Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jasks

25.11.2016. 07:54

»

Pilsonis

Nezinu kam pieder tā ražotne, bet tas ka visiem kuri liek bruģi Ventspilī jāpērk bruģis no tās ražotnes ir labas pilsētas pārvaldes piemērs


Ja bruģi var dabūt citur lētāk nav jāliek dārgakais. Tikai sava biznesa lobēšana Maksā vairāk ta no Ventspilnieku kabatas bet pelna vairāk pats.

Atbildēt

???

24.11.2016. 08:56

»

hm

Ja viens noziedznieks pastāvīgi, regulāri, ilglaicigi pārkāpj likumu, tad par līdzvainīgiem, un tiesas zālē jāatrodas arī tiem, kuri to visu lieliski zināja, bet balsoja un atbalstīja, saņemot noteiktus labumus. Jāatrodas arī tiem, kuru pienākums bija uzraudzīt un kontrolēt, ko viņi neviens nedarīja...


Zināja un zina daudzi, daudzi klusē, jo piedalījās, daudziem piedalījās ģimenes locekļi, daudzi netic, ka kaut ko var izdarīt, daļa baidās. Bet noteikti pienāks laiks, kad uzskaitītie paliks mazākumā un pie varas nāks citādie. Un šamiem jālūdz dievs un partija, lai pie mums nesākas Ukrainas variants.

Atbildēt

he

24.11.2016. 08:50

vai tik tam visam sen jau nav noilgums.

Atbildēt

jasks

24.11.2016. 07:42

Pietiek jau ar pašu mazāko uzņēmumu Visi priecājas ka Lembergs pilsētu sakopj un bruģi visur klāj. Ventspils bruģa ražotne pieder Lembergam un tādēļ arī klāj bruģi visur vaig vai nevajag. Viens pazīstams bruģētājs teica .Ja gribi strādāt Ventspilī tad bruģi dzīkst ņemt tik no turienes Ja gribēsi kādu citu tad pasūtijumu nekad nedabūt.

Atbildēt

Balts etniskais

24.11.2016. 07:13

Tātad, pie visām nelaimēm ir vainīgs Lembergs? Jau no 1992. gada tika mainīti , papildināti Satversmes Panti, lai visas nelikumības būtu likumīgas! Vainīgs ir viss politbirojs, kas uzspieda visas nebūšanas! Latvijas valsts netika atjaunota! Tā tika izveidota no jauna ar tā saucamo 4. maija 1918. gada Republiku. Atjaunota būtu tad, ja tiktu atjaunota no momenta, kad tika Latvija okupēta! Tas ir ar 1940.gadu, kad bija sava likumdošana, nauda , Banka un tt.1992.gadā 19.maijā caur likumu par centrālbanku, kad tās pārvaldi pārņēma Rotšildi, Koheni, Rokfelleri, u.c. Un tāds Lembergs ir rezultāts visam....!

Atbildēt

smieklīgi

23.11.2016. 23:47

»

he-he

Nepārpriecājies, pierādījumu, ka minētie ofšori piederēja vai pieder Lembergu ģimenei, joprojām nav


Ja netiek pierādīts, ka tas pieder Lembergam, tad arī viņš nevar pierādīt tiesības uz minētajiem īpašumiem un tie pāriet valstij kā bezsaimnieka manta.

Atbildēt

profils

23.11.2016. 22:46

PATIESĪBĀ, saskaņā ar LIKUMU - JEBKURA tā dēvētā "apsūdzība" ir nekas cits, kā vien prokuratūras "ķēķa tiesībsargu" jeb (tiesvedības procesā) "apsūdzības uzturētāju" no netīra pirkstiņa izzīsta (vai, piemēra pēc uz smagām "fūgām" samurgota) figņa. Kas, saskaņā ar LIKUMU, ir juridiski / pēc būtības pilnvērtīgi pamatoti un nešaubīgi pārliecinoši JĀPIERĀDA pašiem "apsūdzētājiem", NEVIS jāatļaujas gaidīt vai pat pieprasīt nevainīguma pierādījums no formāli "likumīgi" MELOJOŠU "apsūdzētāju" izvēlētajiem "izstrādes figurantiem". Pretējā gadījumā - skat. KL 290. panta nosacījumus un "kaltējiet sausiņus", biedri prokuratūras ķēķa šinderi.

P.S. Ņemot vērā iepriekš atgādināto - šādu "lumpeņpublikāciju" tiražēšana ir nekas cits, kā vien kārtējais apzināti PRETLIKUMĪGAS "dzel.teno nop.lūžu žurnālistikas" precedents, kura ietvaros šādā gadījumā tiek apzināti un mērķtiecīgi tiražēti tīši apmelojumi jeb klaji MELI. Pie tam, vēl – apzināti pārkāpjot likuma "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem" 7. panta nosacījumus. Gluži ticami iespējams - ar VISĀM no tā izrietošajām (t.sk. arī tiesiskajām) konsekvencēm jeb SEKĀM.

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS." ;)

Atbildēt

skudriņa

23.11.2016. 22:45

Izskatās ,ka šim vis gaisma tuneļa galā nespīd,šmugulnieks no laika gala,bet visur pirmajā vietā,ar atņirgtiem smaidiņiem,tas ir jāprot,taču arī jāsaprot,ka visi un viss as tiesas ir barotas un labi barotas,ja šis vēl regulē parādi un smej par visu.

Atbildēt

Jūlijs Priežusils

23.11.2016. 22:36

»

anita

Tas ir noziegums,bet liidzzinaataaji daudzi vairs nav dziivi


Nav dzīvi? Saulīt mīļā, uņēmuma padomes un valdes locekļi turpina vien tālāk savu darbošanos.

Atbildēt

YAHOO-eju

23.11.2016. 22:13

Cik primitivi Baklazhanu karalis stradajis

Atbildēt

he-he

23.11.2016. 21:57

»

švamme

Nu šis dokuments jau izskatās ļoti cerīgs. Dod Dievs, ka taisnība šoreiz uzvar...


Nepārpriecājies, pierādījumu, ka minētie ofšori piederēja vai pieder Lembergu ģimenei, joprojām nav...

Atbildēt

jumis

23.11.2016. 21:24

Tam vīram ir starta kapitāls no kompartijas pūra lādes un sakari postpadomiskajā mafijā.Visa viņa kompānija ir bremze valsts attīstībai un progresam.Šo kompāniju apvaldis no mums neatkarīgas starptautiska mēroga pārmaiņas vai dieva pirksts.

Atbildēt

anita

23.11.2016. 21:16

Tas ir noziegums,bet liidzzinaataaji daudzi vairs nav dziivi.

Atbildēt

aga

23.11.2016. 19:22

pēdējā laikā ir tāda sajūta ,ka Lembergs viens pats uztur visu Latvijas tiesu sistēmu. Tāpat kā toreiz ar to komerclikuma pieņemšanu.

Atbildēt

?!

23.11.2016. 19:04

A-hu-jetj...

Atbildēt

hm

23.11.2016. 18:44

Ja viens noziedznieks pastāvīgi, regulāri, ilglaicigi pārkāpj likumu, tad par līdzvainīgiem, un tiesas zālē jāatrodas arī tiem, kuri to visu lieliski zināja, bet balsoja un atbalstīja, saņemot noteiktus labumus. Jāatrodas arī tiem, kuru pienākums bija uzraudzīt un kontrolēt, ko viņi neviens nedarīja.
Pretējā gadījumā tā nebūs taisnīga tiesa, bet pasūtīta juridiska atriebība.

Atbildēt

švamme

23.11.2016. 18:35

Nu šis dokuments jau izskatās ļoti cerīgs. Dod Dievs, ka taisnība šoreiz uzvar.
Bet runājot par šo cilvēku: vai kāda tiesa arī aizraksies līdz kapitāla pirmsākumiem? kad padomju laikā šis pilsētas naudu glabāja savos kontos? Jo no turienes jau viss arī sākās, jo pieaudzēt naudu jebkurš čigāns prot, nevis pašam nopelnīt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: