Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Protobalts

03.05.2021. 12:30

Grūti pierādīt ārsta vainu ,viņa nolaidības vai apzināti veiktu tīšu kaitniecību .
Uzmanību uz ārsta zemo pakalpojumu sniegšanu ,kaitniecību varētu viņu "rēklamējot",kadā medicīnas interneta resursā ,kurā arī tiktu noskaidrots no citu medicīnas nozares speciālistu puses ,vai ārsts pielaidis kļūdu ,kāpēc nav konsultējies pie augstāk kvalificētiem speciālistiem ,lai panāktu labāku ārstešanās rezultātu .
Tādu ārstu, speciālistu (docentu ,professoru )konsīliju -apspriedi ar pacientu ,tuvāko radu iesaisti ,redzēju Polijas televīzijā ,ir arī jūtūbē izlikti šie raidījumi .
Un tiešām tajos uzkrītami redzams ,ka vieni un tie paši ārsti nevis ārstē bet bendē nost cilvēkus ,izvēloties analīžu rezultātiem nepiemērotus medikamentus ,vai vispār nenozīmējot vajadzīgo analīzi !
Jo professori ir maigi izsakoties šokēti ,nososdoši ,par savu zemāka ranga kolēģu neatbilstību mediķa professijai .

Atbildēt

kā visur

01.05.2021. 14:51

nesoda savus draugus, citus visus soda

Atbildēt

izmācīties medicīnu.........

01.05.2021. 14:50

neviens nevar...bet var DOMĀT un, ja kaut ko nezin, lūgt padomu kolēģiem, pat Vācijā
Jāmācas daudz, piem. Nezinot bioķīmiju.... var jau uz dietologiem, jo tur nevienu uzreiz nennobeidz, bet sekas ir baigas...

Atbildēt

Būs risinājums

30.04.2021. 23:23

Vistuvākā digitālā nākotnē noteikti nebūs šādu pārkāpumu. Operēs roboti pēc protokola . Vieglākos gadījumos slimnieki pašapkalposies - elektroniskā vidē pēc simptomu kataloga noteiks sev diagnozi paši . Nebūs pārkāpumu , sodīt nevajadzēs nevienu , robotam pateicību arī nevajadzēs dot .

Atbildēt

Biktstēvs

30.04.2021. 17:43

Šo sacerējis ārsts-grifs, kas no pacientu nelaimēm smeļ un smeļas un grib smelt vēl... А глаза - такие добрые, добрые.

Atbildēt

Interesanti

30.04.2021. 10:09

Kad būs raksts par NMP brigādēm, kas sastāv tikai no pederastiem, un ko viņi dara dežūrās?

Atbildēt

lauķis

30.04.2021. 05:21

»

Nedod dievs

Tādā gadījumā tev laimējies nepabūt Jelgavas slimnīcā ar totāli krievisko personālu


Tu te beidz tirst par tautībām,ir cilvēki un ir necilvēki,neatkarīgi no tautības.Manuprāt šis raksts ir lai sarīdītu cilvēkus pret mediķiem,jo,lielākais vairākums godīgi dara savu darbu.Patreiz gan kolonijas pārvaldnieki ar kovidafēru traucē mediķu darbu,bet tur jau nav vainīgi mediķi.Vērsaties pret celoni,kolonijas pārvaldniekiem.

Atbildēt

Kaža

29.04.2021. 18:44

Ārsti pilda bijušo čekistu un komunistu t.i.nagu maucėju un smadzeņu drātėtāju,kuri ari starp ärstiem vėl daudz,uzdevumus.Rezultatā tiek spïdzinäti cilvėki nesniedzot viņiem kvalitatïvu palïdzïbu vai vispär atsakot ärstėšanu,kā tas notiek ar arodslimniekiem.Ārstus komande bijušie komunisti,cïtïgi veco kungu sütniecïbu apmeklėtäji.Latvijā palïdzību ir velti meklėt,jo šos cilvėkus saista 100% koruptïvā atkarïba

Atbildēt

Derdz

29.04.2021. 18:30

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Bezkaunības kalngalam nav ētikas un morāles, ka bīda likumīgi noformēt pateicību, labais, Savukārt. “Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas atbildīgās amatpersonas un speciālisti” esot “pauduši uzskatu, ka būtu jāizstrādā skaidri definēta kārtība, kādā pacients savu “pateicību” oficiāli var ar slimnīcas starpniecību nodot ārstniecības personām”.Kāpēc tad izvēlējāties tādu darbu ārstniecībā

Atbildēt

Eduards Lunis

29.04.2021. 18:27

---Kā jau visās vietās-ir arī'krietni darba darītāji un ir arī...?
Arī mani ,,paņēma priekšā,, Ogres slimnīcas daktere Bērziņa,lai izdabātu Ķeguma domes priekšsēdētājam Ozolam-Ķeguma dome ir arī līdzīpašnieks SIA Ogres slimnīca, nevajadziģi apstarojot datortomogrāfā. Rezultātā-sirds mazspēja un daudz netrūka būtu bez labās kājas, bet tā tikai invaliditāte-kustību apgrūtinoša labās kājas pēdas funkciju zaudēšana.

Atbildēt

Jā, bet

29.04.2021. 17:59

Un kā tad ar vakcinēšanos? Kas atbildēs par sekām - politiķi, ārsti vai žurnālisti?

Atbildēt

Derdz

29.04.2021. 17:47

»

Imants, paldies mediķiem

99 % ārstu. medmāsu, viss cits personāls strādā godprātīgi, ar dedzību un iecietību pret jebkuru. Nesen biju vairākās medicīnas iestādēs uz aprūpi. Prieks un patīkami, kā medpersonāls strādā, kā pacieš kaprīzes...


Varbūt ka ir bijuši gadījumi un tikti pierādīti par tiem nedaudzajiem un secinājumiem. Iespējams arī šajā gadījumā tiks pierādīts. Ceru, ka tas tiks panākts.

Atbildēt

Imants, paldies mediķiem

29.04.2021. 17:01

99 % ārstu. medmāsu, viss cits personāls strādā godprātīgi, ar dedzību un iecietību pret jebkuru. Nesen biju vairākās medicīnas iestādēs uz aprūpi. Prieks un patīkami, kā medpersonāls strādā, kā pacieš kaprīzes/

Man liekas, ka medicīnas iestādēs strādā izcilas personības, izcili cilvēki. Es viņus dievinu un slavinu.

Paldies, Jums mīļie medicīnas iestāžu aprūpētāji, lai Jums laba veselība un dzīvesprieks un gandarījums, ko Jūs dariet citu cilvēku labā.

SIMt, simttūkštoš reizes paldies.

Jā, ir kļūdas, ir paviršības, bet tie ir cilvēki, starp mums ir dažādi, bet tādu ir nedaudz un izdarīt secinājumus uz kļūdām un izņēmumiem - ir netaisnīgi.

Atbildēt

Derdz

29.04.2021. 16:40

J,S., Jā tā ir,dala, tādu, tikai kā to risināt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: