Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Naida runa

13.09.2018. 16:40

ANO Rasu diskriminācijas izskaušanas komiteja var iet kārties.

Atbildēt

ierosinu

13.09.2018. 11:20

Rīkot referendumu.Tautas kalpiem noteikt cietu mēnešalgu 3minimālo Latvijas algu apmērā,Labi,četru.

Atbildēt

Bite

13.09.2018. 08:49

Latvijas delegācija melo par lielo latviešu skaitu cietumos. Nesen Spure radio apliecināja, ka 60% no cietumniekiem pat nesaprot latviski. Savā laikā deputāts Lācis nosauca ticamu krievvalodīgo ieslodzīto skaitu - 80%.

Atbildēt

Ideāli!

13.09.2018. 08:10

»

joske

Latvijā joprojam ārdās ekskomunistu bandas,kuras atņēma cilvēkiem ticību taisnībai.No ēkām tika atdalīta zeme,uz kurām tās atrodās.Dieva radītā zeme ir pasludināta par par dažādu tipa kolaborantu un no šīs zemes aizbēgušo īpašumu.Tiek atklāti un ciniski ignorētas darbā cietušo tiesības uz ārstēšanu ...


Viss jūsu aprakstītais atspoguļo ES solīto labklājību.

Paklausieties PSKPCK - EK biroja židietes Innas Šteinbukas optimistisko dziedāšanu. Cionistu iluminātisms darbībā. Dziedājumā gan nav apdziedāts pats iluminātisms.

PSRS likumdošanu iluminātu cionisti izveidoja kā visticamāko un pilnīgāko uz zemeslodes, aicionot proletāriešus apvienoties. Bet bija varas noziedzība, iluminātu noziedzība nostiprināta. Totalitārisms utt.Tagad tas pats. Paklausieties ZZS, NA, Saskaņas politiķu skaistās runas, tekstus un solījumus. Vienīgā realitāte - pazemīgi vilkties ar ubaga tarbu uz pašvaldību pēc pabalsta. Bet tur bargi kungi lems, kam dot, kam ne!

Atbildēt

joske

13.09.2018. 07:59

»

viss otrādi

Vajadzēja tiem Komitejas ekspertiem pastāstīt, ka pie mums pamatnācijai rodas nepamatoti ierobežojumi nodarbinātībā valodas dēļ. Nevis minoritātēm, par kurām viņi tā uztraucas


Latvijā joprojam ārdās ekskomunistu bandas,kuras atņēma cilvēkiem ticību taisnībai.No ēkām tika atdalīta zeme,uz kurām tās atrodās.Dieva radītā zeme ir pasludināta par par dažādu tipa kolaborantu un no šīs zemes aizbēgušo īpašumu.Tiek atklāti un ciniski ignorētas darbā cietušo tiesības uz ārstēšanu un sociālo atbalstu.Pensionāru masas dzīves līmenis ir zem okupācijas laiku dzīves līmeņa un pensijas pat nedod iespēju rast patvērumu t.s.nabagmājās.Pilnīgi tiek ignorētas likumos paredzētās tiesības uz visu veidu atbalstiem.Ir likvidēts termins pensionārs -invalīds,lai nebūtu piemērojams lielāks atbalsts.Ksenofobija un naids pret veciem un slimiem cilvēkiem ir sastopams vai katra varas cilvēka runā.Visspilgtākā naida izpausme ir apzināta apstākļu radīšana bēgšanai no valsts,par ko ir spiesti sākt domāt pat pensionāri.

Atbildēt

jo

13.09.2018. 07:09

Atkal Latvija nav izpildijusi savu kvotu

Atbildēt

ANO iluminātisms

13.09.2018. 00:23

»

š

Līdz neseniem laikiem Latvijā bija tikai viena rase, tagad nedaudz atšķaidīta, bet pat tagad droši var teikt, ka 99% ir baltā rase. Vienas rases ietvaros rasU naids nevar būt pēc definīcijas


ir ar šiem paziņojumiem sekmēt rasu naida izpausmju skaitu, lai aiz garlaicības nelasam tikai Bailes un Varu, autoru bailēs no VARAS atriebības. Indriķis Latvietis savā grāmatā precīzi norāda uz reālo varu - ārpus Latvijas. Kas lasījuši Juri Lina Zem Skorpiona zīmes, tie zin, ko ar to domā autors. Tie zin konkrēti, bet nevar prasīt, lai katrs būtu lasījis šo grāmatu. L L skaidri pateica TV 24 Preses klubā, ka mēs te varam ievēlēt, ko šķietas gribam Saeimā , bet būs jaunas diversijas ar parexiem un oikiem.

Atbildēt

š

13.09.2018. 00:04

»

mums nav rasu naida

tikai pret šarikoviem un ne naids, PRETĪGUMS


Līdz neseniem laikiem Latvijā bija tikai viena rase, tagad nedaudz atšķaidīta, bet pat tagad droši var teikt, ka 99% ir baltā rase. Vienas rases ietvaros rasU naids nevar būt pēc definīcijas.

Atbildēt

viss otrādi

12.09.2018. 22:34

Vajadzēja tiem Komitejas ekspertiem pastāstīt, ka pie mums pamatnācijai rodas nepamatoti ierobežojumi nodarbinātībā valodas dēļ. Nevis minoritātēm, par kurām viņi tā uztraucas.

Atbildēt

mums nav rasu naida

12.09.2018. 21:50

tikai pret šarikoviem un ne naids, PRETĪGUMS

Atbildēt

Indulis Durka no pišiem Dikļiem

12.09.2018. 21:26

»

Eji...

Pie grantinja uz slimnicu


Muhhaa, ej tak tu tirst! Muni terorizē DP, muni vecu stukaču no čekisti mormoņu- židmasoniem, bļeģ, cionistiem zajebis, vel tu mani mācīsi! Ir sacīc, kis cita ocī bļķi rec, tis sovā tirsas acī Debess klāru! Pac Lapsas kunks ir un var bout muns Cenzors! Un tik! Es turpinu kļičkot kai Priedītis un moins! Bļe tabļetku i maloļetku! Debess klāra!

Atbildēt

Eji...

12.09.2018. 20:16

»


Pie grantinja uz slimnicu

Atbildēt

Psihbrigāde

12.09.2018. 19:22

»


Jums zāles beigušās? Ātro palīdzību vajag izsaukt?

Atbildēt

Mjā..

12.09.2018. 18:25

»

apk

Uzrakstīts romu tautība, nu galīgi šķērsām. Jautājums, tikai latviešu valodā mainīs čigānus uz romiem vai arī angliski un vāciski viņi būs romi. Pajautājot vietējam vecākajam čigānam, savu laik viņš atbildēja, ka nav nekāda vajadzība kaut ko mainīt


Pajautājot vietējam vecākajam čigānam, savu laik viņš atbildēja, ka nav nekāda vajadzība kaut ko mainīt.

Interesanti, jautāt čigānam, kā viņu saukt latviski. Varbūt paliksim tomēr pie tā, ka lai čigāni savā valodā sauc sevi kā grib, bet mēs, latvieši, savā valodā sauksim čigānus, tāpat kā žīdus un nēģerus tā, kā viemnēr esam saukuši.

Atbildēt

zars

12.09.2018. 16:56

Stalins nosutija katrai chekas nodalai planu cik tautas ienaidnieki jaatklaj, jaapcietina... Planu ieteicams bija parpildit. Vai uz to virzas ari liberalu aktivisti?

Atbildēt

&

12.09.2018. 16:50

Ja jau mums būtu tādi naida noziegumi,būtu pilna publiskā telpa ar šādu informāciju. Kam bļaustīties noteikti atrastos. Taču ja publiskā telpa ir tukša , tad jau arī šādu noziegumu nemaz nav. Piemērs tam ir kaut vai Gapoņenkova aizturēšana par naida kurināšanu. Pilna publiskā telpa par notikušo jebkurā interpretācijā un jebkurai gaumei. Kad viņu izlaida ārā, tas pats.
Tā kā nav te ko muldēt.

Atbildēt

stop

12.09.2018. 16:39

ANO ir laiks likvidēt, jo tas stagnē un cīnās pret cilvēkiem.Tik daudz mākslīgu organizāciju ir radīts, kur parazīti vienkārši saņem algas.

Atbildēt

nonsens

12.09.2018. 16:36

lai komiteja iet dirst! Šai liekēžu bandai vienkārši nav ko darīt, tad ar varu grib sanaidot cilvēkus!

Atbildēt

švamme

12.09.2018. 16:23

Tie ir Sorosa kontroles instrumenti, Amerika izstājās no Cilvēktiesību "Council", jo ilumināti skandē aizsardzību, bet dzīvē rīkojas tieši pretēji. Visi, kas sakās esam šais organizācijās ir neslēpti sorosisti.
"For too long, the Human Rights Council has been a protector of human rights abusers, and a cesspool of political bias," Haley said, according to remarks prepared for delivery, adding that the "essential reforms" that would have ensured continued U.S. participation had not been achieved.
"Therefore, as we said we would do a year ago, if we did not see any progress, the United States is officially withdrawing from the UN Human Rights Council," Haley said.

https://www.nbcnews.com/politics/politics-news/u-s-withdraw-u-n-human-rights-council-n884751 šis nav vislabākais, ko lasīt, bet nemeklēju vairāk, jo te ir sausi fakti.

Atbildēt

Latviešu pārstāvja nav,

12.09.2018. 16:03

»

K.Līcei

Atskaiti par 2017.g. darbu kad varētu sagaidīt


bet ir Latvijas pārstāve starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās...

Atbildēt

Indulis Durka

12.09.2018. 15:57

Tis tāpēc, kai tajās runās nelieto vàrdu naids. Man baigs naids pret jurtām un lapsām, kaķiem un vēl. Ni velti pac Lapsas kunks mani cenzē. Moins!

Atbildēt

CT izstrādājums

12.09.2018. 15:43

Kādu jaunu nelietību drīzumā šie orveliskie JaunāsPasaulesKārtības čekisti atkal uzkonstruēs savos pasaules pakļaušanas un tautu iznīcināšanas plānos, kurus tie cenšas slēpt zem viltusvārda "cilvēktiesības".

ANO ir arhaisks, bezjēdzīgs un destruktīvs, nacionālajām eiropiešu valstīm naidīgs neo-boļševiku/globalistu veidojums - kāpēc Latvijai būtu jāturpina šajā mūdžu bedrē atrasties un jāmaksā algas tiem, kas grauj mūsu valsti un tautu?

Atbildēt

Runas Brīvība

12.09.2018. 15:42

Tā saucamie "naida noziegumi" ir galvenokārt tā saucamā "naida runa".
Tātad - tagad runas brīvības izpausme ir noziegums.

JaunāPasaulesKārtība darbībā.

Taisnais ceļš uz liberālismu Ziemeļkorejas versijā.

Atbildēt

K.Līcei

12.09.2018. 15:39

Atskaiti par 2017.g. darbu kad varētu sagaidīt?

Atbildēt

apk

12.09.2018. 15:36

Uzrakstīts romu tautība, nu galīgi šķērsām. Jautājums, tikai latviešu valodā mainīs čigānus uz romiem vai arī angliski un vāciski viņi būs romi. Pajautājot vietējam vecākajam čigānam, savu laik viņš atbildēja, ka nav nekāda vajadzība kaut ko mainīt.

Atbildēt

es

12.09.2018. 15:14

aiz apjukuma pat nezinu, ko teikt :))) Nu tad laikam jāsāk radīt tie noziegumi, citādi no valdības saņemsim pārmetumus, ka latvieši ir tik kūtri, ka pat naida noziegumus nejēdz pastrādāt.
Vienīgais nezinu, kur tās daudzās rases lai ņem... LV ar pārbagātību īpaši neizceļas... Pie mums Latgalē vispār ar šo lietu ir galīgi dimbā :(
A ja vienkārši tāpat lamāšu citas rases, pat, ja to pārstāvjus esmu redzējis tikai pa TV, tas arī skaitīsies? Kaut kā tak valdībai jāpalīdz glābt situāciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: