Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Amanda Gray

14.09.2021. 06:20

Ich bin gemacht $ 84, 8254 so weit in diesem Jahr Online arbeiten und ich bin ein Vollzeit-student. Ich benutze eine online-Geschäftsmöglichkeit, von der ich gehört habe und ich bin so viel Geld verdient. Es ist wirklich benutzerfreundlich, und ich bin einfach nur froh, dass ich fand heraus, über es. Hier ist, was ich Tue. für weitere Informationen öffnen Sie einfach diesen link danke....www.smartcash1.com

Atbildēt

Mārtiņš

11.09.2021. 20:43

»

Pasaules Bankas stratēģijā

LV cilvēkkapitāls jāsamazina uz pusi līdz 2025. gadam


Šis gan nebūs taisnība, jo nevienam nav izdevīgi, ka cilvēku skaits pasaulē samazinās. Visām lielajām firmām, bankām, korporācijām vajag, lai būtu pēc iespējas vairāk klientu un patērētāju. Jo vairāk pasaulē cilvēku, jo vairāk patērētāju un attiecīgi lielāks ienākums ražotājiem un tirgotājiem. Ja kāds mūs gribētu noindēt, tad ir daudz vienkāršāki mehānismi. Piemēram, saindēt ūdeni vai gaisu. Kaut gan ir mehānismi, ar kuriem mēs paši sevi indējam labprātīgi - cigaretes, alkohols, apšaubāmas kvalitātes pārtika.

Atbildēt

Masku balle

11.09.2021. 06:05

Cik sapratu no neatbildēm tad Aizsilnieces kundzei ir 100% taisnība jo kāpec tad vajag slebt gan maskas gan atbildes uz jautajumiem !

Atbildēt

fakts

09.09.2021. 17:35

Daži idioti par citiem spriež pēc sevis. Viņiem šķiet ļoti loģiski tērēt SAVU naudu kaut kādu sūdu iegādei, lai ar to bojātu savu ražoto produktu.

Atbildēt

paga paga

09.09.2021. 14:08

kam maskas, ja ne vienam neizsniedz????????????? tas ir kā ar testu atbildēm bez testa veikšanas-domādams neizdomāsi-MENEDŽERI DARBĪBĀ

Atbildēt

nu beeeidz

09.09.2021. 08:36

»

Maskas

pareizi saki, ir psiholoģijas paņēmiens pūļa- tautas ietekmēšanai, panākot, ka masku lietotāji tieši un sakramentāli paši atzīst kovidafēru un ir tās dalībnieki...


Paskaties, cik smuki jura pūces, kurš, kā redzēju Domburšovā, būtu gatavs darīt jebko agresīvu, lai tikai cilvēki vakcinētos, sieva zaiga pūce, sif direktore, kura par tādu kļuva savas izcilās kompetences dēļ (ak vai ), stāsta, ka politiķi mums kļūst arvien demokrātiskāki. Hmmm
Bet, ja nopietni, man ir bail.

Atbildēt

Maskas

09.09.2021. 06:32

»

Fēlis

Kad reiz tauta atjēgsies un beigs kulstīt tukšus salmus! Sen jau zinātniski pierādīts, ka šīm maskām nav nekāda aizsargājoša efekta. Gluži otrādi, bet varu sagrābušajiem tas ir lielisks līdzeklis psiholoģiskajai ietekmēšanai, jo kovididiotu ir pietiekoši daudz un viņi ir agresīvi. Nebūs masku, cilvēki...


pareizi saki, ir psiholoģijas paņēmiens pūļa- tautas ietekmēšanai, panākot, ka masku lietotāji tieši un sakramentāli paši atzīst kovidafēru un ir tās dalībnieki.

Sodi, kurus paredz un piemēro tirgotājiem, ja apkalpos cilvēkus bez maskas, ir neadekvāti lieli, pat 5000 € par vienu gadījumu. Tādus ir noteicis MK ar K. Kariņu bez Saeimas piekrišanas.

Starp pircēju un pārdevēju ir ieviests terors. Pārdevējam jāterorizē pircējs uzvilkt masku. Pircējs un pārdevējs dzīvo bailēs, ja nelietos maskas, baidoties no policistu terora. Policistam jāklausa priekšniecība, jo tā terorizē policistus un var atbrīvot no darba, ja policisti neterorizēs pircēju un pārdevēju.

Uz skolām attiecas tas pats - var ierasties policists terorists un uzlikt sodus.

Valsts kļuvusi totalitāri teroristiska. Terorisms attiecas pat uz bērniem. Terorisms ir arī vakcinācija.

Kovidafēristi plāno ieviest zaļos sertifikātus simtprocentīgi.

Ja nebūs zaļā sertifikāta, ko konstatēs bankomāts, no bankomāta nevarēs ne tikai izņemt skaidru naudu, bet centrālā banka neieskaitīs bezdarbnieka kontā elektronisko pabalsta naudu, ar ko norēķināties lielveikalā.

ECB jau, ieviešot elektronisko eiro, pārstājusi drukāt reālu inflācijas naudu.

Ar 2022. gadu stājas spēkā jaunais Bāzeles līgums - par banku aktīviem kļūst reāls fiziskais zelts.

Dziļo finansu krīzi plāno ap 2022. gada marta mēnesi, kad atkal būs lokdaunu pīķis, bet helikopteru naudu vairs nemaksās, toties bankas sāks atprasīt aizdotos kredītus, efektīvi ar ebreju tiesu saimnieciskos strīdos - ELT konfiscējot ieķīlātos īpašumus.

Ar lokdauniem un helikopteru naudu 2020. gadā podā norāva 6000 Latvijas uzņēmumus.

Gatavojieties plānotajiem sociāliem “pūļa nemieriem”. Kopš 13/03/2020 atņemtas cilvēktiesības, tauta pārvērsta par protestējošu pūli.

Otrdien, 2021. gada 7. septembrī, Ministru kabineta (MK) sēdē tika apstiprināti Valsts drošības dienesta (VDD) izstrādātie tipveida reaģēšanas plāni, kas paredz atbildīgo institūciju rīcību, notiekot teroristiska rakstura uzbrukumam.

VDD regulāri rīko dažāda veida pretterorisma mācības, kurās kopā ar citiem atbildīgajiem dienestiem izmēģina reaģēšanas plānos noteikto rīcību. Ņemot vērā mācībās gūtos secinājumus un jaunākās terorisma draudu tendences pasaulē, reaģēšanas plāni tiek aktualizēti un pilnveidoti.
Savukārt pretterorisma plāns “Pūlis” ir jauns un pirmo reizi apstiprināts šogad. VDD identificēja nepieciešamību izstrādāt šo plānu, vērtējot pēdējo gadu terorisma draudu tendences Eiropā un pasaulē.

Atbildēt

Fēlis

09.09.2021. 05:37

Kad reiz tauta atjēgsies un beigs kulstīt tukšus salmus! Sen jau zinātniski pierādīts, ka šīm maskām nav nekāda aizsargājoša efekta. Gluži otrādi, bet varu sagrābušajiem tas ir lielisks līdzeklis psiholoģiskajai ietekmēšanai, jo kovididiotu ir pietiekoši daudz un viņi ir agresīvi. Nebūs masku, cilvēki sāks saprast ka problēma ir hipertrofēta un kalpo tikai šauras ļaužu grupas savtīgām interesēm. Boikotēsim maskas!

Atbildēt

LV ekonomikas slepkavas

09.09.2021. 02:13

Levits, Kariņš, Bordāns “pandēmijas” un lokauna apstākļos dara visu saskaņā ar Pasaules Bankas naudas aizdevēju norādēm. Viena no norādēm ir līdz 2025. gadam LV iedzīvotāju skaitu samazināt uz pusi. Internetā bija pueejams saraksts par visām valstīm. Diemžēl globālajā tīmekī vairs navatrodas. Atceros, kaKrievijai saazinājums bija par divām trešdaļām.

Satversmes un Satversmes tiesas spriedumu vietā tagad ir Pasaules Bankas izdoto Latvijai slepeno parādzīmju nosacījumi.

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, BORDĀNS JĀNIS, PVĻUTS DANIELS, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

Palielinot valsts parādu, ar “pandēmijas” un lokdaunu starpniecību valstis, kas ir parādā PB, tiesiski un ekonomikā novājina ar mērķi ieviest haosu un sociālos nemierus, kā aprakstīts K. Švābes grāmatā Covid-19 Lielais restarts, lai valstu valdības vērstos pie inkluzīvā kapitālisma globālo korporāciju padomes Vatikānā nepārvaramas varas - parādu un sociālā haosa apstākļos ar lūgumu pārņemt valstu parādsaistības un pārņemt valsts varu globālajai pasaules korporāciju vadībai.

Inkluzīvā kapitālisma būtība ir komunisma un kapitālisma miksējums, masām atņemot tiesības uz īpašumu un citas cilvēktiesības elektroniskā koncentrācijas nometnē ar privātu armiju, apsardzi, privātu sabiedrības kontroli, privātu policiju, privātu prokuratūru, privātu tiesu un privātām ieslodzījumu iestādēm.

Atbildēt

Pasaules Bankas stratēģijā

09.09.2021. 02:07

LV cilvēkkapitāls jāsamazina uz pusi līdz 2025. gadam.

Samazināšanas kvotas noteiktas katrai valstij, LV nav izņēmums.

Atbildēt

Ārprāts, krimināls, bŗnu indēšana

09.09.2021. 00:01

»

Pilsonis

Nu, ko, Ārstu biedrības suniski izkalpojušais kariņvedidīgo valdībai viceprezident ar pāris saviem drauģeļiem, kuri skaļi bļāvāt, ka biedrības vadītāja “nepārstāvot” biedrības viedokli. Vai tagad apgalvosiet, ka indīgais Silvadur pesticīds uz Latvijas iepirkto sejas masku virsmas ir tikai nekaitīga ...


Divi ārprtātīgi momemnti. Viens - atbilde - tik ciniska, negodīga, bezatbildīga, ja neteikt, kā ši atbilde ir smagi necilvēcīga pret mūsu skolniekiem - pieprtasītāju maldina ar likumiem un instrukcijām, neatbild ne uz vienu jautājumu, sajauc pātarus, ko neviens , lasot nesaprfatīs kas tas par joku - pāsūtīt uz VUGD?

Šie atbides rakstītāji nekavējoties jāpadzen no darba - sevišķi kas attiecas un tās NOMENKLATŪRU, jo zināms, ka ierēdnis nevarētu tā uzrakstīt, ja te nebūtu koriģējis augstākais iestādes ierēdnis. Piespiedu kārtā izpildītājam liek parakstīties kā izpildītājam, kad to , jādomā, koriģēja priekšnieks vai pr - ce. kuri paliek ēnā.

Vai tiešām notiek bērnu indēšana? Bērni taču to nezina,. ka maska ar indi, ghrābstās gar to ar rokām un nenomazgā jau katru minūti un šo to ņem ar saindētām rokām un ēd.

Te nu gan ir krimināls, nekavējoties jāizmeklē un vainīgās personas jāsauc pie kriminālatbildības.

Atbildēt

Pilsonis

08.09.2021. 21:01

Nu, ko, Ārstu biedrības suniski izkalpojušais kariņvedidīgo valdībai viceprezident ar pāris saviem drauģeļiem, kuri skaļi bļāvāt, ka biedrības vadītāja “nepārstāvot” biedrības viedokli. Vai tagad apgalvosiet, ka indīgais Silvadur pesticīds uz Latvijas iepirkto sejas masku virsmas ir tikai nekaitīga ārstnieciska substance? Vai saviem bērniem arī mauksiet uz sejām to toksiskās indes noklāto lupatu virsū? Man tiešām jābrīnās par dažu “ārstu” degradācijas pakāpi un glumo slidenumu, lai tiktu pie siles. Tādus kā jūs godīgajiem ārstiem būtu jāpatriec ar sūnainu koku tālu prom no medicīnas druvas. Citādi varu tikai baisi iedomāties, kādas “zāles” jūs izrakstiet saviem pacientiem…

Atbildēt

lauķis

08.09.2021. 20:50

»

gf

kāds sakars ar deklarāciju


Pacel cepui lai vējš salmus izvēdina.

Atbildēt

gf

08.09.2021. 19:51

»

Bet!

Interesanti, šai aizsilniecei nav jāaizpilda amatpersonas deklarācija? https://www6.vid.gov.lv/VAD neatradu


kāds sakars ar deklarāciju?
raksta tēmu kaut vai daļēji tver?

Atbildēt

kad zog, tad vajag arī bremzes

08.09.2021. 19:35

maksa un testi bērniem bija par daudz liela korupcija un redzam ar ko sadarbojas...tik stulbiem, ka izsniedz atbildes netestētiem...menedžeri saucas

Atbildēt

ha-ha

08.09.2021. 18:59

Varbūt šoreiz sāksies izmeklēšanas un procesi,jo cilvēkus sāk indēt ar zeķēm paredzētu ķīmiju,liekot ar likuma spēkot elpot caur ar zeķēm domātu ķīmiju.Ticamāk gan,tiks rakstīti indētājus atbalstoši un attaisnojuši komentāri,tāpat kā okupācijas,kaloborācijas sakarā.Tādi laiki,tāda tauta!

Atbildēt

Bet!

08.09.2021. 18:32

Interesanti, šai aizsilniecei nav jāaizpilda amatpersonas deklarācija? https://www6.vid.gov.lv/VAD neatradu.
Ilzei Vanagai gan ir: uzreiz skaidrs, kāpēc tik skaļi klaigā ;)

Atbildēt

Bet!

08.09.2021. 18:30

»

vispār

Tas līdzeklis nav paredzēts acu skalošanai un dzeršanai


Bet, ja ierauj, tad uzreiz rakstās sūdzība Prezidentam! :D

Atbildēt

nepaliec mājās

08.09.2021. 18:16

»

F451

4 lapas, *.pdf...


F451- Google tulkojums latviski: ASV Vides aizsardzības aģentūra (EPA)
2016. gada 26. janvāris

EPA reģ. Nr.464-785
Produkta nosaukums: SILVADUR (TM) 930 Antimikrobiāls līdzeklis

...
Aģentūra saņem jūsu pieteikumu paziņojumam par pesticīdiem saskaņā ar paziņojumu par pesticīdu reģistrāciju (PRN) 98-10 attiecībā uz iepriekš minēto produktu ...SARGĀT NO BĒRNIEM
UZMANĪBU!
PIRMĀ PALĪDZĪBA, JA NOKĻŪST ACĪ:
-Turiet acis vaļā un lēnām un maigi skalojiet ar ūdeni 15-20 minūtes
- Izņemiet kontaktlēcas, ja tādas ir, pēc pirmajām 5 minūtēm, pēc tam turpiniet skalošanu
- Zvaniet uz indes kontroles centru vai ārstam, lai saņemtu padomu par ārstēšanu
JA NORĪTS:
- Nekavējoties sazinieties ar indes kontroles centru vai ārstu, lai saņemtu padomu par ārstēšanu
- Ja cilvēks norijis, iemalkojiet glāzi ūdens
- Neizraisiet vemšanu, ja vien to nav norādījis indes kontroles centrs vai ārsts
- Nedodiet neko mutē bezsamaņā esošam cilvēkam

Atbildēt

evolūcija

08.09.2021. 17:48

»

Pēteris

Pidriķis Skride ir šīs atbildes lasījis


Ir tikai normāli, ka blakus bezkompromisu tiesiskumam parādās arī bezkompromisu medicīna.

Atbildēt

vispār

08.09.2021. 17:39

»

F451

4 lapas, *.pdf...


Tas līdzeklis nav paredzēts acu skalošanai un dzeršanai!

Atbildēt

Ir precedenti

08.09.2021. 16:38

https://beyondpesticides.org/dailynewsblog/2020/06/face-masks-that-contain-toxic-pesticide-distributed-in-tennessee-for-coronavirus-then-recalled/ ASV pārbauda un jācer ka tur atsauktās maskas neatceļoja uz sūnu ciemu.

Atbildēt

F451

08.09.2021. 16:36

4 lapas, *.pdf

United States
Environmental Protection Agency (EPA)
26 January, 2016

EPA Reg. No. 464-785
Product Name: SILVADUR (TM) 930 Antimicrobial

...
The Agency is in receipt of your Application for Pesticide Notification under Pesticide Registration Notice (PRN) 98-10 for the above referenced product...
...
KEEP OUT OF REACH OF CHILDREN
CAUTION
FIRST AID IF IN EYES:
— Hold eye open and rinse slowly and gently with water for 15-20 minutes
— Remove contact lenses, if present, after the first 5 minutes, then continue rinsing
— Call a poison control center or doctor for treatment advice
IF SWALLOWED:
— Call a poison control center or doctor immediately for treatment advice
— Have a person sip a glass of water if able to swallow
— Do not induce vomiting unless told to by a poison control center or doctor
— Do not give anything by mouth to an unconscious person
...

Source:
https://www3.epa.gov/pesticides/chem_search/ppls/000464-00785-20160126.pdf

Atbildēt

faktissimo

08.09.2021. 14:47

Valdošā kliķe iznīcina tautu

Atbildēt

Pēteris

08.09.2021. 14:46

Pidriķis Skride ir šīs atbildes lasījis?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: