Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Mūsu zeme šobrīd pārdzīvo traģisku un smagu periodu. Gan katrs no mums personīgi, gan sabiedrība kopuma. Emocionāli un arī politiski.

Vēsturiski tādos brīžos latvieši ir parādījuši izlēmību un spēju nostāties taisnības pusē arī nozīmīga pārspēka priekšā. Tāpēc uzskatu, ka šobrīd ir īstais brīdis, lai norobežotos no Reformu partijas vadības īstenotās politikas. Vai precīzāk - tās neesamības.

Uzskatu, ka tas neatbilst tām idejām, ar kurām 2011. gadā kopīgi izveidojām partiju un ieguvām labu rezultātu Saeimas vēlēšanās. Nenesot tieši toreiz pieteikto reformu karogu un salūztot zem nelabvēļu spiediena, partija nodod tai dāvāto vēlētāju uzticību.

Ir labs brīdis, lai novilktu treknu sarkano līniju aiz nemitīgu savstarpēju intrigu un savējo apmelošanas kampaņu piesātinātās vides. Man ir jāatzīst sava neprasme un nevēlēšanās tajā darboties un no tā izrietošās sakāves. Tomēr tā nav joma, kurā es vēlētos pilnveidot savas prasmes.

Nekad nav par vēlu. lai pateiktu paldies un atzītu kļūdas. Es gribu pateikties visiem tiem cilvēkiem, kas man snieguši sirsnīgu morālu un arī tīri praktisku atbalstu. Es gribu pateikt paldies visiem, kas mani izaicināja konstruktīvos strīdos par valstij svarīgām idejām. Es gribu pateikt paldies visiem, kas izturēja, kad bija grūti.

Es zinu. ka viss neiznāca, kā iecerēts, bet visvairāk mēs iegūstam tieši no neveiksmēm, ja protam no tām mācīties. Man jāpiekrīt kolēģes vakar teiktajam - skolai, kam esmu izgājis cauri šajos divos gados, es būtu gatavs bankā ņemt kredītu.

Ar šo paziņoju par izstāšanos no politiskās partijas "Reformu partija".

Novērtē šo rakstu:

0
0