Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

es pats

13.05.2022. 10:38

»

Antūns

Štrunts par Zuti un pārējiem "nederīgajiem". Pat neesmu pieteicies. BET - man, kā bijušajam psrs laika augstskolas beidzējam , arīdzan pa starpai izdienējušam kā iesuktajam aktīvajā karadienastā, pēc augstskolas beigšanas tika piešķirta jaunākā leitinanta dienesta pakāpe. NE REIZI, uzsveru, NE REIZI...


Tu neesi tāds vienīgais. Idioti vai Krievijas aģenti likvidēja Latvijā mobilizācijas sistēmu, kara komisariātus un visu ar to saistīto. Ja tagad tevi mēģinātu mobilizēt, tad tevi labākajā gadījumā ieskaitītu ierindniekos, bet visdrīzāk moblizētu kā darbaspēku ierakumu rakšanai. Es arī trīs gadus mācījos kara katedrā un biju pēc pirmā kursa iesaukts padomju armijā uz 2 gadiem. Vietējie plānprātiņi no Nacionālās apvienības pat nezina, ka PSRS armijā iesauca un ka neviens tur pats laprātīgi obligātajā dienestā negāja, un sāka man pārmest dienestu PSRS armijā obligātajā dienestā. Tāpēc es ar tiem idiotiem kontaktēties vairs negribu. Un arī politķi, kas vada kara ministriju kā Pabriks daudz gudrāki nav. Cilvēki, kas nezina no kā sastāv un kā darbojas armija, vada tagad valsts aizsardzību. Viņi pat nezina, ka armijā karo vienības un kādas tās vienības ir- nodaļa, vads, rota, bataljons, pulks, brigāde, divīzija... Tādas elementāras lietas nezina, bet kaut ko runā par NATO. Mēs dzīvojam īstā muļķu zemē un, ja, piemēram, Krievija vai Baltkrievija iedomātos mums uzbrukt, tad būs katastrofa.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

13.05.2022. 10:23

»

Zee

Ir pierādīts, ka pārlieku liels nacionālisms bojā smadzenes un kavē stratēģisko domāšanu. Starp citu okrainas terabaronu tagad sēdina aurobusos un ved uz frontes priekšējām līnijām, lai izbarotu lielgabaliem


Pārāk liels nacionālisms ir fašisms. Ir civlēku grupa, kas apgalvo, ka ir patrioti un ka viņi cīnās pret Krievijas agresiju, bet patiesībā viņi ir vietējie latviešu fašisti. Viņi speciāli provocē un izraisa satarpnacionālo naidu. Kad krievi iet nolikt puķes 9.maijā, viņi speciāli nāk un vicina Ukraiņu nacionālistu UPA karogus. Ukraiņu nacionālisti 2.pasaules karā karoja Hiltera armijā un arī tagad viņi pat neslēpj, ka ir fašisti.

Atbildēt

Zee

12.05.2022. 13:34

Ir pierādīts, ka pārlieku liels nacionālisms bojā smadzenes un kavē stratēģisko domāšanu. Starp citu okrainas terabaronu tagad sēdina aurobusos un ved uz frontes priekšējām līnijām, lai izbarotu lielgabaliem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

12.05.2022. 09:52

Ukrainas zemessargi atsakās doties uz fronti, jo negrib būt par lielgabalu gaļu:
https://www.youtube.com/watch?v vn6Vg91FeDA
Ja Zutis tā grib karot, lai dodas un piesakās Ukrainā. Turkarot ņem visus.

Atbildēt

:))

12.05.2022. 00:31

zutis boksējās ar to kurš noviltoja ziņu ka alfā iebruka jumts kad alfas jumts iebrucis nebija?
un par to viņu saboksēja kā īsts vīrietis boksē un ielika cietumā un ko tikai vēl ne - par nepatiesu ziņu sniegšanu!!! latvijā drīkstot sniegt tikai patiesas ziņas - saka.

Atbildēt

GEO

11.05.2022. 21:30

Tas nodarījums nav tik nopietns,lai Zuti neņemtu zemessargos.Tādi vīri Latvijai ir vajadzīgi ! Bokss norūda un tieši tagad viņš ir visvajadzīgākais.
To,cerams,tie birokrātiņi sapratīs(ja vispār prot tagadējā situācijā pieņemt adekvātus lēmumus) -ir karš un to vairākums nespēj saprast.

Atbildēt

Antūns

11.05.2022. 20:00

Štrunts par Zuti un pārējiem "nederīgajiem". Pat neesmu pieteicies. BET - man, kā bijušajam psrs laika augstskolas beidzējam , arīdzan pa starpai izdienējušam kā iesuktajam aktīvajā karadienastā, pēc augstskolas beigšanas tika piešķirta jaunākā leitinanta dienesta pakāpe. NE REIZI, uzsveru, NE REIZI atjunotās Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas struktūras kopš neatkarības atjaunošanas nav interesējušās nedz par manu personu, nedz par manu zināšanu šajā "tēmā" izmantošanu. Es, protams, par to priecīgs. BET- ko tas nozīmē saistībā ar valsts drošĪbu? Vienīgais secinājums- neesmu bijis interesants KGB...

Atbildēt

derdz

11.05.2022. 19:49

hm, interesanti, izskatās viss tik augšai, ka tik drīz nesanāk ka augša sētnieku darbu vērtēs tādā godā, ka citiem nevarēs būt pat par sērnieku

Atbildēt

TM

11.05.2022. 19:45

»

tupās acis redzi

sports


Par kadu sportu iet runa?
Cilveks kurs pieludz narkotikas nav sportists bet gan narkomans!!!Zutis ir atkarigs no marihuanas un tadiem cilvekiem nav vietas Zemessardze!

Atbildēt

Sveiciens no Brazīlijas

11.05.2022. 14:50

Nesaprotu, kur problēma-Zutim neviens nav traucējis JAU atrasties Ukrainā un... Ja nu vienīgi reklāma, biznesam ar vienu rievu par maz...

Atbildēt

to ?

11.05.2022. 14:38

»

?

Vai ta tās Suhoja lidmašīnas bija tik sliktas? Tā lidmašīna tikai Krievijā tika salikta, bez spārniem, viss pārējai ir no ES valstīm


Mēģini to kādam iestāstīt! Nevienā valstī, pat pašā korumpētā, Sukhui neizmanto.

Atbildēt

ruka

11.05.2022. 13:57

Bet protams, Zemessardze ir totālais Kremļa projekts

Atbildēt

Pirātu partija

11.05.2022. 09:22

»

?

Vai ta tās Suhoja lidmašīnas bija tik sliktas? Tā lidmašīna tikai Krievijā tika salikta, bez spārniem, viss pārējai ir no ES valstīm


Lidmašīna bija slikti uzkonstruēta. Ja notiktu šasiju neizlaišanās, lidmasīna ar dzinejiem šļūktu pa zemi, kas 100% izraisītu tās aizdegšanos.
Lidmašīnas vadība arī nekāda, stūres nav, ir maziņš džojstiks galvenam pilotam pie kreisās rokas ko ekstremālos apstākļos , stresa laikā, ļoti grūti raustīt.
Par ZS skaidrs, bruņots formējums, kas aizstāv patreizējās kleptokrātiskās varas intereses. Pēc pēdējiem "jenotības-veiksmes stāsts" ukaziem pilda armijas funkcijas.
Tāpēc nemākulīgas augstākā komandsastāva vadības dēļ tiks iznīcinats pirmās kauju dienās.
ZS jabūt teritoriālai tautas aizsardzības sistēmai. Tautai jabūt bruņotai, bet to pašreizējais režīms pieļaut nevar.
P.S. Drīz revolūcija Baltkrievijā, baķka tarakāns aizmuks uz rašku. Iespējams maziņš iekšējais kariņš.

Atbildēt

Opim

11.05.2022. 09:07

»

0pis

Aizstāvēsim savu zemi,mātes,sievas un bērnus. Bet tev to tāpat nesaprast


Tu aizstāvēji savu zemi, bērnus un sievas pret lokdauniem un PVO agresiju pret suverēnām valstīm?
Tu aizstāvēji savu Latviju pret Koalīcijas bandītiem un izlaupītājiem?
Vai zini, ka Koalīcijas zemcilveku banda taisās ievilkt Latviju zem PVO Pandēmiskās vienošanās?
Tad neklusē!

Atbildēt

zemessargs

11.05.2022. 09:04

Par mums atceras, kad ir sūdi.Bet tā nekas netraucēja ņirgāties un nīdēt tautu 30 gadu garumā.Šobrīd nav iespējams mirt par Latviju-nāksies mirt par kariņa nekustamo īpašumu, Levita ordeņiem un amerikāņu interesēm Krievijas pierobežā. Es pas!

Atbildēt

SPORTS UN SEKS PATOLOĢIJAS

11.05.2022. 08:41

IR ČEKA

Atbildēt

Pēdējais joske

11.05.2022. 06:37

»

0pis

Aizstāvēsim savu zemi,mātes,sievas un bērnus. Bet tev to tāpat nesaprast


Protams aizstāvēsim mātes, zemi, karogu, bet Rietumiem uz tavu māti un karogu sen jau pie dirsas, zeme jau nepieder Latvijai, un nākamais ja neesi iemācījies lasīt un paraksti ko tev iesmērē, tur par mātēm un Latvijas zemēm nebūs rakstīts, primārais aizstāvēt NATO robežas un NATO intereses, taluk. Un ja izdomasi aizstāvēt pirmo māti, un nepildīsi NATO pavēli, skaties paši patrioti nāves spriedumu izpildīs

Atbildēt

Gu

10.05.2022. 21:24

Pirms nav izrevidēts Zemessardzes sastāvs no krievfašistiem, normāliem čaļiem nav ko tur tagad darīt.

Atbildēt

?

10.05.2022. 20:13

Vai ta tās Suhoja lidmašīnas bija tik sliktas? Tā lidmašīna tikai Krievijā tika salikta, bez spārniem, viss pārējai ir no ES valstīm.

Atbildēt

labvēlis

10.05.2022. 18:55

»

savairojušies tie bokseri

marš uz Ukrainu


Jā,jā:marš uz haholiju!Tas nekas,ka pa visu latviju braukalē cibuļas ēdāji iesaukuma vecumā!Cena?Lai izbrauktu no haholijas,uz šodienu sastāda 10000$!(vīrietim iesaukšanas vecumā)

Atbildēt

labvēlis

10.05.2022. 18:51

»

kas tie par jautājumiem

mēs visi esam latvijas zemes sardze


Kuri ir tie "mēs"???Oligarhu vai partijas lozungus aizstāvošie???Ej taču tu dillēs!!!!

Atbildēt

savairojušies tie bokseri

10.05.2022. 18:39

marš uz Ukrainu!

Atbildēt

Sviņigi pasoliju

10.05.2022. 18:08

Tev būs aizstāvēt neleģitīmo varu, nevis Latvijas valsti un tautu.

Atbildēt

Johans Štrauss

10.05.2022. 17:11

Ar ko gan tēvzemes cerība, Zuša kungs ir sliktāks par Briedi Krastiņu???

Atbildēt

Jūsmiņš

10.05.2022. 17:06

Šo 30+ gadu attīstības laikā Latvijas valdoņi ir palīdzējuši visiem tiem, kuri vien šo palīdzību ir lūguši no ārpuses, tikai Latviju, un tās iedzīvotājus, piemirsuši. Vai arī nav bijis laika pievērsties Latvijas problēmām.
Un tā - Latvijas valsts 30+ gadus bez austrumu robežas, un pilna ar orkiem un to atbalstītājiem, Latvijas ārējais parāds 18 vai cik tur tie miljardi, iedzīvotāju skaits nemitīgi samazinās, nodokļu maksājumi palielinās, iedzīvotāju ienākumi samazinās, toties valdoņu algas nemitīgi aug.
Tagad vēl vakcīnu par daudz un atkal miljoni vējā, Ukrainai jāziedo - atkal miljoni, paldies Dievam, ka tie vismaz nav vējā.

Atbildēt

Pēdējais joske

10.05.2022. 17:01

Pirms stājāties zemessardzē noskaidrojiet kā intereses taisaties aizstāvēt un mirt. Kā arī kas draud par neierašanos noteiktajā punktā, Latvija pat pārtiku nav nodrošinājusi x stundai un vēl aizstāvēt zaglus, kuri būs drošībā rietumus, padomājiet ar galviņu

Atbildēt

Pēteris

10.05.2022. 16:57

Kāds var pateikt, ar ko pazīstams šis Zutis? Kādus panākumus guvis ringā?

Atbildēt

Real warfare

10.05.2022. 16:35

Eeeee.... Kas taa zemessardze, atvainojos, vispaar ir? Es , dabiski, esmu drusku taa kaa norobezhojies no visa kaa taada... Vai tieshaam runa par to NEAPBRUNJOTO pensionaaru un zhuupu bandu, kuri savaacas reizi meenesii sanjemt savus 33 grashus? Taa jau saka, tomeer CERU, ka taa nav taisniiba. ;-)

Atbildēt

Patiesais

10.05.2022. 16:11

Zemessardzē stājās tāpēc, lai nenosūtītu uz ukrainu un lai nepārmestu, kāpēc nedodas tur kā brīvprātīgais. godīgi dzīvot gribas visiem.

Atbildēt

he, he

10.05.2022. 15:36

»

arī bokseris

Latvijai labāk iepirkt lidenes tipa: EA-18 Growler Boeing, F-35, vai vismaz F-22 Raptor


Aizmirsi pieminēt arī aviācijas bāzes kuģus un kodolzemūdenes, jā un vēl, protams, arī daudz ieroču plutoniju un iprītu arī tā vairāk. Bet sev neaizmirsti pamperus iepirkt.

Atbildēt

arī bokseris

10.05.2022. 15:29

Latvijai labāk iepirkt lidenes tipa: EA-18 Growler Boeing, F-35, vai vismaz F-22 Raptor!

Atbildēt

ASv protektorāts Latvija

10.05.2022. 15:22

Izrādās, ka zemessardže ir arī vecbiedri, kas stipri velk uz padomju dedovščinu. Bet skaidrs ir viens, ka, ja vajadzētu valsti reāli aizstāvēt, tad ar tiem 8000 tūkstošiem zemessargu uz papīra nepietiktu. Tad ņemtu armijā visus, kas tikai nāktu, un ieročus dalītu kā Kijevā no kravas māšīnām uz ielas visiem, kas tikai grib ņemt. Vienīgais Latvijā jau arī ieroču tik daudz nemaz nav. Viss pa pēdējiem 30 gadiem iztirgots un utilizēts, pat bumbu patversmes vairs nav palikušas. Un Vēl viens jautājums - ko tam Zutim savajadzējās zemessardzē? Ja sāksies karš, tad savāks karot tāpat, tikai zemessargus savāks un arī ienaidnieks apšaus pirmos.

Atbildēt

Elvira

10.05.2022. 15:18

Drīz visi e-ielas truļļi tiks arestēti!

Atbildēt

Asiirietis

10.05.2022. 15:13

Neķer kreņķi Zutēn, pirmais sarkanais gandons ar ieroci būs mūsu bruņojums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: