Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

motorhead 1916

24.12.2020. 14:12

Man neliekas saprotama autores histeerija. Laikam straadaa graamatveikalaa. JO. Es pats esmu liels lasiitaajs, attieciigi man IR graamatas. Daudzas labpraat paarlasu veelreiz. Domaaaju, ka daudzi taa dara, un 3 nedeljaam jau nu vajadzeetu pietikt. Cik graamatu tad pieder autorei galu galaa? Piecas? Cik man? Nezinu, es kvadraaatmetros skaitu peec plauktiem. 15, 16 apmeeram m2. Pietiks.

Atbildēt

Klaudija Kleina

23.12.2020. 15:03

Sezonas komplimenti !! Piesakies aizdevumam vietnē Spotlight Global Services ar procentu likmi 3%

* Vai jūs meklējat finansējumu sava biznesa dibināšanai?
* Vai jūs meklējat aizdevumus lielu projektu īstenošanai?
* Vai jums ir nepieciešams aizdevums mazāk nekā 24 stundu laikā?
* Vai jums ir nepieciešams ātrs aizdevums dažādiem mērķiem?
* Vai ekonomikas grūtības jūs ietekmē?
* vai banka vai cita finanšu iestāde jums ir atteikusi aizdevumu?

Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, mana firma var jums palīdzēt. Mēs piedāvājam labākos aizdevumu pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam lielisku iespēju iegūt izdevīgu finansējumu ar personīgo aizdevumu līdz 5 miljoniem eiro un biznesa aizdevumu līdz 15 miljoniem eiro. Līguma noteikumi ir skaidri un organizēti abās pusēs. Ikmēneša maksājumus un atmaksas periodus var pielāgot jūsu finansiālajām iespējām. Ņemot vērā individuālo pieeju individuālajām vajadzībām, gandrīz visi pretendenti var saņemt aizdevumu.

Ieinteresētajām personām vai uzņēmumiem jāraksta mums pa:
E-pasts: spotlightglobalservices(at)gmail.com |
WhatsApp: +4915758108767

Jūs varat viegli pārbaudīt mūs mūsu vietnē, izmantojot: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Mēs esam kaislīgi, lai finanšu iekļaušana būtu svarīga. Mūsu aizdevumi un ieguldījumu produkti ir paredzēti, lai piedāvātu jums ērtības un vērtību.

Izmantojot Spotlight Global Financial Services, jūs varat atvadīties no visas savas finanšu krīzes un grūtības, jo mēs esam sertificēti, uzticami, uzticami, efektīvi, ātri un dinamiski.

Silti sveicieni
Klaudija Kleina

Atbildēt

Omo

23.12.2020. 11:21

Cilvēks bez dzīves pieredzes nezinās, ka ir vairums cilvēku, kuri gatavi atteikties no visa, VISA, lai tikai tiktu pie savam cigaretem un alkohola. Nezinat, kaa uzvedas smeketaajs bez smekiem? Nrciesams, kaa uz adataam.Vai tads, kurs jau ir iesvilpis bet kuram atsaka pardot alkoholu garastavokla uzturesanai, ballites turpinasanai? Tie butu gatavi gazt valdibu un stiklus dauzit. Taa ir loti svariiga vajadziiba, jaa, slimiiba, bet panaivam cilveekam to nesaprast.

Atbildēt

juris

22.12.2020. 23:26

Vēl jau labs variants būtu tirgot gan šņabi, gan grāmatas un pat bērnu knupīšus varētu atļaut. Šodien nopietni iesmējos, kad ieraudzīju Rimi aizklātu bērnu knupīti.Pamperu var nopirkt, knupīti nē.Kāds taču sēž un sacer šos murgus , saņem labu algu.

Atbildēt

Es

22.12.2020. 16:51

Pirms nedēļas kioskā bija tā - ja gribi nopirkt kalendāru vai gadagrāmatu, to nevar nopirkt. Ja ko citu, to var. Jautājums - cik darbinieču kioskā speciāli attaisa lodziņu, speciāli nāk uz darbu, lai tirgotu aizliegtās preces. :)

Atbildēt

latvija jau nav suverena valsts

22.12.2020. 01:09

»

Valdība nav sadrumstalota;

ir tikai 2 iespējas


ta ir asv kolonijas korumpeta koloborantu administracija.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

21.12.2020. 23:57

»

Slepenais “Dāvināšanas zvērests”

https://ru.wikipedia.org/wiki/Клятва_дарения...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Vilis Lācis

21.12.2020. 21:37

Linda, diemžēl grāmatu kuģis LV ir aizbraucis sen. Nu paskaties godīgi apkārt, cik daudz ir to jauno grāmatu pircēji- omes, un saujiņa interesentu.Plus pavērtējot ar sadrukātajiem izstrādājumiem noklātās veikalu vitrīnas pārņem izmisums- no visas čupas pāris grāmatu ir sava drukātā viedola cienīgas. Lielākā čupa ir ar dažādu organizāciju dāsni samangotas naudiņas izdota makulatūra, diemžēl..... Tā ka grāmatnīcu slēgšanu nevienam nekādu ļaunumu nenodarīs, jo tajās tā pat grāmatu ipastvars ir mazāks par 50 procentiem.

Atbildēt

Slepenais “Dāvināšanas zvērests”

21.12.2020. 21:19

»

viss ir izkalkulēts un teorētiski pareizi

Tak alkohols un cigaretes ir A.Maslow piramīdā pirmā, obligātā līmeņa vajadzību prece . Bez tā indivīds paliks skaidrā prātā, aptvers kas un kā ,saniknosies un , Diespas` ka tik pie dakšām nekķeras ... Grāmatas piramīdā ir uz augstāka plauktiņa - bez tām var iztikt . Un cik tad nu vairs liela daļa sabiedrības...


https://ru.wikipedia.org/wiki/Клятва_дарения

Jaunā pasaules valdība ar Vatikāna un Pasaules Bankas morālo un materiālo atbalstu

https://www.inclusivecapitalism.com/PVO mājaslapā minēts, ka Covid-19 vakcīnas simtprocentīgi nepasargās, bet Pasaules Bankas stratēģijas tikai 1. fāze globālai ekonomikas pārkārtošanai ar Pasaules valdību ir spēkā līdz 2025. gadam, sagaidot aizvien jaunus, kā Lielbritānijā, Covid mutāciju uzliesmojumus, kas var vilkties līdz pilnīgai globālās ekonomikas sagrāvei un Pasaules valdības izveidei ar globālo elektronisko IT algoritmu koncentrācijas nometni nabadzīgajai pasaules iedzīvotāju daļai. Tautas uz Ziemassvētkiem apdāvinot ar jauna veida vakcīnām.

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

Giving Pledge (Клятва дарения (англ. The Giving Pledge)“Dāvināšanas zvērests” - filantropiska kampaņa, kuru 2010. gada jūnijā uzsāka amerikāņu miljardieri Vorens Bafets un Bils Geits.

Kampaņas oficiālajā tīmekļa vietnē teikts, ka "tas ir mēģinājums mudināt bagātākos cilvēkus un viņu ģimenes ziedot lielāko daļu savu bagātību filantropijai". Līdz 2019. gada maijam kampaņai bija pievienojušies 204 miljardieri no 23 valstīm un apņēmās ziedot vismaz 50% sava kapitāla labdarībai. Filantropu sarakstā bija tādi slaveni miljardieri kā Maikls Blumbergs, Džordžs Lūkass, Deivids Rokfellers, Marks Cukerbergs un citi. Tādējādi minimālajai summai vajadzēja būt 125 miljardiem ASV dolāru (no 2010. gada augusta) [2]. Saskaņā ar Zvērestu ziedojumus var veikt gan donora dzīves laikā, gan pēc
nāves. Ziedotājs var brīvi izvēlēties valstis un programmas, kuras viņš vēlas atbalstīt. Zvērests ir morāls, bet ne juridisks pienākums, pretendentam jebkurā formā jāiesniedz tikai paziņojums, kas adresēts fonda vadībai [3]. Vorens Bafets paziņoja, ka labprāt tiktos ar miljardieriem no Indijas un Ķīnas un pārrunātu ar viņiem filantropijas idejas. [4] Šons Beldens, Geitss un Bafets 2011. gada martā apmeklēja Indiju, lai apspriestu pievienošanos zvēresta nodošanai [5]. Franču miljardieri Arnaud Lagardere un Liliane Bettencourt tikās ar Bafetu, taču atteicās pievienoties dāvināšanas solījumam un arī atteicās to komentēt [6].

Zem zvēresta parakstījušies jau 67 pasaules miljardieri.

Фонд Билла и Мелинды Гейтс (англ. Bill & Melinda Gates Foundation) — ранее известный как «Фонд Уильяма Х. Гейтса», является частным фондом, основанным Биллом и Мелиндой Гейтс.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Клятва_даренияBila un Melindas Geitsu fonds, kas agrāk bija pazīstams kā Viljama H. ​​Geitsa fonds, ir Bila un Melindas Geitsu dibināts privāts fonds. Tas tika atvērts 2000. gadā un tiek uzskatīts par lielāko privāto fondu ASV ar aktīviem 50,7 miljardu ASV dolāru apmērā. Fonda galvenie mērķi ir uzlabot veselības aprūpi pasaulē, samazināt nabadzību, paplašināt izglītības iespējas un piekļūt informācijas tehnoloģijām. Fonds atrodas Sietlā, Vašingtonā, un to pārrauga trīs tā pilnvarnieki: Bils un Melinda Geitss un Vorens Bafets. 2017. gada 31. decembrī fonda ieguldījums bija 50,7 miljardi USD. Viņa mērogs un veids, kā viņš cenšas pielietot uzņēmējdarbības metodes ziedojumiem, padara viņu par vienu no riska filantropijas līderiem. [1] 2007. gadā tās dibinātāji tika nosaukti par otro dāsnāko filantropu Amerikas Savienotajās Valstīs, vispirms Warren Buffett. Sākot ar 2013. gada 16. maiju Bils Geitss fondam ir ziedojis 28 miljardus dolāru.
Сайт
gatesfoundation.org

Atbildēt

vēlētājs

21.12.2020. 19:03

Ko citu var sagaidīt no OIK baronu pakalpiņiem Ekonomikas ministrijā!

Atbildēt

Tumašs

21.12.2020. 19:01

»

no skujkociņa listes

PAR "LOCKDOWN 2.0...


Glābs grāmatu tirdzniecības aizliegums.Stay calm,ja jau princis Čārlzs Tev ir autoritāte.

Atbildēt

iedzērājs

21.12.2020. 18:53

Pareizi, no šmigas un smēķiem nāk akcīze!No pudelēm un smēķu paciņām nekādu vīrusu nevar savākt,bet no iepakotām grāmatām-taisni briesmu lietas!

Atbildēt

Valdība nav sadrumstalota;

21.12.2020. 18:34

ir tikai 2 iespējas:
1) valdība ir pilnīgi debila, jo nejēdz, ko dara;
2) valdība ir noziedznieki pret cilvēci, jo apzināti veic darbības, kas pasliktina valsts epidemioloģisko un ekonomisko situāciju, t.i., piekopj genocīdu pret tautu!

Atbildēt

nepaliec mājās

21.12.2020. 16:36

Linda ņe karkaj dabūsi vēl pārvietošanās ierobežojumus.

Atbildēt

viss ir izkalkulēts un teorētiski pareizi

21.12.2020. 16:11

Tak alkohols un cigaretes ir A.Maslow piramīdā pirmā, obligātā līmeņa vajadzību prece . Bez tā indivīds paliks skaidrā prātā, aptvers kas un kā ,saniknosies un , Diespas` ka tik pie dakšām nekķeras ... Grāmatas piramīdā ir uz augstāka plauktiņa - bez tām var iztikt . Un cik tad nu vairs liela daļa sabiedrības labprātīgi lasa ?

Atbildēt

Vārds

21.12.2020. 16:03

Grāmatas ir stipri dažādas, tā kā liela zaudējuma tur nav. Ārprāts nevaru Kluba žurnālu nopirkt, kā lai uzlaboju savu labsajūtu neredzot Kluba meitenes.

Atbildēt

Žulis

21.12.2020. 15:47

Ja tos aizliegumus un ierobežojumus Covid sakarā mēs vērtējam no valstiskuma un tautas interešu viedokļa, tad jāsecina, ka tie ir absurdi un stulbi. Līdzīgi epiteti tad pienākas arī tiem valdības vīriem, kuri šos aizliegumus un ierobežojumus pieņēmuši. Taču, ja mēs šos aizliegumus un ierobežojumus vērtējam kā pret tautu vērsta genocīda sastāvdaļu, tad jāsecina, ka tie ir ļoti gudri un maksimāli efektīgi. Un mūsu valstsvīrus atliek tikai uzslavēt par viņu izdomu. Kad tautas lielākā daļa ir iedzīta nabadzībā, tautas masās var rasties stihiska pretestība un tādēļ ir jāpanāk, lai dusmas un neapmierinātība transformētos apātijā un bezcerībā. Apātijas un bezcerības priekšnoteikumi ir prāta trulums. Un prāta trulumu ļoti labi palīdz veidot alkohols un ar pampersu reklāmām bagātināti televīzijas raidījumi. Grāmaatu lasīšana, šim procesam var ievērojami kaitēt. Tāpat nedrīkst pieļaut, ka savās mājās un dzīvokļos iesprostotie cilvēki tur sāk kaut ko remontēt, pārbūvēt uzlabot. Tāda darbošanās arī traucē notrulināties, tādēļ ļoti pareizi ir slēgt visus saimniecības preču un būvmateriālu vaikalus. Un, ja tas ir apzināts genocīds pret tautu, tad arī pati Covid sērga šeit ir maksimāli efektīgi jāizmanto. Nedrīkst pieļaut, ka Covid iet mazumā. Tāpēc tas lēmums par aizliegumu tirgot brīvdienās daļu no ikdienā vajadzīgām precēm arī ir ļoti gudrs. Protams, ka cilvēki tad veikalos pastiprināti drūzmēsies piektdienās. Un Covid bacilim tā būs ļoti labvēlīga augsne. Tā, ka nevajag to mūsu valdību apsaukāt par muļķiem idiotiem u.tml. Ja palūkojas no pareizā skatu punkta, tad viss nostājas savā vietā un viņu rīcībā var saskatīt dziļu, mērķtiecīgu gudrību.

Atbildēt

Lasītājs

21.12.2020. 14:58

Grāmatas jānopērk internetā, pēc jāiet pakaļ uz veikalu. Tāds tas aizliegums.

Atbildēt

lauķis

21.12.2020. 14:48

Ka tur bij;gojiem tikai vīns,izpriecas un asinis,vai kaut kā tā.
Izglītošanās un apziņas attīstība nav gojiem domāta.

Atbildēt

Māris

21.12.2020. 14:33

Absruduma valdības lēmumos netrūkst.

Savajadzējās cepampapīru, lai uzceptu piparkūkas un vēlāk ZS cepeti. Ieeju Rimi - 70% no sortimenta atļauts, t.sk. alkohols, bet cepampapīru nopirkt nedrīkst. Piparkūkumu mīklu drīkst, bet nu cepampapīru tomēr nedrīkst.

Spānijā martā arī bija ierobežots produkto loks, ko drīkstēja nopikrt. Bet tagad, kad ir otrais vilnis Spānijā vispār vairs nav nekādu ierobežojumu uz to ko drīkst vai nedrīkst pirkt. Tur gudrāki ļaudis saprata, ka kaut ko bezmērķīgi ierobežot nav jēgas.

Kāpēc mūsu idiņi nevar balstīties uz to valstu pieredzi, kuri jau bija izmēģinājuši šādu variantu, un atzinuši to par neliederīgu.... Kāpēc mums katru sūdu (tas attiecas arī uz izglītības jomu) pašiem jāpārņem un tad jāsaprot, ka tas ir sūds un vajag visu reformēt.

Atbildēt

Paranoja

21.12.2020. 13:46

Priekškam grāmatas! Mēs visi mirsim! Dod šņabi, lai būtu vieglāka nāve!

Atbildēt

no skujkociņa listes

21.12.2020. 13:41

PAR "LOCKDOWN 2.0"
Princis Čarlzs, Džonsons ir vieni no lielākajiem "The Great Reset" atbalstītājiem kapitālisma modernizēšanā. Viņu pārliecībā "COVID-19" ir ļoti piemērots transformatīvais notikums. Taču visu ātri neizdosies "pārlādēt". Tāpēc ir nepieciešams jauns "lockdown", par ko viņi izsakās kopā ar Švābu u.c. Pasaules ekonomikas foruma pasākumos jau no 2020.g. jūnija. Ļoti iespējams, angļu kungi gada beigās ir noorganizējuši savā zemē "Lockdown 2.0", Lielbritānijai kļūstot par jaunas histērijas, jaunas karantīnas sākumu. Kā redzam, viss attīstās strauji un Eiropu pārklāj jauna "kovida" panika. Jau šovakar (20.12.2020.) apspriežas ES vadoņi, arī Latvijas vadoņi šovakar apspriežas, kā rīkoties jaunajos apstākļos. Jau vairākas valstis ir slēgušas satiksmi ar Angliju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: