Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lythe1938

25.07.2021. 19:40

I have made 96,760 Buck just last month by working online from my home. I am a full time college student and just doing this in my free time for a few hours per week by using my laptop.Everyone can check this out and start making cash online in a very easy way by just following the instructions… ...

.COPY This Website .... HERE══════►►► 𝐰𝐰𝐰.𝐒𝐧𝐚𝐠𝟒.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

?☠️

25.07.2021. 18:18

»

?

kāpēc JKP? Jurašs


kapēc zeme ir apaļa? tumsa?

Atbildēt

blefs

24.07.2021. 17:12

tā jau ir, klients uz 5000nieku noreaģēja noraidoši, tad nu jāsariebj cik tik vien var mēģinot pavilkt visu ko vien var - ir vainīgs, nav vainīgs, lai tik veidojas negatīvs tēls visiem kas ap to grozās - amatpersonām, ierēdņiem, beidzot knābim. godātie komentētāji - paveraties atpakaļ Ramoliņa rakstu vēsturē - vai tiešām Jūs domājiet, ka visā šajā sāgā iesaistītajiem ierēdņiem, amatpersonām būtu iespēja uz kāda ierēdņa/amatpersonas neizdarības pēc uz viņu pleciem parāpties pa karjeras kāpnēm, viņi to neizmantotu? šāds atmaskojošās žurnālistikas veids īsti ne ar ko neatšķiras no reketa. jāsaprot taču, ka šādi portāli jau nepastāv par ideju, tas ir bizness, kura pamatā ir peļņa...un kā redzams portālā, peļņa jau nenāk par reklāmām, un cik noprotu, valsts ar šo portālu nefinansē. es esmu par mera sajūtu visā - vainīgs, dod iekšā, pa īsu, tad liecies mierā un apmierini savu ievainoto pašcieņu kādā citādā veidā. Pilnīgi tukšs raksts

Atbildēt

neknābis

24.07.2021. 11:53

Vai knābis patiesībā nav politiskās bandītu mafijas jumts? Tā teikt neļaut aborgiēniem traucēt kundziņu labsajūtu? Un ja 1905.gads atnāk un kundziņus sāks svilināt? Bail nemaz nav?

Atbildēt

Cigaretes un JKP

24.07.2021. 11:25

Juraša grupējums vienmēr ir kontrolējis KNAB un ne tikai !!!!!!!!!!! Smārdē ne tikkai zaglis , koku cirtējs ir noziedzinieks kam ir saikne ar JKP!

Atbildēt

Forest Turkmenia

24.07.2021. 10:47

»

kļimoviča aita

Esmu pabijis Engurē


bet cirst tur var izkārtot caur pagastu

Atbildēt

Domātājs

24.07.2021. 10:20

Nav skaidrs tāds jēdziens kā "valsts noslēpums".
Ja reiz valstij, kuras pilsonis es esmu, ir no manis kas slēpjams, tātad-valsts nav mans draugs, valsts ir mans ienaidnieks.
Un, likumsakarīgi, man būs lietas,kuras es slēpšu no valsts.

Atbildēt

Fakts

24.07.2021. 10:13

Straumem ir pienacis laiks rakstīt atlūgumu.
Būt Vienotības sešiniekam un katru atteikuma vēstuli saskaņot ar Jaunupu vai citu Vienotības "obščaka" koordinatoru ir pilnīgs finišs pašcieņai.

Vienotība iznīcināja valsts policiju, panākot tās prātam neaptveramo degradāciju un korupciju. KNAB ir nākošā iestāde, kurā tika sasniegti Vienotības mērķi - iestāde ir maksimāli degradēta.

KNAB šodien ir lielākais kadru gatavotājs un piegādātājs organizētājai noziedzībai, piemēram Jurašs, Juraša, Berezins, Stūris (šobrīd prokurors).
Kā arī KNAB pilda organizētās noziedzības "pasūtījuma galda" uzdevumus: Magoņa lieta, pasūtījuma kriminālprocesi pret pašvaldību vadītājiem.
Piemēram, Vienotība īstenojot Straumes pusbrāļa Edvīna Straumes (V) bīdīšanu Valmieras mēra krēslā, KNABā uzsāka kriminālprocesu pret Valmieras mēru Baiku un citām personām.
Tā kā KNAB šobrīd smird diezgan stipri.

Atbildēt

🐶🦊

24.07.2021. 09:48

Ramoliņa pasūtījuma apdiršana pārgājusi uz žēlabām par KNAB.
Tikai "argumenti" sen sasmirduši, jo daudzus gadus Lapsa gaužās par to , ka viņam neļauj pārsūdzēt atteikuma lēmumus.

Atbildēt

LEVANA SKAIDRĪTE

24.07.2021. 03:30

Jakubs iejuties savā amatā, laiks mainīt!

Atbildēt

KGB

24.07.2021. 00:25

»

kļimoviča aita

Esmu pabijis Engurē


MĪZALA!!! Ja vajadzēs , Tevi atradīs!!!
Par vārdiem...atbildēsi!
Lūdz DIEVU ...engures baznīcā!....KROPLI...

Atbildēt

Smārde/lode

23.07.2021. 21:58

»

Temida


Vispār jau stāsta varonis (būvnieks)ir viens no JKP dalībniekiem .Un kā mēs zinam tad JKP piekontrolē KNAB lai JKP bandītus un mazgātājus neaiztiek!

Atbildēt

Asiirietis

23.07.2021. 21:28

»

Pietiek kasīties

Kas Pietiek nav saprotams? Šoreiz miljonārs pie vainasc? Rīt būs ganuzēns. Arī ganuzēni taisa rebes pašvaldībās. Var ierosināt tūkstošiemkriminālprocesu un vainīgajos pieskaitīs valsts un pašvaldību amatpersonas - ne tādus administratīvos aktus izdevušas! Ne tādu faktisko rīcību veikušas...


Kamēr viena daļa smerdeļu nebūs uzsprausti uz mēslu dakšām nekādas tiesāšanas nebūs. Varbūt kādu vienu divus noziedos par prieku pūlim.
Visa pasaule nevar notiesāt vienu sūda kremļa teroristu, jo .... vispirms jāuzvar lai tiesātu. Latvijā ir tas pats, lai tiesātu ir fiziski jāuzvar, bet vai esat gatavi uzvarēt ? Ja nē, tad aiztaisat mutes un rāpojat klanaties bučojat sūdcaurumus tālāk.

Atbildēt

Temida

23.07.2021. 21:06

»

Straume ir noziedzības karteļa jumts

Tas ir pilnīgi skaidrs, spriežot pēc viņa darbības "rezultātiem" un pieņemtajiem lēmumiem. Rezultātu nekādu un lēmumi par labu noziedzniekiem. Šis garīgi apdalītais "profesionālais spiegs" savā tupumā nesaprot, ka mantiskais kaitējums ir arī tas, ka lai pārtauktu noziedzīgā nodarījuma virzību, valsts...Straumei nav ne vainas , viņš mēģina strādāt apstākļos kad valdībā ir JKP banda kuri ar saviem bandas locekļiem ,piepirktiem ,iebiedētiem visu iestāžu partizāniem cenšas diskriditēt knab ,valsti utt. Tādos apstākļos vispār brīnums ka kāds vēl strādā !!!!

Atbildēt

KNAB jālikvidē, Straumi cietumā!

23.07.2021. 21:01

KNAB Straumes vadībā ir palicis tikai par nodokļu naudas izškērdētāju un strādā ar negatīvu efektu - faktiski viņi veicina noziedzību, nevis to apkaro. Līdz ar to skaidrs, ka KNAB ir jālikvidē un Straume ir jaarestē un jātiesā ar mantas konfiskāciju par noziedzīgu bezdarbību, kas radījusi būtisku kaitējumu valstij.

Atbildēt

Straume ir noziedzības karteļa jumts

23.07.2021. 20:54

Tas ir pilnīgi skaidrs, spriežot pēc viņa darbības "rezultātiem" un pieņemtajiem lēmumiem. Rezultātu nekādu un lēmumi par labu noziedzniekiem. Šis garīgi apdalītais "profesionālais spiegs" savā tupumā nesaprot, ka mantiskais kaitējums ir arī tas, ka lai pārtauktu noziedzīgā nodarījuma virzību, valsts ir patērējusi nodokļu maksātaju naudu, tostarp, lai samaksātu šim pilnīgi amatam neatbilstīgajam šaubīgajam tipam algu.Ja miljonārs ir pieķerts noziedzīgā nodarījumā un nodarījums ticis apturēts, valsts tam ir patērējusi ne jau mazus resursus. Tas būtu jāsedz miljonāram, mantiskais zaudējums patiesībā ir nodarīts valstij, kā arī iesaistītā amatpersona ir nodarījusi reputācijas zaudējumu ierēdniecībai. Straume ir galīgi korumpējies un ir steidzami jāmet laukā no KNAB> Bet kurš gan to darīs, ja valdošās partijas pašas ir organizētās noziedzības veicinātājas, atbalstītājas, uzraudzītājas un dalībnieces. Kāpēc organizētās- tāpēc, ka neorganizēto (to, kas nev zem viņu jumta) viņi apkaro un pasniedz to kā cīnu pret noziedzību. Vienotības, ZZS un NA noziedznieki apkaro citus - sīkos, neorganizētos noziedzniekus, kuri nemaksā meslus. Straume ir centīgs minēto partiju pakalpiņš, nevis KNAB biroja vadītājs faktiski.

Atbildēt

Nu

23.07.2021. 20:11

Šitas gan ir sviests. Nu protams, ka nevienas lietas materiāli netiks publiskoti. Nu galīgi šķidrs šis pietiek.com palicis. Varētu kaut ko uzrakstīt par tārpu dzīvi labāk. Kaut gan to jau Crash Test Dummies izdarīja, tā ka bez plaģiāta neiztikt. Tādi rasnači, melbārdes u.t.t.

Atbildēt

Pēteris

23.07.2021. 19:24

»

kļimoviča aita

Esmu pabijis Engurē


Tevi arī izskaloja?

Atbildēt

juris

23.07.2021. 18:29

Ja jau ir vajadzība piesegt, skaidrojumu vienmēr var atrast... Ne pirmais, ne pēdējais gadījums.....

Atbildēt

kļimoviča aita

23.07.2021. 18:08

Esmu pabijis Engurē.

Un lūk, ko es jums teikšu - NAV TUR NEKĀDAS "KĀPU ZONAS"!!!

Tur ir tikai aizsērējusi "osta", baznīca, kuru neviens neapmeklē, un kapiņi, no kuriem rudens vētras izskalo miroņus!

Atbildēt

go-ga

23.07.2021. 16:16

Darbs dara darītāju.
Ja tiek nozagta vairāk kā viena ievārijuma burciņu, redzama KNABA bezspēcība, izmeklēšanas līmenis, kompetences trūkums, pazūd pierādījumi, nepareizi izņemās pierādijumi, gadiem noklausītās sarunas tiek nolaista wc.
Never atrast nevienu iemeslu, lai uz tās mājas nenomainītu šilti uz LOHATRONS un uz formām uzšūt LOHATRONŠČIKI un uz busiem sanāk ļoti rupjš vārds, bet uz autobusiem varētu nerakstīt, viņi jau tikai tāds liktenis autobuss.
Šitā gadiem čakarēt cilvēkus kuri maksā nodokļus, lielākos EU, kuri aiziet kukuļos, nekā nedarīšanā, piesegšanā, un iršanā skatoties ar nevainīgu pārliecību pāri visiem.

Atbildēt

millers

23.07.2021. 14:25

cik tad dabūji uz ķepu ,straumen ? ? ir nu gan viens smerdelīgs kantorelis

Atbildēt

lauķis

23.07.2021. 13:17

»

Eduards Lunis

---Pilnībā piekrītu-KNAB iālikvidē...


Vai nevajadzētu sākt ar partijnieku/augļotāju sistēmas likvidēšanu?

Atbildēt

Uz cietumu kamerām jā osūta 12. Saeimas deputāti

23.07.2021. 12:50

»

A.L.P.

Cik ilgi tas knab ņirgāsies par Latvijas tautu un tās likumdošanu ? Kas ir izdarīts pa šiem gadiem ? Absolūti nekas!!! Cietuma kamera pēc tevis skumst ,Straume


kuri balsoja par likumgrozījumiem, kas prokuroriem iedeva tiesības vienpersoniski lemt par pierādījumu pietiekamibu kriminālprocesos.

Atbildēt

Pietiek kasīties

23.07.2021. 12:47

Kas Pietiek nav saprotams? Šoreiz miljonārs pie vainasc? Rīt būs ganuzēns. Arī ganuzēni taisa rebes pašvaldībās. Var ierosināt tūkstošiemkriminālprocesu un vainīgajos pieskaitīs valsts un pašvaldību amatpersonas - ne tādus administratīvos aktus izdevušas! Ne tādu faktisko rīcību veikušas!

Kriminālproces rezultātā valstij pēc izmeklēšanas kaut kāds materiāls labums jāiegūst. Neviens ar kukuli pie rokas nav pieķerts.

Meklēt un sodīt amatpersonas un tām konfiscēt īpašumus?.. nepierādāmi fakti.. prokuroriem dotas tiesības vienpersoniski lemt par pierādījumu pietiekamību...

Nesamērīgi kult tukšus salmus! Samērīgi tas vien ir Pietiek. Jo vismaz rakstu var uzcept.

Atbildēt

Eduards Lunis

23.07.2021. 12:42

---Pilnībā piekrītu-KNAB iālikvidē!
Jau daudzus gadus atpekaļ, kad Strīķes kundze bija par priekšnieci un tikšanās reizē ,dokumentāli norādot uz klaji bezjēdzīgām KNAB darbinieku atbildēm , ierosināju likvidēt šo iestādi. Strīķes kundze teica, ka padomāšot par šo ...domā vēl līdz šim ...!?
UN ne jau tikai Knab ir jālikvidē! ir vairāk kā 15 dažādas kontrolējušās iestādes,kuras kopā ņemot tērē pusi Latvijas gada budžeta!?

Atbildēt

Zeme

23.07.2021. 11:15

»

Atveries

Uz kundzi laikam tas gabals noformēts ,bet nelikumības izpildījis vīrs(tā sanāk


Un kur tad ko izpildījis??? Kur pierādījumi un fakti???? Moš vajadzētu tos nomelnošanas kampaņas autorus vilkt pie kauna staba. Tā jau par katru var bez pamata zākāties...pietiek smird.

Atbildēt

labi ka ne hlebnikovam

23.07.2021. 11:11

»

Pēteris

Kā straumēns piebriedis! Drīz jau pārspēs Cēsu prokuroru hļebņikovu


nav jaadomaa par nakotni ,...ari citroni pasi krit no gaisa

Atbildēt

Maigonis

23.07.2021. 10:24

Nasaprotu zīmītes tekstu: knabis, tu esi cūka :)

Atbildēt

Pēteris

23.07.2021. 10:15

Kā straumēns piebriedis! Drīz jau pārspēs Cēsu prokuroru hļebņikovu!

Atbildēt

skolotāji antivakseri grib referendumu

23.07.2021. 10:02

»

Ņemot vērā

Ņemot vērā KNAB līdz šim (ne)paveikto, pieņemu, ka atbildē noteikti ir kāda kļūda...


turpat balsojam par knab, vai mums vajag tādus skolotājus,kas rada tādus kanabus u.t.t., jo cik jau var

Atbildēt

labi, visi būvējam kur gribam

23.07.2021. 10:00

kā noriebušies č

Atbildēt

A.L.P.

23.07.2021. 09:59

Cik ilgi tas knab ņirgāsies par Latvijas tautu un tās likumdošanu ? Kas ir izdarīts pa šiem gadiem ? Absolūti nekas!!! Cietuma kamera pēc tevis skumst ,Straume !

Atbildēt

Хм

23.07.2021. 09:23

Не те это масштабы, чтобы такие случаи интересовали касиклиса или байбу. Вот достанется ли лес России Китаю- это да, это важная проблема, которая должна интересовать каждого латыша! А какие -то "мелочи" у себя дома.. Но что там этот дом миллионера в защитной зоне по сравнению с дворцом Путина! Да и вообще зачем лишний раз беспокоить местного латыша местными же проблемам, когда рядом такое, такое!!

Atbildēt

Atveries

23.07.2021. 09:04

»

Zeme

Kārtējais pasūtījuma ķengu raksts. Un kur saite ar to čali - ne viņam tas gabals pieder, ne kādam ko prasījis


Uz kundzi laikam tas gabals noformēts ,bet nelikumības izpildījis vīrs(tā sanāk).

Atbildēt

Jūsmiņš

23.07.2021. 08:55

Patiesībā jau gandrīz VISAS valsts iestādes pilnīgi atklāti ieņirdz uz sabiedrības vai atsevišķu pilsoņu, vajadzībām, tāda tā mana paša pieredze.
Principā rīkojas tā, kā grib, un iepūt. Vēl aizliedz lēmumus pārsūdzēt, lai gan faktiski nav jau arī kam pārsūdzēt, lielākajā daļā iestāžu ierēdņi pūš vienā stabulē, informācijai klāt netiec, un tālākais jau tādiem straumēm cope-paste un tikai drukā atteikumus.
Ierosinājums pareizs, tāds sapuvis knābis ir jālikvidē, bezjēdzīga nodokļu maksātāju naudas tērēšana, it kā korupcijas apkarošana, bet faktiski tās piesegšana.
Kādreiz simpātisks čalis bija, tas Straume, tagad jau ģīmis trekns palicis, kā jau visiem pietuvinātajiem. No tā vien jāsaprot, kāpēc tādi lēmumi, vārna vārnai jau acī neknābs!

Atbildēt

Zeme

23.07.2021. 07:01

Kārtējais pasūtījuma ķengu raksts. Un kur saite ar to čali - ne viņam tas gabals pieder, ne kādam ko prasījis.
Smird pietiek....

Atbildēt

ha-ha

23.07.2021. 06:57

Valsts ekonomiskās drošības,veselibas,sociālās aizsardzības iestādes joprojam pilda šo jomu apdraudētāju advokātu kantoru funkcijas.Viņas uzvedās atbilstoši neslēptajai politikāņu uzturētajai kolaboracionisma un un kangarisma slavinošai politikai,kura ar lielu sajūsmu atbalsta okupantu galma muzikantu un dzejdaru daiļrades izplatību,lai gan to gaudojošās un smilkstošās formas izsauc fizisku pretīgumu.

Atbildēt

Ņemot vērā

23.07.2021. 06:38

Ņemot vērā KNAB līdz šim (ne)paveikto, pieņemu, ka atbildē noteikti ir kāda kļūda.
Ja ar tādu rūpību darītu arī darbu, kā gatavota šī atbilde, tad gan jau līdz galam jovesto lietu īpatsvars būtu lielāks.

Lato, iesaku ierosināt vākt parakstus par KNAB likvidēšanu.
Jums tā pamatojumam ir vairāk kā vajag materiāla.
Manuprāt, tam jābūt nākamajam solim, jo cik ilgi var šo bezjēdzīgo saraksti?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: