Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šodien ir tikuši aizturēti divi augsta ranga policijas darbinieki, kurus tur aizdomās par kontrabandas preču tirdzniecības “jumtošanu”, un vairāki neatkarīgi informācijas avoti Pietiek ir nosaukuši Andreja Sozinova un Igora Tomaševa vārdus. Pēc jaunākajām ziņām, I. Tomaševs gan ir tikai nopratināts liecinieka statusā un pēc tam atbrīvots, toties joprojām aizturēts reizē ar A. Sozinovu ir arī bijušais Valsts policijas Salaspils iecirkņa kriminālpolicijas priekšnieks, tagadējais LPB bankas drošībnieks Valters Rotkājs.

Pagājušā gada oktobrī, sākot darbu jaunajam Valsts policijas priekšniekam Armandam Rukam, Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks un Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks A. Sozinovs (attēlā) „dienesta interesēs” uz trim gadiem tika aizrotēts uz līdzīgu amatu Zemgales reģiona pārvaldē, bet viņa vietā nāca šādu pašu amatu Zemgales pārvaldē ieņēmušais Juris Staļģevics.

Tāpat no Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes uz Rīgas Teikas iecirkni un tika aizrotēts 3. biroja priekšnieks I. Tomaševs, kura vietā nāca Rīgas Ķengaraga iecirkņa priekšniece Inga Meikšāne. Tāpat kā par A. Sozinovu arī par viņu gadiem ilgi klīda nepievilcīga neoficiāla informācija.

Jau pirms nedēļas Pietiek saņēma informāciju, ka A. Sozinovs ir zaudējis pielaidi valsts noslēpumam un tikai darbnespējas lapa viņu glābj no neizbēgamas oficiālas iepazīšanās ar šo faktu un sekojošas darba zaudēšanas.

Valsts drošības dienests, kas veicis aizturēšanas, pagaidām oficiāli atklāj tikai to, ka procesuālās darbības notikušas kopumā 18 objektos, taču neinformē ne par aizturētajām personām, ne par to, kāda kriminālprocesa ietvaros notikušas aizturēšanas.

Turpinājums sekos.

Novērtē šo rakstu:

155
5