildēt

pretizlūkošana

10.06.2024. 19:00

»

Līkais Džo

Sprūds ir kremļa aģents. Paskatieties, kāda ilgstoši bija viņa retorika Ukrainas sakarā pirms ievēlēšanas aizsardzības ministra amatā, pēc kā ātri apmeta kažoku uz otru pusi, jo to prasīja konjunktūra. Tādiem ticēt nevar. Viņi pārmetīs kažoku no vienas puses uz otru katru reizi, kad tas būs izdevīgi...


Nezinu vai Sprūds ir kremļa aģents, pet raksta autors noteikti tāds ir.
Kas manīsies mums, ja zināsim, cik droni ir nosūtīti uz fronti? Nekas! Kas mainīsies ukraiņiem, ja tiks publicēti šie dati? Nekas, jo viņi šo informāciju jau tāpat zina.
Tātad svarīga šī informācija var būt tikai putlera krievām, lai saprastu, par cik Latvija ir novājinājusi savas aizsardzības spējas un par cik Ukraina tās ir uzlabojusi, lai izdarītu secinājumus vai viņiem Rīgā pietiek "noderīgo idiotu", kuri, spiežot uz jūtām, cenšas izvilināt militāra rakstura informāciju vai arī ir jāalgo atsevišķi arī profesionāli spiegi.

Atbildēt

bnf

10.06.2024. 18:53

Kurnosovam nav miera!

Atbildēt

dzirde

10.06.2024. 18:48

»

ahaha

Kā piemēru varu minēt Franciju, kas nesen publicēja sarakstu ar konkrētu lietu uzskaitījumu, kuras ir nodotas Ukrainas rīcībā kopš 2024. gada janvāra: 16 500 artilērijas lādiņi


Nevajadzētu jaukt dzimumpiederību, interesi un orientāciju te ar izdotajām skaņām. Izklausas jau peēs āža ko ...

Atbildēt

ahaha

10.06.2024. 18:15

Kā piemēru varu minēt Franciju, kas nesen publicēja sarakstu ar konkrētu lietu uzskaitījumu, kuras ir nodotas Ukrainas rīcībā kopš 2024. gada janvāra: 16 500 artilērijas lādiņi

Pietiek aptuveni 2-3 dienām!

Atbildēt

izcilības pārskats

10.06.2024. 17:55

Vadošie mediji vēsta ka no jūlija, lietoti apģērbi jeb humpalas Latvijā kļūšot dārgākas. Pasteidzieties!

Atbildēt

Līkais Džo

10.06.2024. 17:18

Sprūds ir kremļa aģents. Paskatieties, kāda ilgstoši bija viņa retorika Ukrainas sakarā pirms ievēlēšanas aizsardzības ministra amatā, pēc kā ātri apmeta kažoku uz otru pusi, jo to prasīja konjunktūra. Tādiem ticēt nevar. Viņi pārmetīs kažoku no vienas puses uz otru katru reizi, kad tas būs izdevīgi viņu pašu pakaļai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: