Menu
Pilnā versija
Foto

Aldis Gobzems, sabotieri un nodevēji

Pietiek lasītājs · 26.11.2021. · Komentāri (59)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pavisam tuvākajā nākotnē politiskie kioski, kurus šobrīd dibina politiskie šarlatāni, var sākt kļūt par daļu no lielākām politiskajām partijām un potenciāli sākt veidot valdību. To apzinoties, man reizēm ir nedaudz bail, ka viens no šiem potenciālajiem valdības veidošanas pretendentiem ir Aldis Gobzems. Paskaidrošu – kāpēc.

Pirms dažām dienām Aldis uzrakstīja Facebook ierakstu par diviem kungiem ar uzvārdu Binde, kuru vēlāk izdzēsa. Uzreiz pēc dzēstā ieraksta Aldis uzrakstīja vēl vienu ierakstu, kurā paziņoja, ka pirmajā, dzēstajā ierakstā bija kļūda. Šeit ir īss kopsavilkums par to, kā Aldis šo kļūdu izskaidro:

- Izdzēstajā ierakstā tika pieļauta rupja kļūda.

- Alda sociālo tīklu pārvaldību veic administratori, kurus šajā gadījumā Aldis nevarēja/nevēlējās pārbaudīt, un šī iemesla dēļ radās kļūda.

- Dzēsto ierakstu ar kļūdainu informāciju Aldis personīgi nepublicēja, un kļūdainais ieraksts ar Aldi netika saskaņots.

- Kļūda patiesībā bija nevis kļūda, bet sabotāža. To izdarīja nevis viens cilvēks, bet vairāki, un viņi visi  ir nodevēji.

- Nodevēji, kuri veica sabotāžu, no darba tika atlaisti.

Es personīgi neesmu pārliecināts, ka Alda izklāsts par esošās situācijas apstākļiem ir 100% precīzs. Bet neviens viņu aiz mēles neraustīja, un tāpēc, balstoties uz viņa paša skaidrojuma, izdarīsim dažus absolūti acīmredzamus secinājumus.

1. Aldis ir mikromenedžeris, un viņam visos procesos ir jāpiedalās personīgi. Reiz viņš nolēma nepārbaudīt tekstu, ko viņam bija sastādījuši administratori, un uzreiz notika sabotāža.

2. Uzmetējiem ir ļoti viegli un ērti strādāt Alda organizācijā, jo nav efektīvu darba kvalitātes kontroles mehānismu.

3. Aldis sāk pārāk daudz laika tērēt muļķībām un pārāk maz laika reālam darbam. Kļūdas tekstā Aldis nav paspējis pārbaudīt, tostarp tāpēc, ka viņš gatavoja taju zupu ar garnelēm, veikalā pielaikoja kārtējo mēteli un pētīja savus muskuļus spogulī.

4. Aldis personīgi nav gatavs uzņemties atbildību par saviem, tai skaitā sociālajos tīklos publicētajiem vārdiem. Ja Alda vārdos ir kļūda vai meli, tad vainīgs būs nevis viņš, bet gan tīklu administrators. Tas viss liek domāt, ka Aldis nav efektīvs vadītājs un nespēj vadīt pat tik primitīvu kolektīvu kā vairāku sociālo tīklu administratoru komandu. Ņemot to vērā, nav īsti skaidrs, kā viņš taisās vadīt 14 ministrus un viņu kabinetus.

5. Aldim nav intuīcijas cilvēku izvēlē. Viņam izdevās uzticēt sava svarīgākā komunikācijas resursa pārvaldību nevis vienam, bet vairākiem nodevējiem (vai labākajā gadījumā amatieriem).

6. Par politiskās darbības sabotēšanu un nodevību Aldis atlaišanu uzskatīja par vissaprātīgāko sodu. Visus pārējos nodevējus, kuri nākotnē varētu mēģināt iedragāt Alda darbu, viņš arī vienkārši atlaidīs un necentīsies šos cilvēkus saukt pie citas atbildības.

7. Diemžēl netiek ziņots, vai Alda organizācijā bez atlaistajiem palikuši vēl citi nodevēji. Tāpat netiek ziņots, vai tiks veikti darbi, lai novērtētu zaudējumus, ko atlaistie nodevēji varētu būt nodarījuši ar savām citām darbībām. Acīmredzot visas šīs lietas Aldi neinteresē.

Tagad uz mirklīti pamēģiniet iedomāties, kādas sekas visas šīs lietas atstātu uz valsti, ja runa nebūtu par kļūdu Facebookā, bet gan par valstiski svarīgu jautajumu. Vēlreiz pārlasiet šo sarakstu un pamēģiniet iedomāties, kāda būtu mūsu valsts, ja Aldis Gobzems būtu tās premjers.

Nē, pats par sevi saprotams, ka mūsu valstī ir cilvēki, kas guļ un sapņo, lai Aldis kļūst par premjeru vai vismaz par ministriņu. Šie cilvēki, redzot, cik daudz sekotāju nāk uz Alda mītiņiem, metas ceļos un, cik spēka, sāk lūgt Dievu, lai protestētāju skaits tikai augtu un lai Aldis jau pavisam tuvākajā laikā sagrābtu sev vēlamo varu. 

Es runāju nevis par izdomātiem nodevējiem, bet gan par reāliem  kuri, kamēr premjers Aldis brauks ar riteni un rakstīs motivācijas mantras Facebookā, izlaupīs mūsu jau tā nabadzīgās valsts paliekas.  

https://www.facebook.com/100000681382984/posts/4915147191851278/?d=n

Novērtē šo rakstu:

88
81