Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

07.03.2016. 16:43

»

latviešu vēlēt

Jūs vispār pats sapratāt ko te uzrakstījāt


Bondars kā DP, SAB darbonis nevarēja nezināt par šo Kaimiņa kompromātu ar mātes krāpniecību un parādiem. Bondara partija atbrīvojās no Kaimiņa, kas savu darbu izdarīja- ievilka Saeima amerikāņu sproti ar visu viņu partiju, lai šis kompromats ar Kaimiņa mati nekristu par Bondara partiju.

Atbildēt

Nezinis

07.03.2016. 16:43

»

jāa...

šitas ticami izgaismo situāciju


Ko te dirs (jāa)? Māte ir Latvijas čempione mākslas vingrošanā. Ko tu esi sakarīgu izdarīojis?

Atbildēt

Lelle

07.03.2016. 16:42

»

Paija

... nu man , šis raksts kaut kā šķiet neētisks...


Par Levitu-NEMŪŽAM! Tāds pats shērmotājs kā visi iepriekšējie, pie tam nav latvietis!!!

Atbildēt

07.03.2016. 16:40

»

letiņam

Tu vispar pats saprati ko te uzrakstiji


Tas, Martiņ Bondar, tu?

Atbildēt

Lelle

07.03.2016. 16:39

»

Kaimiņa fandoms iesprindzis. Acīmredzot daudzi liek lielas cerības uz šo klaunu. Jo lielāks klauns, jo lielāks troksnis. Melnais pr ir biedra lapsas specialitāte


Bet nav jau vairāk uz ko cerēt. Visi pārējie aptaisījušies līdz ausīm un nelabi smird.
Pat, ja rakstītais būtu taisnība, bērni neatbild par vecāku grēkiem.

Atbildēt

Juris

07.03.2016. 16:23

"...es netīšām nošāvu cilvēku!!!!!"

Wow!

Atbildēt

07.03.2016. 16:21

Var būt arī tā, ka Kaimiņam radīja tādus apstākļus, ka pats pieņem lēmumu, no partijas izstāties, jo savu darbu bija izdarījis - amerikāņu šproti Bondaru, kam pielaide augstākajiem valsts noslēpumiem, ievilkt Saeimā.

Ļoti līdzīga gāja reklāma pirms vēlēšanām ar Bondaru tajā laikā - taisīja no šī VVF sulaiņa visīstāko cietēju - latvieti, kas strādā un studē ASV, nabadziņu, kas līdzīgs padzītajiem latviešiem no Latvijas. Paralēli Kaimiņš strādāja ārzemēs, ārzemju latviešus pierunājot balsot par viņu un šproti-sulaini Bondaru.

Šis raksts arī var būt šprotes –sulaiņa Bondara tālākais pasūtījums, lai vēlētājs pieslejas šprotes, VVF sulaiņa Bondara partijai, nevis ar Kaimiņu aiziet „pa skuju taku” .

Atbildēt

07.03.2016. 16:11

»

es

nesaprotu,kads sakars Artusam ar mates veiktajam mahinacijam.Latviesi ir un paliek skaudiga nenovidiga tauta,kauns,jo ari es esmu latviete


Tā nav - Kaimiņam to vajadzēja paredzēt un nelīst politikā. Rietumu pasaulē cilvēku vertē pēc tā, kas ir viņa tuvakie radi radi (Kaimiņš smēķē marihuānu, vēlas lai to legalizē), vai tie nav parādos, cik zinoši, veiksmīgi, ar ko satiekas, kas ir draugi, kuriem no draugiem parādā un cik..Tas ir vienkāršas lietas, ar ko visi normāli cilvēki rēķinās. Kaimiņš jau tagad ir politisks līķis jo uz viņu krīt aizdoma, ka iet politikā, lai tā vai citādi palīdzētu matei atdot parādu 200 000 LVL vai euro..

Atbildēt

07.03.2016. 16:02

»

ragana

Tas jau bija gaidāms,ka Kaimiņam miera nebūs,kamēr nebūs,piedodiet,"aprakts un vēl ar grābeklīti pārbraukts".Fui,cik zemiski!Zemāk nav iespējams krist.Interesanti,kurš par šo riebeklību maksā


Kaimiņš narkomāns, prasts aktierītis, kas iespēlējies teātrī. Nekaunīgs bez gala. Aizvien nekaunīgāks - ābols no ābeles tālu nekrīt. Kada māte – neveiksminiece un krāpniece, tāds arī dēls.

Manuprāt, Kaimiņš vnk ir DP darbonis, kura uzdevums bija amerikāņu šproti, VVF sulaini Bondaru, ievilkt Saeimā. Bondaram ir augstākā pielaide valsts noslēpumam - SAB un DP cilvēks.

Izmantoja Kaimiņu. Kaimiņam jauns uzdevums, izstāties no šprotes partijas un taisīt jaunu kustību, kurai jārunā tikai par budžetu un naudas atņemšanu ar VID starpniecību uzņēmējiem, jo valsts slīgst parādos.

Kaimiņa uzdevums ar Ati Zakatistovu ir dibināt jaunu partiju, tādu kā Vienotības un Zatlera partijas atvietotāju. Kaimiņam bija uzdevums izmantot ārzemju latviešus, kas viņam arī izdevās ar savu nekaunību - visās tikšanās reizēs tēloja savējo un teica, ka čurājot stāvus. Deva padomus citiem - nečurāt pret vēju - droši vien bija marihuānu UK sapīpējies.

Atbildēt

123

07.03.2016. 15:53

Pats muļķis, bet tagad kādu vaino. Bet LL tik visādas muļķības publicē, būtu jau sācis normāli strādāt. Vai tā ir baigā sensācija un atmaskošana? Smiekli nāk :)))

Atbildēt

sekotaajs

07.03.2016. 15:49

»

kaktuss

ŠĪ KUNDZE AR SAVĀM DARBĪBĀM PAZĪSTAMA VISĀ RĪGĀ....NEKĀ JAUNA...VIENKĀRŠI PROFESIJA TĀDA


Nu tad pastaasti man ar veel kaut ko :). Pashi gan visi ljoti sveti :).

Atbildēt

ragana

07.03.2016. 15:43

Tas jau bija gaidāms,ka Kaimiņam miera nebūs,kamēr nebūs,piedodiet,"aprakts un vēl ar grābeklīti pārbraukts".Fui,cik zemiski!Zemāk nav iespējams krist.Interesanti,kurš par šo riebeklību maksā .

Atbildēt

kauguri

07.03.2016. 15:43

artusa tēvs vladimirs tāds pats uzmetējs,gribuļinu apkāsa,tur visi radi slimi.

Atbildēt

sekotajs

07.03.2016. 15:40

»

Das n

1. ja apgalvojumam ir pamats ir jāvēršas tiesā...


TIESHI TAA!!! Mes neesam pajalnjiki un mes protam atshkjirt PROVOKACIJU no patiesiibas!!!! Artuss un Liene TURATIES!!! Viss buss labi!! Bet Lato Lapsa ir nostaajies starp 2 fronteem. Izskataas ka pats nezin uz kuru pusi iet. Varbut Lato jums vajag saakt saprast ka nevar pa vairaakaam fronteem dragaat. Kapec piemeeram nevar bt provokativs raksts par Solvitu? Kapec tagad kad Artuss dibina savas lietas un ir prom no politiskaas mafijas kapec tagad tieshi par vinja gjimeni kaut kas uzrodaas??? PROVOKAACIJA paliek PROVOKAACIJA!

Atbildēt

Darznieks

07.03.2016. 15:34

Izskatās, ka abi ir labi. Skatiesties www punkts slokenbergs punkts com

Atbildēt

sekotaajs

07.03.2016. 15:32

Jaa viss ok.Bet ljoti daudzi fakti ir pretruniigi. Es labprat izlasiitu rakstu ar Lienes saciito un tikai tad varetu sheit vispar kaut ko saakt saprast. patreiz uztveru sho visu vienkarshi par PROVOKAACIJU un vairaak NEKO! Un nevajag piit Artussu iekshaa. Un vispar lai kas tur ir vai nav bijis tas nav presee japublicee bet gan tam domaatas speciaalas instances kas sho visu arii atshkjetinaas. Pirms vainot kaadu konkretaa lietaa ir vajadziigi pieraadijumi un fakti. Taatad shis raksts ir un paliek kaa tuksha PROVOKAACIJA. Cieniijamais Lapsas kungs. Jums jau gan vajadzeetu saprast ar ko ir darishana un es lidz shim jus uzskatiju par gudru cilveeku. Tad varbut ari vajag gudri rikoties nevis pargalvigi provoceet lasitaajus. Jauku dienu viesiem.

Atbildēt

Izskatās

07.03.2016. 15:28

Blēdis ar mega-parādiem uzmeta blēdi-slepkavu kurš gribēja noslēpt "bagātības".
Galvenais, ka cilvēki vēstures gaitā guva daudz dažādas macības līdz nonāca pie slēdziena, ka ābols no ābeles tālu nekrīt

Atbildēt

es

07.03.2016. 15:27

nesaprotu,kads sakars Artusam ar mates veiktajam mahinacijam.Latviesi ir un paliek skaudiga nenovidiga tauta,kauns,jo ari es esmu latviete

Atbildēt

vai ta uzmeta ?

07.03.2016. 15:18

Suņu būdā Kaimiņš tā luncinājās ap L.L.Dzīve pamazām katru noliek savā vietā,nav ko lekt augstāk par savu sēžamvietu !

Atbildēt

vid 173 rotejosas galvas

07.03.2016. 15:18

»

Džimis...

Kā zeme nes šitādu kaimiņu ? Kādu māte laidusi pasaulē,tāds ar Dieva nepieņemts pļundurē


Kaimins ir bistams visiem latviesu ieredniem,ne tikai sorositiem un vl analfabetiem.

Atbildēt

Zenons

07.03.2016. 15:10

P.S. Cik saprotu tad L.Kaimiņa ir pilngadīga un viņai ar A.Kaimiņu ir atsevišķa saimniecība un A.Kaimiņš nav viņas pilnvarnieks, nav algots darbinieks, bet tikai dēls.

Gadījumā, ja LL un kāds no Pietiek.com pārstāvjiem prot lasīt, tad ieteiktu iepazīties ar Civillikuma Trešās apakšnodaļas pirmo daļu "Vecāku un bērnu personiskās attiecības". sākas ar 177.pantu.

Kaut kā analfabētiski viss izskatās. Sākot ar virsrakstu un draudiem publicēt. Solījumu publicēt pirmdien, bet nopublicējot svētdien ... .

Prasti, bet ko gan neizdarīsi, ja maksā.

Lūgums arī paziņot cilvēkiem savu cenrādi.

Atbildēt

Zenons

07.03.2016. 15:00

Attn: Lato Lapsa, PIETIEK.com

Vai jūs varētu atbildēt man uz vienu vienīgu jautājumu?

Kāds tieši ir A.Kaimiņam sakars ar visu šo apšaubāmo stāstu?

Atbildēt

lauķis

07.03.2016. 14:46

Lai nu paliek tā kaimiņa mamma , bet , Kaimiņš ir un būs partijnieks , politmafijas sastāvdaļa.

Atbildēt

fui

07.03.2016. 14:44

»

jautājums?

Ar tādu apšaubāmu reputāciju veido jaunu partiju


Lato lapsa ir fui,viņam ir apšaubāma reputācija ,kaut kur bija rastīts ,ka sievu arī dauzot un no Putina k. naudu saņemot

Atbildēt

Das n

07.03.2016. 14:40

1. ja apgalvojumam ir pamats ir jāvēršas tiesā.
2. Cik redzam pretenzijas rakstā tiek veiktas pret Lieni K. ne pret Artusu.
*. Secinājums: lai arī kāds nebūtu konflikta rezultāts, apgalvojums ir patiess vai nē, tas velk uz neveiklu centienu izspiest, kādu ad-hominem (loģikas kļūda) un tas ir arī viss. Neko vairāk par jūsu melīgo dabu tas neparāda.
Jums būtu laiks saprast un pieņemt, ka Artusa atbalstītāji nav jums pierastie idioti vēlētāji, kuriem parādi pirkstu un tie smejas.

Atbildēt

?

07.03.2016. 14:38

Kāpēc bērnam ir jāatbild par saviem vecākiem? Ja ir tik neapstrīdāmi un "vienreizēji" fakti par krāpniecību, tad kāpēc neuzsāk krimāllietu? Raksts ir pilnīgākais murgs ...

Atbildēt

Haris

07.03.2016. 14:25

»

m

cilveki ir tik stulbi


Nevis cilvēki, bet latvieši ir tik stulbi!

Atbildēt

no malas

07.03.2016. 14:21

Katrs pats atbild par saviem darbiem. Nevienam nevar uzgrūst atbildību par svešu nodarījumu.

Atbildēt

zirneklis

07.03.2016. 14:10

Nevaru piekrist ,Artuss jau nav atbildīgs par mātes dabiem,vai nedarbiem un Artusam taču vismaz tēvs arī ir bijis,un gēnus viņš varēja būt ieguvis no tēva,kurš ir atšķirīgs no mātes.Nedrīkst apmētāt ar dubļiem cilvēku,kurš nekur nav vainojams.

Atbildēt

Višinskis

07.03.2016. 13:56

Lapsas un suņa krustojums, tā par šo rakstu var izteikties! Bet tas tak nav par Kaimiņa rīcību! Muļķības...Pasūtījuma raksts

Atbildēt

Andievs

07.03.2016. 13:48

»

koļa

Diemžēl latvānijā ir tendence,ja tu sāc valstī par vismaz kaut kādu taisnību cīnīties, tad rodas lapsveidīgie kuri mēģina kaut ko fabricēt


Diemžēl latvānijā ir tendence, ja tu sāc aurot, ka cīnīsies par taisnību, tad tu, kaut arī nelietis, melis un populists, nonāc Saeimā un savāc pūļus ar sajūsmā čurājošiem faniem :)))

Atbildēt

m

07.03.2016. 13:46

cilveki ir tik stulbi?

Atbildēt

.....

07.03.2016. 13:44

»

zāle

A ko Artuss ir izdarījis??? Es tā arī nesapratu


narkomāni un krogus pļēguri mums tikai vēl saeimā trūkst.

Atbildēt

Lieliskais

07.03.2016. 13:31

»

zāle

A ko Artuss ir izdarījis??? Es tā arī nesapratu


A ko Artuss ir izdarījis??? Es tā arī nesapratu?
---
Ieskaties bildē, viņš ir zils.

Atbildēt

zāle

07.03.2016. 13:22

»

jautājums?

Ar tādu apšaubāmu reputāciju veido jaunu partiju


A ko Artuss ir izdarījis??? Es tā arī nesapratu?

Atbildēt

koļa

07.03.2016. 13:21

Diemžēl latvānijā ir tendence,ja tu sāc valstī par vismaz kaut kādu taisnību cīnīties, tad rodas lapsveidīgie kuri mēģina kaut ko fabricēt...

Atbildēt

iz dzīves...

07.03.2016. 13:16

»

aferists

Pats Dainis Slokenbahs pus Rīgai naudu parādā, tā ka nevajag te dirst


Dainis Slokenbergs un Liene Kaimiņa .Tāds tādu atrod!Abi rokās kā cūkas pa dubļiem!

Atbildēt

fui

07.03.2016. 13:05

Slepkava -kurš noslepkavojis savu sievu 4 promiļu reibumā, kurš ir parādā puspasaulei, cietumā par stučīšanu ticis pie telefona un ātrāk tiek izlaists ,tagad ,cer naudu nopelnīt par to ,ka var melno PR uztaisīt deputātam Kaimiņam ,kurš veido jaunu partiju , jo Lato Lapsa varbūt iedos kādu rubli ,kuru viņam būs iedevuši pasūtītāji.

Atbildēt

jā...

07.03.2016. 12:58

»

ir vēl

Lienes Kaimiņas kontā ir ne tikai šis gadījums. Par šo madāmu var grāmatu sarakstīt. Ostaps Benders nobāl


redzot A.Kaimiņa nekaunīgās darbības,visnotaļ ticami!Tad jau sanāktu grāmata ar divām daļām!

Atbildēt

kartupelis

07.03.2016. 12:53

LL, cik tev par šito sviestu samaksāja?

Atbildēt

nevainiigais

07.03.2016. 12:51

PIETIEK dirst- šis murgojums ievietojams šajā sadaļā

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: