Menu
Pilnā versija
Foto

Apķēzīšanas dinamika

Arturs Priedītis · 03.10.2019. · Komentāri (30)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sandra Briķe

07.10.2019. 14:47

»

Čistoserģečnoje priznaņije

...


Kāds provokators no VDK vai zaglis un laupītājs, vai arī slepkava vai izvarotājs un tml. subjekts kaut ko samurgojis, laikam labi ''pasēdējis'' par to ko nodarījis cilvēkiem, kuri šeit dzīvoja arī LPSR laikos un vēl pirms tam, un ir vispārzināms fakts, ka man ir savi principiāli uzskati kas attiecas uz tiesiskumu, tādēļ jau arī studēju jurisprudenci

Atbildēt

Jānis

07.10.2019. 09:46

Priedīša kungs gan visu apsmaržina un uzprišina.Malacis.Kāds nu prezidents mums ir -tāds ir.Varbūt labākas kandidatūras nebija.Varbūt Priedīša kungs uznemtos šo atbildību?

Atbildēt

Edgars A

06.10.2019. 09:19

Levits kaa daudzdimensionaals zikerdienestu projekts.

Atbildēt

"Ku-kū pravieti A. Priedīti"

05.10.2019. 12:42

»

Arturs Priedītis

Mediji 5.X raksta par "ielaušanos pilī". Tas reāli nekad nenotiks! Latvieši neielauzīsies Rīgas pilī, lai patriektu "nācijas tēvu" - Latvijas un latviešu kauna traipu! "Nācijas tēvu" atbalsta latviešu tautas stabilākā daļa - smirdošā varas inteliģence. Šai smirdošai daļai ir labi saprotams "nācijas ...


Par kādiem "latviešiem" tu runā?

E. Levita "latvieši" ir arābi, krievu PSRS okupanti, nēģeri, ķīnieši utt., visi, kam kā "nācijas tēvam" ebrejam E. Levitam ir pilsonība.

Tādēļ šie minētie "latvieši" neielauzīsies nekad Rīgas pilī, bet regulārās militārās mācības ir skaļš cirks un teātris, provocējot ielaušanos Rīgas pilī.

Bet īstie latviešu patrioti nogaida izdevīgu brīdi, lai pārņemtu varu un sodītu propagandistus arturus priedīšus, kuri staigā "nācijas tēva" īsā pavadā,

Atbildēt

Čistoserģečnoje priznaņije

04.10.2019. 18:57

»

Sandra Briķe

Ļoti interesanti, kur pazuduši visi komentāri, arī pieklājīgie un demokrātiskas valsts izpausmes komentāri pie visiem rakstiem, kur ir par Valsts Prezidentu !!! Es saprastu, ka tiek izdzēsti aizskarošie, bet kādēļ uz vienu amatpersonu tādas privilēģijas? Kad mani apmeloja un izplatīja aplamus faktus...Es, Sandra Briķe, nebiju nekāda "īsta muļķe", kad sadarbojos ar LPSR totalitāro sistēmu. To darīju ar tīru sirdsapziņu un savu pārliecību, lai gan mani neviens uz to nespieda, man nebija nekādu šķēršļu atteikties.

Kā citi milicijas darbinieki brīvprātīgi iesaistījos un veicu VDK un prokuratūras operatīvos uzdevumus, safabricējot kriminālprocesus, organizējot noziedzīgas darbības disidentu, nacionāli citādākdomājošo diskreditēšanai, reputācijas sabojāšanai un nosūtīšanai uz cietumu, vai psihiatrisko slimnīcu sazāļošanai un izolēšanai no sabiedrības.. (tagad neviens vairs to nepierādīs, cik tur bija mana un mana vīra vaina, un kuru gan tas vairs interesē).

Biju aktīva un atbildīga milicijas darbiniece, lūdzu to ņemt vērā, lai gan milicijā un VDK, prokuratūrā darba valoda bija krievu valoda, ko man nācās apgūt visā pilnībā.

Man nekā šodien nav pret tā saucamo "kosmopolītismu" un reāli joprojām atpazīstu visas nacionālā naida kurināšanas pazīmes! To pašu milicijā darīja mans vīrs. Abi pilnā mērā izbaudījām visas PSRS varas privilēģijas, kādu mums šodien reāli pietrūkst..

Tad negaidīti uznāca tā saucamā "atmoda", ko, sagraujot PSRS, faktiski, kā šodien visi labi zinām, radīja ārvalstu slependienesti, tostarp ar H86 dbināšanu.

Es personīgi cerēju, ka, mainoties varai, Latvija nebūs brīva atjaunotā 18. novembra republika, kaut tautai tas tika solīts, kas arī piepildījās. Nenotiks lustrācija un VDK darbinieki, tiesneši un prokurori , un komunisti nenožēlos savus pastrādātos "noziegumus" pret tautu, jo tad arī man būtu tas jādara. Klusībā pat cerēju, ka tomēr nenotiek deokupācija..

Vara it kā mainījās, bet iekšlietu un tieslietu sistēmās savas vietas saglabāja arī citi tā saucamie krievu "okupantu pakalpņi", tostarp es un mans vīrs. Es pati vēlāk diemžēl muļķīgi nonācu iekšējā konfliktā ar sevi, gribēju būt godīgāka savā vēlāk jau tiesneses darbā, gribēju nepamatoti un augstprātīgi izcelties, atšķirties, ar ko pilnīgi neattaisnoju uz mani liktās cerības. Gudro stratēģija un taktika izpaudās pat ET rīcībā, nepieņemot izskatīšanai manu "muļķīgo sūdzību" pret LV par atbrīvošanu no tiesneses darba.

Jāteic, ka patiesās zināšanas par cionismu un tā integrācija esošajā varā, man bija pieejamas, bija kļūdaini no manas puses, tās nenovērtējot jau daudz agrāk - tās pat publiski atklātas bijušā 6. Saeimas deputāta, G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem", neieklausījos savos kolēģos, kuri uz to norādīja, ko tagad nožēloju.

Šī grāmata Latvijā ir vienīgā, kura, manuprāt, tagad man jāatzīst, "atklāti un melīgi" sniedz sagrozītus faktus ar citātiem par cionistu mērķiem 6. Saeimas deputātu darbā, pēc kuras it kā vadoties Saeimas juridiskais birojs un Saeimas prezidijs vēl šodien, ar cionistu rokasgrāmatu "Gudro stratēģija un taktika" it kā iedvesmojot ik nākošās Saeimas deputātus "genocīdā pret tautu", lai gan nekad neesam dzīvojuši tik labi kā šodien.

Personīgi domāju, ka jāmeklē risinājums, kā šī G. Valdmaņa grāmata "Starp dzirnakmeņiem", kas mulsina un dezorganizē lasītāju, būtu izņemama no apgrozības, jo tās saturs nepārprotami kurina un veicina nacionālo naidu!

Kad savā iekšējā, nepareizajā "lustrācijā" nonācu konfliktā ar sevi un esošiem kolēģiem, tas visiem, saprotams, sāka traucēt un mani atbrīvoja no tiesneses darba. Tagad es to saprotu pati un pilnā mērā savu rīcībū, konfliktējot par sīkumiem, nožēloju. 


LPSR laikos atbildīgii sadarbojos ar varu, pēc 1991. gada turpināju to darīt un joprojām vēlos piedalīties varas tieslietu sistēmas efektivizēšanā.


Arī Dainis Īvāns, "atmodas rupors" sākotnēji norobežojās no šodienas valsts varas, nonākot pilnīgā nabadzībā, līdz beidzot šodien veiksmīgi ar to sadarbojas, savu "muļķa praksi" atstājot pagātnē.

Šodien aktīvi atbalstu viņa ekselences E. Levita valsts politiku.

Atbildēt

Tik paskatieties!

04.10.2019. 18:36

Šis antilatviskais žīdpurkšķis apzināti grib iznīdēt visu latvisko. Tik paskatieties, viņš visur glumi grib latvisko aizstāt ar nacionālo, valstisko, piemēram tagad sludina "Nacionālās pretošanās kustības piemiņas dienu un Valsts valodas dienu". Visur apzināti notiek izvairīšanās no latviešu tautas pieminēšanas. Prezidenta krēslā ir ielikts reāls latviešu tautas ienaidnieks - žīdpurkšķis.

Atbildēt

Tieši E. Levits ECT

04.10.2019. 13:08

»

Sandrai Briķei

Vai tad Jūsu daudzinātais E. Levits neizskatīja un atteica tiesas izskatīšanai Jūsu lietu


atsvieda Sandras Briķes lietu - sūdzību par vajāšanām, represijām, presingu, mobingu un cilvēktiesību pārkāpumiem. Šodien Sandra Briķe slavē E. Levitu, cionistu noziedznieku, tikai nav saprotams, par ko viņš slavējams, ja kopā ar Kariņu strādā pie "ebreju tiesas" likumdošanas saimnieciskajos strīdos.

E. Levita, cionistu noziedznieka mērķis ir radīt vēl lielāku haosu tiesību sistēmā. Tas konstatējams pat no viņa runas Saeimā.

Citāts no E. Levita uzrunas Saeimai - "Lai vienotos par kopējo labumu (nav precizēts, par kuru un "kādu kopējo labumu" žīds E. Levits runā, visticamāk, ka par ebreju impērijas ebreju nacistu kopējo labumu) ir jādzird visu interešu grupu balsis un kaismīgās debatēs, konstruktīvos strīdos jāmeklē labākais risinājums. Intereses var būt pretrunīgas un viena otru izslēdzošas. Tādēļ mūsu - valsts varas augstāko pārstāvju - pienākums ir tās atbildīgi sabalansēt."
Tas pats no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu - ebreju nacistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":


"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekadneesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Sandrai Briķei

04.10.2019. 12:41

Vai tad Jūsu daudzinātais E. Levits neizskatīja un atteica tiesas izskatīšanai Jūsu lietu?

Atbildēt

Ar skaidru saprātu nav iespējams pārdzīvot!

04.10.2019. 12:40

»

Sandra Briķe

Un vēl, cīnītājiem, godīgiem un taisnīgiem cilvēkiem, kas nav savējo pulciņā, ir bīstami dzīvot šajā valstī, un vispār cilvēkiem ir bīstami dzīvot šajā valstī, jo tiek apdraudētas ģimenes par tiesībām uz cilvēku cienīgu dzīvi un, ka amatpersonu patvaļa beidzot tiks apturēta un viņi tiks saukti pie atbildības...


Laikam vispirms jāierauj!

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai plēsīgs zvērs, kas pakļaujas stiprākam, un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.

Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personību rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, to pamatosim, ka neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu teorijām un melkulību!

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslēptas ar kosmopolītisku pārliecību."

Atbildēt

Sandra Briķe

04.10.2019. 12:22

»

Sandra Briķe

Ļoti interesanti, kur pazuduši visi komentāri, arī pieklājīgie un demokrātiskas valsts izpausmes komentāri pie visiem rakstiem, kur ir par Valsts Prezidentu !!! Es saprastu, ka tiek izdzēsti aizskarošie, bet kādēļ uz vienu amatpersonu tādas privilēģijas? Kad mani apmeloja un izplatīja aplamus faktus...


Un vēl, cīnītājiem, godīgiem un taisnīgiem cilvēkiem, kas nav savējo pulciņā, ir bīstami dzīvot šajā valstī, un vispār cilvēkiem ir bīstami dzīvot šajā valstī, jo tiek apdraudētas ģimenes par tiesībām uz cilvēku cienīgu dzīvi un, ka amatpersonu patvaļa beidzot tiks apturēta un viņi tiks saukti pie atbildības par nodarījumu Latvijas tautai, kura masveidā pamet šo valsti!!! Ja es būtu jaunāka vai mani bērni būtu aizbraukuši, es arī laikam brauktu prom, jo nu jau 90.gadu cerības uz tiesisku un demokrātisku valsti, ir pilnīgi zudušas un to, kas te notiek ar skaidru saprātu nav iespējams pārdzīvoti!!!

Atbildēt

Sandra Briķe

04.10.2019. 12:13

Ļoti interesanti, kur pazuduši visi komentāri, arī pieklājīgie un demokrātiskas valsts izpausmes komentāri pie visiem rakstiem, kur ir par Valsts Prezidentu !!! Es saprastu, ka tiek izdzēsti aizskarošie, bet kādēļ uz vienu amatpersonu tādas privilēģijas? Kad mani apmeloja un izplatīja aplamus faktus par safabricētām disciplinārlietām, kur nav pat uzklausīts mans viedoklis un ierakstīta mana attieksme un manā rīcībā esošie fakti, kad izplatīja pretīgus un aizvainojošus komentārus par disciplinārlietām, es griezos gan augstākās varas instancēs, gan tiesībsargājošās instancēs, gan Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību, kuru, t.sk. Levits kā tiesnesis atteicās izskatīt, tad visi bezspēcīgi pateica, ka tā esot demokrātija un uz šiem meliem un aizvainojumiem nav iespējams reaģēt?!Kas tagad notiek, vai ir demokrātijas gals un varbūt visus sāks vajāt drošības iestādes!? Un komentāri pazuduši no visiem rakstiem, kur ir par Prezidentu, lai gan daudzos komentāros bija fakti un taisnība!!!

Atbildēt

forcemajeure

04.10.2019. 12:07

»

E. Levits ir noziedznieks

Jūlijs Kadelis bija autoritāte un nelokāms līderis, latviešu armijas virsnieka dēls – jauns un nelokāms...


Ervīnam Jākobsonam visu cieņu. ļoti labs raksts - materiāli, foto, noformējums, kvalitāte, šis komentārs arī ir ļoti ok

Atbildēt

lauķis

04.10.2019. 09:58

»

Q

Šoreiz tieši otrādi, paldies Priedītim par atklātību, bet žīdelis ir Latvijas posts


Posts ir pati tauta,pati tauta iet un balso par šo sistēmu,un sadarbojas ar sistēmu.

Atbildēt

Q

04.10.2019. 09:09

»

UHU

...izcili liels nelietis...esat jūs, Artur Priedīti


Šoreiz tieši otrādi, paldies Priedītim par atklātību, bet žīdelis ir Latvijas posts!

Atbildēt

UHU

04.10.2019. 08:18

...izcili liels nelietis...esat jūs, Artur Priedīti!

Atbildēt

VDD ir sastādījis daļēji slepenu sarakstu,

04.10.2019. 07:39

»

Nogalina daudzus

kuri atklāj patiesību par levitveidīgo noziegumiem. Pārmaiņām būt, neskatoties uz totālo teroru un kontroli. Neskatoties uz VDD centieniem ierobežot vārda un pulcēšanās brīvībām


kurā minētas personas un personu grupas, kurām diskriminējoši liegts piedalīties Saeimas vēlēšanās. Viena no šādām ir E. Luņa Vislatvijas glābšanas komiteja. Slepenais saraksts ir viens no formālajiem iemesliem, kāpēc CVK vad. K. Bērziņai VDD deva pielaidi valsts noslēpumiem un steidzamības kārtā I. Mūrniece, manipulējot ar Saeimu, panāca likumdošanas grozījumus, lai piešķirtu šo pielaidi, deputātiem īsti neizprotot, par ko viņi nobalso, nobalsojot pret demokrātijas principiem. Satversmes tiesa klusē savā bezdarbībā. Līdz ar to šī ir apsūdzība Satversmes tiesai. Jo ar doto pielaidi CVK vad., Latvija vairs nav demokrātiska valsts.

Ar to mēs redzam, ka vienlaikus arī balsu skaitīšanas rezultāti CVK var būt falsificēti saskaņā ar modernās valsts korporācijas noslēpumiem.

Atbildēt

Nogalina daudzus

04.10.2019. 06:47

»

lauķis

PSRS netiks tiesāta,vismaz tuvākajā laikā.PSRS bija žīdu projekts ar ģenerālmenedžeri Armandu Hammeru priekšgalā.Domāju ka Jūlijs Kadelis bija stipri uzkāpis uz varžacīm cionistiem,par ko arī tika nogalināts


kuri atklāj patiesību par levitveidīgo noziegumiem. Pārmaiņām būt, neskatoties uz totālo teroru un kontroli. Neskatoties uz VDD centieniem ierobežot vārda un pulcēšanās brīvībām.

Atbildēt

Fēlis

04.10.2019. 06:30

Priedītis žīdelim ne pa jokam pie rīkles pieķēries.

Atbildēt

Q

04.10.2019. 05:58

Levits, tāpat kā visa sorosītu pederastu valdība ir Latvijas posts un nelaime, kas garantē agru vai vēlu Latvijas kā nacionālas valsts iznīcību!

Atbildēt

lauķis

04.10.2019. 03:47

»

E. Levits ir noziedznieks

Jūlijs Kadelis bija autoritāte un nelokāms līderis, latviešu armijas virsnieka dēls – jauns un nelokāms...


PSRS netiks tiesāta,vismaz tuvākajā laikā.PSRS bija žīdu projekts ar ģenerālmenedžeri Armandu Hammeru priekšgalā.Domāju ka Jūlijs Kadelis bija stipri uzkāpis uz varžacīm cionistiem,par ko arī tika nogalināts.

Atbildēt

E. Levits ir noziedznieks

03.10.2019. 22:29

Jūlijs Kadelis bija autoritāte un nelokāms līderis, latviešu armijas virsnieka dēls – jauns un nelokāms.
Pameta izcilu profesionālo karjeru un pievērsās latviešu sabiedriskajam darbam un presē tika atzīts par Baltijas neatkarības līderi trimdā.
Pievērsa mediju uzmanību ar Baltiešu brīvības un miera kuģa braucienu un vēlāk kā Eiropas Latviešu jaunatnes apvienība(ELJA) vadītājs, sadarbojoties ar ārzemju diplomātiem veidoja Baltiešu tribunālu, lai starptautiski tiesātu PSRS par genocīdu pret baltiešu tautām.
Īsi pirms tribunāla Kadelis mira un E. Levits pārņēma dokumentētās apsūdzības, kura vēlāk pazuda.
Toties uzreiz pēc tam par ELJA neformālo līderi kļuva Egils Levits, bet visus nopelnus par kuģu braucienu un tribunālu sāka sev pierakstīt Gunārs Nāgels, Vilnis Zaļkalns un vēl daži, kuri patiesībā noraka tribunāla būtību, padarīja tribunālu par viedokļu konferenci un nenoveda lietu līdz starptautiskai tiesai, kā to ar ārvalstu juristiem bija iecerējis veikt Kadelis.
Viens piemērs: Bailīgais VDK aģents Arturs Priedītis savā atreferējumā spilgti parāda savu čekista dabu, šo notikumu atspoguļojumā ne reizi(!) nepieminot abu notikumu galveno autoru Jūliju Kadeli.
http://www.laikmetazimes.lv/2017/11/13/baltiesu-tribunals-un-brivibas-kuga-brauciens/

Baltiešu brīvības un miera kuģa (BBMK) brauciens kļuva par pasaulē redzamu akciju, kas atgādināja par mūsu tiesībām un vēlmi tās atgūt. Latvija ir atguvusi neatkarību un Padomju Savienība vairs nepastāv.
Negaidītā un neizskaidrotā nāvē neilgi pēc šiem notikumiem mira gan Pasaules brīvo latviešu apvienības Informācijas biroja vadītājs Jūlijs Kadelis, kurš nodarbojās ar materiālu sagatavošanu Baltiešu tribunālam Kopenhāgenā.

Pēc Latvijas okupācijas 1940. gadā Kadeļu ģimene bija spiesta doties bēgļu gaitās uz Vāciju. Maz zināms ir Kadeļu jaunākā dēla Jūlija ieguldījums vēlākajā Latvijas neatkarības atgūšanā. Kad vecāki pameta Latviju, viņam bija seši gadi. Pēc ģimnāzijas beigšanas Jūlijsaktīvi darbojās baltiešu trimdas organizācijās – vadīja Eiropas Latviešu jaunatnes apvienību un Pasaules brīvo latviešu apvienības (PBLA) informācijas biroju. 1979. gadā Jūlijs pameta prestižu darbu firmā Bosch un kļuva par PBLA informācijas biroja vadītāju. Piecu gadu darba laikā tieši viņš panāca, ka gan Rietumu prese, gan politiskās aprindas pievērš uzmanību okupētās Latvijas stāstam.
Kadelis ir idejas autors 1985. gadā Kopenhāgenā notikušajam Baltiešu tribunālam, kurā tika izvirzīta apsūdzība Padomju Savienībai par Baltijas valstu okupāciju un represijām pret to iedzīvotājiem. Drīz pēc tam 1986. gadā Jūlijs Kadelis Minsterē mira mīklainā nāvē.
Laikraksts “Frankfurter Allgemeine” viņu nodēvēja par apņēmīgāko Baltijas neatkarības cīnītāju.
Rezultāts: izcilais latvietis Kadelis nogalināts; starptautisks projekts izgāzts; Egils Levits netraucēti kļūst par Eiropas latviešu līderi un par šo darbu iegūst atbalstu no PSRS puses. Šī iemesla dēļ, vēlāk tieši Levits ir vidutājs jeb tilts starp trimdu un LPSR funkcionāriem, „atjaunojot“ Latvijas Republiku un sapludinot LPSR noziedzniekus kopā ar trimdas pretkomunistisko noskaņojumu.
Lai to izdarītu, Levits izmantoja no Kadeļa pārņemto autoritāti un ieguva trimdas uzticību. Lūk iemesls kāpēc PSRS nav starptautiski tiesāta un kāpēc līdz galam netika veikta pilnvērtīga 1918.gada 18.novembra valsts turpināšanas nodrošināšana.

Atbildēt

Gatis

03.10.2019. 22:17

»

vdk kartotēka uzrāda šo

Priedītis ir bijušais čekists


Nebrīnīšos, ja kādreiz noskaidrosies, ka čeka vervēja ne tikai morālus kropļus, bet arī šizofrēniķus.

Atbildēt

vdk kartotēka uzrāda šo

03.10.2019. 21:54

Priedītis ir bijušais čekists.

Atbildēt

pietiek lasītājs

03.10.2019. 19:23

Ik nedēļas garā sleja šim vecautoram ir par daudz.Sanāk kā cehs.lv,ko delfi.lv izpļūtī.Ziedojiet senioru vitamīniem!

Atbildēt

...

03.10.2019. 17:45

»

motorhead

Nevajag tak tā cepties. Arāju tikpat atceras vēl tagad un atcerēsies ilgi. Bet mēsluvabolēm mūžiņš īss. Nav nekādi cienījamie kukaiņi


Arājs žīdu šaušanas akcijā pildīja pienesēja/padevēja funkcijas,galvenie nopelni Fridriham Jakelnam un viņa zonderkomandai,kuri arī bija žīdi.

Atbildēt

motorhead

03.10.2019. 17:37

Nevajag tak tā cepties. Arāju tikpat atceras vēl tagad un atcerēsies ilgi. Bet mēsluvabolēm mūžiņš īss. Nav nekādi cienījamie kukaiņi.

Atbildēt

Jūlis

03.10.2019. 17:13

Labi rūkts,Priedīt!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: