Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!

08.03.2016. 11:03

»

Rīgas siltums

Var redzēt, cik izglītots ir Kaimiņa elektorāts. Turpat pie Zīgerista banānistiem stāv


Zigerists solija kart latvijas komunistu dizvirus ar smukajam frizuram aiz kajam Raina bulvara liepu zaros.bet ta laika latvijas pensionares tadu varmacibu nepielava ar protesta balsojumu.Sodien Kaimins iestajas par Zolitudes tragedijas vaininieku tiesasanu un aicina vestule Eirokomisijai nepielaut korumpanta dombrovska ievelesanu atbildiga amata Brisele.

Atbildēt

Alvis

08.03.2016. 10:53

»

A.Lembergs

Lato Lapsa pat savu māti butu gatavs pardot ZZS par saprātīgu summu


Sevi viņš jau ir pārdevis daudziem,bet Lato ir dārga prostitūta.

Atbildēt

Kaimiņ ,tavs atbalstītāju skaits tikai pieaugs.

08.03.2016. 10:26

Tieši otrādi,jo vairāk Artuss Kaimiņš tiek nepamatoti apsūdzēts ,jo lielāks būs viņa atbalstītāju skaits. Šie negodīgie melnās kampaņas veicēji,un bīdītāji var nepūlēties, jo lielāka netaisnība pret Artusu tiks vērsta,jo vairāk atbalstītāju un potenciālo vēlētāju skaits tikai pieaugs.Vecie partiju blēži nobijušies,tāpēc jau parādās šādi rakstiņi un uzpirktie ,kuri gatavi gāzt dubļus uz Artusa nevietā , visi viņi paliks ar garu degunu.

Atbildēt

Anna

08.03.2016. 10:16

Atceros, ka īsi pirms vēlēšanām Einārs Repše "kaut kā netīšām" naktī sabrauca puskailu cilvēku, kurš "kaut kā netīšām atradās ceļa vidū, kur brauca vēlētāju jaunais elks... Tad par to skaļi klaigāja Pans Kleksis. Nekas Latvijā nenotiek netīšām. VARA un NAUDA -tas ir baiss dzinulis, kam visi līdzekļi labi.

Atbildēt

Aivars

08.03.2016. 10:10

Tagad saprotu, kas tā par notāri....kad mūs "apjāja" 3 gadus atpakaļ, vēl neticēju, ka tā var būt...uz zemes nav taisnības, ...

Atbildēt

Pie kā vainīgs Artuss?

08.03.2016. 09:59

Pilnīgi un galīgi nepiekrītu šim Artusa apsūdzētājam. Kurš bērns var atbildēt par savu vecāku grēkiem,ko viņi darījuši vai dara? Un kāpēc tiek apkaunots Artus? Kur viņš ir vainīgs? Vai negodīgiem vecākiem nevar būt godīgi bērni ? Var būt. Un negodīgiem bērniem var būt godīgi vecāki.Šis apkaunojošais raksts vērsts pret Artusu ir pilnīgi nevietā.Kā viņš var visu zināt ko un kā rīkojas viņa māte? Vai viņš ieķēries mātes brunčos staigā viņai līdzi un seko ko viņa dara. Tad jau bērni būs vainīgi arī par dzērājiem tēviem ,un uzdzīvotajām mātēm.Tas bija ļoti necienīgi publicēt šādu rakstu par Artusu .it kā viņš to būtu izdarījis. Negodīga nomelnošanas kampaņa tiek vērsta pret Artusu.

Atbildēt

08.03.2016. 09:53

»

Vēl viens viedoklis

Jau agrāk radās šis jautājums un nu vēlreiz - L.L., vai tu cīnies par labāku Latviju, vai tomēr ir tā, kā secināju no intervijas ar bijušo tavu sabiedroto - Saatčijani...


Stulbs viedoklis Tev ir - L.L. un Pietiek nevienam nav pārdevies, bet dod iespēju brīvi izteikt savu viedokli..lai arī tas ir L.L. un partneres bizness.Vismaz godīgs bizness.

Atbildēt

08.03.2016. 09:51

»

goy

Novēlu Kaimiņm sekmes cīnīties ar latvijas izzadzējiem,mēs balsosim par Tevi,brauksim no visam latvijas pusem,lai novēlētu par Tavu partiju


Kad satiksieties, prasiet spirit un vibe un marihuanu, lai varat uzsmēķēt!

Par Kaimiņa Marihuānas partiju !

Atbildēt

goy

08.03.2016. 08:16

Novēlu Kaimiņm sekmes cīnīties ar latvijas izzadzējiem,mēs balsosim par Tevi,brauksim no visam latvijas pusem,lai novēlētu par Tavu partiju.

Atbildēt

Rīgas siltums

08.03.2016. 08:08

Var redzēt, cik izglītots ir Kaimiņa elektorāts. Turpat pie Zīgerista banānistiem stāv.

Atbildēt

Vēl viens viedoklis

08.03.2016. 05:52

Jau agrāk radās šis jautājums un nu vēlreiz - L.L., vai tu cīnies par labāku Latviju, vai tomēr ir tā, kā secināju no intervijas ar bijušo tavu sabiedroto - Saatčijani?
No toreizejās intervjas aptuvenais rezumē bija tāds - tev patīk kasīties, tu nevari iztikt bez līšanas otra netīrajā veļā.
Tad nu kā ir - vai tu iestājies par tiesiskumu, aizstāvot valsts intereses, vai tomēr tas ir tavs fetišs - vnk uzkasīties kādam?
Es vislaik centos sevi pārliecināt, ka kaut ko nezinu par tevi, lai citi runā, lai... Bet tagad, kad viss ož pēc mella jo mella PR, es nekādīgi vairs nevaru paiet šim jautājumam garām.
Un jautājums ir sekojošs - vai tu visu, ko dari, dari valsts labā, vai tomēr tas ir tikai un vienīgi savu personisko nekārtību apmierināšana?

Atbildēt

:)

07.03.2016. 22:58

Interesanti, cik komentētāju te rukā? 2 vai 3, bet varbūt , mani ieskaitot, 4 ? Atgādina pirms 5 gadiem Apollo mutes aizbāzēju komandu.

Atbildēt

A.Lembergs

07.03.2016. 22:55

Lato Lapsa pat savu māti butu gatavs pardot ZZS par saprātīgu summu.

Atbildēt

spirit & vine & marihuana & artuss

07.03.2016. 22:31

»

Viedoklis

Nefanoju ne par Kaimiņu, ne par viņa politisko embriju, bet ir tāda ļoti nelāga "piegarša" šim melnajam PR


Kaimiņam Pietiek deva iespēju izteikties šai jautājumā. Bet viņš atteicās, laikam, sapīpējies marihuānu, ka neaizstāv padomju vingroitaju, krapnieci nekustamajos - mammīti savu!

Par kādiem jautājumiem liks runāt Kaimiņam, par tiem viņš runās.

Bija Zolitūde, sekos budžeta ienākumi.Vai tik Kaimiņam nebūs uzdots virzīt marihuanas legakizāciju? Visticamāk, ka jā, jo ir šo legalizetāju lobijs Saeimā, spirit&vine&marihuana!

Atbildēt

07.03.2016. 22:13

»

Nezinis

Ko te dirs (jāa)? Māte ir Latvijas čempione mākslas vingrošanā. Ko tu esi sakarīgu izdarīojis


3 kārtējā PSRS vicečempione, LPSR, atsevišķos veidos mākslas vingrošana No 1975-1980 gadam. sporta pedagijas maģistrs, Nekustamā īpašuma speciāliste.Pēc Cv.

Atbildēt

Albins

07.03.2016. 22:05

»

janis

Slokenberga stāsts ir tiešam pāties


Tur jau tā lieta, ka Slokenbergs nevienam netaisās maksāt, bet prasa strādāt viņa labā par velti. Un vēl pēc kāda laika raksta sūdzības policijai un citām iestādēm, kā viņš nabadziņš apkrāpts. Īsts urla.

Atbildēt

Zenons

07.03.2016. 21:47

Attn: Lato lapsa, pietiek.com

Kā redzu un saprotu, tad jūs neesiet spējigi komentēt.
Jūs nespējat atbildēt uz vienkāršu un tiešu jautājumu.

Secinājumi? pērkami/-as maukas* jūs esiet.

*mauka - šis vārds visprecīzāk atspoguļo svētajos rakstos domāto ideju.

Atbildēt

!

07.03.2016. 21:17

slokenbergu uz sunu budu un pie kedes.

Atbildēt

ss

07.03.2016. 20:52

»

janis

Slokenberga stāsts ir tiešam pāties


Pāāātiesāku murgu nāv nāv gādijies lāsīt , pilnīgi āāsaras sāāka birt!!:)))))

Atbildēt

janis

07.03.2016. 20:37

Slokenberga stāsts ir tiešam pāties!
Esmu parliecinajos par to palīdzot viņam sniegt dažādas prasibas pieteikumi tiesa par šeit izsklastitiem apstakļiem. Tikai Slokenbergs izradījas pats skops uz nāudam. Par padarīto manu darbu nesamāksaja!

Atbildēt

Seniora

07.03.2016. 20:22

Interesanti būtu uzzināt kurš varonis/-e pasūtīja rakstu. Ja likās un bija šaubas nevajadzēja neko parakstīt, pats vainīgs

Atbildēt

neticu nejaušībai

07.03.2016. 19:42

Domāju, ka cilvēku nevar nošaut nejauši...
Šis viss nudien izskatās pēc ļoooti liela satraukuma, ka Kaimiņa partija izkonkurēs tos, kas tagad pie varas. Tiks likti lietā visi iespējamie līdzekļi, lai tas nenotiktu. Šis ir tikai sākumas melnajai kampaņai.
Kaimiņ, saturies, pat Tava māte atrasta!!!!!! Pie tam, runās un prasīs Tev - ne mātei!

Atbildēt

Vemt gribas

07.03.2016. 19:17

Pirms tam uzskatīju, ka šī mājas lapa vēl tautai labu, un tiešām ir par taisnības atklāšanu un acu atvēršanu. Ziniet, ja jūs gribējāt pacelt reitingu, tad Jums vajadzēja ar Artusu apvienoties, nevis censties nomelnot cilvēku, par kuru nobalsoja ļoti liels skaits tautiešu, kuri vēlas kaut ko mainīt!

Viņš savu darbību aktīvi uzsāka pēc Zolitūdes traģēdijas, pirms iestāties Saeimā viņš deva solījumus, kurus viņš ir izpildījis!! Parādiet man vēl kaut vienu tādu deputātu!! Artuss Kaimiņš ir parādijis tautai kā viss notiek no iekšpuses un cik viegli tiek izšķērdēta mūsu nauda!

Lai cik labi Jums nebūtu samaksāts par Kaimiņu ģimenes nomelnošanu, Jūs būsiet zaudētājos nevis viņš!

Goda vārds man ir vienalga vai šis raksts ir patiess vai nē! Man ir savs viedoklis par Artusu, un kāda ir viņa māte, tēvs brālis vai tante man neinteresē!

Pietiem.com priekš manis vairs neiksistē!

Atbildēt

Sandis

07.03.2016. 19:11

Tad palasiet arī šo ;) http://www.slokenbergs.com/

Atbildēt

ss

07.03.2016. 19:05

»

Zenons

Attn: Lato Lapsa, PIETIEK.com


Saistības nekādas , un šādu dumju rakstu būs diezgan daudz! Ideja ir skaidra : piedirst elektorāta galvu ar sūdiem , un mainīt viedokli par personāžu ! Šis ir viens no veidiem kā to panākt, es domāju , ka ne to vien mēs par Kaimiņiem dabūsim "zināt"!

Atbildēt

ss

07.03.2016. 18:55

Kā rādās , tad pasakas sacerēt banānijā māk diezgan labi! Scenāriju un stilu gan prasītos pakoriģēt- tāda salkana diršana vien ir! No tā visa murga 0% patiesības!! Neapstrīdami gan , ka atrodad elektorāts ar atplēstu muti , kuri šīs samazgas uztver nopietni! Pr kampaņu rīkotājiem: jums pietrūkst inovatīvu ideju , tas viss ir tik prasti truls , ka ticamības momensts nemaz nesakas!!!

Atbildēt

AUSMA

07.03.2016. 17:56

»

kauguri

artusa tēvs vladimirs tāds pats uzmetējs,gribuļinu apkāsa,tur visi radi slimi


Vecīt, Artusa tētis nav VLADIMIRS, bet Māris. Vai tu esi VLADIMIRS?

Atbildēt

dDD

07.03.2016. 17:44

»

Das n

1. ja apgalvojumam ir pamats ir jāvēršas tiesā...


Artusa atbalstītāji nav jums pierastie idioti vēlētāji, kuriem parādi pirkstu un tie smejas.
----
Un pie kuras kategorijas tad jūs piederat? Tie, kuri smejas, kad viņus ar pirkstu ..iš!?

Atbildēt

Paija

07.03.2016. 17:40

1. Nepazīstu Kaimiņu ģimeni, nekā personīga, bet kādēļ nejautā viedokli pašai Līgumslēdzējai Pusei - Kaimiņa mātei, bet jautā viņas dēlam?
Lūk šis nav saprotami.

2. Ja portālā būtu Kaimiņa mātes viedoklis vai viņas attiekšanās sniegt komentārus - tas būtu saprotams.

3. Kādēļ Kaimiņa mātei kā ne-publiskai personai būtu jāsniedz paskaidrojumipubliskā vidē? Arī absurds.

Atbildēt

Cietums

07.03.2016. 17:33

»

Marika

Vislabāk man patīk kā pieaudzis vīrietis visu laiku taisnojas - man jau nepatika, bija aizdomas, likās... bet tik un tā rakstīju pilnvaras. Kamēr būs aitas - būs arī cirpēji. Artuss pareizi dara, ka nekomentē šādu murgu. Ko tur komentēt. Diemžēl šo ''cilvēku'' seši gadi cietumā neko nav iemācījuši. ...


jau blēžus nevar izmācīt,tikai izolē no sabiedrības uz noteiktu laiku. Vai tad Breiviks ,sēdēdams cietumā, apzinās ko ir izdarījis, tikai kačā savas tiesības,bet nogalināto un sakropļoto piederīgie cieš un pārdzīvo visu atlikušo mūžu.

Atbildēt

Viedoklis

07.03.2016. 17:33

Nefanoju ne par Kaimiņu, ne par viņa politisko embriju, bet ir tāda ļoti nelāga "piegarša" šim melnajam PR.

Atbildēt

Viedoklis

07.03.2016. 17:30

Kaimiņa māte spriežot pēc visa nav nekāda "konfekte", bet šis krāšņais pastāsts vairāk velk uz Kaimiņa nomelnošanu aiz politiskiem motīviem. Acīmredzot kādam, vai kādiem, ļoti nepatīk Kaimiņa pēdējā laika politiskās aktivitātes.

Atbildēt

Lelle

07.03.2016. 17:27

»

Žanis

Sāk iezīmēties Lapšas kunga pasūtījumu virziens, un proti tas nāk no Latvijas ziemeļaustrumiem. Proti no Ļemberga! Par viņu vai ZZS šeit vispār nav rakstu


Lemburģija nav Latvijas ziemeļaustrumos! Drīzāk rietumos.
Tas, ka kampējiem ir bailes no jaunās partijas, ir fakts.

Atbildēt

to pietiek. com

07.03.2016. 17:25

"Red. piez. Labprāt uzklausīsim un publicēsim arī otrās puses viedokli, diemžēl pagaidām Artuss Kaimiņš nav atsaucies uz aicinājumu to sniegt."

Vai Jūs tur domājiet ar galvām arī?!Kapēc Artusam kaimiņam te kautkas būtu jāskaidro? Prasiet skaidojumu Lienei Kaimiņai, ja kas interesē! Uz Artusu kaimiņu šitais mugojums absolūti neattiecas.
Pareizi jau te viens teica: ka lielai daļai Saeimas deputātu būtu jākrien lekt Daugavā par savu atvašu izdarībām, bet kaut kā nelec vis.

Atbildēt

Žanis

07.03.2016. 17:21

Sāk iezīmēties Lapšas kunga pasūtījumu virziens, un proti tas nāk no Latvijas ziemeļaustrumiem. Proti no Ļemberga! Par viņu vai ZZS šeit vispār nav rakstu.

Atbildēt

bomis

07.03.2016. 17:19

»

Pagalms

Smiekli nāk, kā Artusa elektorāts te cepjās


A tu esi vienotības fans?

Atbildēt

Nezinis

07.03.2016. 17:18

»

šņore

Bet pats esi Latgales čempions vienrocīga raušanā? Varbūt balerīna, ka čurā stavus


A ko tu dirs? Ko tu esi sakarīgu izdarījis?

Atbildēt

Pagalms

07.03.2016. 17:18

Smiekli nāk, kā Artusa elektorāts te cepjās. :)

Atbildēt

Marika

07.03.2016. 17:13

Vislabāk man patīk kā pieaudzis vīrietis visu laiku taisnojas - man jau nepatika, bija aizdomas, likās... bet tik un tā rakstīju pilnvaras. Kamēr būs aitas - būs arī cirpēji. Artuss pareizi dara, ka nekomentē šādu murgu. Ko tur komentēt. Diemžēl šo ''cilvēku'' seši gadi cietumā neko nav iemācījuši. NEKO!

Atbildēt

>16:02

07.03.2016. 17:12

Kaimins var pipet kaut vai kaprona zekes un sagrieztus zida lakatinus,galvenais ,ka vin dod pa galvu latviesu ieredniem,vienotibas sorositiem un vl analfabetiem. LABAK KAININS NE KA dzintarparadnieks un garais tizlenis dombrava.

Atbildēt

Lelle

07.03.2016. 17:07

Izlasīju komentārus... Jāāā...vecajiem mūdžiem pamatīgas bailes no jaunās partijas, tāpēc tagad močīs Artusu kā vien var, bet tas viņus tāpat neglābs no skuju takas, jo laiki mainās un vecie mūdži vēl to nejūt, drīz jutīs....

Atbildēt

šņore

07.03.2016. 16:45

»

Nezinis

Ko te dirs (jāa)? Māte ir Latvijas čempione mākslas vingrošanā. Ko tu esi sakarīgu izdarīojis


Bet pats esi Latgales čempions vienrocīga raušanā? Varbūt balerīna, ka čurā stavus?:)

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: