Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

antons mikosss

13.04.2021. 21:59

»

hm

Varbūt vajadzētu sākt ar to, ka vispirms Latgalē atļaut runāt latgaliski, latgaliešu valodā mācīt bērnus, izdot latgaliešu grāmatas, uzrakstus. norādes latgaliešu valodā...


............Varbūt vajadzētu sākt ar to, ka vispirms Latgalē atļaut runāt latgaliski, latgaliešu valodā...
Kurā no 15 latgaļu izloksnēm?

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

11.04.2021. 07:53

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Tualetes papīra ražošanas procesā, lai iegūtu skaistos zīmējumus un smaržvielas, tiek patērētas dažādas ķīmiskas vielas. Vēlāk tās nonāk apkārtējā vidē un atstāj ietekmi uz mums, tāpēc labāk izvēlēties videi un cilvēkiem draudzīgu tualetes papīru.

Atbildēt

Aleksandrs Kiršteins

10.04.2021. 21:52

Kaut kāds murgu raksts! Nevarēju balsot ne par par Krievijas robežlīgumu, ne par Abreni, jo nebiju 9. Saeimas deputāts. Savukārt 8. Saeimā vadīju ārlietu komisiju un mēs neļāvām tādu līgumu slēgt. Māri Grīnblatu žurnālistiem pieminēju, kā vienu no nedaudzajiem, kam vienmēr bijusi skaidra galva Latvijas valstiskās pēctecības jautājumos, līdzīgi kā to skaidroja Andrejs Dītrihs Lēbers, kurš brīdināja, ka robežlīgumu nedrīkst slēgt bez deklarācijas, kurā pieminēta Latvijas okupācija, uzsverot, ka deklarācija netika pievienota. Viss pārējais jau ir pašu žurnālistu interpretācija.

Atbildēt

Piebilde

09.04.2021. 13:35

»

hm

Varbūt vajadzētu sākt ar to, ka vispirms Latgalē atļaut runāt latgaliski, latgaliešu valodā mācīt bērnus, izdot latgaliešu grāmatas, uzrakstus. norādes latgaliešu valodā...


Vipār mana mamma Latgalē Ulmaņa laikos skolā mācījās LATVIEŠU valodā, pagastā viss nottika latviešu valodā un nekāda pieprasījuma pēc latgaliešu valodas nav bijis. Mājās katrs var runāt kā grib, nepazīstu īpaši tos latgaļu valodas lietotājus.

Atbildēt

to VNO

08.04.2021. 17:30

»

VNO

Vai tad 4 naktī durkā visi sanitāri tā guļ, ka kompi nemaz neuzrauga


Tam čekas kropļu un pederastu partijas, A/Par aktīvistam, ir mājas režīms.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

08.04.2021. 17:25

»

vecais nīgrais onkulis

Tev ir taisnība. Ir tādi. Un mēs nemaz nezinām visus


Tieši tā ! Un arī tie, kuri vaino Ulmani, ka nepretojās 6 000 000 lielajai slepkavu bandai pie Rietumu robežām. Var teikt, ka šie divi "punkti" precīzi atpazīst provokatoru- nodevēju.

Atbildēt

vispār

08.04.2021. 17:08

»

kam tad deva

tos kompensācijas sertifikātus, izņemot Abreni? Es atceros tikai privatizācijas sertifikātus, kurus nabadzīgi cilvēki bija spiesti pārdot par 2Ls, reizēm pat mazāk, lai varētu maizi nopirkt. Sevišķi jau tie, kam nekāda dzīvokļu privatizācija nespīdēja, kuru mājām atradās īpašnieki...


Kompensācijas sertifikātus deva par savulaik nacionalizētajiem īpašumiem, ko dažādu iemeslu dēļ nevarēja atdot īpašniekiem vai viņu mantiniekiem vai, ja viņi nevēlējās atgūt īpašumu.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

08.04.2021. 16:34

»

KKK

Ja jau tā nav Latvijas teritorija, tad kāpēc zemes reformas laikā visi Abrenes zemju īpašnieki saņēma no Latvijas valsts kompensācijas sertifikātos, kurus, atšķirībā no privatizācijas sertifikātiem, bija iespējams atprečot pēc nominālvērtības 28 lati gabalā? Par ko ta samaksāja? Varbūt tagad atprasīt...


Tas notika pēc tās pašas loģikas, pēc kuras somu zemniekiem, kurus evakuēja no krievu okupētajiem Karēlijas rajoniem, tika piešķirta zeme citos somijas rajonos.
Domāju, ka risinot sarunas par jauno robežu bija vērts pieminēt šīs privātpersonām piešķirtās kompensācijas. Vai arī iekļaut tās okupācijas nodarīto zudējumu kopējā summā (ja tas jau nav izdarīts). Jebkurā gadījumā no Krievijas kaut ko dabūt nav reālu cerību, bet atgādināt vajāg vienumēr. It īpaši tādēļ, ka krieviem briesmīgi patīk retorika par vienkāršo civiliedzīvotāju aizsargāšanun no "sliktajā" kaimiņzemju "establišmenta". Šajā situācijā lieks atgādinājums mātuškai par atņemtajiem īpašumiem, būtu sevišķi kodīgs, jo lielākā daļa šo sertifikātu saņemēju noteikti ir etniskie krievi.

Atbildēt

Andy Garcia

08.04.2021. 16:31

Un pie ermanbrika "High society girl" bija jāgaida līdz pusnaktij. Pulkst. vienos mēs gājām uz Ventas rumbu alēties, bet no rīta bija jākaldina dzimtenes gods, tfu ti.... visas labās lietas sākas ap pusnakti.

Atbildēt

Apine

08.04.2021. 16:27

Vēl par apiņa rakstu - inteligibilais lauks - logoss. Eiropa kultūra ir racionāla. Ziniet, kas gorbijam bija vislabākais? - tas, ka viņš atļāv runāt. Bija jāgaida līdz pusnaktij - pie Molčanova (uzvārda ģēnija glastnoj laikā) tika teikts viss. Pēc tam to nogrieza. Gorbijs atgrieza, bet latviešu padomju vara pēc tam nogrieza. Nu, vienā laidā, apini, ir irracionāli, visa Latvija vlsts ir irracionāla, nu, vajadzēja toreiz iemietoties, nostāties... nevar iet irracionālisma pavadā (kalnoozols un apinis) un pēc tam apelēt pie apgaismības, pie saprāta, pie progressa utt.

Atbildēt

Ko mēs varam

08.04.2021. 15:46

Mēs varam tikt skaidrībā ar savu pagātni un līdz ar to sākt veidot jaunu, patiesu Latvijas nākotni. Varbūt tieši ar patiesas pagātnes apzināšanos ir iespēja atbrīvoties no čekistu un komunistu varas Latvijā.

Atbildēt

īstie fakti

08.04.2021. 14:28

Valdmanis nebija ekonomikas ministrs un Kanādā sēdēja cietumā.

Atbildēt

laikabiedrs

08.04.2021. 12:27

»

nu tad nemuldi

Pirmkārt, iepriekšējā komentārā runa bija par kompensācijas nevis privatizācijas sertifikātiem...


Vai tad biji viens no pedofīla Birkava mīļākiem puišiem, ka tev tā paveicās, jeb tu, slimais kroplīti, vienkārši dirs?

Atbildēt

.

08.04.2021. 12:24

»

Mūsu bērni un mazbērni

Latvijai briesmas ir un būs ,jo bez BRIESMĀM nav iedomājama neatkarīga brīvvalsts


Kam kaimiņos nav sadistu, alkašu un pederastu krievijas, neatkarīgām brīvvalstīm nevajag nekādu briesmu.

Atbildēt

kam tad deva

08.04.2021. 07:20

»

nu tad nemuldi

Pirmkārt, iepriekšējā komentārā runa bija par kompensācijas nevis privatizācijas sertifikātiem...


tos kompensācijas sertifikātus, izņemot Abreni? Es atceros tikai privatizācijas sertifikātus, kurus nabadzīgi cilvēki bija spiesti pārdot par 2Ls, reizēm pat mazāk, lai varētu maizi nopirkt. Sevišķi jau tie, kam nekāda dzīvokļu privatizācija nespīdēja, kuru mājām atradās īpašnieki.

Atbildēt

nu tad nemuldi

08.04.2021. 06:57

»

Ko var muldēt

Uzreiz var redzēt krievinieka komentāru. Privatizācijas sertifikātus esot varēts atprečot pēc nominālvērtības 28 lati gabalā...


Pirmkārt, iepriekšējā komentārā runa bija par kompensācijas nevis privatizācijas sertifikātiem.
Otrkārt, runa nebija par pārdošanas cenu.
Treškārt, pārdot mierīgi varēja par 6-8 latiem gabalā
Ceturtkārt, "atprečot" varēja par krietni lielākām summām. Es savējos par aptuveni 300 eiro gabalā, rēķinot tagadējās cenās. Piedaloties privatizācijā un ātri pārdodot nopirktās akcijas par vienu sertifikātu varēja saņemt līdz 56 latiem mīnus komisijas.

Atbildēt

Latvija ir pārdota

08.04.2021. 04:11

Notiek lēns darbs pie Latvijas atdošanas Kremlim, ko pamīšus īsteno NA, ZZS, JV, JKP. Valsts drošības dienests kopā ar SAB ir jumtotājs šim pretvalstiskajam procesam. Latvijas armija tiek sagatavota pakļauties īstajā brīdī Kremlim, lai Putlers valsti varētu pārņemt bez neviena šāviena. Latvijas aizsardzības ministrs, neatkarīgi no partejiskās piederības, saņem 2 miljonus dolāru mēnesī par acu pievēršanu un lojalitāti Kremlim. Tas ir teātris ārēji, ko viņi raksta un deklamē par Kremli, jo ir seni sadarbības partneri jau no VDK laikiem. Tas ir teātris, lai cik neticami nešķistu. Sen Latvijā valdošā mafija tur īpašumā iespaidīgas villas pasaules dārgākajos kūrortos, simtus miljonu, ja ne miljardus savos bankas slepenajis kontos. A.Kamparam pieder vairākas noliktavas, piepildītas līdz ar griestiem ar naudu visās lielākajās pasaules valūtās. I.Godmanim kopā ar A.Kalvīti pieder vairākas fabrikas visā pasaulē, tostarp četras Dānijā, kurās tiek ražotas izejvielas Krievijas armijas vajadzībām (sākot no cukura un beidzot ar smagā kaujas bruņojuma apgādes materiāliem, raķešu galviņām). Ikdienā bez bruņota kaujas helikoptera I.Godmanis vairs vispār nepārvietojās. Izlepis savā nihilismā līdz pēdējam! Par pārējo vispār nav vērts diskutēt. Latvija kā (slepenais) galvenais partneris netīras naudas ceļā Ziemeļkorejas kodolieroču finansēšanai, narkotiku kontrobandai, akcīzes preču viltojiem. Tie jau vairs nav zuduši miljardi valsts budžetam, bet ar valdošās mafijas gādību zudusi visa valsts.

Latvijai draud briesmas un tās rada 4.maija kliķe.

Atbildēt

Kaatad

08.04.2021. 00:05

Taisnības labad, Abrene ir vien 1.ww jezgas ,juku, rezultātā nejauši ieņemts zemes pleķis, tāpat kā igauņu "palīdzēšana" Vidzemes kaujās- pa dalai, merkantīli motivēta pasaciņa. Nu, nekāds sakrālais Staburags,Abrenes nostūris nekad nav bijis. Viedokļi ir visiem, bet der iegūt arī zināšanas.Arhīvos -viss apskatāms. Tikai jāpiepūlas ārpus googles, uc, :)

Atbildēt

Liekais

07.04.2021. 23:05

Nekad, mūsu laikā Latvija, nav varējusi pati lemt savu likteni! Sākot ar Atmodu un Abreni, un beidzot ar covidu! Mēs varam vien vientiesīgi ticēt, ka esam paši noteicēji. Mēs esam par sīkiem, lai būtu paši saimnieki, un būtu pie "pirmā" galda. Arī vienoties savā starpā mēs neesam spējīgi. Mums tak ļoti patīk,klausīties pasakas, jo vienmēr ceram uz brīnumu...

Atbildēt

Hehe

07.04.2021. 22:12

Grīnblats tak bija sētnieks

Atbildēt

pareizais jautājums

07.04.2021. 22:04

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem?

Atbildēt

Indullis Durka Debillatv ĀNUSS

07.04.2021. 21:43

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus kais mani Durku Indulli, debloīcdu), cejnieku, kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Rovels Muļķu zeme/

"Es ticu, ka šis laiks
izgaisīs kā urīna tvaiks.
Tas do spēku šeit pūt
un elpot."
/ Indullis Durka, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /


-------

“Žopņiki”" ir no slāvu valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi”

Indullis Durka “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla”, 3. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2008., Nr.6. )

Atbildēt

Indullis Durka

07.04.2021. 21:38

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


atkal apķēzījies.

Atbildēt

Ar savu murgu palagu

07.04.2021. 21:19

»

Vēstures fakti nāk gaismā

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis...


atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

07.04.2021. 21:18

»

Kāpēc tas tev jāzin

Kas un kāpēc jāzina par Brestļitovskas (Brestas) miera līgumu...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Ko var muldēt

07.04.2021. 21:07

»

KKK

Ja jau tā nav Latvijas teritorija, tad kāpēc zemes reformas laikā visi Abrenes zemju īpašnieki saņēma no Latvijas valsts kompensācijas sertifikātos, kurus, atšķirībā no privatizācijas sertifikātiem, bija iespējams atprečot pēc nominālvērtības 28 lati gabalā? Par ko ta samaksāja? Varbūt tagad atprasīt...


Uzreiz var redzēt krievinieka komentāru. Privatizācijas sertifikātus esot varēts atprečot pēc nominālvērtības 28 lati gabalā !??
A vienu latu gabalā negribēji antiņ. 28 nebija nevienu mirkli. 3-4 bija griesti vienkāršiem cilvēkiem un tad arī dažas reizes pa visiem gadiem uz pāris stundām tikai tāda cena. Varbūt izpildkomitejās un partijas komitejās bija citi cipari, bet ne jau publiski.

Atbildēt

Pārkrievotais kārklu anglis

07.04.2021. 20:53

»

hm

Varbūt vajadzētu sākt ar to, ka vispirms Latgalē atļaut runāt latgaliski, latgaliešu valodā mācīt bērnus, izdot latgaliešu grāmatas, uzrakstus. norādes latgaliešu valodā...


Kremļa pakalpiņu un okupantu vadībā pat valsts valoda kopš Endzelina pamesta novārtā. Kādas rūpes no tādiem gaidīt novadu dialektiem.

Atbildēt

KKK

07.04.2021. 20:51

»

vecais nīgrais onkulis

To kāpēc 6 Abrenes apriņķa pagastu statusa maiņai nebija nepieciešams nekāds referendums ļoti precīzi pateica Satversmes tiesas spriedums. (Bet tā kā Alkšņa kungs sevi acīmredzot ieskata par visugudrāko ekspertu, tad viņam protams gan Satversme, gan Satversmes tiesa ir pilnīgi pie kājas...


Ja jau tā nav Latvijas teritorija, tad kāpēc zemes reformas laikā visi Abrenes zemju īpašnieki saņēma no Latvijas valsts kompensācijas sertifikātos, kurus, atšķirībā no privatizācijas sertifikātiem, bija iespējams atprečot pēc nominālvērtības 28 lati gabalā? Par ko ta samaksāja? Varbūt tagad atprasīt no cilvēkiem šo naudu atpakaļ? Pamatojoties uz šo piesaukto kriminālās un pērkamās Satvewrsmes tiesas lēmumu?

Atbildēt

hm

07.04.2021. 20:02

Varbūt vajadzētu sākt ar to, ka vispirms Latgalē atļaut runāt latgaliski, latgaliešu valodā mācīt bērnus, izdot latgaliešu grāmatas, uzrakstus. norādes latgaliešu valodā ...
Latviskās pārvaldības metodes sliktākas kā Padomju tieksmē asimilēt cittautības. Padomijā visos valsts svētkos pieaicināja ikvienas republikas pārstāvjus. Turpretī Latvijā latgaliešu tautas priekšstāvim pat liegts zvērestu norunāt latgaliski.

Atbildēt

antropologs

07.04.2021. 19:48

»

Sīrupiņa apmātajam

Lauķim patīk, kad udmurti uzmetušies par Baltijas vēsturniekiem. Šeku pamācies Latvijas vēsturi labāk


Tā kā visur, kur šodien smird krievs, bija tikai civilizētu tautu zeme, tad var pieņemt, ka tā radība pirms 250 gadiem pa taisno no elles nākusi.

Atbildēt

lauķis

07.04.2021. 19:43

»

Sīrupiņa apmātajam

Lauķim patīk, kad udmurti uzmetušies par Baltijas vēsturniekiem. Šeku pamācies Latvijas vēsturi labāk


Tu pat īsti neesi sapratis kas notika pirms 30 gadiem,kur nu vēl tev par vēsturi spriest.Varu dot ieteikumu,sāc pētīt ķieģeli,daudz interesanta atklāsi.

Atbildēt

Sīrupiņa apmātajam

07.04.2021. 19:38

»

lauķis

Laikam esmu viens no viņiem.NATO nav mani sabiedrotie,jo,NATO ir noziedzīga organizācija


Lauķim patīk, kad udmurti uzmetušies par Baltijas vēsturniekiem. Šeku pamācies Latvijas vēsturi labāk.
https://www.laikmetazimes.lv/2008/10/06/vai-latvija-ir-krievu-etniska-dzimtene/

Atbildēt

lauķim

07.04.2021. 19:27

»

lauķis

Laikam esmu viens no viņiem.NATO nav mani sabiedrotie,jo,NATO ir noziedzīga organizācija


NATO, tā ir garantija, ka tu, krievu anālo vagīnu laizītājs, nolādēsi savu māti, ka tevi par cilvēku neizaudzināja.

Atbildēt

kurmja draugs no VID

07.04.2021. 19:21

»

lauķis

Laikam esmu viens no viņiem.NATO nav mani sabiedrotie,jo,NATO ir noziedzīga organizācija


Lauķi,vai nodokļus maksā no iešprices,jo aktīvi p.rd par visu?

Atbildēt

psh nh

07.04.2021. 19:20

»

lauķis

Laikam esmu viens no viņiem.NATO nav mani sabiedrotie,jo,NATO ir noziedzīga organizācija


Tavs sabiedrotais ir mēslu čupa,ko pats papildini.

Atbildēt

Nesmīdi

07.04.2021. 19:15

»

Vēstures fakti nāk gaismā

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis...


Valērijs Ivanovs un Igors Šiškins nu gan ir čista leišu vēsturnieki, tāpat kā Igors Šuvajevs un Andrejs Gusačenko un vesela strīpa čekai kalpojošu kangeru.

Latvija bija okupēta valsts, kuras iekļaušanu Padomju Savienībā neatzina lielākā daļa demokrātiskās pasaules, tāpēc starptautisko tiesību gaismā visi no PSRS iebraukušie un to pēcteči uzskatāmi par kolonistiem, kas Latvijas teritorijā uzturas nelikumīgi.

Atbildēt

lauķis

07.04.2021. 19:02

»

vecais nīgrais onkulis

Tev ir taisnība. Ir tādi. Un mēs nemaz nezinām visus


Laikam esmu viens no viņiem.NATO nav mani sabiedrotie,jo,NATO ir noziedzīga organizācija.

Atbildēt

Fēlis

07.04.2021. 18:30

Ja publicē šādu rakstu, tad vajag minēt dokumentus un atsauces. Sliktākajā gadījumā- "man bija sapnis".

Atbildēt

Nostalģija pēc plombīra

07.04.2021. 18:22

»

lauķis

Tiešām briesmīgi,neesat sapratis ka vara ir globāla


Ja vara būtu globāla, tad tāds lauķis te nekomentētu un noziedznieks pūtins nemeklētu glābiņu pie ķīnas imperatora, kurš to atgrūda kā kaunu zaudējušu puišeli.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: