Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sandra Briķe

29.01.2020. 12:02

»

Neliels progress Jūsu attīstībā

Beidzot, Sandra, saņemies, aizej uz bibliotēku, paņem un izlasi G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem. Kad izlasīsi, tad sapratīsi, kādēļ ir sačakarēta tiesībsargājošā sistēma un kam tas izdevīgi. To čakarē joprojām un neatgriezeniski. Cionisti minētā grāmatā māca : “Tauta jāpieradina pie nelikumībām.” Ģirģens...


Tā, kā tika un tiek sačakarēta tiesībsargājošā sistēma, joprojām un neatgriezeniski, ir patiesība, jo man pat ir grūti izdomāt, kā pie šādas degradējošos tiesībsargājošo iestāžu sistēmām un sabojāto cilvēku domāšanu vai vispār nedomāšanu par sekām, kad trūkst gudru un drosmīgu cilvēku, ir iespējams ko izmainīt.- Bet, ka tālāk nav vairs kur iet, ir skaidrs, jo ir sagrauta valsts demokrātija, kas noteikta LR Satversmē. Lai kā tas Jums var šķist divdomīgi, bet 80.gadu beigās un 90.gadu sākumā, kad strādāju par izmeklētāju, likuma normas ievēroja daudz precīzāk, likumus arī lasīja, pirms tos piemēroja, bet tagad ar likumu manipulē un zem likuma vārda dara klajas nelikumības. Protams likumi varbūt mazliet atšķirās, bet noziegumi bija tie paši, kā arī manā lietu izmeklēšanā mani nevarēja nelikumīgi ietekmēt. Ceru, ka Jūsu pieminētā tiesnese ir no tiem 5% domājošo un gudro, kas savu amatu ieguvusi kā gudrs cilvēks ar tiesiskuma pārliecību un vēlmi palīdzēt cilvēkiem novērst viņu tiesību aizskārumus.

Atbildēt

Neliels progress Jūsu attīstībā

23.01.2020. 14:53

»

Sandra Briķe

Apsveicami, ja S.Ģiģena kungs vismaz vēlas mainīt kaut ko uz labo pusi un to, kas notiek policijā saredz kā problēmu, jo līdz šim viss ir gājis tikai uz slikto pusi. Policijā pa lielam ir degradācija, bet kompetento, gudro un domājošo, labi ja 10%, tāpat kā citās sauktajās tiesībsargājošās iestādēs. ...


Beidzot, Sandra, saņemies, aizej uz bibliotēku, paņem un izlasi G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem. Kad izlasīsi, tad sapratīsi, kādēļ ir sačakarēta tiesībsargājošā sistēma un kam tas izdevīgi. To čakarē joprojām un neatgriezeniski. Cionisti minētā grāmatā māca : “Tauta jāpieradina pie nelikumībām.” Ģirģens ir noderīga marionete, sistēmas klonēts un radīts VDD pārraudzībai. Viņam bērns ir no kādas tiesneses.

Atbildēt

saule

23.01.2020. 13:14

Bet kā tad citādi lauku bodniece tiktu par ministri? Laba kārtība! Gandrīz tik pat laba kā JKP- bet tur jau īpšaisšupļinskas nevada'mīobas faktors un jāsargās no kārtējā pilnmēness

Atbildēt

Atkal bildē

23.01.2020. 12:38

saldais pārītis!😀🌺😎✌️

Atbildēt

Tas viss ir tāpēc

23.01.2020. 11:07

Ka Latvija ir neizdevusies valsts.

Atbildēt

koijots

23.01.2020. 09:42

Ko te vēl var gvelzt par kaut kādu iespējamo KPV LV pašlikvidāciju brīdī, kad valsts finansējums septiņkāršojies?
Bet iestagnējusī iekšlietu sistēma ir jāpaurda. Ne visiem tas ir pa prātam.

Atbildēt

bez saubam

23.01.2020. 07:04

Latvija beidzot ir iekslietu ministrs, kurs saprot, ko dara un ir ar mugurkaulu... Tie, kuriem forma ir tikai piesegam sak nereali stresot.

Atbildēt

100 punkti

22.01.2020. 22:41

ka Ģirģens agrāk vai vēlāk uzvilks to Petraviču uz desas ... ja vien nav jau to izdarījis. ;)

Atbildēt

Sanāca izdarija un neatceramies

22.01.2020. 20:54

Sex un nekas vairāk un laiks 5 minūtes un viss spiediens nogājis.

Atbildēt

Amors

22.01.2020. 20:07

»

Dolārs

Izskatās abi kā pēc mineta


Glauda dāmas somiņu. Tur kaut kas ir! Vai jauns pārītis?

Atbildēt

Dolārs

22.01.2020. 20:05

Izskatās abi kā pēc mineta!

Atbildēt

hmm

22.01.2020. 20:01

Ģirģens, protams, ir baigais maita un tā tālāk, tikai kpv lamāšanas eiforijā nevajadzētu aizmirst, ka mentu "profesionāļi" un vecākie virsnieki kā reiz ir tie, kas noorganizēja gan pasūtījumu galdu, gan pārējās bandītu būšanas.

Atbildēt

Vīruss

22.01.2020. 19:43

Būtu labāk ticis vaļā no dmitrija čekistoviča trofimova...

Atbildēt

Sandra Briķe

22.01.2020. 16:58

Apsveicami, ja S.Ģiģena kungs vismaz vēlas mainīt kaut ko uz labo pusi un to, kas notiek policijā saredz kā problēmu, jo līdz šim viss ir gājis tikai uz slikto pusi. Policijā pa lielam ir degradācija, bet kompetento, gudro un domājošo, labi ja 10%, tāpat kā citās sauktajās tiesībsargājošās iestādēs. Diemžēl policijā pa lielam nav vairs ne profesionālu praktiķu ne arī juridiski kvalificētu speciālistu,kam jābūt komplektā, kā arī virsnieka pakāpe pa lielam nav vairs tā, kas piešķir atbildību un virsnieka godu par savu pienākumu izpildi, kā arī ''pelēkās šūniņas'' nav aktīvas. Politiskās sistēmas vienaldzība un Policijas akadēmijas likvidācija, bija pēdējais piliens iekšējās drošības sagraušanā. Diemžēl jāatzīst, ka I.Ķuža komanda nav veikusi redzamus un jūtamus pasākumus policijas profesionalitātes uzlabošanā,tādēļ uzplečiem vairs nav nozīmes. Lai tagad izstrēbtu to, kas ir savārīts, faktiski tas nav iespējams. Manā skatījumā viss ir jāsāk no sākuma - no nulles, radot jaunu sistēmu un izvērtējot katra kompetenci un iepriekšējo veikumu. Ja nav profesionāls policists, tad labāk, lai nav vispār, jo dotā vara (amata ieņemšana) bez gudrības nodara lielāku ļaunumu nekā tukša vieta. Pēc manām domām, policiju, tāpat kā citas, nav iespējams saukt par tiesībsargājošo iestādi, jo tā ir aiskārusi daudzu cilvēku pamattiesības - cilvēktiesības - gan cietušo, gan pārkāpēju. Ja policija pa liekam nav strādājusi cilvēku labā un tiesiskuma līmenī, bet vārījusies savā sulā, imitējot, ka strādā, parādot varu un ambīcijas, tad priekš kam policiju ?,- vajag paplašināt dedektīvdarbības iespējas un mēs iesim palīgā sakārtot šo valsti.

Atbildēt

Jojo

22.01.2020. 16:09

Ģirģens kko TV fleitēja, ka, neīstenojot viņa ieceres, VP amatam iešot garām Harvardas absolventi utml. Varētu padomāt, ka tad, ja mīkstinās prasības, šie Harvardas absolventi vnk stāvēs rindā uz VP priekšnieka vietu!. IeM sistēmā strādājošajiem nav nekādas ilūzijas, ka KP LV ir klauni un neko nesaprot no jomām, kur viņu ir ietrausušies silēs ar visām četrām. Bez jomas pārzināšanas, kas rakstā minēta, vēl jāņem vērā, ka VP priekšniekam ir jāvada 6 vai 8 tūkstošu!!! darbinieku kolektīvs, kas pat Ķuzim izdevās ne pārāk labi. IeM sistēmā jau bija precedents, kad melnā Linda par VP šefu ielika Velšu, kurš bija tikai majors (kas teorētiski atbilst prasībām) un drīz vien pašai nācās noņemt, jo viņš reāli netika galā tieši dēļ tā, ka vēl nebija izaudzis līdz tāda līmeņa vadītāja prasmēm. Es saprotu, ka Ģirģens varbūt uzskata, ka viņa cilvilsieva tiesnese vai kāds draugs advokāta palīgs būtu baigi foršie 8 tūkstošu cilvēku kolektīva priekšnieki, bet vajadzētu kādam ieskaidrot, ka VP nav Latvenergo padome, kur var sēdēt rebenoki, rubesas un citi rukši, VP ir ļoti sarežģīts un melns darbs. Bez tam, cilvēki policijā DIENĒ, lai no ierindnieka tiktu par ģenerāli, kā saka, tad jau zūd visa izdienas jēga, ja ģenerāļa amatā var ielikt jebkuru savu draugu vai draugaļu.

Atbildēt

Ķiļķēns

22.01.2020. 15:15

KPV LV iet pa skuju taku, žēl tik Petraviču, tāda cērtama eglīte, un jau samaitāta!

Atbildēt

anonīm

22.01.2020. 14:29

Visiem juristiem no advokātu birojiem, kur strādā Ņemiro un Girgens, ir jānodrošina labi atalgots darbs ministru kontrolētajās nozarēs. Priekš kam tad šie kungi tā rāvās pie varas? Tak jau, ka priekš tam. Un, ja šiem plāniem traucē kādi likumi, tad tie ir vai nu jāatceļ, vai jāignorē. Tas priekš muļķu un reņģēdāju zemes tak ir pats par sevi saprotams.

Atbildēt

lauķis

22.01.2020. 14:22

Pilnībā atbalstu Ģirģena kungu,lielākā kretīna principu partijnieku sistēmā neviens vēl nav actēlis.

Atbildēt

Klauni

22.01.2020. 14:22

Tie Klauni paliek bīstami!!! Šie gadījuma cilvēciņi, gadījuma un apstākļu sakritības pēc, nonākuši amatos, nezin un nesaprot ko tur darīt. Tikai pazīstamus, sev pietuvinātus un uzticību sološus, salikt amatos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: