Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Apkaunojoši lasīt vīriešu tekstus, kas čīkst par Valsts aizsardzības dienestu jeb OMD. Personisks viedoklis.

1. Sen bija laiks!

2. Varbūt esiet godīgāki un rakstiet - "es esmu infantils tizlenis, kas tic brīvībai bez atbildības, tiesībām bez pienākumiem un citiem vienradžiem".

3. Jūsu unikālās personības un milzu pienesums ekonomikai viena gada laikā netiks laupīts. Izraēlas pieredze rāda, ka tieši militāro dienestu beigušie vēlāk ir arī sekmīgākie uzņēmēji gan iegūtās disciplīnas, gan kontaktu dēļ.

4. Latvijas armija nav PSRS armija, visas bezjēdzīgās un kaitīgās "tradīcijas" jau sen ir izbeigtas. LV karavīri un instruktori ir gudri, profesionāli, motivēti.

5. Krievijas atturēšana nav nomainīt karodziņu pie Facebook profila bildes, bet parādīt gatavību cīnīties. Gribat teikt, ka visas runas pēc 24. februāra bija tikai runas? Ka jūsu vērtības ir pilnīgs "feiks"? Tad brīvība nav pelnīta.

6. Karavīrs ir lielākais pacifists, jo zina, kas jādara, lai kara nebūtu. Tas, kas bēg, kaut ir spējīgs cīnīties, nav pacifists, bet parazīts, kas vēlas individuālu drošību uz citu rēķina.

7. NATO Latviju sargās, bet arī valsts nevar dzīvot uz citu riska rēķina.

8. Valsts neatkarība ir dārgs un ekskluzīvs pasākums. Vairums pasaules tautu to nav izcīnījušas. Protams, lētāk un vienkāršāk varbūt ir būt vergam. Man gan tas nav pieņemami.

9. Vai OMD būtu jābūt tikai vīriešiem? Manuprāt, jā, jo vidusmēra vīrietim tas tomēr ir fiziski piemērotāk un konflikta laikā ir svarīgi, ka kāds rūpējas par ģimeni, vienlaikus cieņa pret ikvienu sievieti, kas brīvprātīgi izvēlas dienestu, ja minētie jautājumi ir sakārtoti.

Novērtē šo rakstu:

81
80