Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Apliecinot Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) nevarību, gadu pēc skandāla ap cirka biļešu dāļāšanu Jūrmalas iedzīvotājiem kūrortpilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis atkal meties izdalīt cirka biļetes komplektā ar personisku apsveikumu.

Pirms gada atklājās, ka vairāk nekā divi tūkstoši jūrmalnieku ģimeņu ar bērniem saņēmušas dāvanu - biļeti vienam bērnam un vienam pieaugušajam uz Ziemassvētku eglīti Rīgas cirkā, turklāt ielūgumiem bija pievienota kartīte ar personīgu apsveikumu no Trukšņa.

Truksnis pats toreiz skaidroja, ka pie viņa "ar iniciatīvu" vērsušies kāda uzņēmuma pārstāvji, kuri gribējuši svētkos "izdarīt labu cilvēkiem" un tāpēc izdomājuši, ka labākais biļešu izplatītājs varētu būt Jūrmalas mērs. Pašvaldībai tas neko neesot izmaksājis, savukārt Truksnis ieguldījis apmēram 1000 latu.

Tad noskaidrojās, ka labdari bijuši nevis no paša Rīgas cirka, bet gan SIA Artikul Entertainment, kas cita starpā organizē arī pasākumus Jūrmalas koncertzālē Dzintari, par kuras pārvaldīšanu un cenu politiku lemj Jūrmalas mērs.

Šā gada sākumā KNAB apgalvoja, ka nekavējoties un stingri izvērtēšos Trukšņa darbības atbilstību likuma prasībām, dāvinot iedzīvotājiem cirka biļetes, kas saņemtas no personas, kura veikusi darījumus ar Jūrmalas kapitālsabiedrībām.

Taču gada laikā nekāds KNAB ziņojums par pārbaudes rezultātiem tā arī nav publiskots, savukārt Truksnis, kā liecina Pietiek rīcībā esošās biļetes un ielūgumu, arī šogad aktīvi un netraucēti nodarbojas ar biļešu un personisko apsveikumu izplatīšanu jūrmalniekiem.

Sakarā ar svētkiem Pietiek pagaidām nav izdevies saņemt nekādus skaidrojumus ne no Trukšņa, ne no KNAB.

Novērtē šo rakstu:

0
0