Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

31.01.2022. 18:07

Viss šis farss norāda katram, kā nevajadzētu rīkoties ... ! Tas ir, kad izmeklēšanas laikā, kāds "savējais" izplata,(it kā) informāciju, par ko,(it kā) tiek sodīts, saņemot visādus "labumus" ! Konkrēti,- Neviena fakta ! Viena muldēšana. Akurāt, kā mūsu ārtautiešu valdība... !

Atbildēt

Ss

19.09.2021. 04:49

»

nutanugan

atradusies dižena "personība"... :D...


Nu a tev kas no tā suns?

Atbildēt

nutanugan

27.07.2021. 13:04

»

Atis Priedītis

Ierakstiet Googlē "Andris Marts" un būs iespēja izlasīt informāciju, kura par mani ir publicēta Wikipēdijā


ja kādam vajag, lai raksta kur grib un ko grib. man nevajag, jo tamlīdzīga "zīmēšanās" neinteresē.

Atbildēt

Atis Priedītis

27.07.2021. 06:09

»

nutanugan

murgs un defekts. smags gadījums


Ierakstiet Googlē "Andris Marts" un būs iespēja izlasīt informāciju, kura par mani ir publicēta Wikipēdijā.

Atbildēt

tu jau

26.07.2021. 23:44

»

tu jau

tagad cīnies ar vēju gaisā. Citreiz atnāks tas, kurš tevi sauc par mazpisanczu, tāds bargais (vai viņš nav arī Skolnieciņš?), tas tev nodos uguņus


atkal atļaujies bāzt savu puņķaino šņukuru tur, kur tevi neviens neaicina. Par sevi parūpējies, uguņvēmēj, un citreiz neuzbāzies ar savu hronisko debilismu normāliem cilvēkiem.

Atbildēt

tu jau

26.07.2021. 22:10

»

nutanugan

murgs un defekts. smags gadījums


tagad cīnies ar vēju gaisā. Citreiz atnāks tas, kurš tevi sauc par mazpisanczu, tāds bargais (vai viņš nav arī Skolnieciņš?), tas tev nodos uguņus.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.07.2021. 19:49

»

nutanugan

atradusies dižena "personība"... :D...


Ne tev lemt, par daudz vai par maz. Te ir vesela virkne, kuri mainot nikus ir sarakstījuši daudz vairāk par mani. 30 gadus es vispār biju spiest klusēt. Aktīvi publicējos tikai četrus gadus. Tātad izdaliet manu komentāru skaitu ar septiņi. Tad sanāks pavisam, pavisam maz. Līdzīgi ar grāmatām. 30 gados aizliegtais pats laužas ārā.

Atbildēt

nutanugan

26.07.2021. 19:25

»

Atis Priedītis

Kāpēc ap manu personību tā trako daži komentāru rakstītāji? Atbilde ir pavisam vienkārša. Vispirms jau es neslēpjos aiz kaut kāda segvārda. Otrkārt - nav iespējams pasludināt par meliem manas grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli" notikumus. Tas kas aprakstīts grāmatas noslēguma nodaļā "Slepenie protokoli...


atradusies dižena "personība"... :D

tu labāk pamēģini saskaitīt, cik komentārus pats par sevi, savu "personību" esi satrakojis, vismaz puse no visiem 140+ komentāriem jau nu ir noteikti. Un lielākajā daļā no tiem ir tavu 2 grāmatu un 16 dziesmu (vai otrādi, starpības nekādas) n-kārtīga pašreklāma - priekš vienas diskusijas tas ir sen par daudz (bet tas jau laikam tādiem "supervaroņiem-svētmocekļiem" kā tev nepielec).

Atbildēt

varētu padomāt, ka

26.07.2021. 19:03

»

paldies

paskatīšos, kad būs vairāk laika. Pašlaik ir kas cits, ko darīt, tikai ik pa brīžam izklaidējos, pakaitinot dažu labu pamācītāju - demagogu, kurš nevar saņemties drosmi un pastāstīt, kā viņš ticis vajāts


tu esi tieši tas pamācītājs - demagogs, kurš nevar saņemties drosmi un pastāstīt, kā viņš ticis vajāts? Nemīz pamperos, "drosmīgais" anonīmiķi - pastāsti, kā esi ticis vajāts un kā / cik rezultatīvi turpini cīnīties pret sistēmu, parādi priekšzīmi tiem, kuri "nevar saņemties drosmi" apmierināt tavu gļēva lumpenzombija ziņkāri! Pierādi, ka tu PATS vari izdarīt to, ko pieprasi no citiem - nevis tikai savās debiloīda "izklaidēs" atļaujies truli apņirgt normālus cilvēkus, par kuriem tu vispār NEKO nezini, pie tam vēl par to, uz ko pats tā arī neesi izrādījies spējīgs.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.07.2021. 14:38

Kāpēc ap manu personību tā trako daži komentāru rakstītāji? Atbilde ir pavisam vienkārša. Vispirms jau es neslēpjos aiz kaut kāda segvārda. Otrkārt - nav iespējams pasludināt par meliem manas grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli" notikumus. Tas kas aprakstīts grāmatas noslēguma nodaļā "Slepenie protokoli" tiešām ir patiess notikums ar vairākiem desmitiem liecinieku. VDK darbinieki bija pārliecināti, ka es nekad to neuzdrošināšos publicēt, bet pēc 30 gadu klusēšanas es tomēr atradu veidu kā to izdarīt. Ticiet man - nebūs neviena atspēkojuma, jo viss tiešām tā arī notika.
https://files.inbox.lv/shared/file/36467151

Atbildēt

paldies

26.07.2021. 14:02

»

Atis Priedītis

Jautājums gan ir domāts citam cilvēkam, bet nolēmu sniegt savu atbildi arī es. Par savām vajāšanām esmu atklāti izstāstījis divās grāmatās. Un papildus arī Kangera komisijai. Tikai šādas vajāšanas ar Zersetzung metodes izmantošanu Latvijā šobrīd tiek pilnībā noklusētas. Publiskoju abu grāmatu failu ...


paskatīšos, kad būs vairāk laika. Pašlaik ir kas cits, ko darīt, tikai ik pa brīžam izklaidējos, pakaitinot dažu labu pamācītāju - demagogu, kurš nevar saņemties drosmi un pastāstīt, kā viņš ticis vajāts.

Atbildēt

ja tev

26.07.2021. 12:31

»

ja tu

esi demagoģijas meistars, tad nebūt nepārzini citas zinības. Piemēram to, ka 1+1 nav 1. Nemaz nerunājot par smalkākām lietām, kā kvantu vai relativitātes teorija


nav nekas jēdzīgs ko darīt, tad turpini vien pašapmierināties publiski, kā parasti. Piemēra pēc - virinot savu neesošo "zinību" noskrandušo mētelīti, kā arī iedomājoties sevi par "smalku demagoģijas meistaru", kas specializējies sava puņķainā šņukura bāšanā tur, kur neviens tevi nav aicinājis - sevišķi jau tādēļ, ka tev no tā nav pat visniecīgākās nojēgas.

Atbildēt

ja tu

26.07.2021. 12:01

»

kas arī bija jāpierāda

tu atkal pats ar sevi komunicē. Simptomātiski, visticamāk


esi demagoģijas meistars, tad nebūt nepārzini citas zinības. Piemēram to, ka 1+1 nav 1. Nemaz nerunājot par smalkākām lietām, kā kvantu vai relativitātes teorija.

Atbildēt

patiesībā

26.07.2021. 10:46

»

Atis Priedītis

Tavuprāt vajātājiem būtu pat jāatstāj zīmīte - "Mēs izdarījām to un to?". Zersetzung vajāšanām pierādījumi netiek atstāti. Ir tikai vajāto cilvēku drosme par visu atklāti uzrakstīt labi zinot, ka sekos ņirgāšanās


skat.vied.iepr. - t.sk. 25.07.2021. 14:43, kā arī 25.07.2021. 14:58, tāpat 25.07.2021. 17:22, arī 26.07.2021. 01:11 u.c., attiecīgi. Bez komentāriem.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.07.2021. 08:32

»

Kāda tava patiesība?

Savukārt, ja tu būtu piedzīvojis tadu vajāšanu, tad varētu arī pastāstīt par to, pie izdevības. Laikam uzskati sevi par super- truper intelektuāli, kas no saviem augstumiem neies sarunāties ar ļaudīm, kuri "dzīvo zemāk...


Jautājums gan ir domāts citam cilvēkam, bet nolēmu sniegt savu atbildi arī es. Par savām vajāšanām esmu atklāti izstāstījis divās grāmatās. Un papildus arī Kangera komisijai. Tikai šādas vajāšanas ar Zersetzung metodes izmantošanu Latvijā šobrīd tiek pilnībā noklusētas. Publiskoju abu grāmatu failu adreses.
https://files.inbox.lv/shared/file/36467151
https://files.inbox.lv/shared/file/24672663

Atbildēt

Kāda tava patiesība?

26.07.2021. 08:24

»

Kāda tava patiesība?

Jautājums nav draudi. Bet pēc tavas atbildes spriežot, neesi piedzīvojis tādu vajāšanu, citadi saprastu citus vajātos un necenstos viņus dabūt nost no savas patiesības paušanas


Savukārt, ja tu būtu piedzīvojis tadu vajāšanu, tad varētu arī pastāstīt par to, pie izdevības. Laikam uzskati sevi par super- truper intelektuāli, kas no saviem augstumiem neies sarunāties ar ļaudīm, kuri "dzīvo zemāk"?
Īsti inteliģents cilvēks nav tik iedomīgs, viņš dalītos ar savām zināšanām, jo gudrs cilvēks saprot, ka nevar visu zināt.

Atbildēt

Atis Priedītis

26.07.2021. 07:50

»

patiesībā

diezgan pastulba attaisnošanās, nesekmīgi cenšoties tendenciozi reducēt principiālu problēmu līdz vienas salīdzinoši necilas epizodes pseido prioritārai aktualizācijai. To var atļauties tikai tādi bezcerīgi infantili personāži (skat.iepr.), kas šādā veidā (arī, t.sk.) cenšas atbalstīt sistēmu, tai verdziski...


Tavuprāt vajātājiem būtu pat jāatstāj zīmīte - "Mēs izdarījām to un to?". Zersetzung vajāšanām pierādījumi netiek atstāti. Ir tikai vajāto cilvēku drosme par visu atklāti uzrakstīt labi zinot, ka sekos ņirgāšanās.

Atbildēt

patiesībā

26.07.2021. 01:11

»

Kāda tava patiesība?

Ja tik centīgi vērsies pret cilvēku, kurš aprakstījis vajāšanas, tad jāsecina, ka atbalsti vajāšanas


ja atsevišķiem "necaursitami bremzētiem" īpatņiem nav izdevies apjēgt (pat vēl līdz šim?!) - personīgi es "vēršos" un vienmēr esmu "vērsies" tieši un konkrēti pret to, uz ko esmu norādījis jau iepriekš (skat.vied. 25.07.2021., 14:38, t.sk. u.c.) - pietiekami skaidri argumentēti, visnotaļ loģiski pamatoti, neapšaubāmi objektīvi un elementāri (paš)saprotami jebkuram normālam cilvēkam.

Apgalvojumi, ka personīgi es "atbalstu vajāšanas", ir tik pat vājprātīgi un absurdi letāli nozombētu deģenerātu meli, kā viss pārējais sistēmas atbalstītāju un apkalpotāju kŗetīnisms, uz ko esmu norādījis jau iepriekš.

Atgādinājumi par cenzēšanu, kuras esot "par maz", un draudi par to, ka "jāpiedzīvo kārtīga vajāšana pēc visiem Zersetzung punktiem", liecina tikai un vienīgi par to, ka šādiem "atgādinātājiem un draudētājiem" ir vistiešākais sakars ar līdzšinējo histēŗiski maniakālo cenzūru, "procesuālajām" un taml. vajāšanām u.c. politiskām / ekonomiskām represijām, kas ir vērstas personīgi pret mani, kā arī pret maniem tuviniekiem.

Vai arī tu, iedomāti "anonīmais" sistēmas zombij, tāpat kā pārējie sistēmas parazīti un "klusie mīīīzēji", riskē uzskatīt, ka vari atļauties nesodīti turpināt vajāšanu pret tiem Cilvēkiem, kuri runā PATIESĪBU, bet vienlaikus pūlies atbalstīt un aizstāvēt tos, kas cenšas zombēt cilvēkus uz verdzisku pakļaušanos sistēmai? Tādā gadījumā - tavs centīgums tiks atbilstoši novērtēts, neapšaubāmi, jebkurā izpratnē / izpausmē un ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb SEKĀM.

-------

Ir sacīts: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

Kāda tava patiesība?

26.07.2021. 00:03

»

patiesībā

diezgan pastulba attaisnošanās, nesekmīgi cenšoties tendenciozi reducēt principiālu problēmu līdz vienas salīdzinoši necilas epizodes pseido prioritārai aktualizācijai. To var atļauties tikai tādi bezcerīgi infantili personāži (skat.iepr.), kas šādā veidā (arī, t.sk.) cenšas atbalstīt sistēmu, tai verdziski...


Ja tik centīgi vērsies pret cilvēku, kurš aprakstījis vajāšanas, tad jāsecina, ka atbalsti vajāšanas.
Laikam ar cenzēšanu ir par maz, jāpiedzīvo kārtīga vajāšana pēc visiem Zersetzung punktiem, lai to saprastu?
Vai arī uzskati, ka vieni drīkst veikt vajāšanu, bet citi nē?

Atbildēt

patiesībā

25.07.2021. 17:22

»

Atis Priedītis

Diezgan smieklīgs pārmetums. Man personīgi nav nekādas tiesības veikt oficiālu izmeklēšanu. To var tikai Valsts Policija vai Valsts Drošības Dienests


diezgan pastulba attaisnošanās, nesekmīgi cenšoties tendenciozi reducēt principiālu problēmu līdz vienas salīdzinoši necilas epizodes pseido prioritārai aktualizācijai. To var atļauties tikai tādi bezcerīgi infantili personāži (skat.iepr.), kas šādā veidā (arī, t.sk.) cenšas atbalstīt sistēmu, tai verdziski pakļaujoties.

Kā jau iepriekš akcentēts: "Nevajag daudz vārdu, lai pateiktu patiesību, BET - pat bezgalīgi daudz vārdu var izrādīties par maz, lai pateiktu (iestāstītu) patiesību tiem, kas to nav spējīgi vai pat nevēlas sadzirdēt."

Un, arī: "Nevar pamodināt cilvēku, kurš tikai izliekas, ka guļ."

Savukārt, kā zināms: "Pat beigta zivs var peldēt, bet – tikai pa straumei." ;)

Atbildēt

Atis Priedītis

25.07.2021. 16:37

»

patiesībā

tu regulāri atbalsti un stiprini sistēmu (skat.vied.iepr., t.sk. - 25.07.2021., 14:38). Neglaimo sev, gluži veltīgi, un neatļaujies uzskatīt, ka neviens to neredz vai nesaprot - visi normāli cilvēki to redz un saprot


Diezgan smieklīgs pārmetums. Man personīgi nav nekādas tiesības veikt oficiālu izmeklēšanu. To var tikai Valsts Policija vai Valsts Drošības Dienests.

Atbildēt

patiesībā

25.07.2021. 14:58

»

Atis Priedītis

Sistēmu var sagrauzt tikai to pamazām drupinot. Es to arī regulāri daru


tu regulāri atbalsti un stiprini sistēmu (skat.vied.iepr., t.sk. - 25.07.2021., 14:38). Neglaimo sev, gluži veltīgi, un neatļaujies uzskatīt, ka neviens to neredz vai nesaprot - visi normāli cilvēki to redz un saprot.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.07.2021. 14:49

»

patiesībā

...un, pie tam vēl, "lēnā aizdedze" + nemitīga n-kārtīga atkārtošanās jeb "atgremošana" - bez komentāriem un bez jebkādām ilūzijām


Sistēmu var sagrauzt tikai to pamazām drupinot. Es to arī regulāri daru.

Atbildēt

patiesībā

25.07.2021. 14:38

»

Atis Priedītis

Es tomēr esmu optimists. Ceru, ka policija ar visu tiks skaidrībā


P.P.S. Ja "izstrādes figuranti" sevi pozicionē šādi - tik prasti infantili un verdziski pakļāvīgi - tad nevajadzētu brīnīties un sašutināties, ka pretējā puse ("ķēķa tiesiskuma" izpildfunkcionāri u.c. sistēmiskie oponenti) izmanto šādus "cerīgos optimistus" savu privāto interešu apmierināšanai / strukturālo shēmu realizācijai.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.07.2021. 14:37

»

patiesībā

naiva un veltīga cerība esot pēdējais mierinājums lab(lēt)ticīgi optimistiskiem vientiešiem (jeb muļķiem). Sevišķi jau šādos un taml. kriminālkomunālbiznesa recidīva gadījumos, kā arī "konceptuāli" jeb sistēmiski šajā pašreizējā "ķēķa tiesiskuma valstī" kopumā...


Noziegumus var izmeklēt arī pēc ļoti ilga laika. Ir smagi cietuši 5 cilvēki. Visi ir griezušies pie mediķiem pēc palīdzības. Visiem ir bijuši vieni un tie paši, diezgan neparasti slimības simptomi (Spiediens apmēram 180, bet pilnībā zaudēta pārvietošanās spēja - kājas ļenganas un kā no gumijas). Tā nebija kaut kāda infekcijas slimība, bet drīzāk jau kādas ķīmiskas vielas iedarbības rezultāts. Viens mirušais un viens pirmās grupas invalīds - tas tomēr ir ļoti nopietni, lai šādu notikumu noklusētu vai ignorētu. Un pastāv jau iespēja rakstīt iesniegumu arī Valsts Drošības Dienestam.

Atbildēt

patiesībā

25.07.2021. 14:22

»

Atis Priedītis

Es tomēr esmu optimists. Ceru, ka policija ar visu tiks skaidrībā


naiva un veltīga cerība esot pēdējais mierinājums lab(lēt)ticīgi optimistiskiem vientiešiem (jeb muļķiem). Sevišķi jau šādos un taml. kriminālkomunālbiznesa recidīva gadījumos, kā arī "konceptuāli" jeb sistēmiski šajā pašreizējā "ķēķa tiesiskuma valstī" kopumā.

P.S. Pie tam vēl - ņemot vērā, ka kopš incidenta pagājis jau teju pus gads... Par kādu "ļoti cerīgu optimismu" var būt runa, vispār?! Protams, ja vien ar veselo saprātu viss ir normāli. :/

Atbildēt

"ļoti ceru, ka šis gadījums tiks ļoti rūpīgi izmeklēts"

24.07.2021. 23:20

»

Atis Priedītis

Šobrīd jau ir zināmi pieci "nozāļotie" - tas notika Siguldā (Zepsā...


Pilnīgi veltīgas cerības. Labākajā gadījumā saņemsi pilnīgi nepamatotu atteikumu ierosināt krim.procesu, vai arī iesniegums vispār tiks pilnīgi ignorēts. VP un PP mentiem ir "ļoti rūpīgi" pilnīgi pofig gan par iesniegumu rakstītājiem, gan par Likumu.

Atbildēt

tu

24.07.2021. 23:07

»

Atis Priedītis

Šobrīd jau ir zināmi pieci "nozāļotie" - tas notika Siguldā (Zepsā...


labāk būtu painteresējies ar kādām ķīmiskām vielām pašvaldības komunālbiznesmeņi regulāri apstrādā ūdensapgādes sistēmu, mērķtiecīgi indējot šo "dezinficēto" ūdeni pārtikā lietojošos cilvēkus, tajā skaitā arī tevi un tavus kaimiņus.

Atbildēt

Atis Priedītis

24.07.2021. 19:19

Šobrīd jau ir zināmi pieci "nozāļotie" - tas notika Siguldā (Zepsā)

Neatkārtošos, bet rakstīšu tikai pavisam jaunu informāciju. Pēc kaut kādas pagaidām nenoskaidrotas ķīmiskas vielas nokļūšanas mūsu kāpņu telpā ir cietuši pieci dažādos dzīvokļos dzīvojoši cilvēki. Viss notika šī gada martā. Simptomi - ļoti augsts asinsspiediens un pilnībā zaudēta spēja pārvietoties - kājas kā no "gumijas". Akūtais, ļoti smagais periods ilga trīs dienas, daudz maz veselība tika atgūta tikai pēc viena mēneša. Viens cietušais nomira un viens kļuva par pirmās grupas invalīdu.

Iesniegums Valsts policijai ir uzrakstīts un ļoti ceru, ka šis gadījums tiks ļoti rūpīgi izmeklēts.

Atbildēt

Kas ir patiesība

24.07.2021. 07:50

»

patiesībā

tā ir tikai un vienīgi mana personīgā darīšana. Un, atšķirībā no skarbi traumējošu mazvērtības kompleksu, necilvēcīgi trulas skaudības, patoloģiski slimīgas ziņkāres, maniakālas cilvēknīšanas "kultūras" un taml. mentālās disfunkcijas izpausmju totāli sačakarētiem, tradicionāli analfabētiskiem u.c. cilvēciskās...


To, kas ir patiesībā - ir jāsaprot. Lai saprastu, ir jārunā, jāstāsta, jādalās pieredzē... Šo procesu var sakārtot, padarīt baudāmu profesionāļi un tas ir jātājums, tiem, kas toir apguvuši, kāpēc nav cilvēciskās un pilsoniskās atsaucības. Atliek amatieri un cilvēki ar sirdsapziņu un pilsonisko atbildību, un ne tikai, kas uztur rūpi par kopīgo pagātni.

Atbildēt

patiesībā

23.07.2021. 16:44

»

nu nu

Jūs droši vien daudz vairāk laika patērējāt


tā ir tikai un vienīgi mana personīgā darīšana. Un, atšķirībā no skarbi traumējošu mazvērtības kompleksu, necilvēcīgi trulas skaudības, patoloģiski slimīgas ziņkāres, maniakālas cilvēknīšanas "kultūras" un taml. mentālās disfunkcijas izpausmju totāli sačakarētiem, tradicionāli analfabētiskiem u.c. cilvēciskās attīstības aspektos bezcerīgi aprobežotiem īpatņiem - personīgi es neatļaujos par šādām tēmām izpildīties publiski un ar tām uzbāzties citiem cilvēkiem.

Atbildēt

patiesībā

23.07.2021. 15:16

»

Antrra

Jēga ir tāda (arī rakstam ar izteiksmīgo bildi) - informēt cilvēkus, ka pastāv tāda vajāšanas metode. Par piemēru, man bija pieredze ar ielu teātri, bet nebija sajēgas, ka tas ir kā daļa no totalitārā iekārtā izstrādātas vajāšanas metodes. Un, ja pievienojot vēl citas daļas ( sekošanu, noklausīšanos...


jūs gluži veltīgi tērējat savu (un citu cilvēku) laiku u.c. attiecīgi saistītos resursus - šādi un taml. "vispārizglītojoši / audzinoši skaidrojumi" nevienam sakarīgi smadzeņot spējīgam cilvēkam NAV ne interesanti, ne nepieciešami (nu, vismaz personīgi man kategoriski noteikti NĒ).

Atbildēt

Antrra

23.07.2021. 14:53

»

patiesībā

problēma (t.sk. arī jūsu gadījumā) ir tradicionāla un visnotaļ izplatīta arī šajā pašreizējā "valstī" - lai spētu (uz)zināt, pienācīgi saprast un max. objektīvi (t.sk. arī salīdzinoši) novērtēt jebko, ir nepieciešamas elementāri funkcionējošas smadzenes. Savukārt, vismaz nomināli funkcionālu smadzeņu...


Jēga ir tāda (arī rakstam ar izteiksmīgo bildi) - informēt cilvēkus, ka pastāv tāda vajāšanas metode. Par piemēru, man bija pieredze ar ielu teātri, bet nebija sajēgas, ka tas ir kā daļa no totalitārā iekārtā izstrādātas vajāšanas metodes. Un, ja pievienojot vēl citas daļas ( sekošanu, noklausīšanos u.c.), šadu metodi pielieto arī mūsu dienās, kur pastāvīgi tiek kladzināts par demokrātiju, tad vajadzētu rasties sajēgai, ka tagad tāds totalitārisms vien ir. Ar attiecīgi privileģētām grupām.

Atbildēt

patiesībā

23.07.2021. 13:24

»

Atis Priedītis

Citāts "Protams, tikai jums par to ir visai aptuvena nojauta, neapšaubāmi. Pretējā gadījumā jūs - neatļautos tik prasti uzbāzīgi "heroizēt" un pastāvīgi nemitīgi prezentēt savu personīgo pieredzi, vienlaikus atļaujoties glupi noniecināt to, par ko jums nav pienācīgas nojēgas, pat i ne tuvu (skat.iepr...


problēma (t.sk. arī jūsu gadījumā) ir tradicionāla un visnotaļ izplatīta arī šajā pašreizējā "valstī" - lai spētu (uz)zināt, pienācīgi saprast un max. objektīvi (t.sk. arī salīdzinoši) novērtēt jebko, ir nepieciešamas elementāri funkcionējošas smadzenes. Savukārt, vismaz nomināli funkcionālu smadzeņu akūts deficīts ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc "esam tur, kur esam un ārā netiekam".

P.S. Acīmredzami un nepārprotami - personīgi jūsu līdzšinējās un pašreizējās "aktualitātes" ir vismaz 30+ gadu senas. Dēļ tam (arī, t.sk.) jēga no tām / to ikdienišķas apnicīgi uzbāzīgas atgremošanas NAV NEKĀDA, ne citiem "atsevišķi ņemtiem" ļaudīm, ne visai sabiedrībai jeb "konceptuāli". Ja nu vienīgi - tās der tikai personīgu jums un tikai kā "gandarījuma plāksteris" savulaik mēreni pakropļotajai neadekvāti egocentriskajai pašapziņai. Ja tomēr maniakāli uzmācīgi šķiet, ka tas (jūsu visnotaļ savdabīgā izpildīšanās, pie tam vēl publiskajā telpā) varētu kaut kādā "vēzītī" noderēt arī citiem, tad - "kļūdīties ir cilvēcīgi", kā zināms. BET, diemžēl, regulāra n-kārtīga "kļūdīšanās" parasti nonāk mentālās veselības speciālistu kompetencē un tiek profesionāli diagnosticēta, ar visām no tā "iztekošajām" konsekvencēm... Veselību mums visiem, gan rumpim gan Dvēselei! ;)

Atbildēt

Atis Priedītis

23.07.2021. 04:19

»

patiesībā

C.: "Tiek izmantoti jau citi paņēmieni un metodes...


Citāts "Protams, tikai jums par to ir visai aptuvena nojauta, neapšaubāmi. Pretējā gadījumā jūs - neatļautos tik prasti uzbāzīgi "heroizēt" un pastāvīgi nemitīgi prezentēt savu personīgo pieredzi, vienlaikus atļaujoties glupi noniecināt to, par ko jums nav pienācīgas nojēgas, pat i ne tuvu (skat.iepr.)."
Es varu rakstīt tikai par to, ko esmu piedzīvojis pats un tieši tāda pati informācija ir atrodama Googlē vācu valodā. Tātad tās nav manas fantāzijas jo sākot rakstīt savas grāmatas es neko par Zersestzung nezināju. Tikai pēc tam pilnīgi nejauši atradu tieši tādu pašu vajāšanas paņēmienu aprakstus vāciski. Ja ir cita pieredze, lūdzu dariet to zināmu cilvēkiem. Es nevaru rakstīt par to kas nav noticis ar mani.

Atbildēt

Antrra

22.07.2021. 21:53

»

Atis Priedītis

Stipri šaubos vai šobrīd kāds jūsu prombūtnes laikā iekļūst slepeni jūsu dzīvokli un pārvieto vai paslēpj dažus priekšmetus. Šaubos vai jūsu dzīvoklī vismaz vienu mēnesi ir jūtama viegla sadzīves gāzes smarža. Šādi es varētu turpināt vēl ļoti ilgi. Tikai manuprāt, tas pašlaik vairs nenotiek. Tiek izmantoti...


2011.-2012. gadā un varbūt arī vēlāk tādas lietas notika. Turklāt, ar masu mediju piedalīšanos. 2013. gadā liku atslēgt tv kabeli, lai nekrīt uz nerviem. Ja kultūras darbinieki nodarbojas ar sātanismiem, kur nu vēl tālāk...

Atbildēt

patiesībā

22.07.2021. 21:29

»

Atis Priedītis

Stipri šaubos vai šobrīd kāds jūsu prombūtnes laikā iekļūst slepeni jūsu dzīvokli un pārvieto vai paslēpj dažus priekšmetus. Šaubos vai jūsu dzīvoklī vismaz vienu mēnesi ir jūtama viegla sadzīves gāzes smarža. Šādi es varētu turpināt vēl ļoti ilgi. Tikai manuprāt, tas pašlaik vairs nenotiek. Tiek izmantoti...


C.: "Tiek izmantoti jau citi paņēmieni un metodes."
---------------------

Protams, tikai jums par to ir visai aptuvena nojauta, neapšaubāmi. Pretējā gadījumā jūs - neatļautos tik prasti uzbāzīgi "heroizēt" un pastāvīgi nemitīgi prezentēt savu personīgo pieredzi, vienlaikus atļaujoties glupi noniecināt to, par ko jums nav pienācīgas nojēgas, pat i ne tuvu (skat.iepr.).

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: