Menu
Pilnā versija
Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Rihards Kols, Saeimas deputāts · 08.11.2021. · Komentāri (55)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zee

14.11.2021. 22:21

Kurās skolā sagatavo tādus latviešu Rihardiņus? Bet viņi ir ieberzušies Saeimā un pa labi-kreisi bārsta sava tukšā prātiņa gudrības. Rihardiņš ar visu galviņu domā, ka Krievijai nav ko citu darīt, kā tik pārbaudīt vienas (da kaut visu trīs) nīkulīgas, nenozīmīgas valsts reakciju. Krievijai pat ne mazākā mērā neinteresē Latvijas kustības. Ja vajadzēs Krievija šo teritoriju paņems pāris stundās, un, ejot uz priekšu, tās armija apstāsies kur tai iepatiksies. Un nekādi NATO sabiedrotie nepalīdzēs. Par to, Rihardiņ, vari būt poilnīgi drošs.

Atbildēt

Non

11.11.2021. 15:47

»

Latvijas pilsonis

Ja mēs turpināsim akli sekot savu aizjūras saimnieku pavēlēm, Latvija piedzīvos ne tikai bēgļus bet no Latvijas paliks slapja vieta ,jo ASV mūs izmantos kā lielgabalgaļu, ka pati impērija arvien vairāk tuvojas agonijai un izšķīdīs kā pīļu sūds ūdenī, tas pasaulei ir skaidrs, neviena impērija nav mūžīga...


nedomāju, ka lielvaras šodien iesaistīsies atklātos militāros konfliktos un vēl tādas šauras zemes strēmeles dēļ. Ietekmes zonas tagad pārdala citiem līdzekļiem un šķiet, ka tas ir jau iesācies. Mēs neviens nezinām Baidena un Putina tikšanās rezumē. Latvijas lielākā problēma ir tās iekšienē, sašķeltajā sabiedrībā, ko pandēmija un secīgi valdības aplamā politika un attieksme pret vakcināciju ir ievērojami pasliktinājusi, kā rezultātā uzticami valdībai ir ne vairāk ka 20%, tie, kuri sākumā nospēlēja "Ādamam bij' septiņ' dēli", pārējie un lielā daļa varmācīgi potēto ir vēl naidīgāk noskaņoti nekā nepotētie. Valdība gan vēl cer uz mierīgu iznākumu, bet skatīsimies, jo situācija sāk bīstami līdzināties 40. gadam

Atbildēt

formula

10.11.2021. 23:36

https://www.youtube.com/watch?v oVNJiO10SWw&t 42s

Re,uz ko mudina provokators.

Atbildēt

paga paga

09.11.2021. 23:54

Eiropa ir galīgi mīksta. Re, jau konsultējas ar ANO, kas tūlīt pateiks visus migrantus ielaist Eiropā, jo jābūt tak cilvēcīgiem, tie tak nevainīgi cilvēki. Par šo situāciju jāuzņemas atbildība arī migrantiem pašiem. Eiropa ir nenormāli nevarīga. neizlēmīga un sasaistīta ar kaudzēm cilvēktiesību likumu, kurus varētu arī nepildīt, un likumus grozīt, bet to nedarīs, jo gļēva, kusla, impotenta. Tā nu tas ir. Bet Polija malači. Latvijai būtu jau sen jābūt gatavai, bet vai ir? Ja neizdosies caur Poliju, tak nāks pie mums!

Atbildēt

formula

09.11.2021. 19:43

Liekas ,ka jau gadus divdesmit šie {cenzēts} ir tikuši pie varas! Vai tikai ne reizē ar Putļeru , kad vairs nebija nekādu šaubu ,ka nu jau demokrātiskām valstīm ir jātaisa dzelzs priekškars pret ļaunuma impēriju ? Ko, tik daudz pa šiem gadiem tika zagts,ka pat sētiņai nepietika ?

Atbildēt

antons mikoss

09.11.2021. 18:30

Putins ar Kola murgaino ideju saglabāt Okupacijas monstru Pārdaugavā testē latviešu reakciju. Palīgā nāk kremļa kurmis kremļa kurmja dēls Levits un piedāvā pievienot gaumīgu uzrakstu pie okupantu Falla.
Tādi ir tie mūsu nacionālie spēki!
Caur un cauri sasmērējušies ar okupantu mēsliem un nelabi ož.

Atbildēt

Izskatās

09.11.2021. 16:59

ka tomēr sagaidīsim svētku dienu, kad valdošais fašistiskais režīms tiks likvidēts no ārpuses.

Atbildēt

mēslam

09.11.2021. 15:35

»

Es

Īsāk sakot - ar NA biedra rakstu koalīcijas partijas pārbauda mūsu reakciju


Ko tu no sevis, visu nicināmais civilizācijas atkritums, iedomājies, lai kāds pārbaudītu tavu reakciju?

Atbildēt

to netīrais lops

09.11.2021. 15:31

»

Nacionālais Atkritums

Tie ir afgāņu geji, kas grib tikt pederastu paradīzē ES. Samīlēs Kolu, gan šim patiks


Pederastu paradīze ir Krievijas Pederastija. Daudzi no tiem Suvorova un Nahimova kara skolu pusaudžiem, kurus savulaik dupsēja Putins, jau nēsā pulkvežu un ģenerāļu pagonus, bet kuriem nav bagātu un ietekmīgu patronu, var nosprāgt badā.

Atbildēt

Idiotam

09.11.2021. 15:24

»

ha ha ha

Ak Soross fīrēja bēgļus, jeb tavs Pūtins ar vāgnera atbrīvotājiem āfrikā šaudās un varo sievietes. Varbūt no baltkrievijas arī soross rūpējas par bēgļu tranzītu. Ko teiksi okupant, putina impērijas lobētāj


Arābu pavasari organizēja kas? Kas šauDījās Tuvajos Austrumos? Kas iznīcināja Irāku, Sīriju un Lībiju? PUtins? Vai amerikāņi ar NATO? Atgādināt izcilnieku smerdelim realitāti?

Atbildēt

Kolaboracionisma ziedu laiki

09.11.2021. 15:08

»

hi -hi -hi

Latviešu provinciālis ir vēl bīstamāks, jo ir vēl stulbāks un paklausīgāks par krievu okupantu. Tuklāt ir gatavs paklausīt jebkam. Staļinam, Hitleram, vai Džonsonam ar Baidenu. Atkarībā no tā kāds vējš pūš virs Baltijas. Tikai ne pasaulei. Pats sev


Protams ka esam bīstami krievu okupantiem, ne velti okupācijas periodā te ieveda 700 tūkstošus "visu tautību latviešus", kā viņus mēģina nodēvēt mankurti.

Atbildēt

vietejais

09.11.2021. 14:54

»

Kolene

Jā, Krievija ir ļauna, man vakar Putins piekakāja gultu


Tādēļ jau tev nebija jāpiekakā internets.

Atbildēt

hi -hi -hi

09.11.2021. 14:13

»

ha ha ha

krievu okupants Latvijā ir daudz bīstamāks pasaulei, jo ir stulbāks un paklausīgāks kremlim par krieviem krievijā


Latviešu provinciālis ir vēl bīstamāks, jo ir vēl stulbāks un paklausīgāks par krievu okupantu. Tuklāt ir gatavs paklausīt jebkam. Staļinam, Hitleram, vai Džonsonam ar Baidenu. Atkarībā no tā kāds vējš pūš virs Baltijas. Tikai ne pasaulei. Pats sev.

Atbildēt

Jāpaprecizē

09.11.2021. 13:16

»

Kols ir dīvainis

Un uzskata latviešus par bezcerīgiem nejēgām. Enerģijas cenas arī ir hibrīkarš?)) Vai tomēr zaļo kretīnu rūpīgi apdomāti darbību rezultāts? Putins gribēja ilgtermiņa, bet dabūja tikai spota kontraktus. Krievi vainīgi par ES izdarītu izvēli? Kad Soross pāri Vidusjūrai iefīrē Vācijā 1,5 miljonu melno, ...


Dīvaiņu ir daudz, un jebkurā tautā. Dīvaini, ka šādus dīvaiņus tauta savēlē Saeimā. Vēl dīvaināk, kad tauta grib, lai dīvaiņi pieņem pragmatiskus likumus un lēmumus. Dīvaini arī brīnīties par to, ka dīvaiņi pieņem pavisam dīvainus lēmumus. Vēl dīvaināk ir strīdēties ar dīvaiņiem. Dīvaiņiem visi pārējie ir dīvaiņi.

Atbildēt

ha ha ha

09.11.2021. 12:56

»

Kolene

Jā, Krievija ir ļauna, man vakar Putins piekakāja gultu


krievu okupants Latvijā ir daudz bīstamāks pasaulei, jo ir stulbāks un paklausīgāks kremlim par krieviem krievijā.

Atbildēt

ha ha ha

09.11.2021. 12:53

»

Kols ir dīvainis

Un uzskata latviešus par bezcerīgiem nejēgām. Enerģijas cenas arī ir hibrīkarš?)) Vai tomēr zaļo kretīnu rūpīgi apdomāti darbību rezultāts? Putins gribēja ilgtermiņa, bet dabūja tikai spota kontraktus. Krievi vainīgi par ES izdarītu izvēli? Kad Soross pāri Vidusjūrai iefīrē Vācijā 1,5 miljonu melno, ...


Ak Soross fīrēja bēgļus, jeb tavs Pūtins ar vāgnera atbrīvotājiem āfrikā šaudās un varo sievietes. Varbūt no baltkrievijas arī soross rūpējas par bēgļu tranzītu. Ko teiksi okupant, putina impērijas lobētāj.

Atbildēt

Kols ir dīvainis

09.11.2021. 12:43

Un uzskata latviešus par bezcerīgiem nejēgām. Enerģijas cenas arī ir hibrīkarš?)) Vai tomēr zaļo kretīnu rūpīgi apdomāti darbību rezultāts? Putins gribēja ilgtermiņa, bet dabūja tikai spota kontraktus. Krievi vainīgi par ES izdarītu izvēli? Kad Soross pāri Vidusjūrai iefīrē Vācijā 1,5 miljonu melno, tad ir bēgļu krīze, bet hibrīdkara nav? Pāris tūkstošu kurdu Polijā jau ir hibrīdkarš?)) Tevi, Kol, vispār nevar neņemt nopietni, zīdaiņa loģika un teksti.

Atbildēt

Gatis

09.11.2021. 11:54

Kremlis nevis pārbauda Austrumeiropas reakciju, bet ar sprukās nokļuvuša Baltkrievijas diktatora rokām terorizē kaimiņvalstis. Un, tālāk būs vēl jautrāk. Ja kāds vēl nezina, tad Lukašenko dēli atrodas Krievijā un Lukašenko ļoti labi saprot, kas notiks ar viņa tuviniekiem, ja nepildīs to, ko liek Putins. Piemēram, bijušā Ukrainas prezidenta Janukoviča jaunākais dēls vairāk nekā dīvainos apstākļos noslīka Baikāla ezerā...

Atbildēt

Nesapratu

09.11.2021. 11:08

Lukašenko ar varu spiež nabaga irākiešus un afgāņus mukt uz ES? Kādus starptautiskos likumus tad Lukašenko pārkāpj? Nu izlaida cauri savai valstij humānu apsvērumu dēļ. Šitie bēgļi taču mūk pie saviem kungiem, kuri tos pameta Ahganistānā, vai vēl kur. Viņam vajadzēja tos nošaut vai salikt cietumā. Nemūk taču uz Baltkrieviju, bet ES. Ja ES grib, lai šauj vai liek cietumā, ja grib. Nemūk arī Baltkrievijas dēļ. Nebija nekādu bēgļu pirms Irākas un Afganistānas kara.

Atbildēt

Kolene

09.11.2021. 10:51

Jā, Krievija ir ļauna, man vakar Putins piekakāja gultu!

Atbildēt

poļi malači

09.11.2021. 10:04

»

viegli nav

Polijai uzbrūk ne tikai krievi, bet arī Merkele, Makrons un Briseles pederasti: Ušakovs, Dombrovskis un Tusks, jo Polijā ir sākusies Eiropas atdzimšana


tieši tādēļ bidlonmakaronmerķelpuķini uzbrūk Polijai, Ukrainai.
Visu jau izšķirs ASV, pedofila reitingi 20 %

Atbildēt

pedofils bidlons atvēra elles vārtus

09.11.2021. 10:01

puķina drugs, abiem gribējās zagt triljonos...kur liks??? priekš kam idiotam nauda???

Atbildēt

Endija

09.11.2021. 09:47

Pienāk laiks, kas ņem priekšā un prasa maksāt pa pilno...

Atbildēt

fakts

09.11.2021. 07:27

»

Izskatas

ES sāk trūdet


ES jau bija puveklis no radīšanas brīža.Diemžēl cilvēki dzenoties pēc surogātu desas un banāniem pārdeva savu godu un cieņu,kļuva par vergiem,sava izskalotā prāta vergiem.

Atbildēt

Latvijas pilsonis

09.11.2021. 06:54

Ja mēs turpināsim akli sekot savu aizjūras saimnieku pavēlēm, Latvija piedzīvos ne tikai bēgļus bet no Latvijas paliks slapja vieta ,jo ASV mūs izmantos kā lielgabalgaļu, ka pati impērija arvien vairāk tuvojas agonijai un izšķīdīs kā pīļu sūds ūdenī, tas pasaulei ir skaidrs, neviena impērija nav mūžīga, Latvijai jāskatās lai tā netiek ierauta grimstošās impērijas radītajai virpulī!

Atbildēt

pilsonim plusss

09.11.2021. 02:41

»

Latvijas pilsonis

POlija un arī Latvija ir ES un NATO valstis , kas tieši atbildīgas par pašreiz notiekošo, ne jau Baltkrievija sagrāva Irākas un Afganistānas infrastruktūru un radīja bēgļu plūsmu,Domāt vajadzēja tad , kad Polija un Latvija sūtīja savus okupantus uz šīm zemēm, tagad ir par vēlu


Un Lukašenko jau skaidrā textā pateica pēc sankciju ieviešanas, ka nemēģinās apturēt bēgļu plūsmu. Laikam kādam deputātelim tas nav zināms. Par to var nebrīnīties, būtu jābrīnās, ja viņš ko zinātu.

Atbildēt

Latvijas pilsonis

09.11.2021. 02:33

POlija un arī Latvija ir ES un NATO valstis , kas tieši atbildīgas par pašreiz notiekošo, ne jau Baltkrievija sagrāva Irākas un Afganistānas infrastruktūru un radīja bēgļu plūsmu,Domāt vajadzēja tad , kad Polija un Latvija sūtīja savus okupantus uz šīm zemēm, tagad ir par vēlu!

Atbildēt

Izskatas

09.11.2021. 01:39

ES sāk trūdet

Atbildēt

tagad

09.11.2021. 00:54

»

viegli nav

Polijai uzbrūk ne tikai krievi, bet arī Merkele, Makrons un Briseles pederasti: Ušakovs, Dombrovskis un Tusks, jo Polijā ir sākusies Eiropas atdzimšana


Polijai vajadzētu izveidot koridoru, pa kuru viņi varētu doties tālāk, palīdzot ar pārtiku un citu nepieciešamo. Tas būtu cilvēcīgi.

Atbildēt

Vvf

09.11.2021. 00:46

Tad jau mēs sev izrakstām nabadzības apliecību, ja nevaram uzņemt bēgļus.

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

08.11.2021. 23:04

Tie ir afgāņu geji, kas grib tikt pederastu paradīzē ES. Samīlēs Kolu, gan šim patiks.

Atbildēt

Šrēderizācija

08.11.2021. 22:23

Tad rietumi vai tomēr austrumi lobēja un sponsorēja pārspīlētās cilvēktiesības eiropā ??? Izdomāja gejparādes un sieviešu tiesības, lai šķeltu un radītu haosu, izraisītu nepatiku citam pret citu un pret rietumu vērtībām. Kurš tad vaidēja par cilvēktiesības katrā teikumā un kauca par pilsonību katrā valstī. Izskatās ka tāpēc, lai orda varētu kā sērga izplesties pa visu eiropu, uzpirkt politiķus un bīdīt savas kremļa intereses. Vācijā un Francijā tas izdevās teicami. Agrāk neviena valsts nedalīja pilsonību katram garāmgājējam, bet pēc PSRS sabrukuma visi pēkšņi palika politkorekti, vai ne.

Atbildēt

julie33

08.11.2021. 21:35

Today I am going to tell you about a website from which you can earn 100 to 150 dollars per hour. In which no account and no registration is required. No need to work or copy and paste. Now you can earn money without working for 24 hours. And nobody know this method yet, for this you have to visit this website.. Www.webwork8.com

Atbildēt

Haralds Kalns

08.11.2021. 21:35

RIČHARD! Kad 5 melnie tuvosies Latvijas robežas neesošām drātīm un Golubeva šaus plaukstu priekšā,varēsi pieturēt viņas rociņas!

Atbildēt

Mērkaķi,

08.11.2021. 21:21

Kad sāksi pievērst uzmanību irkšējām lietām? Putinam tu pat patvāri nevari ietekmēt.

Atbildēt

Politkorektais

08.11.2021. 21:18

Šaujot var aizskart kāda pilsoņa jūtas vai pat trāpīt ar lodi. Ir jācenšas atrunāt vai piedāvāt alternatīvu, kaut naudu, savu sievu varbūt meitu.

Atbildēt

Hokejs ar Lukašenko

08.11.2021. 21:13

Ko tad Imants Parādnieks pie batķas darīja, hoķi spēlēja? Nē, ar integrāciju nodarbojās!

Atbildēt

Polija Latvijas sabiedrotais

08.11.2021. 21:02

»

viegli nav

Polijai uzbrūk ne tikai krievi, bet arī Merkele, Makrons un Briseles pederasti: Ušakovs, Dombrovskis un Tusks, jo Polijā ir sākusies Eiropas atdzimšana


Tā ir problēmas viena puse, bet otra ir daudz briesmīgāka. Neviena demokrātiska institūcija, kura turklāt vēl pilna ar komunistiem un krievu aģentiem, kuri bremzē un maldina, nespēj pretoties vienpersoniskam diktatoram, kurš lēmumus pieņem ik pēc stundas vai maina taktiku atkarībā no situācijas. Tas ir tik pat bezcerīgi, kā haotiskam ļaužu pūlim cīnīties pret organizētu armiju.

Atbildēt

Jvcc

08.11.2021. 20:59

Pluuutitaja stasts

Atbildēt

naciķu debiloīda

08.11.2021. 20:58

vēmekļi kārtējie

Atbildēt

Oki

08.11.2021. 20:57

Kols jau nu ir īstais , kas kaut ko saprot .

Atbildēt

koliķi

08.11.2021. 20:56

izdomā labāk vēl kādu sodu ,vismaz uz 3000. mērgli!

Atbildēt

fakts

08.11.2021. 20:52

Baltkrievija ir vienīgā valsts pasaulē.Uz Baltkrievijas bāzes īslaicīgi tiks atjaunota PSRS.Tālāk Lukašenko pilnvaras nodos jaunajam Romas imperatoram un pasaules valdniekam.Tāds ir Gotorpas Goldšteinu Romanovu plāns.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: