Menu
Pilnā versija
Foto

Akceptētās nāves

Viedais Manels · 05.11.2021. · Komentāri (73)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas ar apsēstību. Vienlaikus saslimušajiem ar kovidu pēc norādes no augšas tiek liegta ārstēšana ar vispārzināmiem un efektīviem medikamentiem. Pat vēl nelāgāk – šos preparātus izņem no aptieku plauktiem.

Nevar būt, ka Saeimas deputāti un ministri nezina, ka zemēs, kur pielieto ivermektīnu, kā arī grupās, kur pēc MD Vladimira Zelenko metodes ārstē ar hidroksihlorokvīnu, mirstība no Covid-19 ir tuva nullei. Atruna, ka veto zālēm uzliek PVO vai ES normatīvi, ir liekulība. Kad jāglābj ļaužu dzīvības, birokrātija vai materiālā ieinteresētība jāmet pie malas!

Tāpēc man rodas iespaids, ka vīrusa skartie pacienti mirst nevis varnešu tumsonības vai gļēvulības dēļ, bet varas saltas un apzinātas rīcības rezultātā, lai bailes stimulētu ļautiņus potēties. Neizbrīnīšos, ja pašiem politikāņiem “tumbočkā” pieslēpts gan hidroksihlorokvīns, gan ivermektīns.

Līdztekus dzirdamas valodas, ka ārstiem mutes ir aizbāztas ar dāsniem “kliņģeriem”, bet “pļāpīgajiem” piedraudēts ar atlaišanas un apsūdzības valsts noslēpuma izpaušanā “pātagu”. Tikmēr ir miruši, mirst un turpinās mirt daudzi jo daudzi mūsu līdzpilsoņi, kamēr glābiņš ir līdzās. Manuprāt, tas ir noziegums pret tautu.

Nelaiķu tuviniekiem pašiem jāizlemj, kā reaģēt uz šo informāciju. Vienkāršākais ceļš, protams, ir nepieņemt manis teikto, jo tad, ja sirdsapziņa ļaus, varēs mazgāt rokas nevainībā par samierināšanos un lamāt antivakserus. Otrs ceļš – noplātīt rokas: ko tad es varu darīt, un aizgājējus tāpat neatgriezt?! Trešais – izdarīt VISU no sevis atkarīgo, lai vainīgie “skuju takās” tiktu sodīti. Lieku aiz auss visiem Dievzemītes iedzīvotājiem – jūs varat kļūt par nākamajiem pašreizējās politikas upuriem!

PS: mans raksts “Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem”

https://pietiek.com/raksti/zales_pret_covid-19_aiz_septiniem_ziegeliem/

Novērtē šo rakstu:

171
6