Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

apsurds

27.12.2017. 18:22

LPSR laika jau bija visi likumi bija sakartoti loti pareizi ,bet EIROPA ar Dombrovski prieksgala izdomaja ka var pielikt pensijai gadus klat bet cilveks jau jaunaks nepaliek .
Vel jau vajadzetu maksat lai varetu iekrajumus uzkrat un tad nebutu tas problemas ar invalidiem kurus valsts pati sarazo ar darba parstradatam normam un stundam .
No ka tad vini rodas .

Atbildēt

Jaņisis Reirsis

27.12.2017. 16:35

»

Reirveidīgais

Pieņēmu darbā invalīdu. Kad uzzināju, ka šim ir nodokļu atvieglojumi, gandrīz nomiru no skaudības. Tas nav taisnīgi - citiem tādu nav, ak šie parazīti, viltīgie shēmotāji! Vēl tiem maksā invaliditātes pensiju, par ko?! Es esmu darba devējs un tikai man ir tiesības lemt, cik un vai kas tiek maksāts, ...


Prieks, ka vismaz kāds ir sapratis manus ilgstošos pūliņus. Es arī esmu ievērojis, ka visi Latvijā grib dzīvot tikai uz pabalstiem un parazitēt, un īpaši to dara invalīdi, vai kā tagad pieņemts teikt - cilvēki ar invaliditāti. Es neesmu muļķis un mani viņu invaliditātes grupas neapvārdos. Es zinu visu reālo pabalstnieku situāciju. Man ministrijā ir pieejama visa informācija un es roku liekot uz sirds varu teikt, ka cīņa tiks turpināta. Kā es vēl toreiz 1987.gadā ļenististikajā komjauniešu kongresā klausījos, ka buržuāzisms var slēpties jebkādā formā un šobrīd tas ir pieņēmis vismalkāko, kas vien var būt - tēlo invalīdu, lai mūs iežēlinātu. Nekas neizdosies, politiskās sistēmas mainās, bet es vienmēr esmu šeit, lai cīnītos pret tautas ienaidniekiem līdz galam.

Atbildēt

Reirveidīgais

27.12.2017. 16:10

»

Darba devējs

Pieņēmu darba invalīdu...dzēra, slinkoja un šķēla kolektīvu. Nekāda sakara ar veselības problēmām. Pagāji 2 gadi, kamēr varēja atlaist, jo vienreiz arī uz darbu atnāca šmigā.Otreiz vairs nekad neņemšu darbā invalīdu, kamēr Darba likumā tiem būs ļgotas


Pieņēmu darbā invalīdu. Kad uzzināju, ka šim ir nodokļu atvieglojumi, gandrīz nomiru no skaudības. Tas nav taisnīgi - citiem tādu nav, ak šie parazīti, viltīgie shēmotāji! Vēl tiem maksā invaliditātes pensiju, par ko?! Es esmu darba devējs un tikai man ir tiesības lemt, cik un vai kas tiek maksāts, manas suverēnās tiesības uz to tiek aizskartas. Parazīti. Reirs pareizi dara, ka vēršās pret šiem tautas ienaidniekiem un budžeta izzadzējiem. Ļgotas viņiem ir, redzat. Buržuji. Sen jau tie invaliditātes pabalsti ir jāapgriež, jo ar rungu viņu invaliditātes var izārstēt 90% gadījumu. Zinu daudzus gadījumus, kad invaliditātes ir sadotas pa blatu un kukuļiem, lai varētu tikai parazitēt. Paši sev apzināti taisa slimības un tikai muhļī savas nespējas. Puse riteņkrēslā sēdošo ir simulanti, kas tad, kad neviens neredz, mierīgi uz abām pārvietojās. Invalīdiem Latvijā tiek maksāti milzīgi pabalsti, kas tiek atņemti parastajiem mirstīgajiem, tie 64 eiro 3.grupai ir daudz par daudz. Reirs ir vienīgais, kurš šo ārprātu ir sapratis un grib vērst par labu, par ko vislatvijas invalīdu mafija nelabā balsī brēc. Liels paldies biedram par to. Valsts budžeta izzadzēji un shēmotāji. Nekad neņemšu darbā šos blēžus un bezģeļņikus.

Atbildēt

Darba devējs

27.12.2017. 13:23

Pieņēmu darba invalīdu...dzēra, slinkoja un šķēla kolektīvu. Nekāda sakara ar veselības problēmām. Pagāji 2 gadi, kamēr varēja atlaist, jo vienreiz arī uz darbu atnāca šmigā.Otreiz vairs nekad neņemšu darbā invalīdu, kamēr Darba likumā tiem būs ļgotas

Atbildēt

kaža

27.12.2017. 11:34

»

jojo

Cienījamais invalīds arī nerunā visu patiesību, tāpat kā bijušais komjaunietis. Invalīdu var atlaist tikai par rupju darba kārtības pārkāpšanu, tas nozīmē- par dzeršanu darbā, vairāku dienu neiznākšanu darbā utml. Bet par vnk slaistīšanos atlaist reāli nav iespējams. Esmu pats savā iestādē saskāries...


Ļoti aizskarošs komentārs.Invalīdiem ir noteikts darba spēju zuduma% un tas ir pat 70%.Tas ir neatkarīgs no profesijas.Nedrīkst no viņiem prasīt neiespējamo.Tas ir pretlikumīgi un necilvēcīgi.Valsts politika attiecībā uz invalīdiem ir mežonīga.Reirs šodien savā intervijā darba invalīdus pat nepieminēja.Tātad represijas pret darba invalīdiem,sevišķi pensionētajiem,turpināsies.Šāda zvēriska attieksme pret darba spēku turpinas tā bēgšanu uz Rietumiem,bet šis politikas īstenotājiem būtu jāsaņem vērtējums jau tagad,nevis tad,kad Latvija būs beigusies.

Atbildēt

LV pilsonis

26.12.2017. 20:07

Beidzam kasīties par sīkumiem, tie bija ir un būs, vienīgi to varētu būt par 90% mazāk, ja komunistu sistēmu beidzot salauztu pašos pamatos. Tātad jāmaina sistēma un 100% sistēmu uzturošais personāls, kas manuprāt ir iespaidīgs skaitlis, bet bez tā nav iespējama tiesiska valsts un "VIENS LIKUMS VIENA TAISNĪBA VISIEM".

Atbildēt

jojo

26.12.2017. 18:37

Cienījamais invalīds arī nerunā visu patiesību, tāpat kā bijušais komjaunietis. Invalīdu var atlaist tikai par rupju darba kārtības pārkāpšanu, tas nozīmē- par dzeršanu darbā, vairāku dienu neiznākšanu darbā utml. Bet par vnk slaistīšanos atlaist reāli nav iespējams. Esmu pats savā iestādē saskāries, kad invalīdi iekārtojas par sētniekiem vai apkopējām, palīgstrādniekiem un tad sākas. Tiklīdz paiet pārbaudes laiks, viņi vnk sāk atnākt uz darbu un slaistīties. Un viss, tu kā darba devējs neko nevari izdarīt, jo vajag RUPJU darba kārtības pārkāpumu, ko var dokumentāli pierādīt. Mūsu iestāde 2x ar tādu lietu saskārās un iestādes direktors pateica- cilvēkus ar invaliditāti neņemt! Un es viņu saprotu, jo pats esmu bijis priekšnieks šādiem darbiniekiem- viņi tev ieņirdz sejā, jo labi zina savas tiesības. Žēl, ka nezin savus pienākumus. Būs man sava firma vai būšu direktors svešā- arī neņemšu. Tas tāpat kā ar čigāniem- var bļaut par diskrimināciju, bet reāli viņi paši to godīgi ir nopelnījuši.

Atbildēt

Kur?

26.12.2017. 13:13

www.govlawyer.lv
Nukur so lapu nevar atrast.

Atbildēt

Kur?

26.12.2017. 13:11

Prof. Dr. ing. J. Vītols
Kur ir info par śo kretinu?

Atbildēt

Līva

26.12.2017. 13:07

Esmu 2.grupas invalīde un nekad darbā neesmu jutusi pret sevi negatīvu attieksmi. Pašiem nevajag parazitēt uz savu invaliditāti un viss būs kārtībā.

Atbildēt

Vēl viens invalīds :)

26.12.2017. 12:45

29.11.konferences trešo daļu varēja nosaukt "Kā pārvarēt aizspriedumus". Paldies Līgai Ķikutei, Rūtai Mežavilkai un sevišķi autisma biedrības vadītājai Līgai Bērziņai par interesantajiem stāstījumiem! Saprotams, ka šo tēmu vajag turpināt. Labi piemēri ir. Un cilvēki, kurus nepieņem darbā tieši aizspriedumu dēļ (maskējoties ar it kā nepiemērotību) diemžēl arī. Šī tēma ir jāturpina. Tikai kāds tam sakars ar Reiru? Ne viņš strādā personāldaļās un lemj par kāda pieņemšanu vai atlaišanu.

Atbildēt

apsurds

26.12.2017. 12:13

»

apsurds

Cilveku kuru neskar veselibas problemas to nesaprot un cik jaiegulda arstesana/zales


Pabalsti un invaliditate ir dazadas proceduras .
PIE 43gadu staza un minimalas algas kur vairak nemaksa sanak invaliditates pensija 250 eir .
Nevajag runat par tiem kuri sez trijos un vairak kreslos .
Nemaz nerunajot par tiem kurie ir tresa grupa .

Atbildēt

apsurds

26.12.2017. 11:47

»

Jolki-Palki

Cik šī raksta autoram-"invalīdam" tika samaksāts par ķengu rakstu pret visiem


Cilveku kuru neskar veselibas problemas to nesaprot un cik jaiegulda arstesana/zales/
Ka tas sakam vards ,paedis nepaedusu nesapratis .

Atbildēt

Apbrīnojami, cik daudz reirveidīgo nolasījušies

26.12.2017. 11:33

»

'soc. nodr.'

ir barotava, visi zin. Visas invaliditātes būtu pārskatāmas.Pabalsti, dzīvokļi par velti...u.t.t


Jā, Latvijā pabalsti ir pārāk lieli. Katram invalīdam tiek piešķirts bezmaksas dzīvoklis, atlaide komunālajiem 90% apmērā un vismaz 500 eiro pamatienākums ik mēnesi. Invalīdi vispār parazitē uz darbaļaužu rēķina, labi, ka ir Jānis Reirs, kurš šos nekaunīgos neliešus un buržujus pieliks pie vietas.

Atbildēt

'soc. nodr.'

26.12.2017. 11:26

ir barotava, visi zin. Visas invaliditātes būtu pārskatāmas.Pabalsti, dzīvokļi par velti...u.t.t.

Atbildēt

VDK 4.maija republika

26.12.2017. 08:44

Bijušajam komjaunietim, dedzīgajam rūpnīcas virpotājam Jānim Reiram līdzīga izcelsme kā visiem mūsējiem čangaļiem, piemēram:

Dz. Rasnačs mācījies Rīgas 24. vidusskolā.Pēc pamatizglītības iegūšanas iestājies Rīgas industriālajā politehnikumā, ko pabeidzis 1982. gadā kā štanču un presformu izgatavošanas tehnologs. Dz. Rasnačs darba gaitas uzsāka rūpnīcas VEF instrumentu fabrikā, kur nostrādājis sešus gadus.Strādādams VEF, iesaistījies Latvijas Tautas frontē.

Atbildēt

frīdis

26.12.2017. 01:04

Man noslēdza zilo lapu 2× neārstējamas slimības ar nepārtrauktām sāpēm laikā,kuras joprojam ir darba nespējas iemesls,bet labklājības ieredņi uzskata ka sāpes ir katra latvieša ģentlmeņa komplektā un nevar būt darbanespējas iemesls un tādēļ biju spiests beigt darba dzīvi pēc paša vēlēšanas morālu iemeslu vadīts.Lai gan arodslimība progrese,ir atņemts aroslimnieka statuss un invaliditāte.Nav pieejama ārstēšana,nenotiek veselības pārbaudes.Arodivalīds šodienas kungu acīs ir vajājams un diskrimejams beztiesisks radījums.

Atbildēt

Vēl viens invalīds :)

26.12.2017. 00:52

Iesaku noskatīties pilnu konferences videoierakstu, kuru var atrast mājaslapā www.tiesibsargs.lv. Tad būs zināms, ko kurš tur teica. Runāja ne tikai par 109.pantu vien, bet arī par daudz ko citu.

Atbildēt

Arī invalīds

26.12.2017. 00:19

Par Apeironu runājot. Visi tie, kuri ilgstoši dzīvo valsts maizē, kļūst no tās atkarīgi. Tad arī sākās parazītisms. Biedram Jānim Reiram 4. maija Latvija ir medusmaize, jo tikai taja viņš var īstenot preteklības,ko viņam samacīja Komunistiskā partija.

Atbildēt

Arī invalīds

26.12.2017. 00:13

»

Minka

ļoti sekls rakstelis no sērijas viss ir slikti


Vai savas zāles aizmirsāt iedzert? Ļoti izsmeļošs raksts.

Atbildēt

Minka

25.12.2017. 23:53

ļoti sekls rakstelis no sērijas viss ir slikti...

Atbildēt

Sniegbaltīte un Pelnrušķīte

25.12.2017. 22:18

»

Jolki-Palki

Cik šī raksta autoram-"invalīdam" tika samaksāts par ķengu rakstu pret visiem


Cik tika samaksāts Jānim Reiram un Apeironam, lai visai Latvijai stāstītu melus?

Atbildēt

Jolki-Palki

25.12.2017. 21:48

Cik šī raksta autoram-"invalīdam" tika samaksāts par ķengu rakstu pret visiem?

Atbildēt

apsurds

25.12.2017. 19:38

Esu 2grupas invalids
Man nebija darba nekadu parkapumu un aizradijumu par darbu veiksanu .
Pirms pensijas palika trisi gadiun nostradajis LVGMC biju biju astonus gadus un kad nomainijas valde sakas terors pret nelabveligiem darbiniekiem .
Uzrakstijam vestuli VARAM Gerharda kung.. un atlaida vissu valdi,bet atpakal darba jau cilvekus kuri bija atlaisti bez iemesla neatjaunoja .
Pamatojums bija ,ka tass esot valsts intereses.
Cik mes sapratam lai pienemtu darba savejos
Bija audits pus gadu un neko neatrada,bet kapec atlaida Valdi.....

Atbildēt

Pakostņiks

25.12.2017. 18:55

Vienaldzība :(

Atbildēt

4.maija kliķes represētais

25.12.2017. 17:54

»

zaiga

Nu paga, paga, Latvijā darba devējam ir nenormāli ilgi jāmaksā lapa. Salīdzinājumam - Igaunijā 1 diena, Lietuvā 3 dienas


Protams, protams, slimības lapu ilgā apmaksa būs par iemeslu DL 109.panta 2.daļas atcelšanai. Aizejat pie Jāņa Reira par šo problēmu aprunāties, viņš Jūs uzklausīs, un gaidām nākošos publiskos Jāņa murgus :)

Atbildēt

zaiga

25.12.2017. 17:44

Nu paga, paga, Latvijā darba devējam ir nenormāli ilgi jāmaksā lapa. Salīdzinājumam - Igaunijā 1 diena, Lietuvā 3 dienas.

Atbildēt

strādnieks

25.12.2017. 17:09

Komunists Reirs un visa Vienotība ļoti cenšas panākt arvien sliktākus Darba likuma nosacījumus darba ņēmējiem. Nemaksā par pirmām divām virsstundām, naktsstundām, nedrīkst atteikties strādāt virsstundas u.c.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: