Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu

09.07.2022. 23:35

Turklāt būtiska lieta. Krievijā var pateikt "jūs varat šo valsti nemīlēt, bet mēs piespiedīsim to cienīt". Šeit kaut kas tamlīdzīgs izskatās pēc farsa. Piespiešana, protams, notiek. Bet tajā brīdī, kad apstrādājamais jau ir gatavs salūzt un sākt cienīt, ierauga Latvijas kara aviāciju kukuruzņika izskatā, no kura var, labākajā gadījumā, kādam uzkakāt, tādā veidā naidnieku nokaitinot vēl vairāk, sāk zviegt un viss vējā.

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 22:33

»

Valdim

Kā maizi ēd, tā dziesmu dziedi- šis teiciens sen jau zināms mums. Un kā hļebušku tu ēd, tas arī zināms


Problēma ir apstāklī, ka jums šķiet - te visi ir papagaiļi. Nevajag visur meklēt algotņus. Lielai daļai Dievzemītes iemītnieku valdošais režīms ir tā piegriezies, ka viņi labprāt piedalītos tā gāšana, nevis sargāšana, neskatoties uz to, ka pēc tam viss, droši vien, būtu vēl sliktāk.

Atbildēt

Smerdelis visos laikos...

09.07.2022. 22:27

»

PRECIZĒJAM!

Kā vārdā piemēram būtu jāiet pret ieročiem,raķetēm,tankiem?! Nav 90tie kad var apjāt tautiešus..zeme, meži izpārdota ārzemniekiem, atlikušais vietējiem afēristiem, tiem kas turas virs ūdens būs spiesti vergot par 400eur kaut kāda patriotisma vārda?! Izjaukt savu dzīvi


Ja nestrādāsi, nesargāsi savu zemi, vergosi un sargāsi savus ienaidniekus! Ja būsi lupata, atradīsies arī kāju slaucītāji, tad gan neprasi, lai kāds tevi žēlo! Uz ko šie gļēvie nelgas cer?

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 22:14

»

Tā tā

Patērētājs ir un paliek tikai patērētājs.Bet kāpēc citiem tava pakaļa būtu jāsargā


Jocīgs jautājums? Te kads lūdz lai viņam sargā pakaļu? Tam ir privātās apsardzes kompānijas. Attiecībā uz Tēvijas sargiem, gan izskatās ka neviens viņus nemaz pat redzēt negrib.

Atbildēt

muļķim

09.07.2022. 22:09

»

Varen plašā nemaz tik plaša nav

Bet ja tu zinātu, cik maza ir Krievijas vēsturiskā teritorija un cik daudz tā ir sagrābusi no tagadējās teritorijas, tava visgudrība uzreiz pazustu


Bet ja tu zinātu, cik maza ir Britānijas vēsturiskā teritorija bez Skotijas un Ziemeļīrijas, bet ASV savas vēsturiskās teritorijas vispār nav. Visa tagadējā ASV zeme ir kaut kam atņemata un anektēta.

Atbildēt

Janka

09.07.2022. 22:08

"9. Vai OMD būtu jābūt tikai vīriešiem? Manuprāt, jā, jo vidusmēra vīrietim tas tomēr ir fiziski piemērotāk un konflikta laikā ir svarīgi, ka kāds rūpējas par ģimeni, vienlaikus cieņa pret ikvienu sievieti, kas brīvprātīgi izvēlas dienestu, ja minētie jautājumi ir sakārtoti."

Tãtad balsot, strādāt policijā, prokuratūrā, tiesās, tikt ievēlētām Saeimā sievietes IR tiesīgas, bet ar dzīvību lai riskē vīrieši!
Vai tad nesanāk "brīvība bez atbildības" un "parazitisms", pret kuriem cīnās autors?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

09.07.2022. 21:45

»

Aga

Es atgādinu, ka pāreja uz profesionālo dienestu bija viena no Latvijas brīvvalsts pamatidejām. Un Ukrainā mēs redzējām ,kā 4 himarsi faktiski apturējanKrievijas uzbrukumu! Kāda velna pēc bija 5 mēnešus jāiznīcina Ukraiņu karavīri, ja 21gs ieroči 4 stundu laikā varēja apturēt karu?Līdz ar to obligātais...


1. No kura laika obligātā dienesta likvidēšana bija viena no brīvvalsts idejām? Kuram bija tāda ideja? Latvijas laikā obligātais dienests pastāvēja un nevienam nenāca pŗatā to likvidēt. Manam vectēvam bija pasē ieraksts, ka viņš ir pakļauts karaklausībai, bija ierasts par dienestu smagās artilērijas pulkā un arī kara specialitāte bija pasē ierakstīta- zenītartilērists. Brīvvalsts laikā Latvijai bija 3 divīzijas, katrā bija 4 pulki, trīs kājnieku pulki un viens artilērijas.
2. Karš Ukrainā nav apturēts. Karo nevis tehnika, bet karavīri. Doma, ka super-truper ieroči var mainīt tāda kara kā Ukrainā gaitu, liecina par pilnīgu diletantismu. Vācijai 1943.-1945.gadā bija labākie pasaulē tanki, pirmie pasaulē reaktīvie iznīcinātāji, pirmās pasaulē ballistsikās un spārnotās raķetes, bet karu Vācija tāpat zaudēja. Tāpat arī ASV Vjetnamā bija absolūts tehniskais pārākums, bet karu tāpat zaudēja. Zināšanai- Krievija Ukrainā karo tāpat kā PSRS karoja 1943.-1945.gados, kara taktikā kopš tiem laikiem nekas nav mainījies, mainījušies tikai ieroči. Un krievi ukraiņus sit ar vecu taktiku un PSRS laika ieročiem ar mazāku skaitu cilvēku.

Atbildēt

¯\_(ツ)_/¯

09.07.2022. 21:40

Ukraina atguus Donbasu un Krimu.Ukraina uzvarees Krieviju un Putinu sodiis.Un tad arii Krievija bez Putina kljuus par bagaatu un paartikushu valsti,ne taadu kaa nabagaa un korumpeetaa degradeetaa Latwija.Haijaa!

Atbildēt

Naivais

09.07.2022. 21:34

Vai tad tas jau izlemts? Vai šitas nav uzmanības novēršana no ekonomiskās situācijas>

Atbildēt

Aha

09.07.2022. 21:05

»

jāā

palikuši ukriem ir tikai 2 himarsi,divus krievs jau pārvērta lūžņos


Bimarsi tik iznīcina okru munīcijas noliktavas. Jau 20 gab.

Atbildēt

Aga

09.07.2022. 20:51

Es atgādinu, ka pāreja uz profesionālo dienestu bija viena no Latvijas brīvvalsts pamatidejām. Un Ukrainā mēs redzējām ,kā 4 himarsi faktiski apturējanKrievijas uzbrukumu! Kāda velna pēc bija 5 mēnešus jāiznīcina Ukraiņu karavīri, ja 21gs ieroči 4 stundu laikā varēja apturēt karu?Līdz ar to obligātais dienesta Latvijā ir pēdējas muļķības. Nopērciet pa to naudu F35, patriot un 4 Himarsus.

Atbildēt

interesants raksts...

09.07.2022. 20:17

Atzīmējot Baltkrievijas valsts robežas izveidošanas apaļās jubilejas, baltkrievu nacionālisti kaimiņvalstīm izvirza teritoriālas pretenzijas. Viņi uzskata, ka Latvijai pienāktos atdot Daugavpili un Ludzu.


Baltkrievu robežu jubilejas:

1919. gadā pēc dažu mēnešu pastāvēšanas „nosmaka” Baltkrievijas Tautas Republika – tika nodibināta Baltkrievijas PSR, kura drīz vien kopā ar Krieviju izveidoja PSRS. Jau tolaik baltkrievi pretendēja uz baltiešu zemēm. Par to liecina kaut vai fakts, ka līdz 1920. gadam Baltkrievijas PSR sauca par „Litbelu” jeb Lietuvas – Baltkrievijas PSR. 1919. gadā tika nospraustas pirmās Baltkrievijas valsts robežas.

1939. gadā pēc PSRS iebrukuma Polijā, Molotova–Ribentropa pakta rezultātā Baltkrievijas PSR pievienoja tā sauktās Otrās Polijas Republikas zemes, kurās dzīvoja galvenokārt baltkrievi. Pēc Otrā pasaules kara, sadalot Polijas zemes, tika nostiprinātas pašreizējās Baltkrievijas robežas.

Atzīmējot baltkrievu valsts robežu izveidošanas 70. gadadienu, baltkrievu nacionālisti sākuši diskusiju (pārsvarā internetā un neformālās sapulcēs) par baltkrievu zemju „patiesajām” robežām.

Latgaļi un sēļi ir baltkrievi:

Tā kā Baltkrievijā valda autoritārais Lukašenko režīms, tad nacionālistiem nav iespējas plaši popularizēt savus uzskatus. Tomēr savu ideoloģiju viņi brīvi pauž globālajā tīmeklī. Vietnē livejpournal.com publicēta vēlamās Baltkrievijas Republikas karte, kurā skaidri redzams, ka Baltkrievijas ziemeļaustrumu apgabalos ir iezīmētas arī Latvijas pilsētas Daugavpils un Ludza.

Baltkrievu nacionālisti uzskata, ka viņiem ir vairāk saistības ar baltiem, nevis slāviem. Tā, piemēram, daži leksikologi uzsver, ka 5/6 baltkrievu vārdu ir atrodamas baltu valodu saknes. Baltkrievus pretendēt uz Latvijas zemēm uzdrošina arī tas, ka pirms vairākiem gadsimtiem Polockas kņazistē ietilpa Jersikas un Kokneses zemes. Par piederīgiem pie Baltkrievijas viņi uzskata ne tikai latgaļus, bet arī sēļus. Kā nopietns arguments tiek minēts arī tas, ka cara laikā – pirms simts gadiem – Latgale atradās Vitebskas guberņas sastāvā. Sēļiem un latgaliešiem īstenībā būtu jādzīvo baltkrievu valstī, uzskata baltkrievu dižvalsts piekritēji.

Minska tēmē uz Daugavpili:

Baltkrievu nacionālistu vēlmēm nav lemts īstenoties dzīve, jo šā gada sākumā Latvijas un Baltkrievijas valdības beidzot apstiprināja abu valsts robežas demarkācijas dokumentus, ar to oficiālā līmenī tika apstiprināts, ka starp Baltkrieviju un Latviju nav teritoriālu pretenziju.

Vienlaikus ir jāuzsver, ka Baltkrievija tomēr grib „iespiesties” Latvijas teritorijā. Piemēram, pavasarī Daugavpilī notikušajās Vitebskas apgabala dienās Baltkrievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Gerasimenko paziņoja, ka baltkrievi grib ieviest bezvīzu režīmu ar Daugavpili. Latvijas puse gan šādu kārtību negrib pieļaut.

Nopietnas pretenzijas:

Latvija nav vienīgā valsts, pret kuru baltkrievu nacionālisti izvirza teritoriālas pretenzijas.

Krievijai baltkrieviem vajadzētu atdot Smoļensku, kas pirms 90 gadiem uz dažiem mēnešiem bija pat Baltkrievijas PSR galvaspilsēta, kā arī daļu Brjanskas un Pleskavas apgabala.

Lietuvai pieklātos saviem austrumu kaimiņiem atdot savu galvaspilsētu Viļņu un tās apkārtni. Savukārt no Polijas vajadzētu paņemt Bjalistoku, kura Molotova–Ribentropa pakta rezultātā uz dažiem gadiem pat nonāca Baltkrievijas PSR sastāvā.

Jāuzsver, ka līdz šim baltkrievu vēsturnieki nav plaši diskutējuši par baltkrievu zemju teritorijām, jo to nepieļāva Baltkrievijā valdošie politiskie režīmi. Tomēr sakarā ar Molotova–Ribentropa pakta 70. gadskārtu tas kusli tiek aktualizēts.

Livejournal.com rakstīts: „Šī ir hipotētiska versija, oficiāli neviens par to nav pat iepīkstējies. Tomēr uzskaitītās zemes daļa baltkrievu inteliģences uzskata par „savām”.”

(https://jauns.lv/raksts/zinas/227519-baltkrievi-pieprasa-daugavpili-un-ludzu)

Atbildēt

un

09.07.2022. 20:14

»

PRECIZĒJAM!

Kā vārdā piemēram būtu jāiet pret ieročiem,raķetēm,tankiem?! Nav 90tie kad var apjāt tautiešus..zeme, meži izpārdota ārzemniekiem, atlikušais vietējiem afēristiem, tiem kas turas virs ūdens būs spiesti vergot par 400eur kaut kāda patriotisma vārda?! Izjaukt savu dzīvi


un par tiem kuri karadarbību reizē atkal iztaisīsies par varoņiem,šeit domāju mediķus,palasot to rakstu,kur reanimācijas ārsts vienaldzīgi pasaka meitai- man pietiek darba ar jaunākiem pacientiem,jūsu mamīte ir par vecu,reanimācijai neperspektīva.Valsts ,kura neciena veco paaudzi ir bez nākotnes

Atbildēt

vaine

09.07.2022. 20:06

...gan iegūto kontaktu dēļ...lūk,kārtējais kuram jau gēnos psrs laiki ieprogramēti.čomu būšana,paziņas,draugi,skolas biedri,vecie kontakti...,bet mainīties nav spējīgi,nesaprot ,ka darījumi ir jāveido godīgi,neizmantojot,neizceļot čomu būšanu...,un tad skatāmies ka uzrodas visādi šofera dēli,šofera tēvs...,tas zeltīts iedomājas sevi par īstu vīru,nesaprotot ka ir parasts lumpenis,pāķis,kurš iedomājas ka sasniegt kaut ko var un vajag izmantojot tā saucamos kontaktus

Atbildēt

Šos murgus pasaki Kremļa bunkurniekam

09.07.2022. 20:05

»

muļķim

Neviens tev nekādus zaudējumus nemaksās, ja pats esi tajos vainīgs. Nelien pats karot, nerīko svešās valstīs apvērsumus un nedraudi citiem ar sankcijām, tad tev neviens arī nekādus zaudējumus nenodarīs. Lielbritānijai laiks āizvākties no okupētajām teritorijām- Ziemeļīrijas, Malvinu salām un Gribraltāra...


Lai savāc savas manatkas no Ukrainas un rāda paraugu cilvēcei, nevis kā mērkaķis mēģina atdarināts jūras laupītājus Maltas Ordeņa valsti pie Vatikāna Svētā krēsla…

Bet bunkurnieks taču pats ir ar ķēdi tur pie tā krēsla.. rusofobijai kur ir saknes?

Vai zini, kremlin? Tas ir zināms visiem. Tāpēv Krieviju jāiznīcina kā valsti. To moskovītu Maskavas “mongoļu ordu”.

Atbildēt

Pamodās. Labrīt!

09.07.2022. 20:00

Krievijas un Baltkrievijas specdienesti ir īpaši ieinteresēti savervēt tādu Latvijas pašvaldību amatpersonas, kas atrodas austrumu robežas tuvumā un kurās NATO paplašinātās klātbūtnes ietvaros izvietoti sabiedroto valstu spēki, atzīst Valsts drošības dienests (VDD).
(https://nra.lv/latvija/385977-vdd-bridina-krievijas-un-baltkrievijas-specdienesti-ir-ieintereseti-savervet-latvijas-pasvaldibu-amatpersonas.htm)

Atbildēt

muļķim

09.07.2022. 19:59

»

Šos murgus pasaki Kremļa slepkavam Putinam

Lai savāc rīt no rīta savas manatkas un izvācas no okupētām teritorijām visur. Atdod Abreni utt. Lai samaksā zaudējumus


Neviens tev nekādus zaudējumus nemaksās, ja pats esi tajos vainīgs. Nelien pats karot, nerīko svešās valstīs apvērsumus un nedraudi citiem ar sankcijām, tad tev neviens arī nekādus zaudējumus nenodarīs. Lielbritānijai laiks āizvākties no okupētajām teritorijām- Ziemeļīrijas, Malvinu salām un Gribraltāra, bet ASV jāatdod okupētā Teksasa, NEvada un Kaliformija. Kad Lielbritānija un ASV būs aizvākušās no okupētajām teritorijām, tad varēs no citiem prasīt to pašu.

Atbildēt

PRECIZĒJAM!

09.07.2022. 19:29

Kā vārdā piemēram būtu jāiet pret ieročiem,raķetēm,tankiem?! Nav 90tie kad var apjāt tautiešus..zeme, meži izpārdota ārzemniekiem, atlikušais vietējiem afēristiem, tiem kas turas virs ūdens būs spiesti vergot par 400eur kaut kāda patriotisma vārda?! Izjaukt savu dzīvi?!

Atbildēt

valdis

09.07.2022. 19:23

Vai tad nepietiek jau ar Ukrainas karu,ka jācenšas vēl šeit fronti atklāt.Džonsons jau nolidoja bada dzeguze Kallasa,kas baiļu scenāriju pauda arī.Šolcs,kas Vācijas ekonomiku norok arī jau klibo.Rudenī Baidens klibos.Jāsāk beidzot saprast,ka konfliktus jārisina sarunu ceļā,neviss miljonus iedzenot nabadzībā.

Atbildēt

valsts valstī ?

09.07.2022. 19:01

»

¯\_(ツ)_/¯

Es aizstaaveeshu Kargina un Krasovicka iipashumus,tie latvijai ir visdaargaakie.Man vienalga kas buus uzbruceejs,Vaacieshi,Zviedri vai Polji.Un agressoram ir jaazina ka vinsh nedabuus ne pat kvadraatcentimetra shiis zemes.Es nebeegshu un nepadoshos kaa to dara ukrijas aizstaavji,atstaajot Mariupoli,...


Šiem kungiem pieder trešdaļa Krāslavas esošā novada. Viss norobežots ar ŽOGU, šajā teritorijā ezeri un salas. Piekļuve, svešajiem, nullei. Nu ja, Latgales puišiem jāiet obligātajā dienestā un jāaizstāv teritorija, kur tiem ieeja liegta.

Atbildēt

kaut kā tā

09.07.2022. 18:52

latvijā ir kapitālisms un viss ir privāti privatizēts,pat Saeima un valsts kopumā,reģistrēti starptautiskajos komercfirmu reģistros.Ko aizsargāsim?

Atbildēt

09.07.2022. 18:43

Ja aizsardzības dienests, tad ko sargāt un aizsargāt man nāksies.
Nākošais jautājums - cik par to maksās. Vairāk vai mazāk, kā apsardzes dienestā? Ja vēl mazāk - sargiet paši sevi!

Atbildēt

Lai izvairītos no iesaukuma Huntas aizsardzības dienestā

09.07.2022. 18:31

Var palikt Latvijā, bet regulēti jāmaina deklarētā dzīvesvieta un t Nr.

Atbildēt

Kapers

09.07.2022. 18:24

»

Pirātu partija

Apnicis lasīt omd ataisnojušus tekstus...


Lai nereakstītu šādas muļķības par karadarbību, tev tieši vajadzētu padienēt. Tavs iespaids par to kas un kā laikam no jūtuba un kompjūterspēlēm veidojas. Gan drons gan raķete ir tikai un vienīgi instruments. Bez reāla karavīra blakus tas vis ir sū....

Atbildēt

¯\_(ツ)_/¯

09.07.2022. 18:24

Es aizstaaveeshu Kargina un Krasovicka iipashumus,tie latvijai ir visdaargaakie.Man vienalga kas buus uzbruceejs,Vaacieshi,Zviedri vai Polji.Un agressoram ir jaazina ka vinsh nedabuus ne pat kvadraatcentimetra shiis zemes.Es nebeegshu un nepadoshos kaa to dara ukrijas aizstaavji,atstaajot Mariupoli,Severodonecku,Lisichansku.Es ciiniisho pret agressoru liidz galam.Bet juus Tautieshi varat aizstaaveet Lewita iipashumus,vinjam to ir daudz.Uzvara buus muusu.Haijaaa!

Atbildēt

Sakarīgi un pārdomāti

09.07.2022. 18:23

»

Pirātu partija

Apnicis lasīt omd ataisnojušus tekstus...


teikts.Jā,Krievijas Federācijai klāsies plāni-Es skatos Taro un Rūnu skaidrojumus.(Jtb)Reālā Krievija paliks ap Maskavu,Sanktpēterbugu un Baltkrieviju.Paliks tie bagātnieki,kas negrib strādāt-tikai laupīt uz resursiem.,bet:paliks kā plikas žurkas.
Visas Autonomās Republikas atspersies un parādīs ``pigu``.Katra apzgtā Valsts gribēs paņemt to,ko Krievija ir atņēmusi (austrumos).Būs jaunas alianses....

Atbildēt

Onkoliņš

09.07.2022. 18:19

»

Oi,

sakiet,bet kā tad tajās viendzimuma pāru būšanās??Tikko tak viena sieviete ``izkaroja````tēva`` pabalstu bērnam!!Tai tak arī būtu jādodas dienēt


Viss vienkārši - XX hromosoma. Sēdi mājās. Vai tad ne par to šī raksta viens no punktiem?

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 18:12

»

apbižota liver- jeb aknu desa

"Vēsturiskajā atmiņā" joprojām iesēdies, ka uz Šveici netikušais pasažieris novēlēja visiem palikt savās vietās un pats paliks savējā


Jā, bet tas pasažieris jau bija pakarams pēc Latvijas likumiem šā kā tā. Jo coup d'état ir bijusi sodāma lieta visos laikos. Tāpēc Ukraina sev uzkrāva pati problēmu. Nebūtu tur valsts apvērsums, Krievijas operāciju nevarētu traktēt citādi kā iebrukumu. Tagad tas izskatās pavisam savādāk. Pēc deratizācijas. Ja paskatāmies kādi bandītu purni ir Azov un Aidar, jebkādas simpātijas pret cietējiem zūd.

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

09.07.2022. 18:05

"Vēsturiskajā atmiņā" joprojām iesēdies, ka uz Šveici netikušais pasažieris novēlēja visiem palikt savās vietās un pats paliks savējā?

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

09.07.2022. 17:50

Kāpēc tāda vienpusība un turklāt aizmirsts par transpersonām: "Transpersonas statuss liedz evakuēties no Ukrainas teritorijas. Saskaņā ar spēkā esošajiem Ukrainas tiesību aktiem karastāvokļa laikā vīriešiem no 18 līdz 60 gadiem ir aizliegts izbraukt no valsts. Transpersonām, kas nolēmušas pārcelties uz ārzemēm, tas sagādā nopietnas raizes".
Vēl vairāk - "Viens no Kiseļova vadītajiem propagandas raidījumiem “Vesti nedeļi” jūnijā tika veltīts seksuālajām minoritātēm Ukrainas bruņotajos spēkos."
"Kiseļovs stāsta par ukraiņu “kaujas gejiem”, kuriem Harkivas apgabalā teritoriālās aizsardzības spēkos esot pat atsevišķa vienība ar nosaukumu “Zilā austere”..[tvnet.lv]

Atbildēt

Nu

09.07.2022. 17:40

»

ja mēs ar veco nedēļu dropētu pa īsto, daudz ko saskatītu, bet stepi Zemgalē toč ne


Tad ir problēma. Ja Zemgalē stepes nav, tad aizstāvēt stepi būtu pašiem uzprasīties uz nepatikšanām. Nepieciešams sīki izpētīt kas Zemgalē ir, lai varētu pieņemt atbilstošu lēmumu. Līdzenumi, kaut kādi, taču tur ir?

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: