Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nujanuja

17.02.2020. 20:55

»

jaajaa

https://tautaruna.nra.lv/nebusanas/304794-sieviete-speciali-izraisa-spradzienu-maja-riga


https://likumi.lv/ta/id/88966-kriminallikums

KRIMINĀLLIKUMS

XII nodaļa Nonāvēšana

124.pants. Novešana līdz pašnāvībai

(1) Par personas novešanu līdz pašnāvībai vai tās mēģinājumam, cietsirdīgi apejoties ar cietušo vai sistemātiski pazemojot viņa personisko cieņu, ja šī persona nav atradusies materiālā vai citādā atkarībā no vainīgā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu.

(2) Par tādām pašām darbībām attiecībā uz personu, kas atradusies materiālā vai citādā atkarībā no vainīgā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz 3 gadiem vai bez tās.

Atbildēt

jaajaa

16.02.2020. 20:35

https://tautaruna.nra.lv/nebusanas/304794-sieviete-speciali-izraisa-spradzienu-maja-riga/

Atbildēt

A kā

15.02.2020. 19:59

Jēpīšu Jaņčukam ar pašvaldības vārdā izrakstīto vekseli 200 milj apmērā izgāja? Varbūt viņš pats vai tā kabatas asociācija var tautu apgaismot par saviem varoņiem?!

Atbildēt

Ja kas

15.02.2020. 19:34

Nekas tā neuzlabo garastāvokli visas dienas garumā, kā no rīta uz ielas ieraudzīt sabrauktu tiesu izpildītāju vai nodokļu inspektoru.

Atbildēt

Liene

15.02.2020. 09:49

Kas uzrauga tiesu izpildītājus?
Tieslietu ministrs
Kas ir Tieslietu ministrs?
Bordāns
Kāpēc Bordāns pieļauj ZTI visatļautību?
Bordāna partiju sponsorē ZTI

Atbildēt

patiesībā

15.02.2020. 00:44

»

Aldis

Nemaksā ZTI,vienojies ar fondu,tur nav zvēri.ZTI ir tikai pašnodarbinātas personas,ko atbalsta valsts. Fondam arī var nomaksāt pa tiešo


šo: "ZTI ir tikai pašnodarbinātas personas,ko atbalsta valsts." būtu lietderīgi precizēt.

Tātad - "pa punktiem", kā saka:

1. Personāžs ar nosaukumu "zvērināts tiesu izpildītājs" jeb ZTI ir LIKUMĪGI ATBILDĪGA valsts amatpersona, kas ir pakļauta vienīgi LIKUMAM, un kas izpildās kā tiesībsargājošai sistēmai piederīgs patstāvīgs tās loceklis (skat. "Tiesu izpildītāju likumu" attiecīgajā aspektā, t.sk. sākot ar 3., 4. un 5. pantos definētajiem nosacījumiem u.t.t.). Ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb SEKĀM, neapšaubāmi un neizbēgami (tostarp - skat. KRIMINĀLLIKUMU, sākot ar 316., 317., 318. un 319. pantos definētajiem nosacījumiem u.t.t., aktuālajā aspektā).

2. ZTI savu (LIKUMĪGI ATBILDĪGĀS valsts amatpersonas un tiesībsargājošās sistēmas locekļa!) "likumīgo biznesu" piekopj kā LIKUMĪGI ATBILDĪGS "saimnieciskās darbības veicējs" jeb SDV (skat. "Tiesu izpildītāju likumu" attiecīgajā aspektā, t.sk. sākot ar 137., 139. 140., 141. un 141.1 pantos definētajiem nosacījumiem u.t.t.). Ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb SEKĀM, neapšaubāmi un neizbēgami (tostarp, piemēra pēc - skat. KRIMINĀLLIKUMU, sākot ar XIX nodaļu Noziedzīgi nodarījumi tautsaimniecībā, prioritāri uzmanību pievēršot 195., 195.1, 196., kā arī 217. un 218. pantos definētajiem nosacījumiem u.t.t., aktuālajā aspektā).

Šajā sakarībā (kā arī, iespējams, saistībā ar aktuālās publikācijas zināmiem aspektiem) sevišķi "ieintriģējoši" (un, pie tam vēl, arī aktuālajā "ģeopolitiskajā kontekstā" visnotaļ prioritāri) ir tas, ka – ZTI, kā likumīgi definēts CDV (skat. iepr.), ir tieši tāpat likumīgi definēts arī kā LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS subjekts tā dēvētā "stukaču likuma" jeb "Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma" (NILLTPFNL) ietvaros. Protams, arī jau ar VISĀM no tā izrietošajām sekām, neapšaubāmi un neizbēgami (šajā sakarībā - skat. NILLTPFNL 3. panta Likuma subjekti un 3.1 panta Citu personu pienākums attiecībā uz informācijas sniegšanu par aizdomīgiem darījumiem nosacījumus, attiecīgajā aspektā).

P.S. Šis proponējums varētu būt "ieskaitāms" arī kā atbilde (t.i. "konceptuāla", bez izvērsuma un "detalizācijas") uz iepriekš (13.02.2020., 22:43) ienākušos interesi. ;)

Atbildēt

Nosprāgstiet

14.02.2020. 17:29

Gan jau drīz atradīsies kāds varonis kas aizsūtīts kādu tiesu izpildītāju uz Elli.Bunkusa kungs jau Tur atrodās vajadzētu vēl pāris parazītu Tur aizsūtīt.

Atbildēt

Aldis

14.02.2020. 15:34

»

jaajaa

...šite gan prasītos Bordāna komentārs...ar tiesu izpildītājiem karot ir baigi grūti...un kad beidzot būs likumdošanā norma par to, ka uzturlīdzekļus var atdot fondam, nesamaksājot ZTI


Nemaksā ZTI,vienojies ar fondu,tur nav zvēri.ZTI ir tikai pašnodarbinātas personas,ko atbalsta valsts. Fondam arī var nomaksāt pa tiešo.

Atbildēt

LU produkts????????????

14.02.2020. 14:32

varbūt var atsaukt diplomus?

Atbildēt

Bet ko darīt, ja viņi draugi

14.02.2020. 14:20

ja advokats ir ģimenes draugs AT priekšsēdērtajam un ģenerālprokuroram, kur tad rakstīt blakus sūdzību ?

Lūdzu dodiet padomu.

Žurnalistiem var pasūdzēties, bet tiem jau nav tiesību iejaukties tiesu procesā

Atbildēt

jaajaa

14.02.2020. 12:48

»

jaajaa

...raksti Kalnmeieram iesniegumu par protesta iesniegšanu...uzreiz


...un raksti Bičkovičam par tiesnesi...kad būsi aizsūtījis ģenprokuroram, pieprasi ZTI apturēt piedziņu...kad neapturēs - sūdzība rajona tiesai+tieslietu ministram+tiesībsargam...kad rajona tiesa sūdzību noraidīs - blakus sūdzība apgabaltiesai...kad visu noraidīs - 2 sūdzības uz ECT, vienu par tiesneša lēmumu, otru par izpildītāju...nenokavē 6 mēn. termiņu, sūdzības ECT neraksti latviski...tāpat visu noraidīs, būsi pacīnījies "tautas labā" par savu naudu...bet...naudā tas būs pārsimt eiro, nekādus baigi gudros juristus tur nevajag, ar guglu pietiek, un ir apziņa, ka vismaz cīnījies esi...vēlu veiksmi !...:)

Atbildēt

K

14.02.2020. 12:08

Ne tikai tiesu izpildītāji iedzīvojas ar tiesnešu palīdzību. Arī citi zagļi! Jūrmalas tiesneši kopā ar zagļiem no Jūrmalas namsainmieks un visaptverošu atbalstu Jūrmalas domē ir izdomājuši super shēmu - piedzen rēķinu apmaksu rakstveida procesā pat nepainteresējoties vai pakalpojumus vispār zagļu kantoris ir sniedzis. Fakts, ka nav sniedzis!!!!

Atbildēt

jaajaa

14.02.2020. 11:33

»

opā

Par šādiem raktstiem vajadzētu sist pa pirkstiem...


...un vēl...gan jau aizvāks no CPL visus tos vienpersoniskos, nepārsūdzamos pirmās instances tiesnešu lēmumus, kas būtībā ir cilvēktiesību pārkāpums...par vēlu jau īstenībā, bet gan jau, ka aizvāks...un šis raksts ir LABĀKAIS ŠOGAD !!!...:)

Atbildēt

jaajaa

14.02.2020. 11:25

»

opā

Par šādiem raktstiem vajadzētu sist pa pirkstiem...


…:D..." likums neparedz gadījumus, kad tiesu izpildītājs varētu piespiedu izpildes izdevumus nesaņemt"..."izpildes" nevis "neizpildes"...:D...parādus viņi nepiedzen, bet par sev pienākošos izpildes izdevumu saņemšanu līdz mūža galam cīnīsies...aprakstīti gadījumi, ja pareizi saprotu, kad ZTI piedzen piedzīšanas izdevumus par nepiedzītiem parādiem, kuri radušies jau pirms maksātnespējas procesa uzsākšanas...:)..

Atbildēt

opā

14.02.2020. 07:57

»

mb

Tiesu izpildītāji - asinsūcēji uz tautas miesas. Pretīgs darbs


Nevis tautas, bet visādu nelgu, kas sagrābjas kredītus un neatdod, tad čīkst par netaisnību. Un liela daļa nav nekādi sērdienīši, bet tas ir viņu dzīvesveids, dzīvot uz citu rēķina un šiki dzīvot.

Atbildēt

opā

14.02.2020. 07:55

Par šādiem raktstiem vajadzētu sist pa pirkstiem.
Autors raksta- Likums nosaka, ka netiek dzēsti tikai tie maksājumi, kas radušies parādnieka tīšu vai netīšu likumpārkāpumu rezultātā. Tiesas lēmuma (sprieduma) nepildīšana ir likumpārkāpums ar noteiktām sekām - piespiedu izpilde caur tiesu izpildītāju. Likums netiek apiets, bet pildīts. Ja grib lai piedzen tikai sodus un uzturlīdzekļus, tad jāgroza likums un tā arī jānosaka, šobrīd likums ir plašāks. Tiesu izpildītāju atlīdzība ir reglamentēta, tāpat kā administratīvie un kriminālsodi, tādēļ tie ir salīdzināmi maksājumi.
P.S. Un visbeidzot, kas segs izmaksas par piespiedu izpildi? Likums nosaka veicamās darbības, likums nosaka atlīdzības apmērus, likums neparedz gadījumus, kad tiesu izpildītājs varētu piespiedu izpildes izdevumus nesaņemt, tos samaksā vai nu parādnieks, vai kreditors (piedzinējs). Tātad autori uzskata, ka tas ir normāli, ka parādnieks sataisa parādus, neatdod, atbrīvojas no parāda caur maksātnespēju, un kreditoram vēl par to ir jāpiemaksā? Ļoti taisnīgi:) tikai cilvēki atcerieties, ka dēļ parādniekiem, kas neatdod parādus, visiem preces un pakalpojumu cenas pieaug, jo kādam jau tie zaudējumi ir jāsedz.

Atbildēt

Pēteris

14.02.2020. 07:48

»

maksātnespējas likums

139.pants. Parādnieka pienākumi bankrota procedūras laikā


Tad katrs admins-laupītājs ir fiziska persona?
Fizisku personu fiziski spēcīgi argumenti padara fiziski guļošu?

Atbildēt

maksātnespējas likums

14.02.2020. 06:51

139.pants. Parādnieka pienākumi bankrota procedūras laikā

Parādniekam ir pienākums:

6) segt fiziskās personas maksātnespējas procesa izmaksas;

Atbildēt

dzeltenie

14.02.2020. 06:45

Dzeltenie kārtējo reizi laupa.......

Atbildēt

patiesībā

13.02.2020. 22:59

»

jaajaa

...sūdzība un blakus sūdzība ?...Tieslietu ministrs ?...Tiesībsargs


nebūs trāpīts. Lai gan (vismaz teorētiski) - arī varianti, kaut vai kā "psihotronie instrumenti". ;)

Atbildēt

viss ir vienkārši

13.02.2020. 22:53

»

mb

Tiesu izpildītāji - asinsūcēji uz tautas miesas. Pretīgs darbs


kādi mēsli - tādas mušas.

Atbildēt

patiesībā

13.02.2020. 22:34

»

jaajaa

...šite gan prasītos Bordāna komentārs...ar tiesu izpildītājiem karot ir baigi grūti...un kad beidzot būs likumdošanā norma par to, ka uzturlīdzekļus var atdot fondam, nesamaksājot ZTI


attiecībā uz šo "...ar tiesu izpildītājiem karot ir baigi grūti..." - katram ir sava vājā vieta, kā zināms. T.sk. arī "zvērīgajiem TI", protams. Un, ekskluzīvā (karmiskā?) kārtā, tieši šamajiem "divdabīgajiem" personāžiem ir vismaz divas "vājās vietas", pie tam abas ir 100% likumīgi (!!!) un visnotaļ reāli izmantojamas.

Atbildēt

Tā strādā tiesneši, tā Senāts, arī tiesu izpildītāji

13.02.2020. 21:59

»

mb

Tiesu izpildītāji - asinsūcēji uz tautas miesas. Pretīgs darbs


Advokāti un tiesu izpildītāji izdomā pamatojumu, kura likumā nav un brauc uz priekšu - tiesas par to priecājas, ari Senāts vai visās advokāta Normunda Šlitkes, "zemes barona", Maksātnespējas administrācijas advokāta lietās pret tautu. Un tauta maksā kaukdama, raudādama, lejot asaras. Liela daļa Senāta tiesnešu, izmantojot savu varu, krāpj tautu, kaut šāda darbība ir krimināli sodāma. Pret tiesnesi var ierosināt lietu ģenerālprokurors - vai tad viņš cels skandālu pret savu patronu?

Atbildēt

cietušais

13.02.2020. 19:47

Ar Bunkusu bija par maz Vienotībai pietuvoto juristu mafijai. Tam laikam vajadzētu sekot arī Vansovičam, Ločmelim, Ābelei, Velmeram un pārējiem.

Atbildēt

mb

13.02.2020. 18:49

Tiesu izpildītāji - asinsūcēji uz tautas miesas. Pretīgs darbs

Atbildēt

jaajaa

13.02.2020. 18:29

»

paga

Kad tie tiesu izpildītāji iesaistījās procesā, pirms vai pēc maksātnespējas


...noteikti, ka pirms...:D...bet vislabākais nonsenss pašreiz ir ar uzturlīdzekļiem...ja tam vecākam, kurš no fonda ir saņēmis naudu, pēkšņi parādās nauda un viņš, kā godīgam pilsonim pienākas, nolemj atdot valstij parādu, tad tiesu izpildītājs viņam liks samaksāt piedzīšanas izdevumus otra vecāka (sauksim "vainīgā nemaksātāja")vietā par naudu, kuru tiesu izpildītājs piedzinis nav..:)

Atbildēt

paga

13.02.2020. 18:18

Kad tie tiesu izpildītāji iesaistījās procesā, pirms vai pēc maksātnespējas?

Atbildēt

jaajaa

13.02.2020. 18:04

»

Paldies par info

Paldies par rakstu...


...ja godīgi, tad es personīgi pat neredzu, uz kuru hartas pantu nobalstīt šādu sūdzību...:(

Atbildēt

jaajaa

13.02.2020. 18:01

...šite gan prasītos Bordāna komentārs...ar tiesu izpildītājiem karot ir baigi grūti...un kad beidzot būs likumdošanā norma par to, ka uzturlīdzekļus var atdot fondam, nesamaksājot ZTI ?...:)

Atbildēt

Paldies par info

13.02.2020. 15:36

Paldies par rakstu.


Varbūt jūs zinat :
(1) kādu cilvēku apvienību, kas cietuši no Parex bankas American Express kredītkaršu izsniegšanas afēras, cilvēkiem dodot parakstīt mikroskopiskas drukas Tipveida noteikumus bez Tarifu un Cenrāžu pievienošanas karšu noformēšanas brīžos.
(2) varbūt jums zināms kāds , kurš šajā jautājumā ticis līdz Eirpas Savienības tiesai par patērētāju tiesību rupjiem pārkāpumiem, negodīgu komercpraksi
(tagadējā Parex bankas tiesību pārņēmēja tiesvedības procesos ir banka Citadele )

Uzskatu, ka Parex bankas apkrāptām fiziskām personām vajadzētu apvienoties.

Atbildēt

ha ha ha !

13.02.2020. 13:03

Vai tad vairs neatceraties anekdoti par žīdu, kurš mantojumu mauku mājas prostitūtai
"izsniedza" sadalot vairākās daļās un katru reizi par "izsniegšanu" noplēsa pakalpojumu
natūrā ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: