Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šodien ar sludinājumiem Latvijas Radio I programmā sākas papildu informācijas vākšanas kampaņa sagatavošanā esošajai pietiek.com „Čekistu un komunistu” sērijas trešajai grāmatai „Kolaborants”.

„Pietiek.com informē: tiek gatavota izdošanai grāmata „Kolaborants” par bijušo padomju tiesnesi, miljonāru Romualdu Vonsoviču. Ja jūsu rīcībā ir ziņas par kolaboranta darbību, rakstiet uz epastu [email protected]. Konfidencialitāti garantējam,” – šāds sludinājums no šodienas vairākas reizes dienā tiks pārraidīts Latvijas Radio I programmā.

Papildus tam tiek domāts arī par citām sagatavošanā esošās grāmatas popularizēšanas aktivitātēm dažādās Rīgas vietās, tostarp klusajā Mežaparkā (attēlā), kurā komfortabli jūtas ne viens vien bijušais padomju kolaborants. Par tām tiks ziņots vēlāk.

Kā jau informēts, grāmata „Kolaborants” būs veltīta vienam vienīgam padomju okupācijas varas palīgam un līdzskrējējam – bijušajam padomju tautas tiesnesim, tagadējam advokātam un miljonāram Romualdam Vonsovičam.

Pirmoreiz plašāk par jauno grāmatu vēstīja reklāmas plakāts, kas, neraugoties uz Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas vadības vēlmi no tā atbrīvoties, aizvadītās nedēļas nogalē divas dienas bija aplūkojams visiem Rīgas Grāmatu svētku apmeklētājiem Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkā.

Plašāka informācija par jauno grāmatu „Kolaborants” būs atrodama interneta vietnē www.vonsovics.com.

Novērtē šo rakstu:

60
4