Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pipo Franko

10.05.2021. 21:19

Kasparāna kungs, Jūs domājat, ka padomju vara ēlertei dotu kapitālu, lai viņa sāktu atmaskot padomju varu, tad jūs rūgti maldāties, ēlertei naudu deva tāpēc, lai to visu notušētu. Lai padomju varas ļaunuma vietā, kura sastāvdaļa viņa ir, viņa izdomātu lembergu - nu, tāds tarakāns lembergs mūs apsēdis, vai tālere mūs ir nlietīgi apstrādājusi, vai štrams - lūk, viss ir ok, bet šie daži nekrietnie indivīdi turpina aptraipīt mūsu aziātisko dzīvesdziņu. latviešu tauta ir varena, bet šie trīs indivīdi uzmetās mums un mūs pakļāva, lūk, tā rī ir ēlertes mistifikācija.

Atbildēt

Pipo Franko

10.05.2021. 21:06

Pag, pag, lēnāk pār tiltu. Tās arī ir latvijas lamatas un aicinu tajās neiekrist. sarmīte ēlerte nekad nav bijusi žurnāliste. NEKAD. Kā, jūs man teiksit, kā tad Diena? Tatuas frontes preses sekretāre? Ne par velti domburs lēkā kā tenisa bumbiņa uz tīkliņa, un iekrīt viņu pusē. Kāpēc, kāpēc viņš gribēja "zvērinātu žurnālistu", kas par instinktu? Atmoda neradīja sabiedtību kā autonomiiju iepretim varai. sarmīte ēlerte ir padomju monopolārvaras resursu propogandas rupors, tieši tāds pats kāds skan no Gorkija parka dinamika. Un nekas vairāk, žurnālistika ir tikai tur, kur ir sabiedrības autonomika, bet, ja iestājoties partijā (vienīgajā, kas sakrīt ar varu), tu saņem labumu, kuru tu neesi atmaksājis, tu sabiedrība neesi, tu labējs neesi, tu patstāvīgs neesi. Tu esi pateicību parādā, un piedevām - škapars aizlika vārdiņu - bet, vai tad tur visi tā varēja stāties, tur visiem dalīja labumus? Un pēc kāda kritērija tad dalīja? Lūk, jums arī ir atblde, kāpēc ēlerte nav nekāda žurnāliste, bet padomju stihijas pacelta trompetētāja

Atbildēt

Es

05.05.2021. 04:19

Pirktajiem bija iespēja atteikties no ordeņa, kas izplatītāks par zosu mēsliem.

Atbildēt

ggg

03.05.2021. 19:24

Vai ordenim nav arī naudas balva?
Principā vienalga, jo tas ordenis jau sen degradēts. Bet siles cūkām kāds mazs prieciņš.

Atbildēt

Nu

03.05.2021. 16:16

Redzēs, redzēs, kā šī apbalvotā plejāde turpmāk uzvedīsies savās runās un rakstos! Dikti interesanti būs!

Atbildēt

sardeļu cienītājs

03.05.2021. 15:50

»

reptilis

Lai cik tas skumji nebūtu ....Visā pasaulē žurnālisti ir palikuši par propogandistiem. Jautājums ir tikai - ko propogandē


Ko tad lasi,ja jau liecies zinot?Nost ar melīgo laika ziņu pareģojumu izplatītājiem!

Atbildēt

bet protams

03.05.2021. 15:44

Jau Labu laiku žurnālisti ir daļa no valdošās kliķes un es piemēram jau sen kā arī lielākā daļa sabiedrības vairs neskatos tās vietējās TV programmas jo tur vienkārši nekā cita nav ko skatīties kā vaimanas un meli un sen jau neesmu skatijies tos melu portālus tipa delfisti, Tēvēnetisti un citi neda..isti.

Atbildēt

maijs

03.05.2021. 15:02

»

Uldis

Droši vien Nobels apgrieztos zārkā otrādi, ja zinātu, ka viņa vārdā nosaukto prēmiju saņēmuši: Vilsons, Arafats, Karters, Obama. Tai drīzāk vajadzētu saukties „Orvela miera prēmija...


Ko nu glupas jūsmas par DOMBURU. Reiz viņš savā raidījumā cītīgi piestrādāja, lai kalvītim atvieglotu ABRENES atdošanu krieviem.

Atbildēt

permanenta ilgspējīga uzticība

03.05.2021. 14:40

»

laikam ta

Strādāt negribas nemaz, laikam žurnaļuga būšu


Tikai iepriekšēja būšana par čekas skribentu nodrošina labklājību šodien.

Atbildēt

pietiek u.c. lasītājs

03.05.2021. 14:37

Aizrautīgā strīdā par vissenākās profesijas godu noder arī šie apsvērumi.Bet!Kur klāt ir cien. S.Ēlertes k-dze,tur vienmēr apkārt jūtami atšķirīgi viedokļi.

Atbildēt

Widmung to...

03.05.2021. 14:21

Nicht ein Kreuz und nirgendwo ein Name,/
Immer ist es nur das gleiche Lied:/
Vergangen, vergessen, vorbei....

Atbildēt

reptilis

03.05.2021. 13:14

Lai cik tas skumji nebūtu ....Visā pasaulē žurnālisti ir palikuši par propogandistiem. Jautājums ir tikai - ko propogandē? :((((

Atbildēt

Antrra

03.05.2021. 12:56

»

Atis Priedītis

Vispirktākā un gaidītākā būtu patiesa grāmata par R.Paulu. Gan par dziesmu un komponistu aizliegšanu, gan par VDK aizmuguri un vēl par daudz ko, par ko pats Pauls atsakās runāt. Latvijā tirāža būtu apmēram 100 000, Krievijā - vairāki miljoni


Toties Lato ir sarakstījis grāmatas par Paula partiju biedriem Šleseru un Šķēli. Par tām partiju saitēm var izlasīt google - vikipēdijā.
Par Paulu Krievijā? Tur viņu vienalga dievinās, neskatoties uz sadarbību ar pavulgārajām Pugačovu un Vaikuli.

Atbildēt

Uldis

03.05.2021. 11:57

»

Atis Priedītis

Žurnālisti arī ir daļa no valdošās kliķes. Uzdrošinos apgalvot, ka šobrīd Latvijā nav neviena godīga, drosmīga, neiebiedēta un neuzpirkta žurnālista. Līdzīgi nav arī neviena neatkarīga masu medija. Arī šis portāls ir pakļauts un nav neatkarīgs


Latvijā žurnālistiku ir izspiedusi propaganda un apmelojoši raksteļi. Redzēsim, cik no ordeņa kavalieriem nosodīs čekas padlu Veinbergu par naida runu pret politiskām partijām, baznīcu un normālu sabiedrību.

Atbildēt

Uldis

03.05.2021. 11:51

Droši vien Nobels apgrieztos zārkā otrādi, ja zinātu, ka viņa vārdā nosaukto prēmiju saņēmuši: Vilsons, Arafats, Karters, Obama. Tai drīzāk vajadzētu saukties „Orvela miera prēmija”.
Doroņina-Lasmane savulaik atteicās no Triju Zvaigžņu ordeņa, tāpēc, ka nevēlējās būt vienā sarakstā ar ienaidniekiem. Kā jājūtas Domburam un Zirnim, ja apbalvojums ir ticis arī paskvilantam Ozoliņam, WWII un staļinisma apoloģētam Liniņam un vēl dažiem morāliem invalīdiem?

Atbildēt

Atis Priedītis

03.05.2021. 11:15

»

auditorija

Pa ZDF pirms pāris dienām bija mākslas filma, par mazdārziņu kooperatīvu Berlīnē, mūsdienās. Kaimiņi tur cits citu apkaroja "ar Štāzī metodēm". Vieniem krūmos iebāza kaut kādu gadžetu kurš imitē sienāžu čirkstēšanu. Kooperatīva priekšsēdētāja piesavinājās apsaimniekošanas naudas. Viens no biedriem to...


Zersetzung metodes pašlaik tiek plaši lietotas arī Latvijā. Tāpēc jau par tām ir aizliegts rakstīt. Tikai ir radusies viena problēma - mobinga līmenis mums ir visaugstākais pasaulē. Un mobings patiesībā tas pats Zersetzung vien ir tikai jau civilpersonu izpildījumā.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.05.2021. 11:02

»

Antrra

Lapsa ir sarakstījis grāmatas par daudziem slaveniem un vareniem. Par kuriem vēl nav rakstīts? Par Atmodas vadoņiem 2G, par Saskaņas bosiem Jurkānu un Urbanoviču, gan jau vēl ir kolorītas personas, ko aprakstīt, bet vai nu vienam Lapsam tas būtu jādara...


Vispirktākā un gaidītākā būtu patiesa grāmata par R.Paulu. Gan par dziesmu un komponistu aizliegšanu, gan par VDK aizmuguri un vēl par daudz ko, par ko pats Pauls atsakās runāt. Latvijā tirāža būtu apmēram 100 000, Krievijā - vairāki miljoni.

Atbildēt

auditorija

03.05.2021. 10:46

»

Geheimdienst

Kā nu bez Ata Priedīša? Das muss man gleich zersetzen, zerteilen und ins Schmutztonne


Pa ZDF pirms pāris dienām bija mākslas filma, par mazdārziņu kooperatīvu Berlīnē, mūsdienās. Kaimiņi tur cits citu apkaroja "ar Štāzī metodēm". Vieniem krūmos iebāza kaut kādu gadžetu kurš imitē sienāžu čirkstēšanu. Kooperatīva priekšsēdētāja piesavinājās apsaimniekošanas naudas. Viens no biedriem to uzokšķerēja un to priekšsēdētāju šantažēja un uzstādīja visādas prasības. Varbūt pēc gadiem 4-5 parādīs arī pa LTV7.

Atbildēt

Antrra

03.05.2021. 10:40

Lapsa ir sarakstījis grāmatas par daudziem slaveniem un vareniem. Par kuriem vēl nav rakstīts? Par Atmodas vadoņiem 2G, par Saskaņas bosiem Jurkānu un Urbanoviču, gan jau vēl ir kolorītas personas, ko aprakstīt, bet vai nu vienam Lapsam tas būtu jādara?
Kādreiz jau kaitina, kad portāls pie taviem komentāriem uzraksta - nu jau pietiks, varbūt tas domāts pret troļļošanu.
Šis koments bija domāts kā atbilde Atim, tikai uzreiz neaizgāja.

Atbildēt

Roberts Klauss

03.05.2021. 10:25

»

v

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši...


Ko citēt viena komunista slavas dziesmu otram komunistam? Viss notiek labākajās tradīcijās! Paskatieties un papētiet M.Zālītes k-dzes biogrāfiju un būs skaidrs pat neiedziļinoties.
Kompartijas žurkas čupojas....

Atbildēt

Harijs Poters

03.05.2021. 10:10

Ko jūs te visi cepaties? Labāk būtu padomājuši, vai nevajag atjaunot šiem ordeņainajien žurnālistiem specveikalus, kā bija PSRS laikos, kur viņi varētu iegādāties Eiropas standartiem atbilstošu pārtiku par puscenu. Ne jau visu pie mums var nopirkt par naudu. Vai vismaz ieviest nomenklatūru. Tas palīdzētu mūsu bērniem un laikabiedriem uzreiz izprast īsto Partijas līniju. Savādāk daudzi nomaina vairākas partijas, līdz saprot, kura drēbe ir īstā...

Atbildēt

und

03.05.2021. 09:39

...zersetzen, versetzen, aussetzen, ausschliessen, verlieren, vergessen...

Atbildēt

Ferdinands

03.05.2021. 09:34

Autorsm - spiņģe, tomsons un ozoliņš ir talantīgi?

Atbildēt

Ilze

03.05.2021. 09:19

Kauns par Aidi Tomsonu! Arī ielīdis paka..!

Atbildēt

Čeka

03.05.2021. 09:17

Kad vienreiz jūs, kurnētāji un protestētāji, sapratīsiet, ka jūs bijāt un arī tagad esat absolūtais mazākums. Mēs nojaucām veco iekārtu, lai veidotu jauno SEV.

Atbildēt

v

03.05.2021. 09:17

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

laikam ta

03.05.2021. 09:02

Strādāt negribas nemaz, laikam žurnaļuga būšu!

Atbildēt

jautājums

03.05.2021. 08:54

Kā tad tā? Daļa komentāru ir pazudusi!!!!!Vakar vakarā rakstītie ir pazuduši

Atbildēt

Geheimdienst

03.05.2021. 08:53

Nu un tad? Mums nospļauties!

Atbildēt

Atis Priedītis

03.05.2021. 08:33

»

Geheimdienst

Kā nu bez Ata Priedīša? Das muss man gleich zersetzen, zerteilen und ins Schmutztonne


Šobrīd tiek veidota no Zersetzung tipa vajāšanām cietušo biedrība. Biedrību veido profesionāls jurists un pamazām gatavo juridiski precīzus biedrības reģistrēšanas dokumentus. Es jau neesmu vienīgais, ir arī citi vajātie, kuri pamazām uzdrošinās par visu atklāti rakstīt.

Atbildēt

Geheimdienst

03.05.2021. 08:12

Kā nu bez Ata Priedīša? Das muss man gleich zersetzen, zerteilen und ins Schmutztonne....

Atbildēt

auditorija

03.05.2021. 07:52

Tāpat kā *** ordeņus dod VDK stukačiem, tagad dod arī žurnālistiem, lai palīdzētu sargāt mūsu informatīvo telpu?

Atbildēt

motorhead 1916

03.05.2021. 07:44

Savs ordenis veel jaanopelna...Labi teikts. Taapeec iesaakumam nosauca Levinu par Augstaakaas Klases Juristu

Atbildēt

Atis Priedītis

03.05.2021. 07:44

»

Skumjais Bruņinieks

Nu un no kā Pietiek.com ir atkarīgs un kam pakļauts


To zina tikai Lato Lapsa. Nosacīti šis portāls ir pakļauts bagāto un slaveno cilvēku interesēm. Tieši šos cilvēkus paniski baida publikāciju par Zersetzug parādīšanās. Un nav pat svarīga kaut kāda partejiskā piederība. Visi bagātie savulaik bija saistīti ar VDK. Bez saiknes ar VDK kļūt bagātam nebija iespējams.

Atbildēt

signe

03.05.2021. 07:34

»

Secinājums

Žurnālisti nav daļa no “valdošās kliķes”,žurnālisti ir kolonijas pārvaldnieku pakalpiņi


Senās pasakās skan:
kas suni baro tam suns klausa......kurš suni nebaro to tas aprej

Atbildēt

Tās ir bailes

03.05.2021. 07:32

Īvānam un Atmodai aiz muguras stāvēja VDK. Mūsdienu žurnālistiem aiz muguras stāv tikai bailes. Ir ļoti viegli kļūt izstumtam un "nepublicējamam". Tāpēc arī drosmīgo nav.

Atbildēt

novēro

03.05.2021. 07:24

Man liekās, ka liela daļa no šiem žurnālistiem slimo ar šizofrēniju! Viņiem dod komandu un parādi cilvēku - viņi vienmēr tur mēginās atrast korupciju vai ko citu negatīvu. tas attiecās arī uz Lapsas brigādi! No malas izskatās, ka visi viņi ir pērkami. Nav jau obligāti jāmaksā nauda, bet droši saņem citus labumus. piem. Zvaigžnu ordeni. Tagad tas būs krietni jāatstrādā - turot muti vai izpildot pasūtījumus.

Atbildēt

Nežurnālists

03.05.2021. 07:18

Pēc 50 gadu klusēšanas Yotubē intervēt Latvijas vissaizliegtāko komponistu Ivaru Žinduli (dziesmas Sapņu bites komponistu) uzdrošinājās tikai nežurnālists. Patiesībā tā taču ir sensācija. Visu laiku aizliegts un noklusēts un tomēr IR! Intervijā par VDK un aizliegumiem stāsts sākas ar 11.minūti.
https://youtu.be/kMQgyXqmFik

Atbildēt

Es

03.05.2021. 07:12

»

Kavalieris

Tas jau sen, nav vairs nekāds ordenis. Parodija


Man bija skumji par to, kā "Krustpunktā" Aidis TOmsons priecājās par ordeni žurnālistiem. Par ko prieks? Par to, ka žurnālisti ir valdošās kliķes sargsuņi? Pats Tomsons tāds. Kas maksā, to sargā. Tomsons tik augstprātīgi atbild uz klausītāju zvaniem. No malas izskatās, ka daudzi žurnālisti iedomīgi pūšļi ar pareizo vienvirziena domāšanu.

Atbildēt

Par Lato Lapsa

03.05.2021. 07:12

Arī Lato Lapsa baidās un pie tam paniski baidās. Ja Googlē ir gandrīz 2 miljoni rakstu par VDK lietoto cilvēku vajāšanas metodi Zersetzung vācu valodā un 1000 rakstu krievu valodā. Bet pat pietiek_com neuzdrošinās publicēt kaut vai vienu rakstu latviešu valodā. Tad var saprast cik vareni ir šie cilvēki, kuri to aizliedz. Un viņi ir no visiem bagāto cilvēku sabiedrības slāņiem - gan lembergisti gan sorosisti.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.05.2021. 07:04

Žurnālisti arī ir daļa no valdošās kliķes. Uzdrošinos apgalvot, ka šobrīd Latvijā nav neviena godīga, drosmīga, neiebiedēta un neuzpirkta žurnālista. Līdzīgi nav arī neviena neatkarīga masu medija. Arī šis portāls ir pakļauts un nav neatkarīgs.

Atbildēt

Yggdrasil trembles

03.05.2021. 07:02

Sorosītu banda apbalvo viens otru

Atbildēt

viedoklis

03.05.2021. 05:07

Tas ir mēģinājums nopirkt tos kuri vēl ir pērkami varai, bet daži jau ir sen nopirkti un kļuvuši slideni pat bez ziepēm un šiem bleķa gabaliem.

Atbildēt

Kavalieris

02.05.2021. 23:15

Tas jau sen, nav vairs nekāds ordenis. Parodija....

Atbildēt

Raivis

02.05.2021. 22:03

Nu pa to Ingu Springi! Kad lūdzu, lai papēta apsardzes firmas, kuras apkalpo Fenikss spēłu zāles un devu viñai info 2018 gadā, kuru krišo LR valsts policija ar konkrētiem uzvārdiem, viña izvëlējās parādīt sižetu Defacto, kā var apiet likumu nevis reālās personas, kuras organizē shēmas un pelna uz cilvēktirdzniecību

Atbildēt

Mx

02.05.2021. 21:59

mūsu bijušais valdības vadītājs Ivars Godmanis...

Kopš kura laika Godmanis ir "mūsu valdības" vadītājs? Tas, ko komunisti, čekisti un viņu aģenti šajā teritorijā ir radījuši, neviens normāls cilvēks nekad nenodēvēs par mūsu...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: