Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sadists

27.05.2023. 17:31

Uzrakstīju VID no e-adreses un ne čiku ne grabu, man VARAM aģentūras dāmīte teica, ka atbilde jāmeklē EDS?! Komentāri lieki. EDS arī atbilde nebija, bet pietiek kaut ar to, ka ir institūcijas, kas uzspļauj e-dresei.

Atbildēt

Khg

05.05.2023. 19:55

Ko satraucies lv tacs iet pa burbuli kads te veel biz ess

Atbildēt

primātu paranojai

01.05.2023. 23:52

Kā tu to zini?
Kāpēc tavi pareģojumi nekad nepiepildās?

Atbildēt

zaķa stopsignāls

01.05.2023. 11:07

Pilnīgs sviets te tas murgojums. Tad jau pilnīga elektronizācijas ierēdnuprāt ir zaķa stopsignāla lampiņas nomaiņa ar LED spuldzīti. Vienīgais risinājums ir ierēdnīšu algu pazemināšana līdz vidējam tautsaimnecībā. vismaz uz pusgadu- rehabilitācijas periodam.

Atbildēt

Osis

01.05.2023. 10:36

Vai tad Latvijā pie vienotības un nac apvienības varas kaut kas varētu notikt citādi? E-veselība, armijas simtiem miljonu ēdināšanas iepirkums, kurš faktiski ir starpniecības iepirkums, valsts elektrostacijās saražotas enerģijas pārdošana stacijas patiesajiem īpašniekiem - tautai - par bagāti skandināvu biržas cenu, elektroenerģijas tehnoloģiski zudumu Latvenergo un ST sistēmās grāmatošana par to pašu biržas cenu, kas neizbēgami noved pie sadales tarifu nenormālas paaugstināšanas un jau tā mulzīgās inflācijas spirāles tālākas iegriešanas utt. Tie ir tikai DAŽI piemēri

Atbildēt

Uldis Pīlēns

01.05.2023. 09:36

»

kkk

Nerādiet man šo debīlo plikpauri


arī gandrīz bez matiem, bet būs Jēkaba ielas VDK saimes izraudzīts prezidents.

Atbildēt

Latvijas id karte

01.05.2023. 09:22

nejuridisks dokuments, č 'jurista' kungs!!!!!!! tādad. aicinām uz darbībām,ko paši č juristi atzīs par.................................pretīgie brokas pudencijas

Atbildēt

kkk

01.05.2023. 07:23

Nerādiet man šo debīlo plikpauri!

Atbildēt

interesanti

01.05.2023. 07:05

Cik latvijā ir tādu ārzemniekiem piederošu SIA, kas maina valdes locekļus kā zeķes, turklāt vēl pamanās šajos amatos iecelt noziedzniekus.

Atbildēt

Sapulču sekretariāts

01.05.2023. 03:22

Valsts kanceleja nodarbojas ar sapulču sekretariāta nodrošināšanu, viņai pat nav ministra pilnvaru.

Atbildēt

Pirātu partija

30.04.2023. 21:28

Tā kā e-adrese uzņemumiem ir obligāta, piereģestrējos , bet izmantot to netaisos. Ir EDS, ja banānu republikas Vasts Iznīcības Dienestam, kaut ko vajag no manis, tad visa informācija ir redzama EDS.
Kā privatpersonai vispār neieteiktu veidot oficiālu pastu. Ja gribat zināt ar ko tas var beigties, paskatieties, kas pašlaik notiek putleriskā raškā. Tur izveidota tādi pati sistēma.
Kā zināms kleptokrātiskā latvānijā un putleriskā raškā likumi tiek pieņemti vienādi.
Raška šadu oficiālo e-pastu izmanto vatņikiem, armijas pavēstu izssūtīšanai. Teorētiski, to var izsūtīt jebkurai personai, kas pat nav Krievijā, bet ir Krievijas pilsonis. Arī Latvijā dzīvojošiem ar Krievijas pilsonību.
Esiet uzmanīgi ar valsti, valsts vienmēr Jūs piečakarēs, tā pat kā bankas.
P.S. Drīz raškā nomainīsies režīms, būs GKČP, kuru vadīs mišusķins. Krievi tiks izsisti no Ukrainas, daudz gūstekņu. Visi bijušie birokrāti, tiks lustrēti, gosduru atlaidīs. Daudzas partijas izjuks vai sašķelsies, kā komuņagi. Drīz zjugas likvidācija, solovjovam smuks zārks, ar dāvida zvaigzni! Raškā super inflācija!
Līdzīgi notikumi Latvijā. NeWJenotība – “veiksmes stāsts” dzīvo savus pēdējos mēnešus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: