Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viss ir triviāli

08.07.2018. 14:16

Pats galvenais ko jaunajiem gojiem māca "jaunā izglītība" ir melot un zagt. Visa pārējā izglītība ir tam pakārtota kā palīglīdzekļi. Tieši tā tiek radīta civilizācijas pašiznīcinošā sistēma. Tas kas cionistiem vajadzīgs.

Atbildēt

Nedaudz par "formu" un morāli

03.06.2018. 07:19

Vēstules autori - jaunie, topošie zinātnieki (Latvijas Jauno zinātnieku apvienība) lieku reizi apstiprina, ka jaunībai, varbūt, pieder pārgalvība, bet pietrūkst spēja redzēt lietas kopumā un, sekojoši, arī atbildība, kas tomēr ir daļa no pieredzes un nāk ar gadiem.

Atbildēt

Priedīša haltūra

02.06.2018. 21:51

piestūķē ar kārtējo tukšvārdību bezmērķīgi sūda lasitājiem paurus.

Atbildēt

Silti iesaku

02.06.2018. 21:34

»

Laps, anlītisks raksts

izlasīj un smieklos apčurājos par šo haltūru, ko jāver nopietni


Reizi gadā par valsts naudu der nodot analīzes PSA pārbaudei,varbūt atklāsies apčurāšanās iemesls.Sirmā vecumā var laikus atklāt slimību.

Atbildēt

oui

02.06.2018. 16:39

raksts ir par tēmu un visu cieņu autoram, tikai tiem ,kuriem būs jādzivo un arī jāizdzivo, būs jāpieņem šie nosacījumi.....Latvija te neko negrozīs un bieži vien velns nav tik melns kā viņu mālē

Atbildēt

reptilis

02.06.2018. 13:34

»

Fēlis

Problēmas ar urīna saturēšanu


A tev urīns galvā sakāpis,koē....kā parasti?.:))))

Atbildēt

lol

02.06.2018. 11:38

prieksh kam pingviniem laba izglitiba???

Atbildēt

Laps, anlītisks raksts

02.06.2018. 11:04

izlasīj un smieklos apčurājos par šo haltūru, ko jāver nopietni.

Atbildēt

Žīdu cionistu ideoloģija

02.06.2018. 10:51

ir ilumināts. Plus revolucionārs haoss, žīdu cionistu radītais haoss un kari, gūstot peļņu.

Pat 6. Saeimas visiem deputātiem izdalīja cionistu rokasgrāmatu - Gudro stratēģija un taktika. Šodien visizteiktāk to realizē Šadurskis un Čakša iliminātu gaumē. Ari Kučinskis. NA Rasnačs u.c.

Atbildēt

Lauķim

02.06.2018. 10:47

Šodien Izraēlā dedzina Jauno derību, kur vien atrod. Masonu ložas- žīdu cionistu noteic ASV politiku, gojus izvirza goju valstu vadībā. Žīdus nekur neredz. Zatlers,, VVF, Vējonis, Ulmanis, bērziņš - paklaisīgie un labi atalgotie goji. Goji Izraēlai un žīdiem, žīdi, žīdu novēji un citi žīdi, nenoderīgi idioti, ir mēsli.

Atbildēt

!

02.06.2018. 09:35

Labs analitisks raksts.

Atbildēt

Malacis Šadurskis

02.06.2018. 08:44

Ar izglītības reformas procesu maldināja, nopitnu ģīmi uztaisījis, visus, kas gatavi klausīties. Kam lopiem izglītība. Egils Levits arī saka, ka cilvēki ir lopi. Ietērpt karavīru formās, izveidot frontes un palīdzēt tiem, kas sāk zaudēt, paildzinot karus. Iluminatīvi aicinot uz miera sarunām, runājot par darbaļaužu brīvību, brālību un laimīgo nākotni!

Atbildēt

Hahaha

02.06.2018. 08:24

Ne tikai Kas jauns, bet arī Pietiek neļauj pievienot komentārus!

Atbildēt

Fēlis

02.06.2018. 07:35

Priedītis jūtami progresē. Jau otrs raksts, kuru var lasīt ar baudu.

Atbildēt

Pastalnieks {kalnietes} parastais

01.06.2018. 20:10

Oi,Oi,Oi.Tāds klusums pirms "vētras",kur ta studentu nopēlums rakstam,kur ta jauno zinātnieku "protests" no vienas un pareizās gejropas "vadlīnijas"!?Pašķidrs "sākums" komentos.

Atbildēt

A.P.

01.06.2018. 19:21

Elementāra loģika pasaka priekšā sekojošo: ja iracionālisms ir sastopams ekonomikā, finansēs, komunikācijā, patērēšanā, tad iracionālisms ir sastopams arī citos kultūras segmentos un tajā skaitā izglītībā. Faktiski citādāk tas nemaz nevarētu būt,- kultūra ir sistēmiska parādība un kultūras atsevišķas izpausmes vairāk vai mazāk skar kultūras visus segmentus. Izglītība ir ļoti svarīgs kultūras segments un tāpēc nevajadzētu cerēt, ka izglītībai būtu izdevies izvairīties no tā, kas ir konstatējams citos kultūras segmentos. Tātad kapitālisma visjaunākajā laikmetā nākas runāt arī par iracionālismu izglītībā. Izglītību rada cilvēki, un izglītība ir cilvēku radītās kultūras sastāvdaļa. Cilvēka esamība ir esamība kultūrā. Cilvēks jau no paša sākuma (kā saka, no Ievas un Ādama laika) dzīvo kultūrā. Kultūra formē cilvēciskās īpašības un cilvēciskās vajadzības. Cilvēks rada kultūru, un kultūra atsaucās uz pašu cilvēku, pieskaņojot viņu attiecīgajai kultūrai, kura savukārt diktē noteikumus izglītībai. Izglītības sistēma nesastāv tikai no mācību iestādēm, skolotājiem un pasniedzējiem, skolēniem un studentiem. Izglītības sistēmā ietilpst arī tas fenomens, ko sauc par birokrātiju – izglītības ministrija, izglītības pārvaldes utt. Tātad izglītības sistēmā ietilpst struktūra, kuras galvenā sūtība ir visdažādāko likumu projektu, instrukciju, noteikumu izstrāde, ieviešana un kontrole. Birokrātijas klātbūtne izglītības sistēmā lielā mērā ir atkarīga no vispārējā birokrātizācijas līmeņa attiecīgajā kultūrā. Ja kultūra ir caurstrāvota ar birokrātisku mentalitāti, tad tas atspoguļosies arī izglītības sistēmā. Ja attiecīgās kultūras autoriem ir minimālas birokrātisma noslieksmes, tad tas būs jūtams arī izglītības sistēmā. Katrai izglītības sistēmai ir raksturīga noteikta retoriskā stratēģija. Tajā var ietilpt solījumi jaunieti teicami sagatavot dzīvei, dot viņam lielisku profesiju, iemācīt mīlēt dzimteni bez šovinisma, audzināt nacionālās identitātes garā. Retorisko stratēģiju visbiežāk formulē īpaša tipa birokrāti, kuri nepārtraukti vēlas reformēt izglītības sistēmu, nepārtraukti sapņo par jauna tipa izglītību un mācību iestādi, kurā valdīs radošais gars, radošā brīvība un talanta maksimāla realizācija. Izglītības birokrāti mīl runāt par nepieciešamību izglītības centrā izvirzīt personības veidošanu ar augstu morālo apziņu. Izglītības birokrāti parasti ir akli cilvēki. Viņi neredz bērnus, jauniešus. Viņi dzird tikai sevi.

Atbildēt

Virsraksta jautājums

01.06.2018. 19:18

adresēts vergiem, gojiem. Ja jautājumu uzdotu žīdu cionistiem no B' nai B rith, kas kopš 1842. gada plāno pārvaldīt pasauli, Eiropā izveidojor Eiropas Savienotās valstis, tad žīdi atbildētu, ka izglītības sistēma ESV un Rietumu civilizācijā ir vishumānākā un virzīta uz cilvēktiesību ievērošanu utt. utt. Lai gan žīdu cionisti uzskata, ka lopiem gojām izglītība nav vajadzīga un tās loma tiek samazināta mērķtiecīgi. Arī Latvijā reformas šai jomā ir procesa, darba imitācijas dēļ.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: