Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ar katru dienu situācija Valsts ieņēmumu dienesta Muitas un nodokļu policijā kļūst aizvien saspringtāka, - droši avoti informē, ka esot aizturēts izmeklētājs Kaspars Revins, kura brālis Edgars Revins ir nodaļas vadītājs šajā struktūrā, savukārt pats Muitas un nodokļu policijas pārvaldes direktors, ģenerālis Kaspars Podiņš „drošības pēc” saslimis.

Tikmēr situācija gan Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadībā kopumā, gan jo īpaši Muitas un nodokļu policijā kļūst aizvien saspringtāka, - koruptīvās shēmas, kas dienesta līdzšinējās vadītājas Ievas Jaunzemes paspārnē ir plaukušas un zēlušas gadiem ilgi, tagad nāk dienas gaismā.

Ir skaidrs, ka apcietinātie Intars Štālbergs un Inita Lūre ir tikai salīdzinoši „mazas zivis”, aiz kurām stāv īstie „lietu bīdītāji” un organizētāji ar aizmuguri jau politiskajās aprindās – pirmām kārtām „Vienotībā”, kas gadiem ilgi kontrolējusi gan Finanšu ministriju, gan arī VID.

Ticis pie atkārtotas apstiprināšanas amatā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks Jēkabs Straume jūtas daudz drošāk, un tieši ar to arī skaidrojamas biroja pēdējā laika aktivitātes attiecībā uz Muitas un nodokļu policijas „astoņkāja” taustekļiem.

Tāpat ar jaunu sparu sākuši darboties VID iekšējās drošības pārvaldes darbinieki, kas šajās dienās ir „ciemojušies” pie Muitas un nodokļu policijas izmeklētājiem, kuri ir bēdīgi slavenās Kristīnes Prusakas-Brinkmanes pakļautībā. Tā ka turpinājums sekos jau vistuvākajā laikā.

Novērtē šo rakstu:

251
8