Menu
Pilnā versija
Foto

Apbalvojumi par ko? Par neko

Pietiek lasītāja · 10.01.2021. · Komentāri (39)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Jums raksta Pietiek lasītāja, kura vēlas noskaidrot, vai tiešām vienu no Latvijas augstākajiem apbalvojumiem - Atzinības krustu par “sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā cīņā ar Covid-19” būtu jāsaņem Veselības ministrijas ierēdņiem.

Valsts prezidents Egils Levits iecēlis par Atzinības krusta lielvirsnieku Slimību profilakses un kontroles centra direktori (arī Veselības ministrijas ierēdni) Ivetu Gavari un par Atzinības krusta virsniekiem Veselības ministrijas Vides veselības nodaļas vadītāju Janu Feldmani un Veselības ministrijas Sabiedrības veselības departamenta direktori Santu Līviņu.

Vai tiešām šīs ierēdnes ir strādājušas ar "ar degsmi", "netaupot sevi" un "nerēķinot darba stundas"? Ko tieši šīs ierēdnes darīja ārpus tiešajiem darba pienākumiem un kāds tomēr ir rezultāts? Cīņa ar Covid-19 nebūt nav veiksmīga, un pandēmijas izplatība nav ierobežota, bet tieši otrādi - iet plašumā.

Publiski ir minēts, ka par valsta apbalvojumu pasniegšanu Ordeņa kapituls lems pēc valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām un noteikto ierobežojumu atcelšanas, paziņojot par to oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis". 

Vai ir korekti valsts prezidentam apbalvot Veselības ministrijas ierēdņus ar ordeņiem par labu Covid-19 ierobežošanas darbu un vienlaicīgi pārmest Veselības ministrijai ļoti sliktu darbu, premjeram atlaižot no darba veselības ministri Ilzi Viņķeli par nespēju ierobežot Covid-19 izplatību? 

Šis viss liekas ļoti nekorekti. Kāpēc mēs apbalvojam kādu ar tik augstu godu, godīgi sakot, par neko?

Novērtē šo rakstu:

200
6