Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu nu

06.06.2022. 16:54

»

Visam savs laiks

Nebūs ilgi jāgaida, kad tu sāksi gaudot pilnīgi pretēju propagandu. Kā jau parasti


Paklausies labāk, kādi zaldāti, veci, šķībi un greizi un pusakli Putinam palikuši, kas lieliski sader ar sešdesmitgadīgiem T-62. Ukraina saņem jaunus ieročus, bet krievam drīz būs jākaro ar kapļiem. Nez kur palikuši tie 2000 tanki Sramata, kam jau vairāk kā gadu bija jābūt armijā un vienīgo eksemplāru Su - 57 arī Ukrainas debesīs neredz? Nomīzis būs no no 20 reižu lētākiem Bauyraktar?
СОЛДАТЫ БЕГУТ ИЗ АРМИИ ПУТИНА И С ВОЙНЫ В УКРАИНЕ /youtube/

Atbildēt

Zilace

06.06.2022. 16:54

kā var rakstīt, ka krievi nav cilvēki? Jūs jūkat prātā? valstī, kur ir tik daudz jaukto ģimenu, kur mēs diendienā strādājam kopā dažādu nacionalitāšu pārstāvji, kā var kāds atļauties rakstīt, ka daļa no mums nav cilvēki? pie tam, vēl rakstīt, ka "ruskij mir" ir jāiznīcina? vai tas ir normāli?

Atbildēt

rietumskapja propagandas kārtējam upurim

06.06.2022. 16:52

»

Kremļa propagandas kārtējam upurim

Kad sapņo aizver acis! Baidens neko tādu nav teicis


Kad aktīvais partneris tevi izpakaļo, aizver acis lai neizspiežas!

Atbildēt

Valdis

06.06.2022. 16:49

Jaunie politikāņi kas reālu karu nebija piedzīvojuši nespēj vienoties lai no tā izvairītos.Kāds miers Eiropā bija pec 2 pasaules kara,kad prata viens otram piekāpties miera dēļ.

Atbildēt

tev neviens neko neprasīs

06.06.2022. 16:48

»

Tavs laiks ir pārāk īss

Nu ar tevi vienā korī jau nekad nedziedāšu. Tik zemu neesmu kritis


Ko saimnieki liks, to tu gaudosi. Tieši tik zemu tu esi kritis, ka vēl zemāk vairs nevari nokrist.

Atbildēt

plānprātiņam

06.06.2022. 16:46

»

plānprātiņam

Nevajag vingrināties lingvistikā. Visiem sen zināms, ka žmuriks, atšķirībā no pārējiem, ir labs krievs


Nevajag ignorēt tava psihoterapeita noteikto diagnozi un norādījumus par stipro zāļu lietošanu.

Atbildēt

Tavs laiks ir pārāk īss

06.06.2022. 16:45

»

Visam savs laiks

Nebūs ilgi jāgaida, kad tu sāksi gaudot pilnīgi pretēju propagandu. Kā jau parasti


Nu ar tevi vienā korī jau nekad nedziedāšu. Tik zemu neesmu kritis.

Atbildēt

Nu

06.06.2022. 16:38

Kudor, tev gan vajadzētu būt stipri uzmanīgākam izteicienos 2 iemeslu dēļ. Pirmkārt, tad kad jeņķi panikā muks no Latvijas, tevi līdzi neņems. Pat ja gribēs, nesanāks. Tu neielīdīsi pa skrūvjspārņa durvīm, iestrēgsi un tevi nevis ievilks iekšā, bet izgrūdīs ārā. Vienīgā valsts, kuru jeņķi ir okupējuši un no kuras tie nav padzīti ir Japāna. Laikam nabaga japāņiem ir psiholoģiska trauma, un var jau saprast. Otrkārt ir nepatīkamākais. Jeņķi muks no krieviem un krievi tevi, protams, savāks, neskatoties uz lieko svaru. Tad sāksies galvenā problēma - Vorkuta stagnē. Tur, praktiski, nav iedzīvotāju, mājām jumti iebrukuši. Visticamāk, ka tev būs tas gods strādāt atjaunošanas darbos, tā ka sāc skatīties filmas un pētīt klimatu savlaicīgi.

Atbildēt

Gļēvās dermoliberastu sadistu, marodieru un pederastu propagandas zombijam

06.06.2022. 16:37

»

mēslam

Gļēvās krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas zaldāti ir tik demoralizēti, ka tos kaujā jāved ģenerālim un tagad tas ellē jau ir sagaidīts ar Aleksandrova orķestri...


atkal un vēl joprojām tev tā pederastija, priekšā un pakaļā... laikam jau attiecīgajā procesā esi tapis līdz smadzenēm traumēts, kuras tavā vienrievu "domātavā" turpat netālu vien smako.

P.S. tu aizmirsi atbildēt - aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

Putina fanam

06.06.2022. 16:36

»

ASV protektorāts Latvija

Un kurš tad Krieviju un Putinu iznīcinās? Tu vai? Muletnes par karu pārsktījies! Karš vispār nebūtu bijis, ja Ukarina pildītu Minskas vienošanās. Negribēja pildīt- dabīja karu un par to tagadbūs jāatdod teritorijas. Tā ir, kad valsti ļauj vadīt idiotiem. Gudri valsts vadītāji Ukrainu līdz tādai situācijai...


Jā,jā. Arī Minskas vienošanās nebūtu, ja nastamņeti nebūtu ielīduši suverenā Ukrainas valstī! Un tie gudrie Ukrainas vadītāji laikam būtu tie, kas Kremļa pakalpiņi? Neizdevās ar tiem Putina ielikteņiem.Tāpat arī karā slepkavu, marodieru un izvarotāju armija cietīs sakāvi Ukrainā. Un arī no ANO DP Krieviju izmetīs. Visam savs laiks.

Atbildēt

derusificētam pederastam

06.06.2022. 16:34

»

nu nu

Derusificēts pederasts, tas ir krievu žmuriks, jo krievs, tas neārstājas


"žmuriks" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

pederastam marodieru pedifīlu mēslam

06.06.2022. 16:32

»

krievu kroplim

Vai tu, mēsls, proti kaut ko uzrakstīt, jeb tikai vienu un to pašu copy-paste? Kad krievu pidari visi būs pie Staļina, nevienu vairs pederastijas tēma neinteresēs


Vai tu pedofīla mēsls, kārtējo reizi neesi spējīgs atbildēt uz vienkāršu jautājumu, vai arī proti tikai atvemt vienus un tos pašus copy-paste lumpenpropagandas murgus, ko tev iezombējuši tavi debilības centra saimnieki un kuratori?

Vēlreiz (priekš īpaši stulba NEkrievu kropļa mēsla): Aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

mēslam

06.06.2022. 16:30

»

ASV protektorāts Latvija

Un kurš tad Krieviju un Putinu iznīcinās? Tu vai? Muletnes par karu pārsktījies! Karš vispār nebūtu bijis, ja Ukarina pildītu Minskas vienošanās. Negribēja pildīt- dabīja karu un par to tagadbūs jāatdod teritorijas. Tā ir, kad valsti ļauj vadīt idiotiem. Gudri valsts vadītāji Ukrainu līdz tādai situācijai...


Gļēvās krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas zaldāti ir tik demoralizēti, ka tos kaujā jāved ģenerālim un tagad tas ellē jau ir sagaidīts ar Aleksandrova orķestri.
На востоке Украины погиб российский генерал Роман Кутузов /meduza/

Atbildēt

nu nu

06.06.2022. 16:26

»

derusificētam pederastam

sāks ar tevi


Derusificēts pederasts, tas ir krievu žmuriks, jo krievs, tas neārstājas.

Atbildēt

tā tiešām nav tautība

06.06.2022. 16:25

»

ruskije nav tautība

Ne tikai pūtinu un krievu armiju jāiznīcina, bet visi russkij mir perēkļi visā pasaulē


jo nav tada tautības...krievijas šarikovi tie ir...stulbums un komunisms ir proporcijā un stulbeņu pasaulē daudz. Likās, ka mazāk, bet krīzes izgaismo. Tādi der tikai mutes visrināšanai par dzīvi un ekonomiku pat nojautas tiem nav...cik daudz mutes virinātāju mums jāuztur par MŪSU PELNĪTU NAUDU???'mākslinieki rakstnieki poltologi psihologi.......................". nevar nopelnīt, kam tos vajag??????????????????????????????????vieni nosaukumi apukšā nulle

Atbildēt

krievu kroplim

06.06.2022. 16:25

»

pederastam marodieru pedifīlu mēslam

tev kā parasti pederastija ir absolūti prioritārā aktualitāte


Vai tu, mēsls, proti kaut ko uzrakstīt, jeb tikai vienu un to pašu copy-paste? Kad krievu pidari visi būs pie Staļina, nevienu vairs pederastijas tēma neinteresēs.

Atbildēt

:):):):):):)

06.06.2022. 16:21

»

:):):):):):)

Tāpēc, ka krieviem jau vispār nemaz nav smadzeņu, ko izjāt, tikai pelēka reckeļveida masa smadzeņu vietā


tavas fizioloģiskās anomālijas ir raksturīgas tikai tavas pasugas biomasas izstrādājumiem :)

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.06.2022. 16:17

»

Fakts

"tikai tā ka ja Eiropa grib mieru tad Zeļenskim zem tā būs ar jāparakstās. Interesanti kā Rietumi to pavēstīs Zeļenskim. Bet citas izejas jau nav ja Eiropa negrib dzīvot nepārtrauktā kara gaidīšanas sasprindzinājumā...


Un kurš tad Krieviju un Putinu iznīcinās? Tu vai? Muletnes par karu pārsktījies! Karš vispār nebūtu bijis, ja Ukarina pildītu Minskas vienošanās. Negribēja pildīt- dabīja karu un par to tagadbūs jāatdod teritorijas. Tā ir, kad valsti ļauj vadīt idiotiem. Gudri valsts vadītāji Ukrainu līdz tādai situācijai noveduši nebūtu.

Atbildēt

:):):):):):)

06.06.2022. 16:15

»

Tiesi par temu

Krieviem soross smadzenes nav ta izjajis ka latviesiem


Tāpēc, ka krieviem jau vispār nemaz nav smadzeņu, ko izjāt, tikai pelēka reckeļveida masa smadzeņu vietā :)

Atbildēt

nu nu

06.06.2022. 16:15

»

Tiesi par temu

Krieviem soross smadzenes nav ta izjajis ka latviesiem


Pirmkārt Sorosu klausa tikai krievus mīloši pederasti, bet ne latvieši. Nevienam pasaulē nav tā izjātas smadzenes, kā krievu necilvēkiem, ja viņu sievas un mātes tos gatavas sūtīt suņa nāvē, cerībā saņemt kompensāciju. Tās kuces pat nezin, ka par tiem krievu žmurikiem, kas būs nokurināti pārvietojamās krematorijās, neviens nemaksās, jo tie skaitīsies bez vēsts pazuduši.

Atbildēt

hj gnu

06.06.2022. 16:13

»

nu nu

Vai aizmirsies, kā krievu lidmašīnas bumboja mierīgos iedzīvotājus Korejā un Vjetnamā, kā Afganistānā nogalināja 1,5 miljonus civilo? ANO vispār ir likvidējams. ASV jau sen vajadzēja izdzenāt spiegu un parazītu midzeni Ņujorkā, lai krievi, Irānas mullas un citas padibenes lasās Maskavā, bet visai pasaulei...


Nepļūtī trolli, neko krievi nebombardēja ne Korejā, ne Afganistānā. ASV bombardēja Vjetnamu un Irāku ar B-52 un tikai Irākā ASV nogalināja pie 350 000 mierīgos iedzīvotājus. ANO pēc 2.pasaules kara nodibināj ne jau tādas valstis kā Latvija vai Ukraina, bet lielvalstis ASV, Krievija, Lielbritānija, Ķīna un tas, ka Ukrainu tur neviens par pilnu neņem, tas ir loģiski. Tas nav nekāds iemesls, lai tāpēc ANO likvidētu. Kari notiek visu laiku, bet tas, ka nav bijis trešais pasaules karš, tas ir tajā skaitā arī ANO nopelns. ANO nav alternatīvas un visādiem pigmejiem, kurus neviens tur neuzklausa, tāpēc nav jācer, ka ANO likvidēs.

Atbildēt

Interkultūra - ceļš uz degradāciju un patērētāju sabiedrību.

06.06.2022. 16:11

ANO tiešām ir lielvaru klubiņš, daudz atbilstošāka bija Tautu Savienība, par ko liecina arī nosaukums, tautu intereses, nevis internacionālu impēriju - nāciju intereses. Vienīgais Tautu Savienības trūkums bija, neizveidotā kolektīvā aizsardzība.

Atbildēt

Fakts

06.06.2022. 16:11

»

IM

Nu re kā iznāca...


"tikai tā ka ja Eiropa grib mieru tad Zeļenskim zem tā būs ar jāparakstās. Interesanti kā Rietumi to pavēstīs Zeļenskim. Bet citas izejas jau nav ja Eiropa negrib dzīvot nepārtrauktā kara gaidīšanas sasprindzinājumā...."
Pilnīgi aplam! Ja tiešām Eiropa grib ilgstošo mieru, tad šis ir tas īstais brīdis, lai iznīcinātu putinu un krievu armiju līdz galam. Kārtējie reveransi tikai atliks nākošo karu uz dažiem gadiem!

Atbildēt

mēslam

06.06.2022. 16:09

»

8 gari gadi

banderu fasisti un ukrainas ebreji tacu 8 gadus ludzas Krieviju sakt militaro operaciju ukraina !Beigas Vladimirs Putins pec tik ilgas lugsanas to ari uzsaka


Un apdirsās krievu pederastu barvedis, pedofīls Putins. Taisījās trīs dienās ieņemt Kijevu, krievu ģenerāļi jau bija iepriekš pasūtījuši Kijevā banketus, bija paņemts līdzi kara orķestris, kam vajadzēja spēlēt Uzvaras parādē Kreščatikā. Neiznāca, muzikanti jau ellē uzņemti Aleksandrova orķestrī.
Marodieri un pederasti nekad nav bijuši karotāji.

Atbildēt

baidena parstavji jukusajam

06.06.2022. 16:01

»

Jukums

Kā jau to norādīja Ukrainas pārstāvji, situācija ir absurda - laikā, kad ANO ģenerālsekretārs vizītē apmeklē Ukrainu turpat netālu ANO drošības padomes patstāvīgā pārstāve Krievija, met bumbas un veic artilērijas apšaudi. Nu, kur tad vēl tālāk...


Baidens skaidri un gaisi pateica sava pedeja pazinojuma ,ka miera noslegsana starp Krieviju un ukrainu bus iespejama tikai atdodot Krievijai krievu masveida apdzivotos apgabalus austrumukraina un dienvidukraina.

Atbildēt

nu nu

06.06.2022. 16:01

»

ASV protektorāts Latvija

Stulbais Kudors nesaprot, ka ANO tika radīta nevis priekš tam, lai tur tādas valstis kā Ukraina vai Latvija kā pie mums saka savas pravas kačātu. ANO tika radīta tāpēc, lai lielvalstis, kas reāli pasaulē visu nosaka, neuzsāktu savā starpā karu. Tāpēc arī ANO bija akla un kurla, kad, piemēram, ASV meta...


Vai aizmirsies, kā krievu lidmašīnas bumboja mierīgos iedzīvotājus Korejā un Vjetnamā, kā Afganistānā nogalināja 1,5 miljonus civilo? ANO vispār ir likvidējams. ASV jau sen vajadzēja izdzenāt spiegu un parazītu midzeni Ņujorkā, lai krievi, Irānas mullas un citas padibenes lasās Maskavā, bet visai pasaulei nozīmīgos lēmumus var pieņemt paplašinātā NATO, kam Partneattiecībām mieram pievienotos Ķīna, Indija, Indonēzija, Brazīlija un citas humānas valstis.

Atbildēt

8 gari gadi

06.06.2022. 15:58

»

IM

Nu re kā iznāca...


banderu fasisti un ukrainas ebreji tacu 8 gadus ludzas Krieviju sakt militaro operaciju ukraina !Beigas Vladimirs Putins pec tik ilgas lugsanas to ari uzsaka !

Atbildēt

real

06.06.2022. 15:55

kudors un visi izcilibas centra darbinieki varetu padalities pieredze ar ierindas pilsoniem ,kada veida vini skatas Krievijas televizijas kanalus !

Atbildēt

stulbs un vēl stulbāks

06.06.2022. 15:53

»

Jukums

Kā jau to norādīja Ukrainas pārstāvji, situācija ir absurda - laikā, kad ANO ģenerālsekretārs vizītē apmeklē Ukrainu turpat netālu ANO drošības padomes patstāvīgā pārstāve Krievija, met bumbas un veic artilērijas apšaudi. Nu, kur tad vēl tālāk...


Nu izstājies no ANO un izveido kaut ko vietā bez Krievijas, Ķīnas un Indijas. Ko tu, plānprātiņ, vari izveidot, ja pasaulē visu nosaka šīs valstis un neko tu viņām nevari padarīt. Tikai internetu piesārņot tu esi spējīgs, neko vairāk.

Atbildēt

piekrītu

06.06.2022. 15:52

»

paiderastiem - NĒ!

jukums ļoti gribētu saprast, kas notiek, bet nespēj. Vienkārši stulbs


Putins un Ušakovs ir uzmaucami uz mietiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.06.2022. 15:48

Stulbais Kudors nesaprot, ka ANO tika radīta nevis priekš tam, lai tur tādas valstis kā Ukraina vai Latvija kā pie mums saka savas pravas kačātu. ANO tika radīta tāpēc, lai lielvalstis, kas reāli pasaulē visu nosaka, neuzsāktu savā starpā karu. Tāpēc arī ANO bija akla un kurla, kad, piemēram, ASV meta napalma bumbas uz Vjetnamu, kad ASV iebruka Irākā un Afrganistānā. ANO dibināšanas mērķis bija nepieļaut jaunu pasaules karu starp lielvalstīm, kas ir pastāvīgās ANO Drošības padomes pasāvīgās locekles. Pārējās valstis tur neko nelemj, tām ir atļauts tikai tur parunāties un pabļaustīties. Visu pasaulē nosaka tādas valstis kā ASV, Ķīna, Krievija un ANO Drošības padome ir vieta, kur tām risināt savas domstarpības un kādus lēmumus, kas var ietekmēt mieru visā pasaulē, tās tāpēc var pieņemt tikai vienbalsīgi.Ja kāda ir pretīt, tad lēmums netiek pieņemts. Ja to mehānismu sagraus, tad zudīs ANO nozīma un pasaules kara briesmas pieaugs.

Atbildēt

Patiesais

06.06.2022. 15:47

Autors neko nav sapratis par Krieviju. var aicināt atņemt Krievijai to un \šito. Realitāte faktiski ir tāda,ka Krievija, patīk mums vai nepatīk, ir kļuvusi par noteicēju pasaulē, tā iemesla pēc, ka ir gatva jebkurā mirklī uzmest atombumbas jebkurai valstij. Kura valsts to ir spējīga novērst/ Neviena!. Arī Amerika. Tieši no šādām pozīcijām ir uzbrukums ukrainai. Kīsindžers pareiziz pateic, ka Ukraina ir jāatdod daļa teritorijas, jāizbeidz karš. Būtībā- ir jāpmāna Krievija. Viss pārējais ir tukša runāšna- muldēšana.

Atbildēt

fakts

06.06.2022. 15:43

»

tu

stulbs vai izliecies


Jukušais pelna šekeļus izcilības centrā.

Atbildēt

patiesībā

06.06.2022. 15:40

muļķuzemē turpinās kolektīvās šizofrēniskās psihozes pandēmija.

Apstulbinošas un totāli masīvas lumpenpropagandas zombētāji un nozombētie ekstāzē lauž cilvēkus, ļaužu un tautu dzīves un likteņus, līdzšinējās Cilvēces Pamatvērtības - kā balagāna publika izļurkātus krēslus - un izkārna izskaloto smadzeņu(?) atliekas publiskajā telpā.

Patiesībā - no (m)alas tas viss izskatās kā vienlaikus max. nožēlojama un min. uzjautrinoša traģikomēdija, pie tam tradicionāli aumež slikti iestudēta un atbilstoši draņķīgi izspēlēta. Tāpēc (arī) šis necilvēcīgi prastais un truli nezvērīgi iznīcinošais lumpenbalagāns sen jau sācis apnikt un tas vairs nav pat smieklīgi.

Atbildēt

paiderastiem - NĒ!

06.06.2022. 15:25

»

IM

Nu re kā iznāca...


jukums ļoti gribētu saprast, kas notiek, bet nespēj. Vienkārši stulbs.
kudors varbūt varētu ko saprast, bet varbūt arī ne. Grūti pateikt, kā tur īsti ar viņu ir, jo atrašanās vienā barā ar paiderastiem uzliek pienākumu - gaudot kā paiderastam...

Atbildēt

Ne par tēmu

06.06.2022. 15:17

bet,skatiet Jtbā ``nedraugu`` veidotus sižetus ar nosaukumu``Kriminaļnaja Latvija``.Redzēsiet,kā notiek naida kurināšana...Jā,un vakarvakarā pārsteigums!!!!!-mūsu ``Dižaldis Gobzems``izteica milzu pateicību-krievu valodā-par atbalstu viņam,deva cerību,ka mēs ``uzvarēsim kopā``-Skats bija nožēlojams un viņa fiziskais izskats bija šššausmīgs!Komentāri bija krieviski un viņu atbalstoši....tā teikt-uz priekšu.

Atbildēt

IM

06.06.2022. 15:16

Nu re kā iznāca!
Minskas vienošanos Rietumi stiepa, stiepa un beigās uzvarēja stiepšanā . Uzvarēja ar to ka iestiepa Krieviju atklātā militārā operācijā Ukrainas teritorijā. Tagad vairs nav jāzīlē ir vai nav Krievijas karaspēks Ukrainas teritorijā. Krievijas karaspēks Ukrainas teritorijā tagad ir. Rietumiem vajadzētu priecāties par uzvaru, bet atkal nav labi. Tagad Rietumiem gribas krievu karaspēku dabūt ārā nevis iekšā. Kāda nekonsekvence! Bet kā dabūt krievu karaspēku ārā no Ukrainas? Vienkārši, pārsaukt tās Ukrainas daļas kur ir krievu karaspēks par Krieviju un viss atkal čikiniekā. Problēma tikai tā ka ja Eiropa grib mieru tad Zeļenskim zem tā būs ar jāparakstās. Interesanti kā Rietumi to pavēstīs Zeļenskim. Bet citas izejas jau nav ja Eiropa negrib dzīvot nepārtrauktā kara gaidīšanas sasprindzinājumā.
Žēl tikai ka ne Kudors, ne daudzi citi, kā Eiropā tā Latvijā, šo tekošās ģeopolitikas vienkāršību nekādi negrib un negrib saprast.

Atbildēt

paiderastiem - NĒ!

06.06.2022. 15:14

kudora IMPOTENCE - zilā gaisma "jaunās pasaules kārtības" radīšanas mēģinājuma haosā.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: